Kominictví-kamnářství Buršík
Pavel Buršík


8. května 108, Kuchařovice 669 02
Živnost subjektu byla ukončena.

Poskytujeme širokou škálu služeb a činností od běžných pravidelných čištění komínů až po stavění originálních zahradních krbů.
Kamna stavíme od prostých lehkých až po luxusní a těžká, do interiérů a exteriérů.
Spolehlivě a se zárukou Vám postavíme krb dle Vašich představ, interiérové a venkovní krby.

Čištění komínů, kachlová kamna, krbové sestavy, komíny, vložkování, stavba, revize komínů, kominické služby, kominictví.
Komínová tělesa, spotřebiče paliv, plynové kotle:
- měření emisí
- měření účinnosti spalovacího zdroje a vypouštění látek dle zák.86/202 sbírky o ochraně ovzduší.

Zajišťujeme instalaci spotřebičů.
Působíme ve znojemském regionu, Jihomoravský kraj, Třebíč, Jemnice, Dačice, Moravské Budějovice, Hrušovany nad Jevišovkou, Vysočina, Jihlava.

Produkty
  • krbová kamna, otevřené krby, kachlová kamna, krbové vložky, komínové tahové systémy, obložení krbů
  • prohlídky komínů, čištění komínů, revize komínů, vložkování komínů, měření spalin, prohlídky spalinových cest

Prodej a servis široké palety stavebních strojů Liebherr

Zemní stroje, jeřáby

Jemnická farnost je aktivní v oblasti bohoslužeb i komunitním životě. Vedle duchovních služeb se farnost věnuje také charitativní činnosti a pomoci potřebným.

Farní kostel svatého Stanislava je duchovním centrem pro místní věřící.

Související články
Ladislav Svoboda: Profesionální kominické služby v Mladé Boleslavi a Středočeském kraji

Kominictví Ladislav Svoboda

Ladislav Svoboda: Profesionální kominické služby v Mladé Boleslavi a Středočeském kraji

Ladislav Svoboda poskytuje komplexní kominické služby včetně kontrol a čištění spalinových cest, poradenství a údržby komínů. Své služby nabízí po celém Středočeském kraji, především v okrese Mladá Boleslav. Jeho odbornost a zkušenosti zaručují kvalitní a bezpečný servis pro všechny zákazníky. Kontaktovat ho můžete na telefonu 725 589 486.


Kompletní řešení spalinových cest od kominictví Miroslava Chromčáka v Opavě

Miroslav Chromčák - Kominictví

Kompletní řešení spalinových cest od kominictví Miroslava Chromčáka v Opavě

Kominictví Miroslav Chromčák se specializuje na komplexní řešení veškerých spalinových cest v Opavě. Nabízíme širokou škálu služeb, včetně výstavby nových a obnovy stávajících komínů, vložkování, frézování komínů, revize, měření emisí, kontroly komínů průmyslovou kamerou a odborného poradenství. Naši odborníci jsou připraveni vám pomoci s jakýmkoliv problémem spojeným s vašimi spalinovými cestami.


Efektivní a bezpečné řešení pro práce ve výškách

Pro-Fasmont, s.r.o.

Efektivní a bezpečné řešení pro práce ve výškách

Jste z Prahy a hledáte spolehlivého realizátora výškových prací? Potom se neváhejte obrátit na společnost Pro-Fasmont, s.r.o., která nabízí efektivní a bezpečné řešení pro práce ve výškách horolezeckou technikou, kde není možné použít běžné lešení nebo výtahy. V rámci své činnosti provádí zateplování, opravy a rekonstrukce fasád, opravy komínů, čištění, opravy a nátěry střech (pokrývačské a tesařské práce, montáž klempířských prvků či nátěry okapů) a mytí oken ve výškách nebo montáž reklamy. Současně nabízí také rizikové kácení stromů a další výškové práce.


Vodo topo plyn snadno a rychle v Kover Jeseník

KOVER, spol. s r.o.

Vodo topo plyn snadno a rychle v Kover Jeseník

Stavíte nový dům nebo rekonstruujete byt? Pak jistě potřebujete kvalitní vybavení koupelen, potrubní příslušenství nebo krbový sortiment, který vám poskytne Kover Jeseník. Kromě prodeje vám můžeme zajistit rozvoz zboží, jeho montáž i následný servis.


Firemní články
Kachlová kamna, krb i čištění komínů. Abyste doma měli teplo a útulno

Kachlová kamna, krb i čištění komínů. Abyste doma měli teplo a útulno

Pokud zrovna nebydlíte v panelovém domě a nemáte byt připojený na ústřední topení, jistě pravidelně řešíte kominické služby - revizi komína, jeho čištění kominíky a tak dále. Nebo byste si možná právě vy rádi domů pořídili krb, krbovou vložku či pokojová kachlová kamna a svému příbytku tak vetkli naprosto neopakovatelnou atmosféru. Na jižní Moravě se v tomto směru můžete plně spolehnout na Kominictví a kamnářství Pavel Buršík, které vzniklo jako malá rodinná firma a tuto tradici se snaží pro své zákazníky držet i nadále. Jak? Kombinací osobního přístupu ke každé realizaci a kvality celkového provedení nejen kachlových kamen a krbů.


Teplo a pohoda domova s krbem i kachlovými kamny

Teplo a pohoda domova s krbem i kachlovými kamny

Nic se nevyrovná teplu, jehož zdrojem jsou kachlová kamna nebo krb. Elektrický či plynový zdroj tepla může vytápění spalováním dřeva jen těžko konkurovat, a to jak po stránce finanční, tak estetické. Výrobou kachlových kamen, krbů, instalací krbových vložek a kompletních kominických služeb včetně čištění komínů se zabývá znojemská firma Kamna Buršík, provozující svou činnost již od roku 1997.


Odborná kontrola a vyčištění komínů, kouřovodů a spotřebičů paliv včetně, vyhotovení zprávy za jednotnou cenu

Odborná kontrola a vyčištění komínů, kouřovodů a spotřebičů paliv včetně, vyhotovení zprávy za jednotnou cenu

Odborná kontrola a vyčištění komínů, kouřovodů a spotřebičů paliv, vyhotovení zprávy za jednotnou cenu, revize potřebné ke kolaudačnímu řízení provádí firma Kominictví a kamnářství Pavel Buršík


Interiérový krb z mramoru na zakázku, zahradní krby, stavba krbů

Interiérový krb z mramoru na zakázku, zahradní krby, stavba krbů

Interiérové krby z mramoru na zakázku, zahradní krby, stavba krbů, cihlové, pískovcové, kachlové a omítané krby Vám postaví firma Kominictví a kamnářství Pavel Buršík ve Moravském Krumlově.


Stavba interiérových a venkovních krbů na zakázku | Třebíč, Jihlava

Stavba interiérových a venkovních krbů na zakázku | Třebíč, Jihlava

Milujete pohled na ohýnek vesele plápolající ve stylovém interiérovém či venkovním krbu? Spolehlivě a se zárukou Vám naše firma postaví krb na zakázku dle Vašich představ, do interiéru i exteriéru. Interiérové krby můžeme realizovat jako otevřené nebo jako tzv. obestavěnou krbovou vložku - jedná se o moderní a úsporné řešení, účinnost oproti klasickému krbu s otevřeným ohništěm je až desetinásobná! Venkovní krby jsou nejen zajímavým doplňkem Vaší zahrady, ale využít je můžete i ke grilování. Krby stavíme pískovcové, mramorové, cihlové, kachlové či jen prosté omítané. Působíme nejen v okolí Znojma, ale i Třebíč, Jihlavy a téměř po celé Vysočině. Navštivte naše webové stránky a nechte se inspirovat referenčními ukázkami našich prací!


Pokojová kachlová kamna na zakázku, kamnářství Znojmo

Pokojová kachlová kamna na zakázku, kamnářství Znojmo

Nechte si postavit pokojová kamna dle svých představ a zútulněte svůj interiér! Kominictví a kamnářství Buršík staví kamna a krby na zakázku dle přání a představ klienta. Dle umístění v místnosti navrhneme vhodný tvar i velikost. Kachlová kamna stavíme od prostých lehkých až po luxusní a těžká, na výběr máte různých druhů barev a vzorů kachel. Výhodou pokojových kamen je nejen dlouhá životnost topidla, největší tepelná setrvačnost a mimořádná účinnost, ale i variabilita užití a nádherný design. Pokojová kachlová kamna jsou vhodná pro alergiky, neboť sálavé teplo nevíří prach. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Kompletní nabídku služeb včetně referenčních ukázek našich prací naleznete na našich webových stránkách.


Kamnářství Třebíč-pokojová kachlová kamna na zakázku

Kamnářství Třebíč-pokojová kachlová kamna na zakázku

Spolehlivě a se zárukou Vám Kamnářství Buršík postaví krb a kamna dle Vašich představ! Tvar a velikost kamen navrhneme dle umístění v místnosti. Kachlová kamna stavíme od prostých lehkých až a těžkých až po luxusní. Vybrat si můžete z několika různých druhů kachel v libovolných barvách. Výhody kachlových pokojových kamen jsou nejen dlouhá životnost topidla a největší tepelná setrvačnost, ale i mimořádná účinnost, variabilita užití a nádherný design. Velkou výhodou je, že jsou vhodné i pro alergiky - sálavé teplo nevíří prach. Klasická pokojová kamna vynikají hospodárností a lze je používat k vytápění nejen místnosti, kde jsou umístěné, ale mnohem rozsáhlejšího prostoru - třeba i celého objektu. Kompletní nabídku prováděných prací naleznete na webových stránkách a to včetně ukázek realizovaných projektů. Naše služby jsou dostupné nejen klientům ze Znojma a okolí, ale i třeba z Třebíče či Jihlavy.


Stavby interiérových krbů z mramoru, cihlový krb Jihlava

Stavby interiérových krbů z mramoru, cihlový krb Jihlava

Kdo by nemiloval pohled na plápolající oheň v krbu? Chcete si dopřávat tento romantický pohled každý den? Pak neváhejte a obraťte se na nás, postavíme interiérový krb dle Vašich přání a představ! Kamnářství Buršík staví interiérové krby otevřené nebo jako tzv. obestavěnou krbovou vložku - moderní a úsporné řešení, účinnost oproti klasickému krbu s otevřeným ohništěm je až desetinásobná! Stavíme pískovcové, mramorové, cihlové, kachlové i jen omítané krby. Zajímavým prvkem a ozdobou interiéru může být i originální řešení krbové římsy. Zvolte si typ krbu, velikost, materiál a design a na základě těchto parametrů Vám vyhotovíme cenovou kalkulaci. Naše služby jsou dostupné klientům nejen ze Znojma a okolí, ale i z Jihlavy. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si ukázky našich prací!


Kontrola spalinových cest, čištění komínů Třebíč

Kontrola spalinových cest, čištění komínů Třebíč

Zima je tady a je čas na ni náležitě připravit i Váš komín! Spolehlivě a odborně provedeme kontrolu a vyčištění komínu, kouřovodů i spotřebičů paliv. Všechny námi realizované práce a to včetně vyhotovení zprávy provedeme cenu 300,- Kč za funkční jednotku plus doprava. Kromě čištění komínů a kouřovodů provádíme také kontrolu spalinové cesty, opravu a vložkování komínů, stavbu komínových těles, montáž nerezových kouřovodů s funkcí komínu a další. Samozřejmostí je také bezplatné poradenství. Naše služby jsou dostupné nejen klientům z okolí Znojma, ale také z okresu Třebíč a po celé Vysočině. Kompletní nabídku služeb našeho Kominictví a kamnářství Buršík naleznete na webových stránkách.


Čištění komínů a kouřovodů, kontrola spalinových cest Znojmo

Čištění komínů a kouřovodů, kontrola spalinových cest Znojmo

Zima je tady a je na čase na ni připravit i Váš komín! Spolehlivě a odborně provede kontrolu a vyčištění Vašeho komínu, kouřovodu a spotřebičů paliv. Všechny práce včetně vyhotovení zprávy provedeme za jednotnou cenu 300,- Kč za funkční jednotku plus doprava. Mimo čištění komínů a kouřovodů dále provádíme kontroly spalinových cest, opravy a vložkování komínů, připojení spotřebičů paliv, stavba komínových těles, montáž nerezových kouřovodů s funkcí komínu a další. Součástí našich služeb je také bezplatné poradenství. Působíme nejen na Znojemsku a okolí, ale po celé Vysočině i Jihomoravském kraji. Kompletní nabídku služeb Kominictví a kamnářství Buršík naleznete na webových stránkách.


Krby, stavby krbů Třebíč, Jihlava

Krby, stavby krbů Třebíč, Jihlava

Kominictví a kamnářství Pavel Buršík, je firma působící v obci Kuchařovice, v blízkosti Znojma. Provádíme pravidelné čištění komínů, postavíme Vám originální zahradní krby. Pokojová kachlová kamna, dodáme na zakázku dle Vašich přání. Interiérové krby zrealizujeme otevřené, venkovní, vhodné ke grilování i velkých kusů dobytka. Provádíme konzultace přímo na místě. Neváhejte a obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme, a pomůžeme Vám vybrat vhodný typ krbu, design, i materiál. Vyhotovíme cenovou kalkulaci. Krby, stavby krbů Třebíč, Jihlava a okolí. Více informací najdete na webových stránkách.


Kamna, kamnářství Znojmo

Kamna, kamnářství Znojmo

Naše firma Kominictví a kamnářství Pavel Buršík se nachází v obci Kuchařovice. Firma vznikla již v roce 1997. Pravidelně čistíme komíny a stavíme originální zahradní krby, kachlová kamna. Můžete také navštívit naší provozovnu, kde Vám rádi ukážeme vzorky stavebního materiálu, ukážeme návrhy řešení kamen či krbů, popřípadě Vám uděláme cenovou kalkulaci. Pracovníci naší firmy jsou členy cechu kominíků a kamnářů ČR. Pokojová kachlová kamna, dodáme na zakázku dle Vašich přání. Dle umístění se navrhuje také vhodný tvar a velikost. Kamna postavíme lehká i luxusní a těžká. Máme různé druhy kachel, v různém barevném provedení. Výběr vytápění, přikládáním v kamnech, použitím kamnové vložky, lze přikládat i ze sklepa pod kamny. Kachlová kamna pokojová jsou vhodné i pro alergiky, teplo nevíří prach. Více informací najdete na webových stránkách.


Kamnářství, kamna Moravský Krumlov

Kamnářství, kamna Moravský Krumlov

Kominictví a kamnářství Pavel Buršík naleznete v obci Kuchařovice na Znojemsku. Nabízíme kamnářství, a stavbu kamen a krbů. Pokojová kachlová kamna, dodáme na zakázku dle přání klienta. Navrhneme vhodný tvar a velikost. Kamna postavíme lehká i luxusní a těžká. Výběr z různých druhů kachel, v různých barvách. Možnost výběru vytápění, přikládáním v kamnech, použitím kamnové vložky, nebo lze přikládat i ze sklepa pod kamny. Kachlová kamna pokojová jsou vhodné i pro alergiky, teplo nevíří prach. Kamnářství, kamna Moravský Krumlov. Více informací najdete na webových stránkách.


Kamnářství, kamna Třebíč, Jihlava

Kamnářství, kamna Třebíč, Jihlava

Kominictví a kamnářství Pavel Buršík se nachází v obci Kuchařovice na Znojemsku. Firma se zabývá především kamnářstvím, a stavbou kamen a krbů. Pokojová kachlová kamna, dodáváme na zakázku dle přání zákazníka. Podle umístění navrhneme vhodný tvar a velikost. Kamna stavíme lehká i luxusní a těžká. Dodáme různé druhy kachel, v různých barvách. Výběr vytápění, přikládáním v kamnech, použitím kamnové vložky, lze přikládat i ze sklepa pod kamny. Kachlová kamna pokojová jsou vhodné i pro alergiky, teplo nevíří prach. Kamnářství Třebíč, Jihlava. Více informací najdete na webových stránkách.


Kamnářství, kamna Znojmo

Kamnářství, kamna Znojmo

Firma Kominictví a kamnářství Pavel Buršík se nachází v obci Kuchařovice. Pokojová kachlová kamna, dodáme na zakázku dle Vašich přání. Dle umístění se navrhuje také vhodný tvar a velikost. Kamna postavíme lehká i luxusní a těžká. Máme různé druhy kachel, v různém barevném provedení. Výběr vytápění, přikládáním v kamnech, použitím kamnové vložky, lze přikládat i ze sklepa pod kamny. Kachlová kamna pokojová jsou vhodné i pro alergiky, teplo nevíří prach. Více informací najdete na webových stránkách.


Krby, stavby krbů Třebíč, Jihlava

Krby, stavby krbů Třebíč, Jihlava

Firma Kominictví a kamnářství Pavel Buršík se nachází v obci Kuchařovice, v blízkosti Znojma. Nabízíme pravidelné čištění komínů, postavíme Vám originální zahradní krby. Pokojová kachlová kamna, dodáme na zakázku dle Vašich přání. Interiérové krby zrealizujeme otevřené, venkovní, vhodné ke grilování i velkých kusů dobytka. Individuální přístup k zákazníkům, konzultujeme na místě. Poradíme , zvolíme Vám typ krbu, design, i materiál. Vyhotovíme cenovou kalkulaci. Krby, stavby krbů Třebíč, Jihlava a okolí. Více informací najdete na webových stránkách.


Krby, stavby krbů Znojmo, Miroslav

Krby, stavby krbů Znojmo, Miroslav

Firma Kominictví a kamnářství Pavel Buršík je rodinná firma, která se nachází v obci Kuchařovice, asi cca 3km severně od Znojma. Provádíme pravidelné čištění komínů,stavíme originální zahradní krby. Nabízíme Pokojová kachlová kamna, dodáme na zakázku dle přání zákazníka. Interiérové krby realizujeme otevřené, venkovní, vhodné ke grilování i velkých kusů dobytka. Individuální přístup k zákazníkům, konzultujeme na místě. Zvolíme typ krbu, design, i materiál. Vyhotovení cenové kalkulace. Více informací najdete na webových stránkách.


Kominictví, čištění komínů Znojmo

Kominictví, čištění komínů Znojmo

Kominictví, čištění komínů Znojmo. Kominictví, kominické práce: -čištění komínů a kouřovodů -stavba, opravy, revize a vložkování komínů -komíny nerezové a zděné -kontrola spalinových cest -měření emisí a spalin -návrhy a poradenství. Působíme v oblasti Znojmo, Moravský Krumlov, Miroslav, Třebíč, Jihlava nebo Moravské Budějovice.


Kamnářství, krby, kamna Znojmo, Třebíč, Jihlava

Kamnářství, krby, kamna Znojmo, Třebíč, Jihlava

Kamnářství, krby, kamna Znojmo, Třebíč, Jihlava. Kamnářství ve Znojmě nabízí: -stavba krbů, kamen -kachlová kamna pokojová vhodná k vytápění -široká nabídka kachel v různých barvách a velikostech -kamnové vložky -venkovní a interiérové krby -otevřené krby, krbová vložka -vložkování. Rádi Vás přivítáme v provozovně v Kuchařovicích, kde si můžete prohlédnout širokou nabídku používaných materiálů a nákresy krbů či kamen.