AUTOGARD spol. s r.o.


Nová 32, Popůvky 664 41
Firma je držitelem certifikátu ISO 9001:2008.
Výroba, velkoobchod, prodej, servis, oprava,
pozáruční servis, projekce, montáž, poradenství, dodávky na klíč:
-vstupní a vjezdové systémy
-docházkové systémy
-automatické závory, turnikety, parkovací systémy, stojany,
vydavače parkovacích lístků,
bezobslužné parkoviště, automatické pokladny
na mince a bankovky, bankovní karty a kreditní karty
-pohony elektromechanické pro vjezdové brány
-dálkové ovládání, vysílačky, fotočlánky, fotolišty,
optické a tlakové bezpečnostní lišty, semafory, tlačítka,
klíčové spínače, bezkontaktní a bezpečnostní klávesnice,
čipy, čárové kódy, bezkontaktní karty, mincovní
automaty, indukční detektory vozidel
-ozubené hřebeny, parkovací zábrany a sloupky,
nosná a pojezdová kolečka, panty, vodící kladky, nosné
vozíky, C profily a jiné komponenty pro vjezdové brány
-kolejnicové a samonosné brány
-otočné brány (křídlové)
-zádržný systém, technický prostředek, botička.
Služby:
-zásilková veřejnými dopravci
-na dobírku.

Další produkty a služby
  • kovové vjezdové brány, kovářská výroba, kovové oplocení, příslušenství plotů a bran, kovové konstrukce
  • montáž alarmů, kamerové systémy, požární signalizace, uzavřené televizní okruhy, CCTV, domovní telefony
  • elektronická zabezpečovací signalizace, elektrická požární signalizace, systémy ochrany zboží, uzavřené kamerové okruhy

Obec Ujčov

Související články
Ohraničte svůj pozemek stylových plotem a zábradlím

Zámečnictví HSV

Ohraničte svůj pozemek stylových plotem a zábradlím

Ukažte všem okolo, kdy začíná a kde končí váš pozemek. Žádná nemovitost se neobejde bez kvalitních plotů a zábradlí, které dokážou jasně určit, co je vaše, a kam nikdo bez vašeho svolení nesmí. HSV Zámečnictví vám vyrobí kvalitní ocelový plot na zakázku, čímž dodá vašemu pozemku na úplnosti.


Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna

EVOokna

Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna

Hodil by se vám okenní sušák, okenní zahrádka nebo třeba okenní držák, ale nechcete vrtat do oken či fasády domu, aby nedošlo k jejich znehodnocení. Co s tím? Řešení přináší firma EVOokna. Nabízíme sušáky prádla a další doplňky na plastová okna, která se dají uchytit bez vrtání a šroubování.


Komplexní elektrické zajištění objektů po celé ČR

FELOMA, s.r.o.

Komplexní elektrické zajištění objektů po celé ČR

Hledáte elektrické zajištění objektů? Moc dobře si uvědomujete, že v dnešním světě se musí neustále na něco dávat pozor a že je proto lepší, když se dopředu připravíte? Pak využijte elektrickou požární signalizaci, elektronickou zabezpečovací signalizaci, kamerový systém nebo ozvučení a evakuační rozhlas.


Komponenty pro automatizaci a bezpečnost strojů

Teprostroj s.r.o.

Komponenty pro automatizaci a bezpečnost strojů

Bezpečnost je jednou z nejdůležitějších položek v lidském životě. Dalo by se říct, že se spíše jedná o tu nepodstatnější a nejdůležitější položku, proto je potřeba také v zaměstnání dbát na lidské zdraví. To upravují nejenom předpisy a normy, ale také firmy, zaměstnavatelé i zaměstnanci.


Další produkty a služby
Prodej turnikety, oprava turniketů, vstupní systémy Brno

Prodej turnikety, oprava turniketů, vstupní systémy Brno

Sháníte turnikety? Neváhejte a kontaktujte nás. Naše firma AUTOGARD spol. s r.o., se specializuje na výrobu, dodávku a servis vstupních systémů, turniketů. Prodáváme a vyrábíme turnikety, které jsou určeny na kontrolu průchodu osob do vyhrazených budov. Můžete si vybrat turnikety triodové, plnorozměrové i rotační. Turniket ATR800 - obousměrný turniket, určen pro kontrolu průchodu osob do vyhrazených objektů. Turniket ATR900 - také obousměrný, určen pro kontrolu průchodu osob do vyhrazených objektů s prodlouženými bočními kryty pro zabudování čtecích zařízení. Turniket ATB 600, ATR 1000, ATF 600,Turniket ATLX. Provádíme opravy, záruční i pozáruční servis, montáž turniketů. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Prodej, pronájem turnikety, závory a parkovací systémy Brno

Prodej, pronájem turnikety, závory a parkovací systémy Brno

Hledáte prodejce turniketů, závor a parkovacích automatů? Naše firma AUTOGARD spol. s r.o. se zaměřuje přímo na vyrábění zařízení a parkovacích systémů pro kontrolu přístupu vozidel a osob. Naše výrobky mají dlouhou životnost v náročných provozních a klimatických podmínkách, a jsou na vysoké technické úrovni. Dodáváme převážně parkovací systémy, závory, turnikety, brány. Vše můžete u nás koupit nebo také pronajmout. Nabízíme také záruční a pozáruční servis, opravy, montáž vstupních a vjezdových systémů, docházkových systémů, automatických závor, stojanů a další. Dodáme také vydavače parkovacích lístků, automatické pokladny na mince, bankovky, na karty a další. Neváhejte a obraťte se na nás. Těšíme se na Vaši návštěvu. Více informací najdete na webových stránkách.


Automatické závory, vstupní a vjezdové systémy Brno

Automatické závory, vstupní a vjezdové systémy Brno

Sháníte firmu, která dodává automatické závory? Pak neváhejte a kontaktujte nás. Již několik let se specializujeme na výrobu zařízení a parkovacích systémů, které slouží na kontrolu přístupu vozidel a osob. Dodáváme převážně turnikety, závory a parkovací systémy. Prodej automatických závor: -závora AG500 – má elektromechanický pohon a je vhodná pro kontrolu a řízení pohybu vozidel na místa s veškerou intenzitou provozu s délkou ramene max. 5m. -závora AG900 má elektromechanický pohon a je ideální pro průmyslové areály a provozy a vysokou intenzitu provozu, maximální délka ramene 9m -závora AGM1 má vysokou rychlostí pohybu ramene, je speciálně konstruovaná pro parkoviště a dálnice, maximální délka ramene 3m. -horizontální závora AGH7 má elektromechanický pohon, a je vhodná pro uzavření tunelů, dálnic a mostů s velkým provozem, maximální délka ramene je 7m. Prodáváme také ruční závoru HB900, HB900/A. Dodáme Vám také příslušenství k závorám. Jedná se o semafor SEM150, tlačítkové ovládání, klíčový spínač SPE2 a jiné. Veškerý sortiment vstupních a vjezdových systémů najdete na webových stránkách.


Prodej vstupní turnikety Brno

Prodej vstupní turnikety Brno

Potřebujete vstupní turnikety do areálu firmy? Neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma vyrábí a dodává brány, parkovací systémy, turnikety a závory. Turnikety jsou vhodné i pro vstupy na stadiony, aquaparky a jiné sportovní areály. Jsou připraveny pro integraci do přístupových a vstupenkových systémů, které rovněž dodává společnost AUTOGARD spol. s r.o. Dodáváme tripodový turniket ATR800, ATR900, rotační turniket ATLX, rotační turniket blokovací ATB600, rotační turniket motorový ATF600, elektromechanickou branku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.


Silniční bariéry, silniční zábrany Brno

Silniční bariéry, silniční zábrany Brno

AUTOGARD spol. s r.o. sídlící v Brně vyrábí, dodává a montuje na klíč silniční bariéry a zábrany. Silniční Bariéra ARB300 - elektromechanická bariéra určená pro místa vyžadující vysoký stupeň zabezpečení. Fyzicky brání vjezdu neoprávněných vozidel. Součástí této bariéry je semafor pro obousměrný provoz Silniční Bariéra RKB350 - elektrohydraulická bariéra určena pro objekty vyžadující vysoký stupeň zabezpečení. Parkovací zábrana PERSONAL - automatická sklopná zábrana na dálkové ovládání pro vymezení parkovacího místa. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Navštivte naši provozovnu v Brně či Praze, těšíme se na Vaši návštěvu.


Systémy pro automatický výběr parkovného, parkovací technologie Brno

Systémy pro automatický výběr parkovného, parkovací technologie Brno

Jste majiteli parkovací plochy, a řešíte otázku výběru parkovného? Pak jsme ta pravá společnost pro Vás! Nabízíme služby v oblasti výroby, montáže, oprav, prodeje i pronájmu turniketů, závor a systémů pro automatický výběr parkovného, parkovacích systémy a technologií. Nabízíme možnost pronájmu těchto technologií a to s možností následného odkoupení po ukončení doby nájmu. V případě zájmu nás kontaktujte nebo navštivte některou z našich provozoven v Brně nebo Praze. Rádi Vám zpracujeme řešení parkovacího systému.


Pronájem parkovací technologie

Pronájem parkovací technologie

Pronájem parkovací technologie. Všem provozovatelům parkovišť nabízíme za výhodných cenových podmínek možnost dlouhodobého i krátkodobého pronájmu technologie pro automatický výběr parkovného. Pronajmout si můžete systémy obsahující závory, vjezdové a výjezdové terminály, automatické i manuální pokladny. Technologii sestavíme na míru dle Vašich požadavků a místních podmínek. Pro bližší informace neváhejte a obraťte se na nás. Kompletní nabídku nejen parkovací technologie naleznete na webových stránkách.


Vstupní turnikety

Vstupní turnikety

Pro zabezpečení vstupů do areálu vaší firmy s možností kontroly přístupu využijte plnorozměrné turnikety ATF vyráběné v ČR splečností AUTOGARD spol. s r.o. Kromě 100% kontroly vstupů získáte také úsporu finančních prostředků vynaložených na mzdy strážní služby. Turnikety jsou vhodné i pro vstupy na stadiony, aquaparky a jiné sportovní areály. Turnikety jsou připraveny pro integraci do přístupových a vstupenkových systémů, které rovněž dodává společnost AUTOGARD. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte některou z našich provozoven, ať už v Brně nebo Praze. Kompletní nabídku společnosti naleznete na našich webových stránkách.


NOVINKA NA TRHU PARKOVACÍ TECHNOLOGIE

NOVINKA NA TRHU PARKOVACÍ TECHNOLOGIE

v letošním roce uvedla splečnost AUTOGARD na trh inovovaný parkovací systém EcoPark II. Tento parkovací systém navazuje na úspěšný a oblíbený parkovací systém EcoPark. Inovace proběhla jakv části elektronické výzbroje, tak i v části SW. Programové vybavení bylo rozšířeno o nové funkcionality, které přináší vyšší uživatelský komfort. Významnou částí inovace je i nový design. Součástí parkovacích systémů jsou kromě vjezdových a výjezdových terminálů také automatické a ruční pokladny. Rovněř je možné připojení ovládání dveří přístupovým systémem. Kromě parkovacích systémů společnost AUTOGARD též nabízí automatické závory a turnikety.


Mimořádná nabídka

Mimořádná nabídka

Mimořádná nabídka k prodeji celonerezového tripodového turniketu ATR830. Jedná se o výstavní exponát povrchově poškozený přepravou ze zahraničí. Vhodný jako přístupový turniket na staveniště. Cena 42.000,- Kč bez DPH.


Vstupní turnikety.

Vstupní turnikety.

Společnost, která působí na trhu 17. rok, připomíná vhodnou dobu pro instalaci vstupních turniketů, které zabezpečují Vaše prostory proti vniknutí nepovolaných osob. Realizovali jsme více jak 10 000 zakázek v oboru automatizace přístupů a vjezdů.


Technologije pro automatický výběr parkovného

Technologije pro automatický výběr parkovného

Jste majiteli parkovací plochy, a řešíte otázku výběru parkovného? Můžeme vám nabídnout naše služby. Jako výrobce technologií pro automatický výběr parkovného nabízíme možnost pronájmu této technologie s možností následného odkoupení po ukončení doby nájmu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi vám zpracujeme řešení parkovacího systému.


Automatické závory

Automatické závory

pro ochranu vjezdu do vašeho podniku, areálu nebo parkovací plochy nabízíme dodávku a montáž automatických závor. Sortiment dodávaných závor naleznete na našich web stránkách www.autogard.cz


Automatické závory a turnikety

Automatické závory a turnikety

Český výrobce automatických závor, turniketů, parkovacích a přístupových systémů nabízí výrobky pro kontrolu pohybu vozidel, osob a ochranu objektů.


Automatické závory

Automatické závory

firma Autogard spol. s r.o. nabízí dodávky automatických závor s délkou ramene až do 9m v krátkých dodacích lhůtách.