Flaga s.r.o.


Nádražní 47, Hustopeče u Brna 693 01

Společnost Flaga je specialista na zkapalněný plyn do zásobníků, lahví a čerpacích stanic.
Dodává propan a propan-butan nejvyšší kvality.

Možnosti využití zkapalněného plynu (propanu, propan-butanu):

PRO DOMÁCNOST - vytápění rodinných domků, chat a chalup, ohřev teplé užitkové vody, vaření, grilování, kempování.

PRO PRŮMYSL - vytápění a ohřev pro sklady, dílny, výrobní haly, technologie menších průmyslových závodů, zemědělské podniky

ČERPACÍ STANICE LPG (autoplyn) - rozsáhlá síť vlastních čerpacích stanic LPG. Výstavba čerpacích stanic.

Pronájem zásobníků v následujících provedeních:
Zásobníky plynu - podzemní, nadzemní a polozapuštěné.

VÝHODY ZKAPALNĚNÉHO PLYNU:
- vynikající výhřevnost (až 3x výhřevnější než zemní plyn) s okamžitým topným účinkem
- ekologicky nezávadný
- nezávislost na rozvodných sítích
- jednoduchá instalace a zásobování.

Distribuce a prodej propanu, propan-butanu v ocelových a speciálních lahvích. Nejširší sortiment tlakových lahví na českém trhu.

IČ: 47917091
DIČ: CZ47917091
Okres: Břeclav
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Peter Polák

Propan, propan-butan, topení plynem, LPG, plyn, zásobník na plyn

Propan, propan-butan, topení plynem, LPG, plyn, zásobník na plyn

Společnost Flaga s.r.o. nabízí možnost využití zkapalněného plynu ve formě média uloženého v zásobníku, kdy slouží jako zdroj energie pro všechny oblasti, kde není zaveden zemní plyn. Energetické médium s mnoha výhodami - vynikající výhřevnost ( je 3x výhřevnější než zemní plyn) s okamžitým topným účinkem, nezávislost na rozvodných sítích, jednoduchá instalace, komfortní využití, spolehlivé a bezpečné zásobování. Mnohostranné využití (nejen v domácnosti ale i v průmyslu) - topení, vaření, ohřev vody, vhodné pro hotely, zdravotnická zařízení, pekárny, energie pro technologická zařízení (pece, sušičky, aj.). Vytápění sídlišť a satelitních městeček. Zásobníky nabízíme v několika provedeních: nadzemní zásobník, podzemní zásobník, polozapuštěný zásobník


Propan butan, topení plynem

Propan butan, topení plynem

Distribuce, prodej: -zkapalněný plyn do lahví, čerpacích stanic a zásobníků -možnost využití propanu-butonu (zkaplaněného plynu) - pro průmysl, pro domácnost -čerpací stanice -výstavby čerpacích stanic -pronájem zásobníků - polozapuštěné, nadzemní, podzemní -výhody zkapalněného plynu - ekologicky nezávadný, rychlá výhřevnost, jednoduchá instalace, nezávislost na rozvodných sítích, jednoduché zásobování -distribuce a prodej ve speciálních a ocelových láhvích.Další produkty a služby
  • distribuce kapalného dusíku, dodávky vodíku, prodej heliových pump, směsi technických plynů

SUM, s.r.o. Elektrické zařízení nonstop servis

Související články
Veškeré potřeby na svařování dodává SVARMETAL
Veškeré potřeby na svařování dodává SVARMETAL

Svařovací technika musí být spolehlivá a vydržet i v těch nejnáročnějších podmínkách. Proto je nutné najít si kvalitního dodavatele, kterému budete moci věřit. Od toho je tu společnost SVARMETAL se sídlem ve Skotnici. Nabízíme vám svařovací přístroje od prověřených světových výrobců.


Technické, speciální a medicinální plyny SIAD
Technické, speciální a medicinální plyny SIAD

Přestože si to běžný laik "na první pohled" neumí příliš představit, technické a speciální plyny se dnes používají v mnoha oblastech. Najdeme je v celé řadě průmyslových odvětví a také velká část materiálů nebo dokonce služeb, které denně využíváme, má s technickými plyny a speciálními plyny co do činění. Plyny se dokonce podílejí na čištění odpadních vod nebo při výrobě spotřební elektroniky. Nevěříte? Společnost SIAD Czech spol. s. r. o., která se technickými, speciálními a medicinálními plyny zabývá, vám o tom poví více.


Vše pro svařování včetně pomůcek - KVP servis Opava
Vše pro svařování včetně pomůcek - KVP servis Opava

Svařujete a hledáte spolehlivé a kvalitní svářečské potřeby? Vše potřebné pro svařování najdete u firmy KVP servis v Opavě. Nabízíme svařovací techniku, ochranné pomůcky i technické plyny pro svařování, provozujeme také půjčovnu svářecí techniky. Portfolio nabízeného sortimentu stále rozšiřujeme a zákazníkům jsme schopni nabídnout většinu světových značek.


Elektroinstalace a elektromontáže
Elektroinstalace a elektromontáže

Elektroinstalace včetně profesionálně odvedené elektromontáže je kvalitní a bezpečná pouze v rukou profesionálů. Abyste mohli bezpečně a bez problémů využívat elektrickou energii, svěřte vaše požadavky naší společnosti ELMONT GROUP, a.s. se sídlem v Brně.