AGRIIMPORT PLZEŇ, s.r.o.


čp. 84, Líté 331 52
Již od svého vzniku v roce 1991 se naše společnost specializuje na dovoz a prodej zemědělské, lesnické a také kompostárenské technologie.

Dovážíme profesionální lesní, komunální a zemědělské mechanizace od světoznámých výrobců – SEPPI M, STEHR, FARMI FOREST, PILKEMASTER, LASKI, KUBOTA, STIHL další.

Od roku 2008 uvádíme na český trh také výrobky rakouské firmy AUER a německou značku STOCKMANN.

Jako regionální prodejci zastupujeme také značku POSCH – profesionální štípače polen, automatické štípače, zakracovací pily, odkorňovače atd.

Z našeho sortimentu Vám můžeme nabídnout štěpkovače, lanové navijáky, vyvážecí soupravy, lesní jeřáby, mulčovací stroje, lesnické drapáky, traktory, sekačky, pařezové frézy, štípače, pluhy a mnoho dalších strojů.

Specializujeme se také na na kompostárenskou technologii – drticí vozy ZAGO, překopávače kompostu TPK, SPK, NPK, PEZZOLATO, kompostárenská síta ULTRA SCREEN, NOVER, FLIP SCREEN, PEZZOLATO, kompostovací kontejnery, kontejnery na BIO odpad do domácností, kompostárenské lisy, traktorové kontejnerové návěsy, sklápěcí návěsy či velkoobjemové kontejnery.

Ze svým maloobchodních středisek dále nabízíme prodej komunální a zahradní techniky PROFI a HOBBY - nářadí a motorových strojů.

Středisko Plzeň, Nade Mží 735/2, Plzeň 3 - Skvrňany
Tel.: 377 227 345, 602 748 148

Produkty
  • distribuce zemědělských strojů, obraceče píce, lisy na kulaté balíky, mulčovače a drtiče, příkopové vyžínače, kombajny a sklizňové linky
  • plotostřihy a křovinořezy, benzínové a elektrické sekačky, vertikutátory a provzdušňovače, zahradní vysavače a drtiče


Související články
Hákové nosiče kontejnerů od FORNAL trading s.r.o.: Vaše řešení pro kontejnerovou přepravu

FORNAL trading s.r.o.

Hákové nosiče kontejnerů od FORNAL trading s.r.o.: Vaše řešení pro kontejnerovou přepravu

Společnost FORNAL trading s.r.o. je odborníkem na hákové nosiče kontejnerů a nástavby vozidel. Jejich produkty jsou vysoce kvalitní a flexibilní. Umožňují převážet jakýkoli materiál v různých typech a velikostech kontejnerů. Zajišťují také servis a údržbu hákových nosičů kontejnerů. Neváhejte a vyberte si to nejlepší řešení pro vaši kontejnerovou přepravu.


Zajistěte si spolehlivý servis traktorů, malotraktorů a komunální techniky

Macháček, s.r.o.

Zajistěte si spolehlivý servis traktorů, malotraktorů a komunální techniky

V rodinné firmě Macháček, s.r.o. nejenže získáte široký výběr traktorů a strojního vybavení, ale především komplexní zákaznické služby včetně záručního a pozáručního servisu. Pro zákazníky z oblasti Znojemska, Mikulovska, Břeclavska, Brna-venkova a další stálé i nové zákazníky jsou tu, aby vám poskytli odbornou podporu a spolehlivost, na kterou se můžete spolehnout.


Traktorové nosiče kontejnerů: revoluce v přepravě a manipulaci s nákladem

FORNAL trading s.r.o.

Traktorové nosiče kontejnerů: revoluce v přepravě a manipulaci s nákladem

Představte si, že můžete snadno a rychle převážet a nakládat kontejnery různých velikostí a tvarů pomocí vašeho traktoru. Žádné složité a drahé zařízení, žádné zbytečné čekání, žádné problémy s prostorem. To je vize společnosti FORNAL trading s.r.o., která vyrábí traktorové nosiče kontejnerů pro zemědělské, stavební a komunální účely.


Opravy a servis traktorů, užitkových vozidel a zámečnická výroba

KOVO AGRO Koutný s.r.o.

Opravy a servis traktorů, užitkových vozidel a zámečnická výroba

Hledáte spolehlivého partnera pro opravy a servis zemědělské techniky, užitkových vozidel a zámečnickou výrobu v Olomouci a okolí? Pak jste na správném místě! KOVO AGRO Koutný vám nabízí širokou škálu služeb za příznivé ceny a s důrazem na rychlost a kvalitu.


Firemní články
Dovoz a prodej zemědělské, lesnické a kompostárenské mechanizace

Dovoz a prodej zemědělské, lesnické a kompostárenské mechanizace

Vlastníte farmu a přemýšlíte o koupi nového traktoru? Obraťte se na specialisty, konkrétně firmu Agriimport, která má velký výběr zemědělské a jiné techniky.