Obec Bednárec


Bednárec 47, Bednárec 378 42
Telefon: +420 728 461 703

Obec Bednárec leží na jihozápadním okraji Českomoravské vrchoviny v okrese Jindřichův Hradec, 10 km severovýchodně od Jindřichova Hradce.

Obec se rozkládá na severozápadním svahu nad údolím říčky Žirovničky v nadmořské výšce 530 m.n.m. Nejvyšší bod na území obce je vrch "Myslivna" 592 m.n.m., nejníže položené je údolí Žirovničky 475 m.n.m. Katastrální území obce má rozlohu 781 hektarů.

Na území obce Bednárec se nachází několik zajímavých míst, např. kaple Panny Marie na návsi, kaplička zasvěcená sv. Anně při silnici ke Kamennému Malíkovu, křížový kámen "Na drahách" a další drobné sakrální památky. Na břehu meandrů říčky Žirovničky je přírodní rezervace "Lipina". Zvláštností je vedení železniční tratě přímo přes náves obce na několikametrovém náspu. Z horní části obce, zvané "Kopec", je krásný rozhled na blízké i vzdálenější okolí: Jindřichohradecko, Kamenicko, ale i Novohradské hory a Šumavu. Při mimořádně dobré viditelnosti je možné zahlédnout i Alpy.

Na východ od obce se v Černém lese nachází kaskáda čtyř krásných rybníků (Jílků malý, Šedivů, Obecní velký a Obecní malý), pod touto kaskádou dále na hranici katastrálního území obce leží rybník Holub.

IČ: 00512923
Okres: Jindřichův Hradec
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Telefon:
+420 728 461 703

Email:
ou@bednarec.cz

Web:


GPS: 49°11′43.01″ N, 15°5′32.32″ E

QR kód firmy Obec Bednárec

Půjčovna lodí Petr Kovačka Sázava, půjčovna kánoí, půjčovna raftů, zdarma doprava na místo.

Půjčovna lodí Petr Kovačka Sázava, půjčovna kánoí, půjčovna raftů, zdarma doprava na místo

Prodej luxusních hodinek a šperků, zlatnictví, klenotnictví Praha.

Prodej luxusních hodinek a šperků, zlatnictví, klenotnictví Praha
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Firma Spona-Rol se zabývá prodejem elektromotorů, průmyslových pohonů a dalším sortimentem v oblasti strojírenství

SPONA - ROL s.r.o.

Firma Spona-Rol se zabývá prodejem elektromotorů, průmyslových pohonů a dalším sortimentem v oblasti strojírenství

Jako obchodní společnost v oboru strojírenství vznikla tato společnost již v roce 1996, ale svůj sortiment rozšířila až o deset let později, kdy došlo k navázání důležitých kontaktů a rozšíření jejich sortimentu po navázání spolupráce s renomovanými výrobci průmyslových pohonů a lineárního vedení z Itálie. Od té doby jsme jejich oficiálním obchodním zástupcem nejen pro Českou republiku.


Luxusní nábytek Natuzzi Italia– nápaditý italský design, prvotřídní kvalita i pohodlnost

Natuzzi Italia – Luxusní designový nábytek

Luxusní nábytek Natuzzi Italia– nápaditý italský design, prvotřídní kvalita i pohodlnost

NatuzziItalia italský nábytek, to je synonymum pro kvalitu, preciznost a styl. Užijte si luxusní nábytek italské výroby ve svém interiéru a pořiďte si například kožené sedací soupravy od prodejce Correct Interior Natuzzi Italia. Designově nápaditý nábytek Natuzzi je ideálním způsobem vybavení každého domova.


Letáky, vizitky, obaly, reklamní poutače nebo knihy a časopisy

Tomos Praha a.s.

Letáky, vizitky, obaly, reklamní poutače nebo knihy a časopisy

Co si vyberete právě vy? Společnost Tomos Praha a.s. dokáže vyhovět jakýmkoliv požadavkům. Vyrobí pro vaši společnost plakáty, vizitky, reklamní poutače nebo vám pomohou svázat diplomovou práci. Vyrábí všechny typy tiskovin, jako jsou kalendáře, bloky, nálepky, katalogy, časopisy, reklamní poutače a mnoho dalšího.


W.P.E. a.s. je společnost, která pracuje v oblasti úpravy vody a zaměřují se i na galvanické a mořící linky

W.P.E. a.s.

W.P.E. a.s. je společnost, která pracuje v oblasti úpravy vody a zaměřují se i na galvanické a mořící linky

V současnosti jsou schopni dodat vám jakoukoliv technologii v oblasti čištění odpadních vod. Možná vás bude zajímat, že zakladateli této společnosti byly právě firmy, které již dlouhé roky pracují v oboru povrchových úprav nebo čištění odpadních vod.