GORDIC spol. s r.o.

CZKPobočky firmy

Společnost GORDIC spol. s r.o. se zaměřuje na oblast informačních systémů jako je spisová služba, softwarové bankovnictví pro státní správu a samosprávu.

Společnost nabízí informační systém GINIS®, který je vhodný veřejnou správu. Systém je komplexní řešení především pro integraci aplikací a oběh dokumentů.

Bezplatné, dobrovolné a efektivní řešení Vám zajistí platforma KYBEZ, která je založena na spolupráci odborných akademických, veřejných a mediálních institucí a nezávislých specializovaných komerčních společností z oblasti telekomunikace.

V oblasti Internetu věcí se GORDIC angažuje zejména v technologiích pro chytré budovy prostřednictvím své dceřiné společnosti HDL Automation s.r.o.

GINIS
Informační systém GINIS® je komplexní softwarové řešení. V současnosti ho používá více než 6 000 klientů, mezi které patří organizace veřejné správy všech velikostí (od příspěvkových organizací až po ministerstva). Ve veřejné správě je nejrozšířenějším informačním systémem vůbec.

Kybernetická bezpečnost

Produkty a služby dodávané společností GORDIC® představují komplexní řešení kybernetické bezpečnosti s ohledem na právě přijatou legislativu. Jako člen sdružení KYBEZ disponujeme specializovanými partnery a spolupracujeme s těmi nejlepšími odborníky z akademické sféry. Jsme schopni realizovat komplexní řešení kybernetické bezpečnosti.
Provádíme analýzu informačních aktiv, zranitelných míst a případných hrozeb. Známe důkladně IT prostředí veřejné správy. Nabízíme pouze špičkové, odzkoušené a cenově dostupné komponenty.

Internet věcí
V oblasti Internetu věcí se GORDIC angažuje zejména v technologiích pro chytré budovy prostřednictvím své dceřiné společnosti HDL Automation s.r.o., která se zabývá automatizací budov. Tato společnost zastupuje na českém a slovenském trhu výrobce systémů pro řešení automatizace budov HDL. Během své 30leté tradice dokázala čínská společnost HDL realizovat inovativní aplikace automatizace budov v komerčním, rezidenčním a hotelovém odvětví.

Společnostu GORDIC je profesionálem v informačních technologiích, které zajistí bezpečnost pro Vaši firmu, obchod či prodejnu a díky nejnovějšímu systému GINIS® budete mít v jednom systému veškeré Vaše dokumenty a aplikace.


Slogan:

Věříme v jiný způsob řízení


Obchodní značky:

GINIS, KYBEZ


Katalog firem:    

Programování a počítačové služby

,  
Štítky:

spisová služba, software bankovnictví, informační systém, státní správa, samospráva, Ginis UCR