DOTEC, a.s.


Traťová 1, Brno 619 00

Pronájem:
-obchodní, kancelářské a skladové prostory
v areálu obchodního centra DOTEC, a.s.
-úprava nabízených prostor je po dohodě možná dle zákazníkových dispozic.

IČ: 63483432
DIČ: CZ63483432
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jiří Suchánek

Pronájem temperovaných skladů a prodejny

Pronájem temperovaných skladů a prodejny

Areál obchodního centra DOTEC, a.s., se nachází v klidné a bezpečné lokalitě Brno - Bohunice / H. Heršpice, v blízkosti dálničního nájezdu D1 (EXIT 194), odkud je možné navázat na dálniční a silniční síť směr Praha, Bratislava, Ostrava, Svitavy, Vídeň, aj. Dostupnost do centra Brna je velmi dobrá a to jak MHD cca 10 minut (přímé tramvajové spoje), tak i vozidlem (ul. Vídeňskou, Heršpickou, aj.) cca 4 minuty. Nabízíme temperované skladové prostory s kancelářským zázemím 100 - 500 m2. K dipsozici je také prostor 470 m2, který je možno využít jako open space, vzorkovou prodejnu, kancelářské prostory na míru, atd.. Celý objekt je hlídán bezpečnostní agenturou a je možno využít službu pultu centralizované ochrany. Přístup do objektu je zajištěn vlastní recepcí v pracovní dny od 6:00 hodin do 22:00 hodin a nepřetržitě ostrahou s psovodem v nočních hodinách a mimo pracovní dny. Přístup a příjezd do areálu je zajištěn 24 hodin denně, 365 dní v roce. Recepce dále zajišťuje sběr, výdej a podání poštovních zásilek nájemců a telefonní služby (přepojování telefonů). V objektu je z důvodu bezpečnosti a evidence osob instalován čipový přístupový systém, který mimo jiné nabízí možnost evidence docházky.Další produkty a služby
  • prostory k pronájmu, nájem nemovitostí, pronájem skladových prostorů, nájem kancelářských prostor


Související články
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Nemovitost v exekuci
Nemovitost v exekuci

Možná jste to nevěděli, ale Znojemské reality poskytují také odborné poradenství v případě exekucí. Znojemské reality, jak už z názvu odvodíme, je společnost, která se zabývá především oblastí realit. Pomohou vám prodat dům či byt i jinou nemovitost nebo naopak koupit zahradu, dům, byt, pozemek či cokoliv dalšího. Výčet jejich služeb tím však nekončí, protože poskytují i právní poradenství v případech finančních problémů.


Prodávejte vaši nemovitost s námi
Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták
Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?