PPS Vinařství Strachotín
PPS AGRO a.s.


Nová 161, Strachotín 693 01
Vysoce kvalitní jakostní a přívlastková vína z mikulovské vinohradnické oblasti zakoupíte ve vinotéce nebo na e-shopu PPS Vinařství Strachotín. Vína jsou k ochutnání také v našem vinném sklípku, kde pořádáme řízené degustace. Vinařský komplex také poskytuje ubytování v našem penzionu.

Vyrábíme víno lidem od lidí. Jedinečnou chuť naše vína získala díky příznivé poloze, unikátnímu mikroklimatu a také vápencové a spraškové půdě, na níž uzrály hrozny, které pro výrobu našich vín používáme. Charakterové vlastnosti jednotlivých odrůd se pak odráží v chuti vín a připraví Vám nezapomenutelný zážitek.

Na našem e-shopu si můžete objednat odrůdová, přívlastková, jakostní i slámová vína. Prodáváme také speciální nebo archivní vína, případně také klarety a Frizzante. Při nákupu nad 2000Kč od nás navíc obdržíte dopravu zdarma. Najdete u nás vína vhodná výjimečné chvíle, ale i pro všední dny. Z jakostních vín máme na výběr odrůdy Neuberské, Pálava, Veltínské zelené nebo Sauvignon. Z přívlastkových vín můžete ochutnat odrůdy Ryzlink vlašský, Pálava, Ryzlink rýnský a Sauvignon.

Nedílnou součástí Pálavy je také vinařská turistika. Zastavte se v naší vinotéce ochutnat lahodná vína z našeho vinařství. Ubytovat se můžete přímo v našem penzionu. Pro Vás a vaše přátele můžeme navíc zorganizovat i řízenou degustaci vína ve vinném sklepě s prohlídkou výrobních prostor a vinařství.

Produkty
  • ochutnávky vín, prodej archivních vín, prodej nových vín, dárkové balení vína, poznávání způsobu pěstování vína
  • moravská vína, ochutnávky a degustace vín, zajištění cimbálovky, sudová a archivní vína
  • vinařské produkty, zpracování hroznů, přívlastková a odrůdová vína, sudová a lahvová vína, perlivé víno
  • stylové pokoje a apartmány, ubytování pro celou rodinu, možnost přistýlky, wellnes služby, ubytování se snídaní, polopenze, plná penze


Související články
Zažijte kouzlo vína v rodinném vinařství V & M Zborovský

Vinařství V & M Zborovský, v.o.s.

Zažijte kouzlo vína v rodinném vinařství V & M Zborovský

Víno je nápoj, který dokáže potěšit, povzbudit a propojit lidi. Pokud chcete poznat jeho tajemství, nechte se pozvat do rodinného Vinařství V & M Zborovský, v.o.s., které se nachází v malebné obci Velké Pavlovice, kde se pěstuje víno už od středověku. Vinařství je dílem dvou bratrů, kteří se věnují pěstování vinné révy, výrobě a prodeji vín a burčáku a pořádání degustací vín již od roku 2001. Zde si můžete prohlédnout jejich vinice, sklep a vinotéku s širokým výběrem vín z vlastní produkce.


Ubytování v rodinném penzionu v blízkosti města Třeboně

Roman Matějka - Penzion u Třeboně

Ubytování v rodinném penzionu v blízkosti města Třeboně

Pokud hledáte místo, kde si odpočinete od shonu a stresu každodenního života, nechte se zlákat kouzlem Penzionu u Třeboně. Tento rodinný penzion se nachází v malebné obci Břilice, v srdci jihočeských rybníků, a poskytuje komfortní ubytování, vynikající kuchyni a spoustu možností, jak si užít přírodu i kulturu.


Apartmány U Zlaté rybky - ubytování s relaxací a zábavou v Jižních Čechách

Apartmány U Zlaté rybky

Apartmány U Zlaté rybky - ubytování s relaxací a zábavou v Jižních Čechách

Hledáte-li ideální místo pro dovolenou v Jižních Čechách, nechte se zlákat nabídkou apartmánů U Zlaté rybky na Třeboňsku. Ve zdejší kouzelné jihočeské přírodě je snadné zapomenout na všední starosti a naladit se na její léčivý klid a pohodu. Můžete zde zažít rybaření na nedalekém rybníku Staňkov, navštívit historická města a zámky v okolí nebo si svůj pobyt zpestřit netradičním zážitkem v korunách stromů či na vodě.


Vína z Vinařství Jan Plaček, originální a chutný dárek pro každou příležitost

Vinařství Jan Plaček

Vína z Vinařství Jan Plaček, originální a chutný dárek pro každou příležitost

Pokud hledáte originální a chutný dárek pro své blízké nebo obchodní partnery, neváhejte a objednejte si vína z Vinařství Jan Plaček. Neváhejte a sestavte si dárkové balení z těchto kvalitních a chutných moravských vín. Můžete také opatřit láhve logem vaší firmy a využít je jako daňově uznatelný výdaj jako drobný reklamní a propagační dárek dle zákona o dani z příjmu.


Firemní články
Vína z Pálavy z módy nikdy nevyjdou

Vína z Pálavy z módy nikdy nevyjdou

Jižní Morava je pojem a místní víno stejně tak. Zvolit ale toho správného dodavatele vína tak, aby produkt, který si odnášíme domů, byl skutečně moravským vínem, není v dnešní době ještě stále tak jednoduché. Dovolte nám tedy představit jakostní vína s přívlastkem i archivní vína z produkce PPS AGRO Strachotín, tedy z vinařství v obci pod Pouzdřanskou stepí a co by kamenem dohodil na Pálavu. V nabídce najdete také například nepříliš známou odrůdu Neronet.


Vinařská turistika - prodej lahodných a vysoce kvalitních moravských vín Strachotín

Vinařská turistika - prodej lahodných a vysoce kvalitních moravských vín Strachotín

Vinařská turistika na jižní Moravě - prodej lahodných a vysoce kvalitních moravských vín od firmy PPS AGRO a.s. ve Strachotíně - dlouholetá vinohradnická produkce


Jakostní a přívlastková vína vyráběná tradičním způsobem – výborná chuť a vysoká kvalita

Jakostní a přívlastková vína vyráběná tradičním způsobem – výborná chuť a vysoká kvalita

Pokud si rádi vybíráte ty nejkvalitnější jakostní a přívlastková vína a chcete vyzkoušet něco jiného než zaručenou klasiku, pak se obraťte na PPS Vinařství Strachotín nedaleko Mikulova.


Přívlastková vína českého vinařství – objednávání z e-shopu z pohodlí domova

Přívlastková vína českého vinařství – objednávání z e-shopu z pohodlí domova

Zakoupení přívlastkového vína vyráběného specialisty z českého vinařství na e-shopu z pohodlí domova umožňuje PPS Vinařství Strachotín.


Prodej vína Břeclav, Jihomoravský kraj

Prodej vína Břeclav, Jihomoravský kraj

Chcete nakoupit lahodné víno? Sháníte výrobce a prodejce kvalitních vín na jižní Moravě? Společnost PPS AGRO a.s. se sídlem ve Strachotíně, okr. Břeclav se zabývá výrobou a prodejem vína. Roční produkce společnosti je 150 000 lahví. V prodeji vína: -odrůdová -přívlastková, jakostní -archivní i unikátní archivní -speciální vína, rosé, klaret, Ledová královna -slámová vína -zemská vína. Jakostní vína - odrůdová: -Svatovavřinecké 2009 - suché -Veltlínské zelené 2010 - polosuché. Jakostní vína s přívlastkem: -Palava 2010 - výběr z hroznů - polosuché -Palava 2010 - pozdní sběr - polosuché -Palava 2002 - slámové - sladké -Rulandské šedé 2010 - výběr z hroznů - polosuché -Sauvignon 2009 - výběr z hroznů- suché -Sauvignon 2010 - výběr z hroznů- polosuché -Tramín 2010- pozdní sběr, polosuché -Svatovavřinecké 2006 - pozdní sběr - suché -Modrý Portugal 2009, PS, suché -Neronet 2009, PS, suché. Nabízíme i dárková balení vína. Více informací a kompletní nabídku služeb a výrobků společnosti naleznete na webových stránkách.


Degustační večer, řízená degustace vína a prohlídka vinného sklípku

Degustační večer, řízená degustace vína a prohlídka vinného sklípku

Vychutnejte si se svou rodinou nebo přáteli degustační večer ve PPS Vinařství Strachotín. Čeká Vás řízená degustace jakostních a přívlastkových vín, a také prohlídka vinného sklepa.


Dárkové balení vín, víno jako dárek, vinařství Strachotín

Dárkové balení vín, víno jako dárek, vinařství Strachotín

Dárkové balení vín, víno jako dárek, vína jakostní, odrůdové, zemské, přívlastkové, archivní, ledová, slámová a další z vinařství PPS AGRO a.s. ve Strachotíně.


Vinařství - výroba, prodej a vlastní produkce vín Strachotín

Vinařství - výroba, prodej a vlastní produkce vín Strachotín

Vinařství - výroba, prodej a vlastní produkce vín, bílá a červená vína, odrůdová, přívlastková a jakostní vína od firmy PPS AGRO a.s. ve Strachotíně.


Pořádání svateb, soukromých akcí a oslav narozenin s ubytováním ve vinařství

Pořádání svateb, soukromých akcí a oslav narozenin s ubytováním ve vinařství

Ubytování v penzionu, pořádání svateb, soukromých akcí a zajištění oslav narozenin umožňuje společnost PPS Vinařství Strachotín, která se postará nejen o jakostní vína dle Vašeho výběru.


Vinařství, víno - výroba a prodej Jižní Morava, Břeclav

Vinařství, víno - výroba a prodej Jižní Morava, Břeclav

Chcete navštívit vinařství na jižní Moravě? A ochutnat víno z jižní Moravy? Společnost PPS AGRO a.s.na jižní Moravě v blízkosti města Břeclav vyrábí a prodává vysoce kvalitní jakostní a přívlastkové vína. Nabízíme vína: -jakostní, odrůdové, zemské, přívlastkové, archivní, ledová, slámová, suchá, polosuchá, polosladká, sladká, sudová. Vína, která naše vinařství nabízí je vlastní výroby. Na výrobě vín si necháváme záležet tak aby vznikali pouze kvalitní a chutní vína. Víno pěstujeme ve vlastních vinících o které se celoročně staráme a probíhá tam každodenní práce. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat jak telefonicky tak můžete navštívit jižní Moravu a v blízkosti města Břeclav, které se nachází na jižní Moravě je obec Strachotín a zde sídlí naše firma PPS AGRO a.s. můžete nás tedy navštívit i osobně. Těšíme se na Vás. Také můžete navštívit naše webové stránky.


Pěstování a prodej ovoce Strachotín, Břeclav

Pěstování a prodej ovoce Strachotín, Břeclav

Jihomoravská společnost PPS AGRO a.s. se sídlem v obci Strachotín v okr. Břeclav pěstuje a prodává ovoce. Pěstujeme a prodáváme druhy ovoce jablka a višně. Pěstujeme a prodáváme jablka odrůd: -Šampion -Idared -Starkrimson -Spartan -Golden. Pěstujeme a prodáváme odrůdy višní: -Fanal -Morela pozdní -Újfehertöi führtös -Oblačínská -Erdibötermo. Rozloha našich sadů na kterých námi nabízené ovoce pěstujeme je 77 Ha. Ovoce sklízíme v průběhu srpna až do listopadu. Províce jakýchkoli informací nás nevájete kontaktovat telefonicky a nebo nás osobně navštivte na firmě v obci Strachotín v blízkosti města Břeclav. Navštívit můžete také naše webové stránky.


Prodej vína, vinařství Břeclav, Jižní morava

Prodej vína, vinařství Břeclav, Jižní morava

Firma PPS Agro pěstuje, vyrábí a prodává: -jakostní vína odrůdová -zemská vína -jakostní vína s přívlastkem -archivní vína -unikátní archivní vína -sudová vína -vína v dárkovém balení. Více informací na webových stránkách.


Ovoce, víno Jižní Morava, Břeclav

Ovoce, víno Jižní Morava, Břeclav

Spektrum činnosti firmy PPS AGRO a.s. Strachotín zahrnuje širokou oblast zemědělské výroby, od rostlinné výroby přes živočišnou výrobu až po ovocnářskou a vinohradnickou produkci. Na to navazuje výroba vína. Nabízíme: -jakostní vína - odrůdová -zemská vína -jakostní vína s přívlastkem -archivní vína -sudová vína.


Pěstování ovoce Jižní Morava, Břeclav

Pěstování ovoce Jižní Morava, Břeclav

Firma PPS AGRO a.s. pěstuje a prodává ovoce. Nabízí: -jablka -višně. Odrůdy jablk: -šampion -idared -starkrimson -spartan -golden. Odrůdy višní: -fanal -morela pozdní. Více informací na webových stránkách.


Víno, vinařství, vinné sklepy Břeclav, Jižní Morava

Víno, vinařství, vinné sklepy Břeclav, Jižní Morava

Vinařství PPS AGRO a.s pěstuje, vyrábí a prodává víno z vlastních vinic. Strachotín se nachází na Jižní Moravě (okres Břeclav), ve vinařské oblasti hustopečska. Vína tohoto regionu dosahují vysoké kvality díky příznivému podnebí i kvalitní půdě. Vinařství PPS AGRO a.s. nabízí vína: -jakostní vína -archivní vína -unikátní archivní vína -sudová vína. Jakostní vína: -odrůdová -zemská -s přívlastkem. Archvní vína: - archivní vína od roku 1989. - Pálava pozdní sběr 1997 - Tramín červený pozdní sběr 1997 - Sylvánské zelené jakostní 1993 - Ryzlink rýnský jakostní 1993 - Frankovka jakostní 1992 - Svatovavřinecké jakostní 1992 - Rulandské modré jakostní 1992 - Ryzlink rýnský jakostní 1989 Unikátní archivní vína: Ryzlink vlašský 1981 Neuburské 1978 Muler thurgau 1973 Veltlínské zelené 1978 Ryzlink rýnský 1975 Ryzlink rýnský 1970 Ryzlink rýnský 1963 Rulandské bílé 1975 Rulandské bílé 1969 Sauvignon 1974 Palava 1986 Tramín červený 1977 Muškát otonel 1974 Svatovavřinecké 1976 Svatovavřinecké 1974 Frankovka 1984 Frankovka 1975 Rulandské modré Rulandské modré Sudová vína: -dle aktuální nabídky. Dárkové balení vína. Roční produkce vína je cca 150 000 lahví Nabízíme vína: -odrůdová -přívlastková -archivní -unikátní archivní -jakostní -speciální vína, rosé, klaret, Ledová královna -slámové, slámová vína -tel: 519415734 -tel: 728972788 pan Svoboda -tel: 607602394 paní Janáková. Naše vína získala řadu ocenění na výstavách a soutěžích. Naše vinařství dále nabízí posezení ve vinném sklípku s degustací vína a možnost ubytování. Více informací a ceny vín najdete na webových stránkách vinařství. www.ppsagro.cz/ naše vína si také můžete zakoupit ve vybraných vinotékách po celé ČR. Možnost online objednávky najdete na našem eshopu- http://www.mvino.cz/vino-Pps-agro-strachotin