Pekárna IVANKA s.r.o.

CZKPekařské výrobky

Pekařské výrobky

Běžné pečivo, jemné pečivo, tradiční chléb kmínový, kváskový, toastový z Pekárny Ivanka

Cukrářské výrobky

Cukrářské výrobky

Cukrářské výrobky, čerstvé zákusky, dorty s lehkou tukovou náplní

Kváskový chléb

Kváskový chléb

Kváskový krumlovský kulatý chléb, kváskový chléb samožitný z Pekárny Ivanka


prodejna Ivančice

Zabýváme se nejen výrobou pekařských a cukrářských výrobků, ale i jejich rozvozem a prodejem do maloobchodních sítí. Naše výrobky, jako je například Krumlovský chléb a další druhy pečiva a zákusků zakoupíte v našich podnikových prodejnách ve Znojmě, Ivančicích, Oslavanech a Moravském Krumlově. Mimo to zajišťujeme dodávky do prodejen v Ivančicích, Znojmě, Moravském Krumlově, Hrušovan nad Jevišovkou, Brna, Pohořelic, Horních Kounic a Oslavan.

V našem pekařství dbáme na tradiční výrobu chleba a pekařských výrobků. Naším hlavním výrobkem je tradiční Krumlovský chléb - žitný chléb podle tradičních receptur, metodou třístupňovým vedením žitných kvasů. Zakoupíte u nás klasický chléb zadělávaný kváskem, jako je Moskevský, cibulový, česnekový, samožitný chléb či chleba s dýňovými semínky. Pochutnat si také můžete na našich vícezrných, pšenično-žitných a toastových chlebech. Z ostatního slaného pečiva u nás zakoupíte klasický tukový rohlík, anglický či slaninový rohlík nebo rohlík s cereáliemi. Sortiment housek zahrnuje kaiserky, pletýnky, bulky s dýňovými semínky nebo bramborou kaší nebo bulky na hamburger. Vyrábíme také různé druhy baget (francouzská, rustikální a s kořením). Mezi naše produkty také patří klasický tuková veka.

Co se týče sladkého pečiva, vyzkoušet můžete naše tlačené koláče s náplní (borůvková, ovocná, tvarohová, povidlová, maková) a jeho obměny z listového těsta či posvícenské a vázané koláče. Pečeme také různé typy závinů a šátečků, loupáků s náplní, vánočky a bábovky. V našem sortimentu nechybí ani tradiční plněné koblihy nebo donuty.

Máte-li chuť na zákusky, vybrat si u nás můžete tradiční řezy (eskymáček, tvaroháček, lískooříškový, oříškový mls) nebo ovocné s malinami, kiwi, borůvkami) nebo můžete ochutnat naši specialitu řezy Ivanka. Zajisté si pochutnáte i na našich dortících, jako je karamelový, jogurtový, jahodový a tvarohovo-malinový. Pečeme také různé dorty.


Katalog firem:    

Cukrářské výrobky

,  

Pekařské výrobky

,  
Štítky:

Výroba, prodej pekařské, cukrářské výrobky, Krumlovský chléb, Znojmo, Třebíč, Moravský Krumlov, Brno