Výběr domácích spotřebičů, bílé techniky 2. jakosti s výraznou slevou v Holešově

Obchodní dům Morava Holešov s.r.o.

Výběr domácích spotřebičů, bílé techniky 2. jakosti s výraznou slevou v Holešově

Velký zájem zákazníků je o domácí spotřebiče 2. jakosti, které prodáváme s 30 až 70 % slevou kvůli nepatrným estetickým vadám. V prodejně v sekci elektro nabízíme plně funkční pračky, sušičky, myčky, ledničky, mrazáky, vestavné kuchyňské spotřebiče LG, AEG, Miele, Whirlpool, Elekrolux, Samsung a další osvědčené značky kvalitní bílé techniky, ale také mikrovlnné trouby, varné desky, digestoře.

G3 s.r.o.
Výroba, distribuce materiálů 3M


Těšánky 80, Zdounky 768 02
Společnost G3 s.r.o. z regionu Kroměříž se zabývá prodejem a zpracováním materiálů 3M. Dodává výrobky 3M - ochranné prostředky, lepidla, lepící pásky pryžové, protiskluzové, samolepící pásky, elektropásky.

Autorizovaný distributor a konvertor 3M.
Držitel certifikátu ISO 9001:2000.

Prodej výrobků 3M:
-samolepící pásky lepící (jednostranné, oboustranné, ochranné, balící, kovové, textilní, speciální)
-okenní fólie (solární a bezpečnostní).
-ochranné prostředky (brýle, helmy, respirátory, sluchátka ...)
-brusivo a brousící materiály
-samolepící suché zipy
-aplikátory, dispenzory pásek, stroje
-lepidla - disperzní, rozpouštědlové, dvousložková, vteřinová
-samolepící pryžové dorazy a nožičky Bumpon
-samolepící protiskluzové pásky (Safety Walk) do suchého i mokrého prostředí
-reflexní materiály.

Výroba samolepících pryží, pryž, plstí,
tkanin a pěněných materiálů (PUR, PP, PE).

Vysekávání tvarových výseků.
Řezání na plotru.
Ruční zakázková výroba.

Produkty
  • dopravní pásy, pryžové desky, topenářská a přírubová těsnění, vysokotlaké hadice a polohadice, technická pryž tvarová
  • zátkové chrániče sluchu, přilby a masky, svářečské kukly a zástěry, rukavice a štíty, pracovní obuv
  • brusná zrna, minerální tryskací materiály, diamantové kotouče, brusné disky, řezné kotouče, brusivo prodej
  • krabičky z plastů, dózy a lahvičky, balicí fólie, potravinářské obaly, kelímky a nádobí, igelitové tašky
  • řešení povrchových úprav, stavební chemie, chemický sortiment, syntetické a epoxidové barvy,


Související články
AGT Zlín: Výroba drážkovaných pryžových válců

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

AGT Zlín: Výroba drážkovaných pryžových válců

Důležitou součástí všech dopravníkových, balicích, navíjecích i dalších průmyslových strojů jsou pogumované válce. Jejich provedení hraje důležitou roli v činnosti celého zařízení. Společnost Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o., která se výrobou gumových válců zabývá již řadu let, rozšířila své technologické vybavení a zahájila výrobu drážkovaných gumových válců, které oproti hladkému provedení přináší celou řadu výhod.


Kvalitní ochranné pomůcky a pracovní oděvy od Hydrospor Ostrava

HYDROSPOR spol.s r.o.

Kvalitní ochranné pomůcky a pracovní oděvy od Hydrospor Ostrava

Hledáte kvalitní pracovní oděvy a pomůcky pro vaši firmu? Osobní ochranné pracovní pomůcky (OOPP) pro Moravskoslezský kraj vyrábí a dodává firma Hydrospor spol. s.r.o.. Najdete u nás maximálně funkční a odolné pracovní oděvy a další pomůcky za příznivou cenu. Navštivte náš e-shop nebo kamennou prodejnu v Ostravě a vyberte si z široké nabídky oděvů, obuvi, rukavic, ochranných prostředků a doplňků.


Výroba folií pro průmysl HDPE + LDPE všech velikostí od 3 cm do 6 m nebo XS do 5XL

CENTROPLAST, s.r.o.

Výroba folií pro průmysl HDPE + LDPE všech velikostí od 3 cm do 6 m nebo XS do 5XL

Firma Centroplast, s.r.o. je specialistou v oblasti plastových produktů. Pro zákazníky mají něco navíc. Jsou schopni vyrobit téměř jakoukoliv variaci jejich produktů a to ve velmi krátkém čase. U mnohých firem si získali díky tomuto přístupu oblibu. Najdete u nich komplexní zajištění obalového materiálu.


Podlahové laky, interiérové i fasádní barvy můžete mít v té nejlepší kvalitě

SILESIA COLOR OSTRAVA

Podlahové laky, interiérové i fasádní barvy můžete mít v té nejlepší kvalitě

Barvy a laky jsou zapotřebí nejen v interiérech, ale i v exteriérech. Neobejdou se bez nich domácnosti, firmy ani žádné jiné instituce. Naše specializovaná prodejna SILESIA COLOR Ostrava nabízí široký sortiment výrobků z této oblasti. Kvalitní fasádní barvy jsou základem krásné stavby. Spolehlivé podlahové laky a vkusné interiérové barvy vám zase zajistí příjemnější a útulnější domov. Zvolte naše produkty a užívejte si krásných a dlouhotrvajících barev.


Firemní články
Eshop 3M výrobky - ochranné pomůcky, prostředky, lepící pásky 3M

Eshop 3M výrobky - ochranné pomůcky, prostředky, lepící pásky 3M

Společnost G3 s.r.o. z regionu Zlínský kraj zpracovává materiály 3M a zabývá se prodejem 3M výrobků. Provozuje eshop, kde můžete zakoupit ochranné pomůcky, prostředky, lepící pásky a další výrobky 3M.


Označovací, podlahové pásky 3M samolepící tvarové výseky

Označovací, podlahové pásky 3M samolepící tvarové výseky

Prodejem výrobků 3M se zabývá firma G3 s.r.o. z okresu Kroměříž. Distribuujeme označovací barevné pásky, protiskluzné podlahové pásky 3M i samolepící tvarové výseky.


3M folie, lepící pásky, ochranné respirátory, brýle, masky, helmy - eshop

3M folie, lepící pásky, ochranné respirátory, brýle, masky, helmy - eshop

Společnost G3 s.r.o. z regionu Kroměříže je distributorem 3M materiálů v ČR - dodává 3M folie, lepící pásky, ochranné respirátory, brýle, masky, helmy.


Reflexní materiály pro děti, sportovce, pracovníky, řidiče

Reflexní materiály pro děti, sportovce, pracovníky, řidiče

Nabízíme reflexní materiály 3M: - pro děti - pomáhá zlepšovat viditelnost dětí ve dne, v noci nebo v podmínkách nedostatečného osvětlení - sportovce - zlepšuje viditelnost cyklistů, běžců a jiných účastníků dopravního provozu - pracovníky - zvyšuje bezpečnost při práci např. v dopravním provozu a dalších nebezpečných zónách - řidiče - bezpečnost a výbornou viditelnost dopravního prostředku.


Označovací a podlahové pásky 3M - Kroměříž

Označovací a podlahové pásky 3M - Kroměříž

Určené pro aplikace jednostranných pásek v případech vyžadující tvárnost, čisté odstranění, barevné kódování, odolnost proti oděru a chemikáliím. Velmi vhodné a osvědčené pro značení podlah v průmyslových, nebo sportovních halách. Výhody označovacích pásek: * tvárné * čisté odstranění * barevné kódování * odolné proti oděru * odolné proti chemikáliím


Výroba samolepicích tvarových výseků - Kroměříž

Výroba samolepicích tvarových výseků - Kroměříž

Společnost G3 s.r.o. se zabývá výrobou tvarových výseků a zpracováváním lepících materiálů 3M™, které kombinuje s celou řadou dalších materiálů. Vysekávané materiály mohou být lepící či nelepící. Výseky lze provádět z široké škály materiálů jako jsou pryže, mikroporézní pryže, PUR pěny nebo plastové folie. Dle požadavku doporučíme materiál odpovídajících vlastností v různých barvách, tloušťkách, či tvrdosti.


Sprejová lepidla 3M - Kroměříž

Sprejová lepidla 3M - Kroměříž

Jsou vyráběna pro současné průmyslové, reklamní a grafické aplikace. V následujících průmyslových odvětví uplatní 3M™ sprejová lepidla své vinikající vlastnosti, ke kterým patří rychlost, pohotovost jednoduchost a čistota aplikace. Jednotlivá průmyslová odětví: * Čalounictví * Plasty-zpracující průmysl * Papírenský průmysl * Kovovýroba * Výroba nábytku * Reklama, lepená reklama * Designérství & kreativní studiové práce


Samolepicí dorazy 3M Bumpon - Kroměříž

Samolepicí dorazy 3M Bumpon - Kroměříž

Dorazy Bumpon™ slouží jako dorazy s vysokou odolností, nožky nebo vymezovače mezer. Absorbují hluk a vibrace a díky lepící vrstvě přilnou k většině povrchů. Dorazy Bumpon™ jsou vyrobeny z polyuretanové pryže, která má neklouzavé vlastnosti a nepoškozuje povrch. Dorazy Bumpony™ jsou k dispozici v různých tvarech, velikostech a barvách včetně průhledné. Dle specifikací zákazníka lze Bumpon™ vyříznout nebo vyseknout do požadovaného tvaru.


Vysoce pevnostní 3M VHB oboustranné pásky - Kroměříž

Vysoce pevnostní 3M VHB oboustranné pásky - Kroměříž

Již více než 25 let stojí firma 3M™ v čele změn technologií průmyslové montáže. Naše vysoce pevné akrylové pásky představují velmi účinnou a ekonomickou alternativu tradičních mechanických spojovacích způsobů. Vyžadují minimální, nebo nulové investice do strojního vybavení. Vaše výrobky budou pevně a spolehlivě spojeny, získají lepší vzhled a budou odolnější proti korozi a povětrnostním vlivům. Díky páskám VHB eliminujete šrouby, nýty a sváry. Páska VHB se liší od běžných pěnových pásek tím, že nemá nosič, je celá tvořena 100% Krylem, takže má vysokou kohezní pevnost. Na spoj se působí ručním tlakem, který zcela postačí pro vytvoření kvalitního spoje.


Suché zipy 3M Dual Lock - Kroměříž

Suché zipy 3M Dual Lock - Kroměříž

Systémy pro rozebíratelné upevňování různých materiálů Dual Lock™ nahrazují nevzhledné a problematické mechanické části jako jsou šrouby, nýty, sváry, atd. Svoje uplatnění nacházejí zejména tam, kde z důvodu rozpojování, není možné použít lepidlo či lepící pásku a zároveň je nežádoucí viditelnost šroubků, matiček, nýtků, svárů a jiných mechanických komponentů. (Např.: vnitřní obložení vlaků, letadel, autobusů, výtahů, servisních šachet, stropních podhledů a mnoho dalších). Při spojování se obě strany samolepícího suchého zipu Dual Lock™ k sobě přitisknou a stovky hlaviček hřibovitého tvaru do sebe navzájem zapadnou. Slyšitelné cvaknutí oznamuje, že spoj byl uskutečněn na 100%.Takto spojit a rozpojit je můžete až 1000krát.