Notebooky, počítačové sestavy, počítače včetně komponentů, software

M-SOFT, spol. s r.o.

Notebooky, počítačové sestavy, počítače včetně komponentů, software

M-SOFT, spol. s r.o.
Komplexní internetové služby, internetová televize, bezdrátové připojení k internetu

Poskytování komplexních internetových služeb, instalaci a servis internetového připojení u zákazníka včetně poradenství a pohotovostního servisu Vám nabízí profesionální firma M-SOFT, spol. s r.o. v Jihlavě, která je v současnosti největším providerem na Vysočině. Dále se zabýváme lokálními sítěmi na bázi LINUX, Novell a Microsoft a připojením sítí k internetu, realizujeme IPTV – předplacené televizní vysílání pomocí vysokorychlostní internetové přípojky, které divákům přináší množství uživatelských výhod. Měříme a instalujeme strukturované kabeláže.

Počítače, notebooky, PC příslušenství, M-SOFT, spol. s r.o. Jihlava

Spolehlivé bezdrátové připojení k internetu se společností M-SOFT

Společnost M-SOFT poskytuje bezdrátové připojení k internetu. Na našich webových stránkách m-soft.cz/internet/pokryti najdete seznam zhruba 100 obcí s pokrytím bezdrátovým připojením k internetu. Pokud se pro naše bezdrátové internetové připojení rozhodnete, naši technici zdarma změří signál a podmínky pro připojení v místě Vašeho bydliště. Nabízíme velmi příznivé ceny bezdrátového připojení k internetu, spolehlivé a kvalitní služby, hotline 7 dní v týdnu od rána do večera. Kontaktujte nás, rádi se Vám budeme věnovat!

Bezdrátové internetové připojení, M-SOFT, spol. s r.o. Jihlava


Internetové televizní vysílání se službou SledovaniTV.cz a KUKI

Díky službě SledovaniTV.cz můžete sledovat televizní vysílání na všech zařízeních připojených k internetu, zákazníci si mohou užívat výhody pokročilých funkcí, například přeskakování reklam, pozastavení vysílaného pořadu, zpětné sledování pořadů, nahrávání pořadů v rozsahu až 40 hodin. Zákazníci v bezdrátové síti M-SOFT sledují programy v SD kvalitě, zákazníci v optické síti M-SOFT mají možnost získat HD kvalitu programů. Naším prostřednictvím můžete využít připojení k další internetové televizi KUKI, seznamte se blíže s výhodami užívání a nabízenými balíčky na webové stránce m-soft.cz/tv/kuki/iptv-kuki.

Internetové televizní vysílání, M-SOFT, spol. s r.o. Jihlava


Značka Kraj Vysočina DOPORUČUJE PRO BEZPEČNÝ INTERNET

Naše společnost získala značku Kraj Vysočina DOPORUČUJE PRO BEZPEČNÝ INTERNET. Vedle kompletních služeb souvisejících s bezdrátovým internetovým připojením poskytujeme zákazníkům poradenství ohledně internetového zabezpečení, samozřejmostí je použití aktuálního antiviru, antispyware, firewall, používání bezpečných hesel, neotvírat podezřelé soubory, programy a přílohy, s citlivými daty pracovat pouze z vlastního zabezpečeného PC připojením přes HTTPS protokol, pravidelné zálohování dat a další užitečné rady, které Vám přinášíme na našich webových stránkách m-soft.cz/internet/bezpecnost.

Internetové zabezpečení, M-SOFT, spol. s r.o. JihlavaInternetové připojení

Internetové připojení

Komplexní internetové služby, internetová televize, bezdrátové připojení k internetu

Hardware, software

Hardware, software

Notebooky, počítačové sestavy, počítače včetně komponentů, software

EET

EET

Pokladní systémy, registrační pokladny a pokladní software pro EET