Greif Czech Republic a.s.

CZKProdej ocelových obalů a sudů

Společnost Greif Czech Republic a.s. se zaměřuje na výrobu a prodej ocelových obalů a sudů určených pro přepravu a skladování pevných, sypkých i kapalných látek. V nabídce máme kovové sudy mnoha objemů a provedení jako např. plechové sudy se šroubovými uzávěry, konické sudy s odnímatelným víkem a válcové sudy, obaly pozinkované, sudy pro asfalty a živice či ISO sudy.

Naše sudy slouží také pro skladování a přepravu nebezpečného zboží, splňují předpisy a požadavky petrochemického, chemického, farmaceutického či potravinářského průmyslu a jsou vyráběné v souladu s platnou legislativou.

K výrobě sudů používáme moderní technologie, které jsou šetrné k životnímu prostředí a splňují požadavky určené Zákonem o obalech a Zákonem o odpadech v platných zněních. Pláště sudů jsou svařeny podélným průběžným odporovým svarem, dna a víka sudů jsou připojena k plášťům sudů technologií rotačního tváření za studena. Sudy s odnímatelnými víky mají víka připevněná profilovaným svěrným kruhem a jsou vybaveny pákovým uzávěrem. Šroubové uzávěry jsou do vík sudů montovány zalisováním. Povrchové úpravy sudů provádíme bezvzduchovým lakováním.
Veškeré kovové obaly a sudy Greif jsme schopni opatřit také logem zákazníka nebo informací o obsahu látek, které se v sudu nachází.

Výroba, prodej, export kovové obaly, ocelové sudy:
- sudy se šroubovými uzávěry DG 55, DG 55 Zn z pozinkovaného plechu, sudy maloobjemové MD 60 S
- sudy pro asfalty a živice DGHS, HS, HSS
- ISO sudy s odnímatelným víkem
- sudy s odnímatelným víkem – DN ISO pro sypké a kapalné hmoty
- konické sudy s odnímatelným víkem, sudy maloobjemové NSK
- válcové sudy s odnímatelným víkem DN, N, NSV.

Vlastníme certifikát řízení jakosti ISO 9001, bezpečnosti práce OHSAS 18001 a životního prostředí ISO 14001.
Naše společnost působí na domácím i zahraničím trhu řadu let, výrobky exportujeme přímo do zemí Evropské unie. Najdete nás na adrese Konečná 252, Ústní nad Labem. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Katalog firem:    

Kovové obaly

,  
Štítky:

výroba kovové obaly, ocelové sudy, konické sudy, válcové sudy, Ústní nad Labem, pozinkované sudy