Českomoravský svaz minipivovarů z.s.


Podskalská 365/10, Praha 2 - Nové Město 128 00
Českomoravský svaz minipivovarů z.s. poskytuje právní a legislativní servis a hájení zájmů minipivovarů, což je jeho základní oblastí činnosti.

Českomoravský svaz v této oblasti vystupuje nejen jako poradce, ale také jako silná a jednotná autorita vůči úřadům, institucím a při jednáních se zákonodárci nad novinkami a úpravami v příslušné části legislativy.

Dalším z cílů Českomoravského svazu minipivovarů je vzdělávací servis, školení sládků o technologických postupech a specifikách při vaření piva v minipivovarech resp. při přípravě speciálních druhů, ale také systém vzájemného vyměňování osobních zkušeností a seznamování s novinkami v oboru. Svaz se také podílí na vzdělávání a přípravě budoucích sládků, např. ve spolupráci se Střední průmyslovou školou potravinářské technologie v Praze.“

Třetí oblastí, na kterou se Českomoravský svaz minipivovarů zaměřuje, je informační servis o vhodných zdrojích a surovinách. Svaz svým členům pomáhat zajišťovat nejkvalitnější suroviny, zdroje a technologie potřebné při vaření speciálních piv apod.

Služby:
- právní servis
- vzdělávací servis, školení sládků
- informační servis.

Sídlo společnosti se nachází na adrese Podskalská 365/10, Praha 2.

Produkty
  • neziskové organizace, odborové organizace, profesní sdružení, asociace profese učitelství

Topenářské práce, oprava a montáž plynových kotlů, revize plynových zařízení.

Topenářské práce, oprava a montáž plynových kotlů, revize plynových zařízení

Topenářské, plynařské a instalatérské práce od Vigaterm s.r.o..

Topenářské, plynařské a instalatérské práce od Vigaterm s.r.o.

Související články
Co vlastně znamená Fairtrade? Třeba férový život s vůní třtiny

Fairtrade Česko a Slovensko

Co vlastně znamená Fairtrade? Třeba férový život s vůní třtiny

Zapomeňme na suché definice. Fairtrade vysvětlíme úplně jinak…


VÁNOČNÍ POHLEDNICE KONTA BARIÉRY

ANTIPOL BRNO, spol. s r.o.

VÁNOČNÍ POHLEDNICE KONTA BARIÉRY

Možná si jí na poště hned nevšimnete, ale měla by tam být a pokud tam náhodou není a vy si ji chcete koupit, musíte se ozvat.


Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

ELMAR group spol. s r.o.

Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

Hledáte v oblasti řídící techniky toho pravého partnera? Pak se můžete obrátit právě na tuto firmu, která se řídí heslem, že každý problém má své řešení. Zajistí kvalitní vzduchotechniku, navrhnou projekt, nainstalují zařízení a provedou i následný servis.


Vymáhání pohledávek a exekucí s pomocí profesionálů

TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.

Vymáhání pohledávek a exekucí s pomocí profesionálů

Situace, kdy je velmi těžké dohodnout se s dlužníky, jsou opravdu stresující a nepříjemné. Pokud se chcete vyhnout zbytečnému stresu a zdlouhavému, často neúčinnému procesu, přizvěte si na pomoc profesionály. Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY vám při vymáhání pohledávek a exekucí pomůže a svou práci dovede k úspěšnému mimosoudnímu vyrovnání či vyřízení exekuce.


Firemní články
Českomoravský svaz minipivovarů

Českomoravský svaz minipivovarů

Českomoravský svaz minipivovarů hájí zájmy svých členů a šíří dobré jméno českého piva.