AGRIIMPORT PLZEŇ, s.r.o.


čp. 84, Líté 331 52
Již od svého vzniku v roce 1991 se naše společnost specializuje na dovoz a prodej zemědělské, lesnické a také kompostárenské technologie.

Dovážíme profesionální lesní, komunální a zemědělské mechanizace od světoznámých výrobců – SEPPI M, STEHR, FARMI FOREST, PILKEMASTER, LASKI, KUBOTA, STIHL další.

Od roku 2008 uvádíme na český trh také výrobky rakouské firmy AUER a německou značku STOCKMANN.

Jako regionální prodejci zastupujeme také značku POSCH – profesionální štípače polen, automatické štípače, zakracovací pily, odkorňovače atd.

Z našeho sortimentu Vám můžeme nabídnout štěpkovače, lanové navijáky, vyvážecí soupravy, lesní jeřáby, mulčovací stroje, lesnické drapáky, traktory, sekačky, pařezové frézy, štípače, pluhy a mnoho dalších strojů.

Specializujeme se také na na kompostárenskou technologii – drticí vozy ZAGO, překopávače kompostu TPK, SPK, NPK, PEZZOLATO, kompostárenská síta ULTRA SCREEN, NOVER, FLIP SCREEN, PEZZOLATO, kompostovací kontejnery, kontejnery na BIO odpad do domácností, kompostárenské lisy, traktorové kontejnerové návěsy, sklápěcí návěsy či velkoobjemové kontejnery.

Ze svým maloobchodních středisek dále nabízíme prodej komunální a zahradní techniky PROFI a HOBBY - nářadí a motorových strojů.

Středisko Plzeň, Nade Mží 735/2, Plzeň 3 - Skvrňany
Tel.: 377 227 345, 602 748 148

Produkty
  • distribuce zemědělských strojů, obraceče píce, lisy na kulaté balíky, mulčovače a drtiče, příkopové vyžínače, kombajny a sklizňové linky
  • plotostřihy a křovinořezy, benzínové a elektrické sekačky, vertikutátory a provzdušňovače, zahradní vysavače a drtiče

Obce Čím - cyklistické a turistické trasy, nádrž Slapy a výlet na Karlštejn.

Obce Čím - cyklistické a turistické trasy, nádrž Slapy a výlet na Karlštejn

Stavební materiál, nářadí, železářství i stavební chemie od Stavebniny TOFEL.

Stavební materiál, nářadí, železářství i stavební chemie od Stavebniny TOFEL

Související články
Zahradní technika na Agro-centrum.cz: Internetový ráj pro zahrádkáře

agro-centrum Petr Trojan

Zahradní technika na Agro-centrum.cz: Internetový ráj pro zahrádkáře

Je zahrada vaší vášní? Staráte se rádi o květiny a plodiny? Myslíte si, že nejlepší pocit zažijete při pohledu na krásně udržovanou, rozkvetlou a harmonickou zahradu? Pak je pro vás tím pravým místem k nákupu eshop Agro-centrum. Náš sortiment lesní, zahradní techniky a zahrádkářských potřeb vám dopomůže k vytvoření zahrady přesně podle vašich představ.


Generální opravy motorů

MOTORSERVIS Švec, s.r.o.

Generální opravy motorů

Motor každého automobilu je základem. Dá se přirovnat u lidí k bijícímu srdci, které tvoří základ života a základ všeho ostatního. Proto právě motor můžeme k srdci takto přirovnat, protože je to základ každého automobilu.


Zemědělská technika a náhradní díly známých značek, to je AGRIOLA

AGRIOLA s.r.o.

Zemědělská technika a náhradní díly známých značek, to je AGRIOLA

Hledáte firmu, která prodává zemědělskou techniku? Obraťte se na společnost AGRIOLA s.r.o. Polešovice v okresu Uherské Hradiště. Zabýváme se nejenom prodejem a distribucí zemědělské techniky po celé České republice, ale poskytujeme také servis a prodáváme veškeré náhradní díly.


Diamantové pily a ruční řezačky pro profesionální využití, Praha

ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje

Diamantové pily a ruční řezačky pro profesionální využití, Praha

Profesionální diamantové pily a ruční řezačky využívají ve své každodenní praxi obkladači, kameníci i stavební firmy. Aby byla jejich práce bezproblémová, musí toto profesionální nářadí splňovat celou řadu důležitých parametrů. Italská společnost Battipav jako největší a nejkvalitnější evropský výrobce diamantových pil, ručních řezaček a dalšího nářadí pro obkladače a kameníky, a proto je zárukou skutečné kvality. Výrobky od této firmy dováží do České republiky pražská společnost Zdeněk Vorlický, stavební stroje.


Firemní články
Dovoz a prodej zemědělské, lesnické a kompostárenské mechanizace

Dovoz a prodej zemědělské, lesnické a kompostárenské mechanizace

Vlastníte farmu a přemýšlíte o koupi nového traktoru? Obraťte se na specialisty, konkrétně firmu Agriimport, která má velký výběr zemědělské a jiné techniky.