Zdeněk Žák - DOZNA


Branišovská 54/941, České Budějovice 370 05
Půjčovna, prodej, realizace:
- Dopravní značení objížděk, rekonstrukcí silnic a dálnic, ulic a chodníků - vodorovné, svidlé a provizorní značení
- Dopravní značky - pevné i přenosné
- Elektronické plavební značky
- Orientační a turistické značky
- Interiérové, reklamní, prosvětlovací značky
- orientační plány-města, obce, firmy, parky
- městské znaky, domovní čísla
- ochranné sloupky, bezpečnostní tabulky
- parkovací zábrany
- informační skříňky
- návrh DIO - dopravně inženýrská opatření-včetně projednání na správních orgánech.

Produkty
  • proměnné světelné značení, silniční značení, světelná dopravní návěstidla, plynulost dopravy
  • řízení městské dopravy, řízení meziměstské dopravy, systémy řešení parkování, dopravní řadiče, dopravní světelná signalizace
  • kovové zboží, informační systémy, navigační cedule, výstražné značení, značení dopravních omezení


Související články
Jak zajistit bezpečnost vašeho podnikání i domova se Safetyshop.cz

KRIŽAN, s.r.o.

Jak zajistit bezpečnost vašeho podnikání i domova se Safetyshop.cz

Bezpečnostní značení je důležitou součástí prevence nehod a ochrany zdraví na pracovišti. V tomto článku vám poradíme, jak zvolit správné bezpečnostní značení pro vaši firmu, jaké jsou jeho typy, normy a požadavky.


Firemní e-shop – informační a orientační systémy v ČR

Zapp Infosystémy s.r.o.

Firemní e-shop – informační a orientační systémy v ČR

Ucelený systém značení budov, tabule, venkovní informační a reklamní prvky, stojany, rámy a další produkty jsou profesionálním materiálem, který je určený pro jednotlivce a firmy, které chtějí prezentovat svoje produkty a služby co nejlepším způsobem. Veškeré produkty s tímto zaměřením si můžete vybrat i na e-shopu firmy Zapp Infosystémy s.r.o.


Prodej a pronájem dopravního značení Olomouc

Dopravní značení Svoboda, Olomouc s.r.o.

Prodej a pronájem dopravního značení Olomouc

Když to vezmeme hezky popořádku, tak každý řidič, který jede s automobilem po jakékoliv silnici, se musí řídit dopravním značením, aby nedocházelo k nehodám. A právě dopravní značení jeho prodej a pronájem zajišťuje společnost Dopravní značení Svoboda, Olomouc s.r.o. V případě, že potřebujete zajistit dopravní značení pro dálnici nebo i jakoukoliv jinou silnici nižší třídy, pak se kdykoliv můžete obrátit právě na tuto firmu.


Proznak - dopravní značení vám udělá na cestách jasno

Proznak-dopravní značení s.r.o.

Proznak - dopravní značení vám udělá na cestách jasno

Moravskoslezský kraj má jasno v tom, kdo udržuje bezpečnost na silnicích. Je to společnost Proznak - dopravní značení, která mimo jiné provádí výrobu a instalaci dopravního značení. Děláme cesty přehlednější a bezpečnější.


Firemní články
Značky všeho druhu, to je dopravní značení od firmy Zdeněk Žák - DOZNA

Značky všeho druhu, to je dopravní značení od firmy Zdeněk Žák - DOZNA

Dopravní značení je poměrně běžnou záležitostí, řeknete si, ale jako firma se musejí starat o rychlé dodání, obzvláště pokud potřebujete nárazově dodat značení na uzavírky nebo opravy silnic.


Dopravní značení na prodej i půjčení od firmy Zdeněk Žák-DOZNA

Dopravní značení na prodej i půjčení od firmy Zdeněk Žák-DOZNA

Sháníte dopravní značení? Ať už si ho chcete koupit, nebo jen půjčit na určitou dobu, kontaktujte firmu Zdeněk Žák-DOZNA České Budějovice. Zajisté vás osloví rozmanitá nabídka od svislých a vodorovných dopravních značek, přes dopravní kužely, ochranné sloupky, orientační plány nebo interiérové, turistické či reklamní značky. Udržujte řád na silničních komunikacích – používejte dopravní značení!


Parkovací zábrany a ochranné sloupky České Budějovice

Parkovací zábrany a ochranné sloupky České Budějovice

Parkování v klidu a bez starostí, jestli Vaše parkovací místo není obsazené, zajistí parkovací zábrany a ochranné sloupky od firmy pana Zdeňka Žáka DOZNA z Českých Budějovic.


Přenosné a orientační dopravní značení České Budějovice

Přenosné a orientační dopravní značení České Budějovice

Potřebujete označit dočasnou uzavírku, odklon v dopravě nebo výjezd ze stavby? S přenosným a orientačním dopravním značením od firmy pana Zdeňka Žáka DOZNA z Českých Budějovic to je snadné.


Svislé a vodorovné dopravní značky České Budějovice

Svislé a vodorovné dopravní značky České Budějovice

Potřebujete zpřehlednit dopravní situaci pomocí dopravního značení? Prodej a pronájem svislých a vodorovných dopravních značek nabízí firma pana Zdeňka Žáka DOZNA z Českých Budějovic.


Vodorovné dopravní značení České Budějovice

Vodorovné dopravní značení České Budějovice

Hledáte firmu, která nabízí prodej nebo půjčení vodorovného dopravního značení? Důvěrou se můžete obrátit na firmu pana Zdeňka Žáka DOZNA z Českých Budějovic.


Dopravní značení České Budějovice - komplexní služby, pronájem i prodej dopravních značek

Dopravní značení České Budějovice - komplexní služby, pronájem i prodej dopravních značek

Pan Zdeněk Žák ze společnosti DOZNA zajišťuje komplexní služby v dopravním značení – výroba, instalace a údržba dopravního značení a cedulí, prodej i pronájem dopravních značek v Českých Budějovicích.


Prodej dopravního značení České Budějovice

Prodej dopravního značení České Budějovice

Společnost pana Zdeňka Žáka DOZNA z Českých Budějovic nabízí prodej i pronájem dopravního značení. Zapůjčení využije ten, kdo potřebuje značení jen na časově omezenou dobu.


Dopravní značení České Budějovice

Dopravní značení České Budějovice

Bez dopravního značení by nemohl fungovat provoz na silnicích. Chcete určitou komunikaci vybavit kvalitním značením svislého, nebo vodorovného typu? Nebo snad sháníte speciální přípravky pro práci na silnicích? Zdeněk Žák-DOZNA nabízí to, co hledáte. Vybírat můžete z bohaté nabídky normovaných značek, a to nejenom dopravních. V případě speciálního přání je možné dané značení vyrobit. Pro časově omezené potřeby jsme schopni značení pouze vypůjčit, a to na určitou dobu podle přání zákazníka. Jestliže máte jakýkoliv dotaz ohledně námi realizovaného dopravního značení, obraťte se na telefonní číslo +420 385 343 090.


Půjčovna a prodej dopravního značení České Budějovice - svislé, vodorovné, trvalé, přechodné

Půjčovna a prodej dopravního značení České Budějovice - svislé, vodorovné, trvalé, přechodné

Dopravní značení může být buď svislé, anebo vodorovné. Dále se dělí na trvalé a přechodné. Postaráme se jak o vypůjčení pro přechodné účely, tak o prodej na účely trvalé.


Dopravní značení prodej | České Budějovice

Dopravní značení prodej | České Budějovice

Dopravní značení a další příslušenství na komunikace prodává a půjčuje firma DOZNA Zdeňka Žáka. Zakoupit u nás můžete všechny druhy dopravních značek výstražných, upravujících přednost, příkazových, zákazových i informačních. Pokud je značení jen dočasné, dodáme spolu s tím i nástavce, objímky ke značce, betonové a hliněné patky a podstavce. Dále Vám dodáme zpomalovací pruhy na komunikaci a zábrany proti parkování, dopravní kužely a zrcadla. Pro noční označení nabízíme blikače, zábrany, reflexní folie, sloupky, halogenová světla a výstražné pásky.


Půjčovna dopravního značení České Budějovice

Půjčovna dopravního značení České Budějovice

Dopravní značení si můžete vypůjčit u Zdeňka Žáka a jeho firmy DOZNA v Českých Budějovicích. Pro rychlé a přehledné označení změn na pozemních komunikacích a dalších míst, kde je nutné okamžité upozornění, Vám nabízíme všechny druhy značek dopravních, orientačních, turistických, reklamních i prosvětlovacích. Kromě venkovních máme pro Vás také interiérové desky a značky. Vámi vybrané značení rychle expedujeme na místo určení.


Realizace dopravního značení České Budějovice

Realizace dopravního značení České Budějovice

Realizaci dopravního značení v místech úplných nebo částečných uzavírek nabízí Zdeněk Žák a jeho společnost DOZNA. Pokud potřebujete uzavřít komunikaci ať z důvodu opravy kanalizací, plynovodů, kabelových sítí a dalších úprav, zařídíme pro Vás funkční odklonění dopravy. Vaši dělníci budou v bezpečí před řidiči díky našim dopravním přenosným, orientačním a zákazovým značkám. Na skladě také máme dopravní kužely, stojánky na dočasné značení, ochranné sloupky a informační skříňky. Pokud máte zájem si naše služby objednat, volejte na telefonní číslo 385 343 090, nebo piště na email zakzdenek@centrum.cz.


Dopravní značení prodej i půjčovna  - České Budějovice

Dopravní značení prodej i půjčovna - České Budějovice

Každá stavba poblíž dopravní komunikace se neobejde bez dopravního značení. Díky němu zajistíte nejenom bezpečnost na stavbě, ale také bezpečnost řidičů. Jste stavební firma, obec či jakákoliv jiná instituce, která potřebuje stavební značení? Pak kontaktujte společnost Zdeněk Žák-DOZNA České Budějovice. Zdeněk Žák-DOZNA má totiž pro své zákazníky připravenou širokou nabídku dopravního značení přesně pro vaše potřeby. Dopravní značení si u nás můžete nejenom zakoupit, ale také zapůjčit. Půjčovna je ideální pro ty, kteří potřebují dopravní značení jen na časově omezené období nebo jen několikrát do roka. Zdeněk Žák-DOZNA nabízí tyto druhy dopravního značení: - dopravní značky - přenosné značky - elektronické značky - plavební značky - orientační a turistické značky - interiérové, reklamní, prosvětlovací značky - a mnoho dalších Nevíte, jak přesně dopravní značení použít? I v tomto případě vám pomůže Zdeněk Žák-DOZNA. Naši školení zaměstnanci mají bohaté zkušenosti, které využívají při své práci. Provádí tedy i realizace dopravního značení, aby bylo zajištěna profesionální a tím pádem i naprosto bezpečné používání dopravního značení. Jsme také schopni zpracovat návrh DIO, což jsou dopravně inženýrská opatření. Zajistíme také nezbytná projednání na správních orgánech. Pro zajištění naprosté bezpečnosti v okolí pozemních komunikací neváhejte kontaktovat společnost Zdeněk Žák-DOZNA. Sídlíme v Českých Budějovicích.


Značení dopravní České Budějovice.

Značení dopravní České Budějovice.

Půjčovna, prodej, realizace: -dopravní značení -značky dopravní, přenosné, elektronické, plavební, orientační, turistické, interiérové, reklamní, prosvětlovací.


Orientační plány měst, obcí, České Budějovice.

Orientační plány měst, obcí, České Budějovice.

Orientační plány města, obce, firmy, parky. Městské znaky, domovní čísla. Ochranné sloupky, bezpečnostní tabulky. Parkovací zábrany. Informační skřínky.