Cukrářské výrobky, čerstvé zákusky, dorty s lehkou tukovou náplní

Čerstvé zákusky, okulahodící cukrářské výrobky od koblihů s džemem, čokoládovou polevou či nugátovou náplní, přes karamelové dortíky či lískooříškové řezy, kokosky až po tvarohovo-malinové dorty, dorty se zakysanou smetanou a borůvkami nebo jogurtové cheesecake s ovocem, jsou další lákavou nabídkou z bohatého sortimentu cukrářských a pekařských výrobků nejvyšší kvality z proslulé pekařské dílny Pekárna IVANKA s.r.o. v Moravském Krumlově.

Zákusek Banánové překvapení, Pekárna IVANKA s.r.o. Moravský Krumlov

Tvarohovo-malinové dorty, jogurtové cheesecake s ovocem, dort se zakysanou smetanou a borůvkami

Vyhledejte si na našich webových stránkách pekarnaivanka.cz nejbližší prodejnu ve Vašem okolí, která vám nabídne čerstvé lákavé cukrářské delikatesy. Milovníci sladkého jistě neodolají našim dortům z kvalitních surovin, připravených podle osvědčených receptur. Připravujeme denně čerstvé dorty se zakysanou smetanou a borůvkami, tvarohovo-malinové dorty nebo vynikajicí jogurtové cheesecake s ovocem. Všechny naše dortíky jsou lahodné chuti, obsahují lehkou tukovou náplň, takže můžete bez výčitek hřešit!

Dort se zakysanou smetanou a borůvkami, Pekárna IVANKA s.r.o.


Zákusky Brambora, Pohádka, Tvaroháček, karamelový dortík, lískooříškové a ovocné řezy

Rovněž námi připravované zákusky jsou lehké textury, z čerstvých vyběrových surovin. Ke kávě vám bude určitě chutnat klasický zákusek Pohádka, lískooříškový řez nebo karamelový dortík, či zákusky Eskymáček a Tvaroháček. Pro labužníky ovocných řezů vyrábíme ovocný řez kiwi, malina, borůvka. Velmi oblíbené jsou vynikajicí zákusky Banánové překvapení, Kokoska, Trio Brazil či Oříškový mls. Vašim nejbližším uděláte radost zákusky Jogurtový ovál, Jahodové srdíčko nebo na jazyku se rozplývajícím řezem Ivanka. Již tradičně pečeme tolik oblíbený cukrářský výrobek pod názvem Brambora. Jestli jste naše skvělé zákusky ještě neochutnali, tak to rozhodně udělejte, nebudete litovat!

Čerstvé zákusky, Pekárna IVANKA s.r.o. Moravský Krumlov


Čerstvé koblihy s džemem nebo nugátem, koblihy s čokoládovou polevou

Čerstvé nadýchané koblihy s džemem nebo nugátovou náplní, ale i koblihy s čokoládovou polevou mohou být příjemným chutným doplňkem Vašeho běžného dne. Pečeme i koblihy ve tvaru hvězdy či preclíku, každý den čerstvé, voňavé, chutné a tolik lákavé. Svoje stálé odběratele si získal i další z našich cukrářských výrobků – Donut s tmavou polevou, ochutnejte a staňte se i Vy jeho stálým příznivcem!

Cukrářské výrobky, Pekárna IVANKA s.r.o. Moravský Krumlov


PODSTRÁNKY

Pekařské výrobky

Pekařské výrobky
Běžné pečivo, jemné pečivo, tradiční chléb kmínový, kváskový, toastový z Pekárny Ivanka

Cukrářské výrobky

Cukrářské výrobky
Cukrářské výrobky, čerstvé zákusky, dorty s lehkou tukovou náplní

Kváskový chléb

Kváskový chléb
Kváskový krumlovský kulatý chléb, kváskový chléb samožitný z Pekárny Ivanka
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pekárna IVANKA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Pekárna IVANKA s.r.o.
www.pekarnaivanka.cz
Adresa

Adresa

Tylova 661
Moravský Krumlov 672 01

pekarna.ivanka@oknet.cz
+420 515 322 360


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha