AGRIIMPORT PLZEŇ, s.r.o.


čp. 84, Líté 331 52
Telefon: +420 373 394 569

Již od svého vzniku v roce 1991 se naše společnost specializuje na dovoz a prodej zemědělské, lesnické a také kompostárenské technologie.

Dovážíme profesionální lesní, komunální a zemědělské mechanizace od světoznámých výrobců – SEPPI M, STEHR, FARMI FOREST, PILKEMASTER, LASKI, KUBOTA, STIHL další.

Od roku 2008 uvádíme na český trh také výrobky rakouské firmy AUER a německou značku STOCKMANN.

Jako regionální prodejci zastupujeme také značku POSCH – profesionální štípače polen, automatické štípače, zakracovací pily, odkorňovače atd.

Z našeho sortimentu Vám můžeme nabídnout štěpkovače, lanové navijáky, vyvážecí soupravy, lesní jeřáby, mulčovací stroje, lesnické drapáky, traktory, sekačky, pařezové frézy, štípače, pluhy a mnoho dalších strojů.

Specializujeme se také na na kompostárenskou technologii – drticí vozy ZAGO, překopávače kompostu TPK, SPK, NPK, PEZZOLATO, kompostárenská síta ULTRA SCREEN, NOVER, FLIP SCREEN, PEZZOLATO, kompostovací kontejnery, kontejnery na BIO odpad do domácností, kompostárenské lisy, traktorové kontejnerové návěsy, sklápěcí návěsy či velkoobjemové kontejnery.

Ze svým maloobchodních středisek dále nabízíme prodej komunální a zahradní techniky PROFI a HOBBY - nářadí a motorových strojů.

Středisko Plzeň, Nade Mží 735/2, Plzeň 3 - Skvrňany
Tel.: 377 227 345, 602 748 148

IČ: 14706989
DIČ: CZ14706989
Okres: Plzeň-sever
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 30 mil. až 60 mil. Kč

Telefon:
+420 373 394 569
+420 602 406 606

Email:
lite@agriimport.cz

Web:


GPS: 49°54′43.6″ N, 13°15′36.18″ E

QR kód firmy AGRIIMPORT PLZEŇ, s.r.o.

Odvoz a likvidace odpadu, pronájem kontejnerů.

Odvoz odpadu, sutě a dalších odpadů v Plzni a okolí.

Kontrola střech, teras i spodních staveb. Specializujeme se na kontrolu povlakové hydroizolace.

Naše služby jsou zárukou kvality a bezpečnosti vaší střechy.
Kontaktujte nás
captcha

Související články
Opravy a servis traktorů, užitkových vozidel a zámečnická výroba

KOVO AGRO Koutný s.r.o.

Opravy a servis traktorů, užitkových vozidel a zámečnická výroba

Hledáte spolehlivého partnera pro opravy a servis zemědělské techniky, užitkových vozidel a zámečnickou výrobu v Olomouci a okolí? Pak jste na správném místě! KOVO AGRO Koutný vám nabízí širokou škálu služeb za příznivé ceny a s důrazem na rychlost a kvalitu.


Stavebnicový stroj Panter FD-5 - všestranný pomocník pro práci

agro-centrum Petr Trojan

Stavebnicový stroj Panter FD-5 - všestranný pomocník pro práci

Hledáte v oblasti pěstitelství, vinařství nebo u drobného chovatelství pomocníka při práci ? Pak si neváhejte zvolit všestranný a spolehlivý zahradní traktor Panter FD-5, který je koncipovaný jako stavebnicový stroj s možností rozšiřování funkcí podle potřeb zákazníka. Tento malý traktůrek zvládne téměř cokoliv a proto je velice vhodný pro všechny pěstitele, vinaře, drobné chovatele, zahrádkáře dokonce i chataře a chalupáře, kteří mají kousek zahrady a potřebují občas posekat trávu, zorat pole či cokoliv dalšího. Využití nejde i v komunální sféře.


Vaše spolehlivé centrum pro traktory značek Kubota, Zetor, Šálek a Wisconsin

Macháček, s.r.o.

Vaše spolehlivé centrum pro traktory značek Kubota, Zetor, Šálek a Wisconsin

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou zemědělskou techniku, pak byste měli navštívit firmu Macháček, s.r.o. působící v okolí Znojma, Mikulova i Břeclavi. Tato společnost se specializuje na prodej nové i použité zemědělské techniky v České republice. Poskytuje široký sortiment traktorů a malotraktorů značek Kubota, Zetor, Šálek a Wisconsin pro zemědělství, zahradnictví, vinařství a komunální služby.


Kvalitní štěpkovače, štípače, zametače

GreenMech, s.r.o.

Kvalitní štěpkovače, štípače, zametače

Likvidace odpadu na veřejném prostranství, nečistot z ulic či průmyslových areálu a také třeba praktická a zároveň účelová likvidace větví, ze kterých máte následně palivo do krbu nebo mulčovací materiál. To dokážou zametače, štípače a štěpkovače vysoké kvality z produkce firmy GreenMech, s.r.o. Bořetice.