Flaga s.r.o.


Nádražní 47, Hustopeče u Brna 693 01
Společnost Flaga je specialista na zkapalněný plyn do zásobníků, lahví a čerpacích stanic.
Dodává propan a propan-butan nejvyšší kvality.

Možnosti využití zkapalněného plynu (propanu, propan-butanu):

PRO DOMÁCNOST - vytápění rodinných domků, chat a chalup, ohřev teplé užitkové vody, vaření, grilování, kempování.

PRO PRŮMYSL - vytápění a ohřev pro sklady, dílny, výrobní haly, technologie menších průmyslových závodů, zemědělské podniky

ČERPACÍ STANICE LPG (autoplyn) - rozsáhlá síť vlastních čerpacích stanic LPG. Výstavba čerpacích stanic.

Pronájem zásobníků v následujících provedeních:
Zásobníky plynu - podzemní, nadzemní a polozapuštěné.

VÝHODY ZKAPALNĚNÉHO PLYNU:
- vynikající výhřevnost (až 3x výhřevnější než zemní plyn) s okamžitým topným účinkem
- ekologicky nezávadný
- nezávislost na rozvodných sítích
- jednoduchá instalace a zásobování.

Distribuce a prodej propanu, propan-butanu v ocelových a speciálních lahvích. Nejširší sortiment tlakových lahví na českém trhu.

Další produkty a služby
  • distribuce kapalného dusíku, dodávky vodíku, prodej heliových pump, směsi technických plynů

Prodej kovového nábytku do dílen, kanceláří, ordinací lékařů a škol.

Chladírenský servis chladicích a mrazicích zařízení Plzeň, chladící boxy, klimatizace.

Chladírenský servis chladicích a mrazicích zařízení Plzeň, chladící boxy, klimatizace

Související články
Vše pro svařování včetně pomůcek - KVP servis Opava

KVP servis s.r.o.

Vše pro svařování včetně pomůcek - KVP servis Opava

Svařujete a hledáte spolehlivé a kvalitní svářečské potřeby? Vše potřebné pro svařování najdete u firmy KVP servis v Opavě. Nabízíme svařovací techniku, ochranné pomůcky i technické plyny pro svařování, provozujeme také půjčovnu svářecí techniky. Portfolio nabízeného sortimentu stále rozšiřujeme a zákazníkům jsme schopni nabídnout většinu světových značek.


Veškeré potřeby na svařování dodává SVARMETAL

SVARMETAL s. r. o.

Veškeré potřeby na svařování dodává SVARMETAL

Svařovací technika musí být spolehlivá a vydržet i v těch nejnáročnějších podmínkách. Proto je nutné najít si kvalitního dodavatele, kterému budete moci věřit. Od toho je tu společnost SVARMETAL se sídlem ve Skotnici. Nabízíme vám svařovací přístroje od prověřených světových výrobců.


Technické, speciální a medicinální plyny SIAD

SIAD Czech spol. s r.o.

Technické, speciální a medicinální plyny SIAD

Přestože si to běžný laik "na první pohled" neumí příliš představit, technické a speciální plyny se dnes používají v mnoha oblastech. Najdeme je v celé řadě průmyslových odvětví a také velká část materiálů nebo dokonce služeb, které denně využíváme, má s technickými plyny a speciálními plyny co do činění. Plyny se dokonce podílejí na čištění odpadních vod nebo při výrobě spotřební elektroniky. Nevěříte? Společnost SIAD Czech spol. s. r. o., která se technickými, speciálními a medicinálními plyny zabývá, vám o tom poví více.


Firma VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. představuje elektronické a elektromechanické komponenty, nejnovější je jistič ESX10-S s volně nastavitelnou hodnotou proudu

VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o.

Firma VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. představuje elektronické a elektromechanické komponenty, nejnovější je jistič ESX10-S s volně nastavitelnou hodnotou proudu

Zprostředkují součástky pro aplikace v průmyslové automatizaci, v energetice, v telekom a medicínské technice, v dopravní a vojenské technice nebo pro fotovoltaické a solární elektrárny. Jejich hlavní činnosti v tomto oboru v posledních letech jsou napájecí zdroje AC/DC, měniče DC/DC, invertory DC/AC, spínače, switche, jističe a mnoho dalšího.


Další produkty a služby
Propan, propan-butan, topení plynem, LPG, plyn, zásobník na plyn

Propan, propan-butan, topení plynem, LPG, plyn, zásobník na plyn

Společnost Flaga s.r.o. nabízí možnost využití zkapalněného plynu ve formě média uloženého v zásobníku, kdy slouží jako zdroj energie pro všechny oblasti, kde není zaveden zemní plyn. Energetické médium s mnoha výhodami - vynikající výhřevnost ( je 3x výhřevnější než zemní plyn) s okamžitým topným účinkem, nezávislost na rozvodných sítích, jednoduchá instalace, komfortní využití, spolehlivé a bezpečné zásobování. Mnohostranné využití (nejen v domácnosti ale i v průmyslu) - topení, vaření, ohřev vody, vhodné pro hotely, zdravotnická zařízení, pekárny, energie pro technologická zařízení (pece, sušičky, aj.). Vytápění sídlišť a satelitních městeček. Zásobníky nabízíme v několika provedeních: nadzemní zásobník, podzemní zásobník, polozapuštěný zásobník


Propan butan, topení plynem

Propan butan, topení plynem

Distribuce, prodej: -zkapalněný plyn do lahví, čerpacích stanic a zásobníků -možnost využití propanu-butonu (zkaplaněného plynu) - pro průmysl, pro domácnost -čerpací stanice -výstavby čerpacích stanic -pronájem zásobníků - polozapuštěné, nadzemní, podzemní -výhody zkapalněného plynu - ekologicky nezávadný, rychlá výhřevnost, jednoduchá instalace, nezávislost na rozvodných sítích, jednoduché zásobování -distribuce a prodej ve speciálních a ocelových láhvích.