Personalizované obaly pro vaše víno a pivo - zvýrazněte vaši značku vlastním potiskem

Model Pack Shop Opava

Personalizované obaly pro vaše víno a pivo - zvýrazněte vaši značku vlastním potiskem

V dnešní době, kdy je vysoká konkurence na trhu je klíčové, aby vaše produkty vystoupily z davu a zanechaly na zákazníkovi perfektní a hlavně trvalý dojem. Jeden z nejefektivnějších způsobů, jak toho dosáhnout je odlišit se od konkurence prostřednictvím personalizovaných produktů. A právě tady vám pomůže Model Pack Shop s inovativním řešením určeným zejména pro obaly na pivo a víno.

Greif Czech Republic s.r.o.


Konečná 252, Ústí nad Labem - Klíše 400 01
Společnost Greif Czech Republic a.s. se zaměřuje na výrobu a prodej ocelových obalů a sudů určených pro přepravu a skladování pevných, sypkých i kapalných látek. V nabídce máme kovové sudy mnoha objemů a provedení jako např. plechové sudy se šroubovými uzávěry, konické sudy s odnímatelným víkem a válcové sudy, obaly pozinkované, sudy pro asfalty a živice či ISO sudy.

Naše sudy slouží také pro skladování a přepravu nebezpečného zboží, splňují předpisy a požadavky petrochemického, chemického, farmaceutického či potravinářského průmyslu a jsou vyráběné v souladu s platnou legislativou.

K výrobě sudů používáme moderní technologie, které jsou šetrné k životnímu prostředí a splňují požadavky určené Zákonem o obalech a Zákonem o odpadech v platných zněních. Pláště sudů jsou svařeny podélným průběžným odporovým svarem, dna a víka sudů jsou připojena k plášťům sudů technologií rotačního tváření za studena. Sudy s odnímatelnými víky mají víka připevněná profilovaným svěrným kruhem a jsou vybaveny pákovým uzávěrem. Šroubové uzávěry jsou do vík sudů montovány zalisováním. Povrchové úpravy sudů provádíme bezvzduchovým lakováním.
Veškeré kovové obaly a sudy Greif jsme schopni opatřit také logem zákazníka nebo informací o obsahu látek, které se v sudu nachází.

Výroba, prodej, export kovové obaly, ocelové sudy:
- sudy se šroubovými uzávěry DG 55, DG 55 Zn z pozinkovaného plechu, sudy maloobjemové MD 60 S
- sudy pro asfalty a živice DGHS, HS, HSS
- ISO sudy s odnímatelným víkem
- sudy s odnímatelným víkem – DN ISO pro sypké a kapalné hmoty
- konické sudy s odnímatelným víkem, sudy maloobjemové NSK
- válcové sudy s odnímatelným víkem DN, N, NSV.

Vlastníme certifikát řízení jakosti ISO 9001, bezpečnosti práce OHSAS 18001 a životního prostředí ISO 14001.
Naše společnost působí na domácím i zahraničím trhu řadu let, výrobky exportujeme přímo do zemí Evropské unie. Najdete nás na adrese Konečná 252, Ústní nad Labem. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Produkty
  • plechovky pro potravinářský průmysl, plechové kanystry, KEGY sudy, drátěné a celoplechové palety

Netradiční dovolená - ubytování v apartmánech se zajímavou architekturou.
Dárkový poukaz na pobyt v Opilých sklepech – apartmány s vlastním vinným sklípkem.

Přemýšlíte o změně práce? Český výrobce potravin s moderním technologickým vybavením i zázemím pro zaměstnanceprace@mogador.cz


Související články
Kvalitní a odolné kovové palety a ocelové konstrukce na míru

SvarWin s.r.o.

Kvalitní a odolné kovové palety a ocelové konstrukce na míru

Hledáte spolehlivého partnera pro výrobu kovových palet a ocelových konstrukcí na míru? Potřebujete kvalitní a bezpečné řešení pro skladování a přepravu vašeho zboží? Chcete mít jistotu, že vaše palety budou odolné a s vysokou nosností a vaše ocelové konstrukce budou zhotoveny precizně podle vámi zadaných kritérií a rozměrů? Pak se obraťte na firmu SvarWin s.r.o., která působí na pomezí Moravskoslezského a Olomouckého kraje, ale své zakázky realizuje po celé České republice.


Specialisté na Keg sudy pro pivovary

KSO AST GmbH Anna Petrová

Specialisté na Keg sudy pro pivovary

Keg sudy jsou nezbytnou součástí pivovarnického průmyslu. Specialistou na tyto pivní sudy je společnost KSO AST GmbH. Společnost má sídlo v německém městě Wilnsdorf, kde probíhá proces nákupu a repase nerezových KEG sudů. Keg sudy jsou nabízeny o objemech 10, 15, 20, 25, 30 a 50 litrů. Vše pro Vás zařídí paní Anna Petrová, která je v každodenním kontaktu s německou centrálou a zajišťuje vše pro český trh.


Pětilitrové party soudky - ideální řešení pro každou oslavu

Julius Kleemann-Anna Petrová

Pětilitrové party soudky - ideální řešení pro každou oslavu

K oslavám, večírkům či akcím s přáteli neodmyslitelně patří pivo, víno nebo i další druhy alkoholu. Nakoupit desítky lahví piva však není zrovna praktické - nejen, že je poté nutné vracet zpět vratné lahve, ale také je třeba myslet na to, jak udržet pivo vychlazené. Tyto problémy však snadno vyřeší pětilitrové soudky, které se skvěle hodí pro každou party. Party soudky udrží nápoj chladný a stále svěží. Jste výrobcem či dodavatelem nápojů? Přečtěte si více o výhodách pětilitrových party soudků!


Profesionální služby v oblasti výroby a repasování KEG sudů

KSO AST GmbH Anna Petrová

Profesionální služby v oblasti výroby a repasování KEG sudů

KEG sudy patří mezi vyhledávaný sortiment, v dnešní době se totiž naprostá většina pivní a další nápojové produkce převáží právě v nich. Jiné typy obalů tvoří jen malé procento ve srovnání se sudy KEG. Naprostým profesionálem, který se této oblasti pohybuje již přes 20 let, je společnost KSO AST GmbH.


Firemní články
Sudy pro skladování a přepravu nebezpečného zboží pro petrochemický a chemický průmysl

Sudy pro skladování a přepravu nebezpečného zboží pro petrochemický a chemický průmysl

Ocelové sudy vyrobené lisováním nebo stříháním polotovarů zhotovuje společnost Greif Czech Republic a.s. z Ústí nad Labem. Používáme moderní technologie šetrné k životnímu prostředí.


Výroba a prodej sudů Ústí nad Labem – bezpečná doprava a skladování

Výroba a prodej sudů Ústí nad Labem – bezpečná doprava a skladování

Výrobu a prodej sudů pro bezpečnou dopravu a skladování výrobků petrochemického, farmaceutického i potravinářského průmyslu nabízí společnost Greif Czech Republic a.s. z Ústí nad Labem.


Ocelové sudy, kovové obaly pro pevné, kapalné i sypké látky, výroba

Ocelové sudy, kovové obaly pro pevné, kapalné i sypké látky, výroba

Ocelové sudy s odnímatelným či šroubovacím víkem pro přepravu a skladování pevných, kapalných i sypkých látek vyrábí společnost Greif Czech Republic a.s., se sídlem v Ústí nad Labem.


Sudy se šroubovými uzávěry

Sudy se šroubovými uzávěry

Společnost Greif Czech Republic a.s. vyrábí a dodává sudy. Sudy se šroubovými uzávěry: - sud pro nejširší použití, včetně použití pro kapalné látky - vhodný pro dopravu ISO kontejnery - sudy v provedení surovém bez lakování, vně lakované vnitřně lakované speciálním syntetickým lakem RDL® nebo z oboustranně žárově pozinkovaného plechu. Sudy jsou vybaveny kombinací dvou šroubových uzávěrů Tri-Sure® 4S® G2 a G3/4 ve víku, nebo jedním uzávěrem G2 nebo G3/4 ve víku a jedním G2 v plášti, nebo jedním uzávěrem G2 v plášti sudu