Železárny Velký Šenov s.r.o.


Vilémovská 275, Velký Šenov 407 78
Výrobce galvanicky pokovené a nepokovené pásové oceli válcované za studena.

Naše výrobky se uplatňují v kožedělném, nábytkářském a automobilovém průmyslu, ve stavebnictví, při výrobě měřících zařízení a kancelářských potřeb atd.

Pásy vyrábíme z hlubokotažných ocelí ve všech stupních převálcování v provedení:
- pozinkované
- zinkochromové
- poměděné
- pomosazené
- poniklované
- nepokovené

Na požádání výrobek vyleštíme, vykartáčujeme a v určené míře nastříháme.

Dodáváme v kotoučích v minimálním množství 200 kg. Doba výroby se odvíjí od náročnosti zadaného produktu.

Pracujeme elektrolytickým způsobem za použití kyselých lázní a šetříme tak životní prostředí.

Naše výrobky splňují přísné národní a evropské normy RHOS a REACH.

Produkty
  • surové železo, ocel a litina, výroba feroslitin, těžké a lehké kovy, výroba hliníkových slitin


Související články
Výkup a prodej kovového odpadu CENTROMAT

CENTROMAT s.r.o.

Výkup a prodej kovového odpadu CENTROMAT

Společnost CENTROMAT s.r.o. se již od roku 1994 zabývá výkupem, zpracováním a prodejem kovového odpadu. Může se chlubit nejmodernějšími technologiemi, které uplatňuje na svém šrotišti. Díky tomu se řadí mezi 10 nejvýznamnějších a největších dodavatelů kovového odpadu do českých hutních podniků.


Ekologická likvidace autovraků od profesionálů Jihomoravský kraj

HULMAN - kovošrot s.r.o.

Ekologická likvidace autovraků od profesionálů Jihomoravský kraj

Máte staré auto, které už nejezdí a zabírá místo na vašem pozemku? Chcete se ho zbavit rychle, snadno a zároveň chránit životní prostředí? Pak je pro vás ideální řešení ekologická likvidace autovraků od firmy HULMAN - kovošrot s.r.o. jenž působí v okrese Brno-venko, Mikulově a okolí.


Služby pro firmy v oblasti odpadového hospodářství, výkup železa a dalších kovů

HULMAN - kovošrot s.r.o.

Služby pro firmy v oblasti odpadového hospodářství, výkup železa a dalších kovů

Pokud hledáte spolehlivého partnera, který vám zajistí výkup, odvoz, zpracování a prodej kovového odpadu za nejlepší ceny na trhu, neváhejte a podívejte se na společnost HULMAN - kovošrot s.r.o. Tato česká firma se tomuto oboru věnuje od roku 1993 a poskytuje komplexní služby pro firmy v oblasti odpadového hospodářství, v okrese Brno-venkov, Mikulov a okolí.


Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch

Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Ačkoliv je mezinárodní společnost Toyota Tsusho Europe S.A. známá z oblasti automobilového průmyslu, není to zdaleka jediný obor, kterému se věnuje. Své podnikání zacílila i do dalších oblastí a poskytuje mnoho služeb v nejrůznějších oborech a divize má také na čtyřech místech v České republice. Provádíme zpracování kovů, dodáváme produkty a elektronické komponenty nutné pro výrobu, plasty, chemikálie, zajistíme prodej a vývoz zboží i kontrolu kvality.


Firemní články
Pásová ocel nachází využití v automobilovém průmyslu i při výrobě nábytku

Pásová ocel nachází využití v automobilovém průmyslu i při výrobě nábytku

Železárny Velký Šenov se specializují na výrobu galvanicky pokovené i nepokovené pásové oceli, která je válcována za studena. Pásová ocel nabízí použití v celé řadě odvětví spotřebního průmyslu. Pro lepší představu jmenujme například automobilový průmysl, elektroprůmysl, ale také kožedělný nebo stavební průmysl. Výjimkou není použití pásové oceli ani při výrobě kancelářských potřeb, kontrolních a měřicích zařízení nebo třeba pro potřeby nábytkářského průmyslu. Pásová ocel je zkrátka součástí mnoha výrobků, které používáme dnes a denně - jenom si to možná neuvědomujeme.


Pásová ocel poměděná, pomosazená Velký Šenov

Pásová ocel poměděná, pomosazená Velký Šenov

Poměděnou a pomosazenou pásovou ocel vyrábí v Šenově Železárny Velký Šenov s.r.o. Nabízíme Vám dva druhy pokovené oceli válcované za studena: Pomosazenou - rovný mosazný povrch se všemi ocelovými výhodami - využívá se v nábytkářském a elektrotechnickém průmyslu - šíři plátu si můžete vybrat od 4 do 300 mm. Poměděnou - kvalitní náhrada čisté mědi - dobrá pro svařování a letování - vodivý a přilnavý - užitná v automobilovém a spotřebním průmyslu. Díky kyselým lázním využitým k pokovení pásů šetříme životní prostředí. Minimální množství výrobků k odběru je 200 kg. Všechna ocel splňuje normy ROHS a REACH.


Obalová vázací páska - cyklopáska Velký Šenov

Obalová vázací páska - cyklopáska Velký Šenov

Železárny Velký Šenov s.r.o. nabízí obalovou vázací pásku - cyklopásku. Dodáváme v následujícím provedení: šíře: 12-32 mm síla: 0,4-1,0 mm otřep: max 0,04 mm pevnost: 590-785 Mpa Povrchová úprava: pomosaz, ponikl, pozink, bez pokovu. Více informací naleznete na našich webových stránkách.