SERVIS CARRIER Plzeň, s.r.o


K cihelnám 100, Plzeň- Černice 317 65
Naše firma SERVIS CARRIER Plzeň, s.r.o. se specializuje na prodej a servis chlazení, klimatizačních zařízení, tepelných průmyslových čerpadel všech modifikací a výkonů.

Tepelné čerpadla pro rodinné domy a průmyslové aplikace, kde Vám můžeme nabídnout tyto typy čerpadel:
- invertorová: splitová a kompaktní, systém vzduch-voda, výborný poměr cena a výkon
- vysokoteplotní: systém vzduch-voda, výstupní teplota až 65°C
- tepelná čerpadla: systém země-voda, vynikající topný faktor.
Dále také v našem sortimentu naleznete průmyslová tepelná čerpadla a chladiče kapaliny.

Klimatizaci Vám můžeme poskytnout s přímým výparem nebo s vodním systémem:
- inverterem SPLIT a fixními otáčkami SPLIT v nabídce je také: ovládání, odvlhčovače a mobilní jednotky, vodní chlazení jednotky FAN-COIL.

Transportní chlazení umožňuje bezpečnou přepravu pod řízenou teplotou, týká se především květin, potravin, léků atd.

Fotovoltaické systémy na klíč, kde Vám zprostředkujeme dodávku i montáž, také zajišťujeme: návrh celého systému, zajištění stanoviska ČEZ,
konzultace při výběru lokality nebo střechy, vlastní montáž FVE, vypracování projektové dokumentace, zajištění licence pro výrobu elektrické energie (ERU).

Provádíme kompletní záruční i pozáruční servis všech výrobků značky Carrier počínaje klimatizací, tepelných
čerpadel, transportního chlazení i fotovoltaických systémů.

Produkty
  • stříkací technika, sušičky vzduchu, tlakové nádoby, vývěvy a dmychadla, čerpací technika
  • ekologické měřicí systémy, kontinuální měření emisí, prodej filtračních ekologických systémů
  • výroba vzduchotechnického kruhového potrubí, plynové ohřívače vzduchu, výroba tlumičů hluku, klimatizace bytů a kanceláří

Voda-topení-plyn Tábor, specializovaný velkoobchod v oboru vodoinstalatérství a topenářství.

Voda-topení-plyn Tábor, specializovaný velkoobchod v oboru vodoinstalatérství a topenářství

Lajnování sportovních hřišť Slavkov u Brna, lajnování umělých hřišť a víceúčelových sportovišť.

Lajnování sportovních hřišť Slavkov u Brna, lajnování umělých hřišť a víceúčelových sportovišť

Související články
Komponenty pro vzduchotechniku, kovovýroba, dělení materiálu i svařování ocelí

GIOMETAL s.r.o.

Komponenty pro vzduchotechniku, kovovýroba, dělení materiálu i svařování ocelí

To vše najdete ve firmě GIOMETAL s.r.o., která se zabývá výrobou a montáží vzduchotechnických komponentů, dále také výrobou spirálně vinutého potrubí (spiro potrubí). Poskytují služby jako je dělení materiálu pomocí CNC pálícího stroje, kovovýrobu od kusových individuálních požadavků zákazníků, svařování oceli a nerez ocelí. Zajistí také výrobu výlisků.


ELMAR group: To je klimatizace, která vydrží

ELMAR group spol. s r.o.

ELMAR group: To je klimatizace, která vydrží

Regulace vytápění a chlazení, centrální dispečinkové pracoviště nebo regulace výměníkových stanic. To je jen malý výčet z celkového servisu, který zajišťuje firma ELMAR group. Hledáte odborníka na vzduchotechniku, který je prověřený po celé České republice? Právě jste ho našli. Zajišťujeme montáž klimatizace a vzduchotechniky.


Půjčovna nářadí v Liberci má dostupnou i vibrační a hutní techniku

PROFI-TECHNIK s.r.o.

Půjčovna nářadí v Liberci má dostupnou i vibrační a hutní techniku

Mezi další patří také použití nářadí v domácnosti, na zahradě nebo v době volnočasových aktivit. Zajišťují od nejmenších sekáčků, přes velká a malá kladiva, až po vibrační desky, jádrové vrtáky, brusky, hoblíky, pily, elektrocentrály, topidla, řezačky, průmyslové vysavače, čerpadla, vlastně cokoliv, co vás v těchto oborech napadne.


Jak vybrat čerpadlo a vyznat se ve velkém množství typů a parametrů

HELÍSEK stavební s.r.o.

Jak vybrat čerpadlo a vyznat se ve velkém množství typů a parametrů

Při nákupu nového čerpadla se může vyskytnout celá řada otazníků. Jeho výběr je složitější, než se na první pohled zdá. Na trhu je velké množství čerpadel různých typů, lišící se svými parametry i účelem využití. Při výběru čerpadla si musíte položit zásadní otázku – k jakému účelu bude sloužit? V domácích podmínkách se čerpadla používají nejčastěji k zásobování rodinných domů pitnou vodou (tlakový systém) nebo k zavlažování zahrady (volný výtlak).


Firemní články
Servis Carrier Plzeň s.r.o. se pyšní mnohaletou praxí v oboru chlazení, klimatizací a tepelných čerpadel

Servis Carrier Plzeň s.r.o. se pyšní mnohaletou praxí v oboru chlazení, klimatizací a tepelných čerpadel

Alternativní zdroje energie může využívat každý z nás. Seznamte se například s fotovoltaickými systémy na klíč. Všechno potřebné obstaráme, zajistíme, přivezeme, namontujeme a dodáme nejmodernější technologií, protože se řadíme mezi přední výrobce těchto zařízení na českém trhu.


Řiďte si teplotu okolního vzduchu jednoduše a efektivně

Řiďte si teplotu okolního vzduchu jednoduše a efektivně

Cítit se dobře je základem úspěšného a produktivního dne. A abyste se cítili dobře, musíte mít kolem sebe příjemné prostředí. Nedílnou součástí takového prostředí je i příjemný okolní vzduch a teplota. Specifické požadavky na teplotu vzduchu jsou schopny vyřešit různé prostředky, jako jsou klimatizace, fotovoltaické systémy, tepelná čerpadla, vzduchotechnika či transportní chlazení. Stačí si jen vybrat kvalitního dodavatele a budete vždy spokojení.


Klimatizace a další vzduchotechnika CARRIER zajistí příjemnou teplotu doma i v práci

Klimatizace a další vzduchotechnika CARRIER zajistí příjemnou teplotu doma i v práci

Chcete mít kontrolu nad teplotou vzduchu v místnosti bez ohledu na to, jaké je venku počasí? Vyzkoušejte klimatizační zařízení či tepelná čerpadla od společnosti SERVIS CARRIER Plzeň, s.r.o. specializující se na špičkovou vzduchotechniku. Zajistíme vám čerstvý vzduch a teplotu přesně podle vašich potřeb a přání.


Fotovoltaické systémy Plzeň

Fotovoltaické systémy Plzeň

Fotovoltaické systémy na míru zákazníkům včetně poradenství, vyřízení veškeré dokumentace a odborné montáže nabízí společnost SERVIS CARRIER Plzeň, s.r.o.


Vzduchotechnika Plzeň

Vzduchotechnika Plzeň

Hledáte spolehlivého dodavatele v oblasti vzduchotechniky se zárukou kvalitně provedené práce? Neváhejte kontaktovat prověřenou společnost SERVIS CARRIER Plzeň, s.r.o.


Servis produktů Carrier

Servis produktů Carrier

Společnost SERVIS CARRIER Plzeň, s.r.o. nabízí kompletní záruční i pozáruční servis veškerých produktů této značky se zárukou rychlosti a spolehlivosti.


Klimatizace Plzeň - komplexní řešení klimatizací do bytů a menších komerčních prostor

Klimatizace Plzeň - komplexní řešení klimatizací do bytů a menších komerčních prostor

SERVIS CARRIER Plzeň, s.r.o. nabízí kompletní řešení v oblasti klimatizačních zařízení. Cílem společnosti je zpříjemnit Vám horké letní dny.


Tepelná čerpadla Plzeň - vzduch-voda, země-voda, voda-voda, průmyslová čerpadla

Tepelná čerpadla Plzeň - vzduch-voda, země-voda, voda-voda, průmyslová čerpadla

SERVIS CARRIER Plzeň, s.r.o je společnost zabývající tepelnými čerpadly: vzduch-voda, země-voda, voda-voda. Carrier nabízí tepelná čerpadla pro rodinné domy, menší průmyslové budovy.


Průmyslová tepelná čerpadla Plzeň

Průmyslová tepelná čerpadla Plzeň

Společnost SERVIS CARRIER Plzeň, s.r.o. představuje svou činnost v oblasti průmyslových tepelných čerpadel, dále pak v oblastech chlazení a klimatizačních zařízení.


Klimatizace do bytu, kanceláří i komerčních prostor - Plzeň

Klimatizace do bytu, kanceláří i komerčních prostor - Plzeň

Pokud i vy patříte k těm, kterým je doma neustále zima nebo teplo, klimatizace od společnosti SERVIS CARRIER Plzeň vám změní život. Umožní vám totiž nastavit si teplotu vzduchu v místnosti přesně dle vašich potřeb. Po celý rok tak u vás doma bude přesně tak, jak si sami zvolíte. Čerstvý a příjemný vzduch ale zajišťujeme nejen v domácnostech, nabízíme také kvalitní klimatizace pro firmy a komerční objekty. Ve společnosti SERVIS CARRIER Plzeň se snažíme vyhovět skutečně každému. Také klimatizace u nás proto najdete v nejrůznějších provedeních. Do domácnosti, kanceláře nebo menší firmy si tak můžete pořídit klimatizace s přímým výparem, pro velké komerční prostory zase poslouží klimatizace s vodním systémem, které zajistí proudění čerstvého vzduchu i v prostorných halách a obchodech. Klimatizace už dnes nejsou pouze doménou hotelů, kanceláří nebo veřejných prostor. Čistý vzduch a příjemné teploty si můžete hravě dopřát i u vás doma. Stačí si pořídit klimatizaci od naší firmy a teplotu a proudění vzduchu v místnosti i celém domě budete mít jednou pro vždy pod kontrolou. Klimatizace do bytů, které vám nabízíme, mají celou řadu výhod. Díky digitálnímu řízení výkonu a velmi efektivnímu kompresoru jsou výkonné a efektivní. Ekologický režim klimatizace vám navíc umožní ušetřit až 20% nákladů na energie. Praktický časovač zase pomáhá nastavit činnosti klimatizace přesně na míru. Klimatizace se sama vypne i zapne přesně v požadovaný čas, pracovat navíc může, i když spíte. Usínáte rádi v chladu, ale ráno máte zase radši tepleji? Klimatizace společnosti SERVIS CARRIER Plzeň si poradí se všemi požadavky. Naše klimatizace jsou navíc nejen funkční a efektivní, ale také skvěle vypadají. Klimatizace tak nemusíte schovávat. Naopak, díky modernímu designu se stanou stylovou součástí vašeho bytu. Ať už hledáte kvalitní klimatizaci do bytu, nebo potřebujete klimatizace pro svoji firmu, u nás si jistě vyberete. Kontaktujte nás a my vám s výběrem vhodné klimatizace rádi poradíme.


Tepelná čerpadla pro průmysl, prodej Plzeň

Tepelná čerpadla pro průmysl, prodej Plzeň

Prodej a instalace průmyslových tepelných čerpadel je specializací společnosti SERVIS CARRIER. Systém čerpadel zahrnuje dva typy: - Vzduch – voda (nízké pořizovací náklady a nenáročná instalace) Oblíbený je model Split 80AW/38AW – jednoduché ovládání, ohřev užitkové vody, vhodné například pro podlahové topení - Voda – voda (nejúčinnější typ tepelných čerpadel, teplo je získáváno z vody) V nabídce najdete mnoho modelů průmyslového vytápění, které se liší mechanismem anebo výkony. Pro více informací si můžete pročíst prospekty jednotlivých zařízení, které najdete na našich internetových stránkách. Jestliže máte otázku na jakýkoliv model z naší nabídky, volejte telefonní číslo 377 457 408 . Spolehněte se na více jak dvacetiletou tradici společnosti SERVIS CARRIER v oblasti vytápění.


Fotovoltaické elektrárny na klíč, Plzeň

Fotovoltaické elektrárny na klíč, Plzeň

Dodáváme a montujeme fotovoltaické systémy v provedení na klíč. Zajistíme: -konzultaci při výběru lokality nebo střechy v souvislosti s požadovaným výkonem -zajistíme stanovisko ČEZ -navrhneme celý fotovoltaický systém -vypracujeme projektovou dokumentaci. Více informací na našich www stránkách.


Chladící zařízení, fotovoltaické systémy

Chladící zařízení, fotovoltaické systémy

Prodej, montáž: -transportní chladící agregáty zn.CARRIER -komfortní klimatizace na bázi tepelných čerpadel -tepelná čerpadla CARRIER systémů-země-voda, vzduch-voda -autoklimatizace. Fotovoltaické elektrárny na klíč: -návrh celého fotovoltaického systému -vypracování projektové dokumentace -odsouhlasení projektové dokumentace ČEZ -vlastní montáž FVE -zajištění licence pro výrobu elektrické energie (ERU) -zaškolení obsluhy FVE.


Prodej chladícího zařízení Plzeň.

Prodej chladícího zařízení Plzeň.

Prodej a montáž chladicích zařízení, kompaktních tepelných čerpadel vzduchua klimatizačních jednotek. Fotovoltaické systémy.


Chladící zařízení, fotovoltaické systémy Plzeň.

Chladící zařízení, fotovoltaické systémy Plzeň.

Prodej, montáž: -transportní chladící agregáty zn.CARRIER -komfortní klimatizace na bázi tepelných čerpadel -tepelná čerpadla CARRIER systémů-země-voda, vzduch-voda -autoklimatizace. Fotovoltaické elektrárny na klíč: -návrh celého fotovoltaického systému -vypracování projektové dokumentace -odsouhlasení projektové dokumentace ČEZ -vlastní montáž FVE -zajištění licence pro výrobu elektrické energie (ERU) -zaškolení obsluhy FVE.


Chladící agregáty zn. CARRIER, Plzeň.

Chladící agregáty zn. CARRIER, Plzeň.

Transportní chladící agregáty zn. Carrier. Tepelná čerpadla Carrier systémů - země-voda, vzduch-voda. Autoklimatizace. Fotovoltaické systémy. Výstavba chladících a mrazících boxů.