Kváskový krumlovský kulatý chléb, kváskový chléb samožitný z Pekárny Ivanka

Krumlovská Pekárna IVANKA s.r.o. je proslavená pečením výborného křupavého chleba z vlastního kvásku. Kváskový chléb si získává stále větší oblibu díky lahodné chuti, lehké stravitelnosti a delší trvanlivosti. Naši mistři pekaři denně pečou čerstvý kváskový chléb podle tradičních receptur, lahodný je kváskový cibulový či česnekový chléb, rovněž kváskový krumlovský kulatý chléb. Zajisté Vám zachutná i moskevský kváskový chléb nebo kváskový chléb s dýňovým semínkem a kváskový samožitný chléb.

Kváskový kulatý chléb, Pekárna IVANKA s.r.o. Moravský Krumlov

Kváskový pšenično-žitný chléb, kváskový chléb cibulový a česnekový

Podle vyzkoušených receptů našich předků pro Vás rádi pečeme denně několik druhů kváskového chleba. Ochutnejte i Vy z naší nabídky kváskových chlebů – kváskový chléb cibulový nebo česnekový, krumlovský kulatý kváskový chléb, kváskový chléb s dýňovým semínkem, pšenično-žitný kváskový chléb s kmínem, moskevský kváskový chléb nebo kváskový chléb samožitný. Kváskový chléb, upečený našimi zkušenými pekaři v krumlovské Pekárně Ivanka, chutná, je zdravý, déle vydrží, neobsahuje chemické konzervační přísady.

Pekařské výrobky - kváskový chléb, Pekárna IVANKA s.r.o.


Zdravý krumlovský kváskový chléb v prodejnách po celé jižní Moravě

Pekaři z Pekárny IVANKA dodržují při pečení kváskového chleba tradiční receptury. Žitná mouka prochází postupným kvašením, třístupňovým vedením kvasu, aby za optimální teploty došlo k přirozenému množení kvasinek. Kvas z žitné mouky zraje 24 hodin, tím dochází k přirozené fermentaci, při které vznikají užitečné látky pro organizmus. Kváskový chléb je nejen chutný a voňavý, ale i má vysokou nutriční hodnotu, déle si zachovává čerstvost, nepodléhá plesnivění. Na našich webových stránkách pekarnaivanka.cz najdete prodejny, ve kterých si můžete vybrat z několika druhů vynikajicího krumlovského kváskového chleba.

Krumlovský kváskový chléb, Pekárna IVANKA s.r.o.


PODSTRÁNKY

Pekařské výrobky

Pekařské výrobky
Běžné pečivo, jemné pečivo, tradiční chléb kmínový, kváskový, toastový z Pekárny Ivanka

Cukrářské výrobky

Cukrářské výrobky
Cukrářské výrobky, čerstvé zákusky, dorty s lehkou tukovou náplní

Kváskový chléb

Kváskový chléb
Kváskový krumlovský kulatý chléb, kváskový chléb samožitný z Pekárny Ivanka
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Pekárna IVANKA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Pekárna IVANKA s.r.o.
www.pekarnaivanka.cz
Adresa

Adresa

Tylova 661
Moravský Krumlov 672 01

pekarna.ivanka@oknet.cz
+420 515 322 360


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha