PATRIA Kobylí, a.s.


716, Kobylí 691 10
Výroba, servis a instalace bazénů zapuštěných a nadzemních.
Výroba zastřešení a prodej příslušenství pro bazény.

Produkty
  • vinařský turistický program, koštování vín, vinný sklípek, zážitková gastronomie
  • degustace vín, archivní vína, slámová a ledová vína, víno a vinařství, vinařská turistika
  • zemědělské produkty, citrusové plody, kořenová zelenina, ovocná dužina, zdravá strava
  • chov hospodářských zvířat, ekologické chovy slepic, chovní stanice pro prasata, vyšlechtěné dojné krávy
  • krmivo pro psy, krmivo pro kočky, krmivo pro hlodavce, krmivo pro želvy, chovná prasata, chovný skot, chovné krávy, chovné kozy, chovné ovce
  • pěstování ovoce, prodej ovocných stromků, distribuce sušeného ovoce, subtropické ovoce, tropické ovoce
  • produkce zeleniny, kořenová zelenina, cibulová zelenina, listová zelenina, lusková zelenina, plodová zelenina
  • plemenářství rostlin, plemenářství živočichů, odběry čerstvého spermatu, ochrana genových zdrojů
  • červená vína, bílá vína, vína rosé, jakostní vína, přívlastková vína, pozdní sběr, výběr z bobulí, cuvé, víno jako dárek, firemní vína
  • chovatelské stanice psů, chovatelské stanice britských koček, chov čistokrevných psů, chovné stanice drobných savců

Studium tradičních řemesel – truhlář, kuchař-číšník či v oboru gastronomie.

Studium tradičních řemesel – truhlář, kuchař-číšník či v oboru gastronomie

Obec Lošany okres Kolín, kostel svatého Jiří, kamenná věžovitá tvrz, statek rodiny Mašínů.

Obec Lošany okres Kolín, kostel svatého Jiří, kamenná věžovitá tvrz, statek rodiny Mašínů

Související články
Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?


VINO HORT ocení i ti nejnáročnější degustátoři

VINO HORT s.r.o.

VINO HORT ocení i ti nejnáročnější degustátoři

Vína od VINO HORT v sobě snoubí ušlechtilé odrůdy hroznů z ideálně položených vinohradů a vinařův cit pro kombinaci chutí a vůni, která přináší jedinečný zážitek z degustace vína. Vinařství VINO HORT vzniklo v roce 1999, tradice výroby vína této firmy ze Znojma má však kořeny už v roce 1950. Svým přístupem, který je založen na udržování nadstandardní kvality produktů a vývoji nových specialit, si společnost vysloužila mnohá ocenění nejen v rámci ČR, ale i na světových soutěžích. Vinný sklep s posezením a ochutnávkami vína se nachází v Dobšicích u Znojma nedaleko výrobního sklepa, kde se připravují vína z hroznů prvotřídní kvality. Vinařství používá ke zpracování hroznů různé technologie a nebojí se ani experimentů, které se však vždy řídí pravidlem zachování přírodní chuti a přirozené tvorby vína. Na základě snahy o nejlepší produkty vznikla i růžová vína Hort, která se těší velké oblibě u spotřebitelů. Důkazem je spousta ocenění, jimiž se růžová vína z VINO HORT mohou pyšnit.


Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

VINO HORT s.r.o.

Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

Máte rádi vína? Holdujete tomuto kouzelnému moku? Nenechejte si ujít ochutnávku ušlechtilých odrůd z kvalitního vinařství VINO HORT s.r.o., které se nachází ve Znojmě. Doušek lahodného vína velice příjemně otevře všechny vaše smysly. Možná si vína po této zkušenosti ještě více získají vaši náklonnost.


Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem

L & M nápoje s.r.o.

Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem

Gastronomická zařízení nakupují velké množství alkoholických i nealkoholických nápojů, proto apelují kromě vysoké kvality také na nízkou cenu. Firma L & M nápoje s.r.o. s polem působnosti na Opavsku se řadí mezi velkoobchody s nápoji, které nabízí kvalitní a levný alkohol a jiné nápoje. Na trhu působí již od roku 1998 a své služby poskytuje především gastronomickým zařízením.


Firemní články
Kongresová turistika, školící kongresové prostory,firemní akce

Kongresová turistika, školící kongresové prostory,firemní akce

Naše společnost nabízí komletní služby v oblasti konresové a vinařské turistiky. Služby zahrnují možnost využití prostor ke školení, prezentaci, firemní akci, meeting, workshop, kongres. Kongresové sály a salonky s variabilní kapacitou 10-250 míst. Sály jsou ozvučené, a vybavené moderní audiovizuální technikou a barem. Dále nabízíme kompletní pohostinské služby, včetně celodenního stravování v atraktivních prostorách s dlouholetou tradicí. Ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím nebo ubytování turistické, kde je soc. zařízení pro pokoje společné. Celková kapacita ubytování je 120 lůžek. Zajišťujeme i celou řadu doplňkových služeb jako je bar, catering, coffee break, raut, banket, coctail, řízené degustace vín, exkurze do sklepního hospodářství, doprovodné programy, team building a jiné. Patria Kobylí, a.s. je výrobce jakostních a přívlastkových vín, suchých i polosuchých vín, ledového a slámového vína, speciálního vína, archivního a kvalitního odrůdového vína, jakostního a vína s přívlastkem. Reprezentační sklep pro 45 osob - degustace vína, společenská či prezentační akce. Vše připravíme na míru dle přání zákazníka. Těšíme se na vaši návštěvu.


Posezení ve sklepě, firemní akce, řízené degustace, PATRIA Kobylí

Posezení ve sklepě, firemní akce, řízené degustace, PATRIA Kobylí

Výhodná poloha v srdci Velkopavlovické vinařské podoblasti nedaleko významných turistických cílů jako je Lednickovaltický areál, Pálava nebo Novomlýnské nádrže a snadná dostupnost z dálnice D2 činí naše zařízení ideálním místem pro pořádání vašich firemních či společenských setkání. V minulých letech prošel celkevou rekonstrukcí reprezentační sklep, který je připraven pro nejrůznější firemní i soukromé večírky, řízené degustace vína, společenské i reprezentativní akce, na kterých může být 15 - 90 hostů. Sklep se nachází na samotě asi 3 km od obce v areálu sadů PATRIA Kobylí, a.s., Velkým žážitkem jsou krajové speciality, které vhodně doplňují stylové prostředí. Připravíme vám speciality v udírně na grilu nebo opečeme sele. Dále našim milým hostů zajistíme dopravu z a do místa ubytování, lidovou hudbu dle jejich přání, dárková balení vína apod. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. PATRIA Kobylí, a.s. nabízí návštěvníkům kompletní pohostinské služby, včetně celodenního stravování v atraktivních prostorách s dlouholetou tradicí. Ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím nebo ubytování turistické, kde je soc. zařízení pro pokoje společné. Celková kapacita ubytování je 120 lůžek. Pro pořádání konferencí, meetingů, workshopů, firemní, propagačních, společenské, rodinných, sportovních akcí, kongresů či školení vám nabízíme kongresové sály a salonky s variabilní kapacitou 10-250 míst. Sály jsou ozvučené, a vybavené moderní audiovizuální technikou a barem. Technické zázemí kongresových prostorů je na vysoké úrovni (připojení na internet prostřednictvím WiFi, dataprojektory, plátna, flipcharty, TV, DVD, ozvučení sálů, audio technika...) PATRIA Kobylí, a.s. zajišťuje pro své klienty i celou řadu doplňkových služeb jako je bar, catering, coffee break, raut, banket, coctail, řízené degustace vín, exkurze do sklepního hospodářství, doprovodné programy, team building a jiné. Svým flexibilním a kreativním přístupem jsme připraveni zajistit komplexní zakázku pro malou firemní poradu i velkou konferenci. K těmto účelům vám můžeme nabídnout: Vinotéka je pro všechny hosty otevřena NON STOP 24 honin denně po celý rok. Jelikož je naše nabídka poměrně rozsáhlá a šitá na míru každému zákazníkovi, obraťte se, prosím, se svými požadavky na naše kolegy popř.: e-mail: penzion@patriakobyli.cz.


Kongresová turistika, pronájem sálu, konference, PATRIA Kobylí

Kongresová turistika, pronájem sálu, konference, PATRIA Kobylí

Výhodná poloha v srdci Velkopavlovické vinařské podoblasti nedaleko významných turistických cílů jako je Lednickovaltický areál, Pálava nebo Novomlýnské nádrže a snadná dostupnost z dálnice D2 činí naše zařízení ideálním místem pro pořádání vašich firemních či společenských setkání. PATRIA Kobylí, a.s. nabízí návštěvníkům kompletní pohostinské služby, včetně celodenního stravování v atraktivních prostorách s dlouholetou tradicí. Ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím nebo ubytování turistické, kde je soc. zařízení pro pokoje společné. Celková kapacita ubytování je 120 lůžek. Pro pořádání konferencí, meetingů, workshopů, firemní, propagačních, společenské, rodinných, sportovních akcí, kongresů či školení vám nabízíme kongresové sály a salonky s variabilní kapacitou 10-250 míst. Sály jsou ozvučené, a vybavené moderní audiovizuální technikou a barem. Technické zázemí kongresových prostorů je na vysoké úrovni (připojení na internet prostřednictvím WiFi, dataprojektory, plátna, flipcharty, TV, DVD, ozvučení sálů, audio technika...) PATRIA Kobylí, a.s. zajišťuje pro své klienty i celou řadu doplňkových služeb jako je bar, catering, coffee break, raut, banket, coctail, řízené degustace vín, exkurze do sklepního hospodářství, doprovodné programy, team building a jiné. Svým flexibilním a kreativním přístupem jsme připraveni zajistit komplexní zakázku pro malou firemní poradu i velkou konferenci. K těmto účelům vám můžeme nabídnout:


Plastové bazény, rodinné bazény, zastřešení, PATRIA Kobylí,a.s.

Plastové bazény, rodinné bazény, zastřešení, PATRIA Kobylí,a.s.

Bazény PATRIA svým zákazníkům již více než 20 let přinášejí osvěžení, sportovní vyžití, maximální pohodu a soukromí při koupání. Dlouhodobý vývoj a zdokonalování konstrukce našich bazénů se odráží ve spokojenosti našich zákazníků v tuzemsku i v zahraničí. Nabízíme bazény: Tento typ bazénu vzbuzuje ve svém majiteli zcela oprávněný pocit luxusu a výjimečnosti oproti jednoduššímu typu se skimmerem. Tento typ bazénu vzbuzuje ve svém majiteli zcela oprávněný pocit luxusu a výjimečnosti oproti jednoduššímu typu se skimmerem. Tento typ bazénu vzbuzuje ve svém majiteli zcela oprávněný pocit luxusu a výjimečnosti oproti jednoduššímu typu se skimmerem. Tento typ bazénu vzbuzuje ve svém majiteli zcela oprávněný pocit luxusu a výjimečnosti oproti jednoduššímu typu se skimmerem. Bazény s přelivným žlábkem jsou nejmodernějším typem plastových bazénů a v PATRIA Kobylí, a.s. patří také mezi ty nejprodávanější. Pokud chcete bazén s přelivným žlábkem a kompletní technologií filtrace s minimálními prostorovými nároky, volte typ COMPACT, unikátní řešení firmy PATRIA Kobylí, a.s. U bazénů COMPACT s přelivným žlábkem je kompletní technologická jednotka a vyrovnávací nádrž umístěná v tělese bazénu. Tím je docíleno, že těleso bazénu, plně vybavená technologická šachta, vyrovnávací nádrž se společným zatepleným víkem, románské schodiště a propojovací potrubí tvoří jeden celek, ve kterém je dopraven až k vám. Bazény se skimmerem jsou starším, méně estetickým a levnějším typem bazénu. Jsou vhodné především pro privátní sektor a klientelu, které nevadí jejich trochu náročnější údržba. Bazény PATRIA se skimmerem jsou zapuštěny do terénu až po horní okraj. Jsou naplněny maximálně cca 10cm pod horní hranu bazénu, kde se nachází odtokový otvor - skimmer. Ze skimmeru je voda nasávána oběhovým čerpadlem filtrace a prochází pískovým filtrem, kde dochází k zachycení hrubých nečistot mechanickým čištěním. Následně je tlačena k recirkulačním tryskám, které vypouští vodu tak, aby se nečistoty v bazénu obsažené dostávaly co nejrychleji do prostoru skimmeru. Pak se celý koloběh se opakuje. Pokud chcete bazén se skimmerem a kompletní technologií filtrace s minimálními prostorovými nároky, volte typ COMPACT, unikátní řešení firmy PATRIA Kobylí, a.s. U těchto bazénů je kompletní technologická jednotka umístěná v tělese bazénu. Tím je docíleno, že těleso bazénu, plně vybavená technologická šachta s víkem, románské dvojité schodiště a propojovací potrubí tvoří jeden celek, který je dopraven až k vám. Bazény COMPACT se skimmerem jsou konstrukčně řešeny pro zabudování do terénu až po horní okraj a umožňují instalovat zastřešení. Nabízíme také kompletní příslušenství a zastřešení k námi dodávaným bazénům. Více na internetové prezentaci.


Dárkové balení vína, Patria Kobylí, a.s.

Dárkové balení vína, Patria Kobylí, a.s.

Navštivte kraj, kde se rodí nejlepší červená vína. Patria Kobylí, a.s. vyrábí jakostní a přívlastkových vín, suchá i polosuchá vína, ledové a slámové vína, -speciální vína, archivní, kvalitní odrůdová vína, jakostní a vína s přívlastkem, víno lahvové. DÁRKOVÉ BALENÍ SPECIÁLNÍCH VÍN V DŘEVĚNÝCH KRABIČKÁCH Naše firemní vinotéka, zpřístupňuje celé nabídku vín z Kobylí nejširšímu okruhu zájemců o naše vína. Ve vinotéce je kromě jakostních, přívlastkových a archivních vín možné koupit i destiláty z produkce akciové společnosti, drobné dárkové předměty a balení, sklo na víno a občerstvení. Vystavené víno se ve vinotéce také nachází i v chladicím boxu, kde je skladované v ideálních teplotních podmínkách. Vinotéka je otevřena NON STOP po 24 hodin denně 365 dní v roce. K dispozici jsou základní charakteristiky prodávaných vín ve formě nápojových lístků. Kromě hotovosti jsou akceptovány i níže uvedené platební karty.