FRUJO, a.s.


č. 710, Tvrdonice 691 53
TOJE
Pod obchodní značkou TOJE vyrábí tradiční česká společnost Frujo, a.s. prvotřídní produkty pro potravinářský trh, průmysl, potravinářské produkty.
Nabízíme produkty pro:
pekaře a cukráře, výrobce oplatků
food service, gastronomii, catering
výrobu zmrzlin, směsi na zmrzlinu,
výrobu ledových tříští a nápojů

Zmrzliny
Nabízíme zmrzlinové směsi a zmrzlinové pasty pro výrobu točené i kopečkové zmrzliny. V letošním roce jsme pro Vás připravili soutěž LÉTO S MEDVĚDEM a prodejce zmrzliny podpoříme reklamní podporou prodeje.
TOJE ….. skvělá zmrzlina!
Směsi na zmrzlinu
zmrzlinové směsi kompletní
zmrzlinové směsi sorbety
zmrzlinové směsi práškové
zmrzlinové pasty
zmrzlinové základy

Ledové tříště a sirupy
Sirupy TOJE s ovocným podílem jsou skvělou volbou pro přípravu ledové tříště. Stejně dobře je využijete jako pitný režim pro děti do škol a školek, na sportoviště nebo různé akce. Dále je lze využít jako sirupy do výřičů.

Produkty pro pekaře a cukráře
Vyzkoušejte široký sortiment pekařských a cukrářských náplní, které pro Vás vyrábíme ze surovin té nejlepší kvality. Máte pekárnu, cukrárnu, vyrábíte knedlíky, nebo palačinky? U nás si vybere každý. Některé z náplní jsou plně termostabilní a při pečení nevytékají a mohou být použity i do zamrazených výrobků.
ovocné termostabilní náplně: kusové ovocné náplně, dřeňové náplně, povidla,
hotové termostabilní pudingy,
koblihové náplně,
náplňové krémy,
zeleninové termostabilní náplně,
krémy za studena

Food service
Máte hotel, restauraci či cateringovou společnost? Vaříte pro děti ve školní jídelně nebo ve veřejném stravování? Produkty pro convenience food uvítáte v každé kuchyni.
TOJE Food service nabízí:
polévkové základy a šťávy k masu
základy na omáčky
hotové omáčky
kořenící směsi
horký nápoj

Dezertní polevy
Dezertní a dekorativní toppingy TOJE doplní Vaše cukrářské i pekařské výrobky. Nabízíme jak tekuté toppingy, tak i kusové toppingy.

Produkty
  • dorty a zákusky, zmrzlinové produkty, šlehané krémy, polevy a ozdoby, pekařské korpusy, sušené ovoce
  • instantní polévky, těstovinové směsi s omáčkou, polotovary v prášku, instantní kaše, instantní omáčky, mražené polotovary
  • dochucovadla tekutá, koření jednodruhová, kořeněné směsi, ocet, majonézy, hořčice a kečup

Pohřební ústav Marie Teplice, pořádání civilních obřadů, církevních obřadů, převozy zesnulých.

Pohřební ústav Marie Teplice, pořádání civilních obřadů, církevních obřadů, převozy zesnulých

Výroba originálních šperků na zakázku Praha, ručně vyrobené prsteny, náramky, náhrdelníky.

Výroba originálních šperků na zakázku Praha, ručně vyrobené prsteny, náramky, náhrdelníky

Související články
Pekárna IVANKA: Na našem pečivu si pochutnává nejen Brno

Pekárna IVANKA s.r.o.

Pekárna IVANKA: Na našem pečivu si pochutnává nejen Brno

Vláčný chleba, voňavé rohlíky a housky, ale také na jazyku se rozplývající sladké pečivo a zákusky. To a mnohem více nabízí Pekárna IVANKA z Moravského Krumlova. Při výrobě pečiva zachováváme tradiční postupy a čerpáme z původních receptur. Pekařské výrobky také dodáváme na pulty prodejen také v Brně a okolí. Dopřejte si každý den čerstvé a voňavé pečivo přímo z pekárny.


Švestková povidla Jiří Netopil – výroba švestkových povidel

Švestková povidla Jiří Netopil

Švestková povidla Jiří Netopil – výroba švestkových povidel

Vynikající koláče nebo třeba kynuté knedlíky se neobejdou bez skvělých povidel. Poctivá domácí švestková povidla vyrábí firma Švestková povidla Jiří Netopil v Pravčicích. Naše švestková povidla jsou 100 % přírodní produkty, vyrábíme je pouze z plodů švestek bez přídavků cukru a konzervantů. O jejich kvalitě svědčí i to, že se stala vítězem dTestu 3/2016.


Švestková povidla v dárkovém balení pro firmy nebo dle individuálních požadavků zákazníků

Švestková povidla Jiří Netopil

Švestková povidla v dárkovém balení pro firmy nebo dle individuálních požadavků zákazníků

Švestky v tekutém stavu jsou na Moravě přepychovou medicínou, kterou lze léčit téměř veškeré bolístky. Ovšem i švestky zpracované do povidel jsou výbornou dobrotou, kterou si nyní můžete u firmy: Švestková povidla Jiří Netopil, objednávat formou dárkových kazet, balíčků a košů. Tato služba je připravená pro firmy. Pro zákazníky, kteří by si chtěli individuálně naše švestková povidla zakoupit, máme příjemnou zprávu. Od hodnoty 100 Kč můžete objednávat dle vašeho přání veškeré naše produkty.


Závodní stravování - rozvoz jídel pro firmy i domácnosti

JOSPO a.s.

Závodní stravování - rozvoz jídel pro firmy i domácnosti

Ke každodenním činnostem patří i kvalitní stravování. Zajistit si jej při zaměstnání nebývá jednoduché a občas i doma není čas nebo nálada na vaření. Jsou však i možnosti, které vám teplou i studenou stravu zajistí snadno a rychle. Třeba tak jako česká společnost JOSPO, a.s. z Holešovic, která potěší vaše chuťové buňky a ještě vám jídlo přiveze přímo na váš stůl doma i ve firmě.


Firemní články
Potravinářské produkty TOJE jsou zárukou české kvality a dokonalé chuti

Potravinářské produkty TOJE jsou zárukou české kvality a dokonalé chuti

Cukráři, pekaři, zmrzlináři, kuchaři, a vůbec všichni, co rádi pečou, vaří či mlsají, ocení širokou nabídku produktů společnosti Frujo, a.s., která prodává pod obchodní značkou TOJE špičkové produkty pro profesionální potravinářský trh, produkty pro pekaře, cukráře, pro výrobu oplatků, zmrzlin, gastronomii, food service a catering. Tradiční český výrobce Vám díky dlouholetým zkušenostem přináší produkty té nejlepší chuti.


Produkty pro profesionální potravinářský trh, potravinářské produkty

Produkty pro profesionální potravinářský trh, potravinářské produkty

Produkty pro profesionální potravinářský trh, potravinářské produkty pro cukráře, pekaře, do restaurací, jídelen pro catering od firmy FRUJO, a.s. ve Tvrdonicích.


Točená zmrzlina TOJE - prodej zmrzlinových směsí, široký sortiment příchutí

Točená zmrzlina TOJE - prodej zmrzlinových směsí, široký sortiment příchutí

Točená zmrzlina TOJE - prodej zmrzlinových směsí, široký sortiment příchutí, produkty pro potravinářský trh od firmy Frujo, a.s. ve Tvrdonicích.


Zmrzlinové směsi a sirupy - výroba ledové tříště, točená zmrzlina a kopečková zmrzlina

Zmrzlinové směsi a sirupy - výroba ledové tříště, točená zmrzlina a kopečková zmrzlina

Zmrzlinové směsi a sirupy - výroba osvěžující ledové tříště, prodej točené zmrzliny, kopečkové zmrzliny od firmy FRUJO, a.s.v Tvrdonicích u Břeclavi- tradiční česká kvalita.


Zmrzlinové směsi, zmrzlinové pasty, sorbety, sirupy pro ledovou tříšť, Břeclav

Zmrzlinové směsi, zmrzlinové pasty, sorbety, sirupy pro ledovou tříšť, Břeclav

Zmrzlinové směsi, zmrzlinové pasty, sorbety, sirupy pro ledovou tříšť, výrobky pro přípravu točené i kopečkové zmrzliny od firmy FRUJO, a.s. v Břeclavi - prvotřídní produkty pro potravinářský trh.


Ledová tříšť - osvěžující občerstvení pro akce, restaurace i cukrárny v letních dnech

Ledová tříšť - osvěžující občerstvení pro akce, restaurace i cukrárny v letních dnech

Ledová tříšť - osvěžující občerstvení pro akce či dětské oslavy, do škol a školek, do restaurací i cukráren v letních dnech od firmy FRUJO, a.s. v Tvrdonicích.


Produkty pro cukráře - toppingy ovocné, mléčné Tvrdonice

Produkty pro cukráře - toppingy ovocné, mléčné Tvrdonice

Potřebujete dozdobit Vaše cukrářské výrobky? Jste kreativní cukrář, ale chybí Vám něco k úplnému doladění hotového výrobku? Neváhejte a vyzkoušejte naše produkty jako jsou ovocné a mléčné toppingy - dekorativní polevy. Ovocné a mléčné toppingy mají velmi široké využití a jsou velmi oblíbené. Toppingy nabízíme ovocné i s kousky ovoce a mléčné. Toppingy ovocné, s kousky ovoce: můžete s nimi připravit ovocný dort, zmrzlinový pohár či palačinky. Zakoupíte u nás toppingy jahodové, borůvkové, višňové, broskvové, hruškové,(tyhle i s kousky ovoce), lesní ovoce. Toppingy mléčné: můžete je použít jako dekoraci na zmrzlinu, moučník, palačinku či s nimi vylepšit míchané nápoje nebo kávu. V prodeji máme toppingy čokoládové, karamelové a mléčný karamel toffeé. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Produkty pro pekaře a cukráře  Břeclav

Produkty pro pekaře a cukráře Břeclav

Hledáte-li firmu k nákupu produktů pro pekaře i cukráře a tyto produkty potřebujete objednat, zakoupit ve větším množství? Obraťte se na velkou potravinářskou společnost FRUJO, a.s. se sídlem v obci Tvrdonice u města Břeclav, která se zabývá výrobou a prodejem produktů pro potravinářský průmysl, trh a vyrábí produkty pro pekaře a cukráře. Do našich nabízených produktů patří:kusové ovocné náplně termostabilní, neovocné náplně termostabilní, ovocné nekusové náplně, koblihové náplně, náplňové krémy, zeleninové náplně, práškové směsi. Kusové ovocné náplně nabízíme s příchutí kiwi, borůvka, meruňka, jahoda, višeň, pomeranč. černý rybíz, malina, hruška, jablko. Ovocné náplně mají vysoký podíl ovoce a prodáváme je v balení 12kg. Neovocné náplně nabízíme s příchutí vanilka, karamel,čokoláda, vaječný likér. Prodáváme v balení 12kg. Z ovocných nekusových náplní nabízíme povidla, povidlovou náplň, dřeňovou meruňku, meruňku do koblih, zahradní směs, meruňku, meruňku s rumem, zahradní ovoce. Prodáváme v balení 12kg. Náplňové krémy nabízíme s příchutí vaječný likér, lískový oříšek, arašídová náplň, čokoládová náplň, vanilka, káva, tiramisu, nugát, karamel. Náplňové krémy také prodáváme v balení 12kg ale lze i zakoupit karton-10kg. Zeleninové náplně nabízíme ve variantách chutí špenát-česnek, cikánská-pikantní, boloňská příchuť,mexiko s kukuřicí. Prodáváme taky v balení 12kg. Práškové směsi nabízíme na krémy za studena a na třené hmoty. Krémy za studena prášek vaječný likér, vanilkový krém,čokoládový krém, jogurtový krém. Třené hmoty prášek tmavý a světlí. Více informací naleznete na webových stránkách.


Toppingy, dezertní polevy | Břeclav

Toppingy, dezertní polevy | Břeclav

Hledáte firmu, která se zabývá výrobou, prodejem a distribucí dezertních polev a toppingů? Potřebujete ve velkém nakoupit toppingy a polevy? Jihomoravská společnost FRUJO, a.s. se sídlem v obci Tvrdonice blízko města Břeclav vyrábí a prodává dezertní polevy, toppingy. Vyzkoušejte naše dezertní a dekorativní polevy, toppingy které zkrášlí Vaše produkty. Pokud potřebujete vyzdobit či nějak dozdobit Váš cukrářský nebo pekařský výrobek kupte si u nás velmi oblíbené výrobky dezertní polevy a toppingy. Toppingy které vyrábíme mají široké využití a jsou oblíbené. Dezertní polevy i toppingy jsou vhodné k přípravě dortů, ovocných a zmrzlinových pohárů, dezertů, palačinek a spoustu dalších pochutin. Nabízíme dezertní polevy a toppingy s kousky ovoce. Příchutě dezertních polev a toppingů vyrábíme a prodáváme: -jahodové -borůvkové -višňové -broskvové -kiwi -hruška -čokoládové -karamelové -lesní ovoce. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat jak telefonicky tak nás můžete navštívit osobně u nás na firmě v obci Tvrdonice která se nachází blízko města Břeclav. Navštívit můžete také naše webové stránky.


Potravinářské produkty Frujo, a.s. | Tvrdonice

Potravinářské produkty Frujo, a.s. | Tvrdonice

Hledáte společnost, která se zabývá výrobou, podejem a distribucí potravinářských produktů? Společnost FRUJO, a.s. se sídlem ve Tvrdonicích na jižní Moravě v blízkosti města Břeclav nabízí produkty pro potravinářský trh, průmysl. Naše společnost Frujo, a.s. dodává, vyvíjí, produkuje a prodává potravinářské ingredience a polotovary po celé Evropě, nabízíme velmi široké spektrum komponentů, přípravků a směsí. Poravinářské produkty dodáváme do: -mlékárenské výrobky -mražené krémy, průmyslová a měkká zmrzlina -ovocné limonády, sirupy, minerální vody, nektary -tukový průmysl -lahůdeky -studené kuchyně -výrobky cukrovinkářského průmyslu -pekařského průmyslu -produkty pro gastronomii -průmysl hotových jídel. K potravinářským produktům dodáváme i další komponenty k jejich dotváření, kterými například jsou: emulze, báze, barviva, koncertráty, toppingy, náplně, práškové směsi a další. Všechny námi nabízené potravinářské produkty: -práškové směsi -náplně -pasty -toffée -toppingy -emulze -báze -koncentráty -fortifikované, funkční, light, dia a celiatické produkty -bio produkty -přírodní produkty -wellness produkty -zeleninové produkty -cereální produkty -ovocné a neovocné produkty. Pro více informací nás kontaktujte telefonicky nebo nás navštivte u nás ve společnosti Frujo,a.s. v obci Tvrdonice. Navštívit také můžete naše webové stránky


Produkty pro potravinářskou výrobu

Produkty pro potravinářskou výrobu

Hledáte firmu která vyrábí, prodává a dodává produkty do potravinářské výroby? Produkty pro potravinářský trh a průmysl Vám nabízí společnost FRUJO, a.s. Produkujeme, prodáváme, vyvíjíme potravinářské ingredience,polotovary komponenty, přípravky a směsi po celé Evropě. Produkty pro potravinářskou výrobu nabízíme: -práškové směsi, náplně, pasty, toffée, toppingy, emulze, báze, koncentráty, fortifikované produkty, celiatické produkty, dia,bio, přírodní, wellness produkty, zeleninové, cereální, ovocné a neovocné produkty. K potravinářským produktům dále například patří: emulze, báze, barviva, koncentráty, toppingy, náplně, práškové směsi a další. Více informací naleznete na webových stránkách, nebo nás neváhejte kontaktovat.


Pasty pro přípravu omáček, bujónů, štáv, ochucovací pasty a směsi

Pasty pro přípravu omáček, bujónů, štáv, ochucovací pasty a směsi

Hledáte firmu která nabízí produkty pro přípravu omáček či různých šťáv?Chcete si pro Váš provoz nakoupit ochucovací pasty a směsi? Česká společnost FRUJO, a.s. se zabývá výrobou produktů pro potravinářský průmysl. Naše společnost se nachází na Jižní moravě v obci Tvrdonice. Naše prvotřídní produkty nabízíme a prodáváme pod obchodní značkou TOJE. Zabýváme se výrobou různých ochucovadel,ochucovacích směsí,ochucovacích past, bůjónů, omáček, šťáv, ale i hotový směsí. Pasty pro přípravu bujónů a šťáv vyrábíme a prodáváme: drůbeží, hovězí, vepřové, gulášové, houbové. S našimi zaručeně kvalitně vyrobenými pastami můžete vyzkoušet rychlou a chutnou přípravu polévek i masových pokrmů. Ochucovací pasty vyrábíme a prodáváme: bylinkovo-česneková, paprikovo-cibulová, paprikovo-česneková, bazalkovo-rajčatová, žampiónová. Naše ochucovací pasty Vám zaručeně pomůžou při přípravě jakýchkoli lahůdek. Náš tip smícháním ochucovací pasty s majonézou, zakysanou smetanou, tvarohem či máslem vytvoříte vynikající dresing, pomazánku, nebo salátovou zalivku a jiné... Pasty pro přípravu omáček nabízíme:sýrová, zvěřinovo-houbová, koprová, rajská, svíčková, žampionová. Jsou to vynikající pasty pro výrobu všech vašich oblíbených omáček. Vyrábíme pouze z kvalitních surovin. Mají dokonalou chuť. Hotové směsi nabízíme pro: hot dog, čína, mexiko, neapol. Jsou to hotové smeši vyrobé z nejkvalitnějších surovin plné kousků zeleniny a bylinek. Hotové směsi můžete podávat jak studené tak i teplé. Můžete využít na teštoviny, do masových směsí, na topinky a jiné.. Pro více informací nás kontaktujete telefonicky a nebo nás navštivte osobně na sídle firmy v obci Tvrdonice. Více informací naleznete také na webových stránkách.


TOJE produkty pro zdravé vaření bez zbytečné chemie ve spolupráci s CEFF

TOJE produkty pro zdravé vaření bez zbytečné chemie ve spolupráci s CEFF

Hledátu firmu co nabízí produkty pro zdravé vaření? Chcete zakoupit produkty bez konzervantů? TOJE FOOD SERVICE CERTIFIKOVALO VE SPOLUPRÁCI S CEFF PRODUKTY PRO ZDRAVÉ VAŘENÍ Chcete vařit zdravě a chutně bez zbytečné chemie? Vařte s TOJE: - S OBSAHEM OVOCE - BEZ KONZERVANTŮ - BEZ SYNTETICKÝCH BARVIV - BEZ PŘIDANÉHO GLUTAMANU - BEZ UMĚLÝCH SLADIDEL Nově jsme pro Vás certifikovali tyto TOJE produkty pro gastronomii a food service: - HOVĚZÍ PASTA - HOUBOVÁ PASTA - POVIDLA - SIRUP GRENADINA - SIRUP POMERANČ TOJE certifikované produkty a nejen je využijete při vaření ve školních jídelnách,ale pomocníkem se stanou při vaření v každé kuchyni, restauraci, hotelu či veřejném stravování. Hledáte polévkové základy, základy na omáčky, náplně pro pečení či sirupy pro pitný režim? V kuchyni si oblíbíte a uvítáte všechny TOJE produkty. Potřebujete nápad či inspiraci? Ke každému produktu Vám rádi poradíme skvělé recepty. Neváhejte a kontaktujte nás!


Zdravě a chutně pro školní jídelny

Zdravě a chutně pro školní jídelny

Hledáte vhodného dodavatele zdravých a chutných produktů pro školní jídelny? Společnost FRUJO, a.s. nabízí zdravé a chutné produkty pro školní jídelny. Vařte s námi zdravě a chutně pro děti ve školních jídelnách. Do školních jídelen nabízíme certifikované produkty do kterých patří: -hovězí pasta -houbavá pasta -povidl -sirupy. Produkty společnosti FRUJO, a.s. mají vysoký obsah ovoce, jsou bez konzervantů, bez syntetických barviv, bez přidaných glutamátů a umělých sladidel.