Běžné pečivo, jemné pečivo, tradiční chléb kmínový, kváskový, toastový z Pekárny Ivanka

Běžné pečivo v podobě pletýnek, rohlíků, kaiserek, pizza rohlíků, grahamových rohlíků, rohlíků s cereáliemi, dále chléb kmínový, pšenično-žitný, moskevský chléb, česnekový, cibulový chléb a chléb s dýňovým semínkem, chléb kváskový, toastový chléb krájený, francouzské bagety, rustikální bagetky, veky na chlebíčky, ale i tyčinky sypané solí a kmínem a jemné pečivo reprezentované nadýchanými koláčky s ovocnou náplní, koláče s povidlím, tvarohem, mákem, jemné pečivo s listového těsta, plundrované koláče, záviny, bábovky, mřížkové buchty, vánočky a mazance pro vás denně, podle tradičních receptur připravuje vyhlášená Pekárna Ivanka s.r.o. v Moravském Krumlově.

Bábovka s citronovou příchutí,  Pekárna IVANKA s.r.o., Moravský Krumlov

Čerstvé pečivo podle tradičních receptur z pekařství Pekárna Ivanka

Rodinná pekařská tradice, která se přes více než 100 let zachovala do dnešní podoby s moderním automatizovaným provozem na výrobu špičkových kvalitních pekařských výrobků, to je krumlovská Pekárna IVANKA, která disponuje sedmi podnikovými prodejnami a dodává vynikajicí čerstvé pečivo i do maloobchodů v Brně, Ivančicích, Znojmě, Hrušovanech nad Jevišovkou, Moravském Krumlově, Pohořelicích, Horních Kounicích a Oslavanech.

Pekárna IVANKA s.r.o. Moravský Krumlov


Běžné pečivo, chléb vícezrnný, rohlíky, bagety, kaiserky, dalamánky, veky

Pekařské výrobky všeho druhu, od pšenično-žitného kmínového chleba až po vícezrnný, česnekový či cibulový chléb. V naší moderně vybavené pekárně pracujeme s kvalitními surovinami, našemu řemeslu rozumíme a pro naše zákazníky pečeme denně chutné a voňavé rohlíky, kaiserky, grahamové a pivní rohlíky, pizza rohlíky, nadýchané francouzské bagety či rustikální bagetky, veky na chlebíčky, pletýnky, cereální ražené housky, dalamánky, bulky sypané sýrem nebo dýňovými semínky. Ochutnejte naše čerstvé pečivo a příště opět neodoláte!

Běžné pečivo, Pekárna IVANKA s.r.o., Moravský Krumlov


Jemné pečivo, koláčky s povidlím a tvarohem, vánočky, bábovky, záviny z kynutého těsta

Začínat den snídaní jemného pečiva z pekařské dílny Pekárna IVANKA se pro vás stane příjemným zážitkem. Dopřejte si plundrované koláče s ovocnou náplní, máslové koláče, tlačené koláčky s povidlím, tvarohem, borůvkami nebo mákem. Vaše chuťové pohárky ocení i hřebeny z listového těsta s ořechovou, borůvkovou nebo tvarohovou náplní, chutnat Vám budou i naše bábovky, makové či ořechové záviny z kynutého těsta, vánočky, mazance, perníky s čokoládovou polevou nebo mřížkové buchty s meruňkovou náplní.

Jemné pečivo, Pekárna IVANKA s.r.o., Moravský Krumlov


PODSTRÁNKY

Pekařské výrobky

Pekařské výrobky
Běžné pečivo, jemné pečivo, tradiční chléb kmínový, kváskový, toastový z Pekárny Ivanka

Cukrářské výrobky

Cukrářské výrobky
Cukrářské výrobky, čerstvé zákusky, dorty s lehkou tukovou náplní

Kváskový chléb

Kváskový chléb
Kváskový krumlovský kulatý chléb, kváskový chléb samožitný z Pekárny Ivanka
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pekárna IVANKA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Pekárna IVANKA s.r.o.
www.pekarnaivanka.cz
Adresa

Adresa

Tylova 661
Moravský Krumlov 672 01

pekarna.ivanka@oknet.cz
+420 515 322 360


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha