Jaromír Haluza


Záhumní 440, Moravský Žižkov 691 01
Naše firma Haluza Jaromír - nabízí služby již 24 let.
Jsme maloobchod, velkoobchod, prodej a servis autobaterií.
-autobaterií na všechny druhy vozidel- osobní, nákladní, motocykly, zemědělská vozidla a stavební stroje, elektrokola, záložní baterie, motobaterie.
AKUMA, FIAMM, OPTIMA, VARTA

-příslušenství-nabíječky, udržovací nabíječky, startovací
zdroje, startovací kabely, svorky
-startéry, alternátory, autožárovky
-výměna a montáž baterie na vozidle zdarma, odběr použité baterie k likvidaci.
Kontrola dobíjecí soustavy, údržba a nabíjení baterií.

Hlavně v zimním období je důležité baterii pravidelně (1x měsíčně) nabíjet nabíječkou, platí hlavně pro řidiče, kteří jezdí krátké vzdálenosti
a často startují.

Přednosti autobaterií AKUMA Komfort::
nejprogresivnější Ca-Ca technologie, 100% bezúdržbové provedení, nízká spotřeba vody, + 30% energie při startu, delší životnost, tradiční značka kvality, zvýšená odolnost proti přebíjení, vysoká měrná energie a výkon vztažený na hmotnost a objem, vysoká startovací schopnost, vysoká spolehlivost, adaptér pro univerzální uchycení, zvýšený startovací výkon ve všech situacích, vylepšené víko s centrálním odplynovacím systémem, kontrolní systém-magické oko.


Možnost placení kartou, mimo pracovní dobu je možné koupit baterie po telefonické dohodě.

Produkty
  • náhradní autodíly, náhradní autobaterie, náhradní autožárovky, stěrače do aut, díly autoklimatizací, palivové hadice, auto těsnění, auto elektronika, vybavení interiéru vozidel

Restaurace penzion Griltour Protivanov, bohatá nabídka jídel a nápojů, příjemné ubytování.

Restaurace penzion Griltour Protivanov, bohatá nabídka jídel a nápojů, příjemné ubytování

Ubytovna Jamajka Zábřeh, dlouhodobé ubytování hotelového typu, ubytovna pro dělníky, pracovníky.

Ubytovna Jamajka Zábřeh, dlouhodobé ubytování hotelového typu, ubytovna pro dělníky, pracovníky

Související články
Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin

TOP Servis - Holan s.r.o.

Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin

Spací kabiny jsou neodmyslitelnou součástí všech nákladních a užitkových vozidel, u nichž se předpokládá nájezd mnoha kilometrů za den a z toho plynoucí únava řidiče. Spací kabina však musí splňovat určitou míru komfortu, aby byla pro řidiče kvalitním místem pro odpočinek. Proto by spací kabina měla mít nezávislé topení, klimatizaci nebo kombinaci těchto zařízení.


Servis a opravy spojovacích hřídelí a kloubů pro nákladní automobily

Kardany, spol. s r.o.

Servis a opravy spojovacích hřídelí a kloubů pro nákladní automobily

Provozování nákladních vozidel sebou přináší nejen radosti, ale také starosti. Pravidelný servis a opravy jsou pomalu na denním pořádku a vždy to chce služby odborníků na profesionální úrovni. Takovou jistotu a servis třeba i na počkání vám poskytne firma Kardany, spol. s r.o. se sídlem i provozovnou ve Velké Bíteši.


Pouze férové jednání a odborný přístup

ATC MOBILE

Pouze férové jednání a odborný přístup

Mobilní telefon je dnes natolik běžnou součástí našeho vybavení, že se spíše divíme, pokud ho někdo nevlastní. My ostatní chceme mít co nejkvalitnější a od solidní firmy. Jen tak máme zaručeno, že s ním budeme maximálně spokojeni. A to i v případě poruchy.


Jak řešit a předcházet problémy s ČKP – Česká kancelář pojistitelů

Salvage-UH s.r.o.

Jak řešit a předcházet problémy s ČKP – Česká kancelář pojistitelů

Pokud jste vlastníky starého či nepojízdného vozidla nebo máte s vozidlem jiné úmysly, je potřebné jej vyřadit z provozu, abyste se vyhnuli problémům při neplacení povinného ručení, které vám hrozí z ČKP. Svoje služby v oblasti likvidace autovraků vám poskytne Autovrakoviště Kunovice, firma Salvage-UH s.r.o.


Firemní články
Auto-moto baterie - prodej kvalitních baterií na všechny druhy vozidel

Auto-moto baterie - prodej kvalitních baterií na všechny druhy vozidel

Auto-moto baterie, prodej kvalitních baterií na všechny druhy vozidel - osobní, nákladní, motocykly, zemědělská vozidla, stavební stroje i elektrokola od firmy AUTO-MOTO-BATERIE v Břeclavi.


Autobaterie, motobaterie - velkoobchod auto a moto baterií pro všechny druhy vozidel  a motockly

Autobaterie, motobaterie - velkoobchod auto a moto baterií pro všechny druhy vozidel a motockly

Autobaterie, motobaterie - velkoobchod auto a moto baterií pro všechny druhy vozidel, osobní, nákladní, zemědělská, stavební a pro motocykly od firmy AUTO-MOTO-BATERIE v Břeclavi.


Autobaterie Hodonín

Autobaterie Hodonín

Hledáte spolehlivou firmu, která prodává autobaterie v okolí města Hodonína? Firma AUTO-MOTO-BATERIE se sídlem v Moravském Žižkově, cca 18 km od Hodonína a 11 km od Břeclavi, se zabývá velkoobchodním i maloobchodním prodejem autobaterií, akumulátorů, moto-baterií na všechny druhy automobilů, zemědělských strojů, nákladních automobilů a motocyklů. Nabízíme výměnu a montáž baterií zdarma a použitou baterii odebereme k likvidaci. V prodeji také příslušenství autobaterií. Autobaterie 12V 75Ah - na dieslová auta, startovací proud 680 A, rozměr 275x175X175. Autobaterie 12V 65 Ah -startovací proud 570A, rozměr 240x175x175. Autobaterie 12V 45 Ah -na benzínová vozidla, startovací proud 390A, 200x175x175. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Prodej autobaterií Břeclav

Prodej autobaterií Břeclav

Potřebujete koupit autobaterii pro Vaše auto?Sháníte spolehlivého prodejce kvalitních autobaterií na Břeclavsku? Kontaktujte firmu AUTO-MOTO-BATERIE Jaromír Haluza v Moravském Žižkově,u města Břeclav. Pan Haluza Vám nabídne kvalitní autobaterie všech značek, odborně poradí jak s výběrem baterie tak s jejich údržbou a zacházením. Prodáváme: -autobaterie -akumulátorové baterie -baterie údržbové, bezúdržbové, gelové -akumulátory -značky baterií- VARTA, OPTIMA, AKUMA, YUASA, BOSCH. Rádi Vám autobaterii vyměníme, namontujeme a zkontrolujeme nabíjecí soustavu. Pro více informací o autobateriích nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo navštivte naši prodejnu v Moravském Žižkově u Břeclavi.


Motobaterie, autobaterie Břeclav

Motobaterie, autobaterie Břeclav

Hledáte firmu, která se zabývá prodejem motobaterií a autobaterií? Sháníte novou baterii do vozidla? Firma AUTO-MOTO-BATERIE Jaromír Haluza se sídlem v Moravském Žižkově v okr. Břeclav nabízí k prodeji motobaterie a autobaterie. Jsme maloobchod a velkoobchod s bateriemi na moto, nabízíme široký sortiment baterií pro váš automobil i motocykl. Náš sortiment: -autobaterie, akumulátory, akumulátorové baterie pro všechny druhy vozidel a motocyklů-gelové, údržbové, bezúdržbové Námi prodávané značky:AKUMA, VARTA, BOSCH, YUASA, OPTIMA Provádíme kontroly a testování stavu autobaterie, likvidace autobaterie. S výběrem správné autobaterie vám rádi pomůžeme v naší prodejně. Těšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že budete s našimi službami a zakoupeným zbožím u nás spokojeni a rádi se k nám vrátíte. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo nás navštivte osobně v Moravském Žižkově u města Břeclav. Navštívit můžete také naše webové stránky.


Autobaterie Akuma Břeclav

Autobaterie Akuma Břeclav

Hledáte firmu, která nabízí prodej autobaterií značky Akuma? Firma AUTO-MOTO-BATERIE se sídlem v Moravském Žižkově, okr. Břeclav, nabízí prodej, montáž a servis autobaterií, moto-baterií. Autobaterie Akuma -nejprogresivnější Ca-Ca technologie -100% bezúdržbové provedení -nízká spotřeba vody, + 30% energie při startu -delší životnost a zvýšená odolnost proti přebíjení -tradiční značka kvality -vysoká měrná energie a výkon vztažený na hmotnost a objem -vysoká startovací schopnost a spolehlivost -v nabídce s adaptérem pro univerzální uchycení -ergonomické držadlo a exkluzivní design. Pro více informací a kompletní nabídku autobaterií nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši prodejnu.


Akumulátory a autobaterie Břeclav

Akumulátory a autobaterie Břeclav

Firma AUTO-MOTO-BATERIE Jaromír Haluza se sídlem v Moravském Žižkově, okr. Břeclav nabízí maloobchodní i velkobchodní prodej autobaterií a akumulátorů pro všechny druhy motocyklů a vozidel. Značky jako BOSH, OPTIMA, AKUMA, VARTA a BOSCH. Dále prodáváme příslušenství, alternátory, žárovky a startéry. Zdarma Vám vyměníme baterii na vozidle a zkontrolujeme nabíjecí soustavy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Autobaterie Břeclav

Autobaterie Břeclav

Firma AUTO-MOTO-BATERIE Jaromír Haluza se sídlem v Moravském Žižkově, okr. Břeclav nabízí velkoobchodní i maloobchodní prodej autobaterií a jejich příslušenství. Velkoobchod, maloobchod, služby: -autobaterie -akumulátorové baterie - údržbové, bezúdržbové, gelové -akumulátory -značky - VARTA, OPTIMA, AKUMA, YUASA, BOSCH -startery, startovací zdroje a kabely -svorky -žárovky -alternátory -montáž a výměna autobaterie -kontrola nabíjecí soustavy. Autobaterie 12V 75Ah - na dieslová auta Startovací proud 680 A, rozěrměr 275x175X175 cena 1890-vč.DPH. Pro více informací o výrobcích nás neváhejte kontaktovat


Autobaterie, motobaterie, Břeclav, Hustopeče, Jaromír Haluza

Autobaterie, motobaterie, Břeclav, Hustopeče, Jaromír Haluza

Autobaterie, motobaterie, Břeclav, Hustopeče Firma Haluza Jaromír Specializovaná prodejna - Maloobchod, velkoobchod. Široký sortiment baterií pro vaše auto i motocykl. -autobaterie, akumulátory, akumulátorové baterie pro všechny druhy vozidel a motocyklů-gelové, údržbové, bezúdržbové Autobaterie a motobaterie značek: AKUMA, VARTA, BOSCH, YUASA, OPTIMA Přednosti Autobaterií Akuma: nejprogresivnější Ca-Ca technologie 100% bezúdržbové provedení nízká spotřeba vody + 30% energie při startu delší životnost tradiční značka kvality zvýšená odolnost proti přebíjení vysoká měrná energie a výkon vztažený na hmotnost a objem vysoká startovací schopnost vysoká spolehlivost vhodná pro nejmodernější vozy s vysokým dobíjecím napětím (až 14,8V) adaptér pro univerzální uchycení ergonomické držadlo exkluzivní design Zvláště v zimním období udržujte autobaterii v čistotě, silnice se často solí a na baterích se může objevit vrstva solanky. To způsobuje vybití baterie.Autobaterie pak nedrží svou kapacitu. Provádíme kontroly a testování stavu autobaterie, likvidace autobaterie. S výběrem správné autobaterie vám rádi pomůžeme v naší prodejně AUTO-MOTO-BATERIE Ulice: Záhumní 440 Místo: Moravský Žižkov PSČ: 691 01 Provozní doba: po-pá 8-12 13-17,so 9-12 Okres: Břeclav Telefon: 519 346 476 ; 736 760 183 Fax: 519 346 476 Email: akumulatory-haluza@seznam.cz Web: www.edb.cz/haluza Těšímme se na Vaši návštěvu.