Krycí plachty, mulčovací fólie, agrofólie s UV stabilizací pro fóliovníky

CENTROPLAST, s.r.o.

Krycí plachty, mulčovací fólie, agrofólie s UV stabilizací pro fóliovníky

Výrobou a dodáním plastových obalových materiálů vysoké kvality se zabývá společnost Centroplast, s.r.o., která se specializuje na plastové fólie a hadice, hydroizolační fólie a agrofólie svařitelné teplem, které jsou využívány především v zemědělství.

Obec Malhostovice


Malhostovice 75, Malhostovice 666 03
Obec Malhostovice a část Nuzířov se rozkládá na rozhraní Českomoravské vrchoviny a Moravského krasu v okresu Brno-venkov Jihomoravského kraje. Je vzdálena 21 km severozápadně od Brna a je součástí ORP Tišnov, které tvoří celkem 59 obcí.

Obec je situována ve východním okraji ORP a od města Tišnova ji dělí vzdálenost 7, 8 km. V obci je autobusové spojení směrem na Tišnov a na Brno, nejbližší železniční stanice je v 3, 5 km vzdáleném Čebíně.

První zmínka o obci se datuje k roku 1320 a první zmínka o místní části Nuzířov je datována od roku 1349. Obec byla z části lénem pánů z Pernštejna a částí pánů z Lomnice. Nuzířov patřil mimo jiné k panství pánů z Černé Hory. Obec se nachází v nivě a na levém břehu potoka Lubě. Obě sloučené částí obce jsou výrazně zemědělského charakteru a typem krajiny patříme do zvlněné úpatí Českomoravské vrchoviny.

Počet obyvatel je aktuálně cca 978.

V obci se nachází:
- obecní knihovna
- TJ Sokol Malhostovice
- Myslivecký spolek Malhostovice
- Včelařský spolek Drásov
- mateřská škola.

Památky:
- kostel sv. Vavřince
- vyhlídková věž na kopci Zlobice.

Obcí prochází značené cyklistické i turistické trasy.

Produkty
  • veřejná správa kraje, veřejná správa města, veřejná správa obce, orgány státní správy, policie městská a obecní, matrika, pasy a řidičské průkazy


Související články
Bílá: Malebná obec s bohatou historií a nepřebernými možnostmi pro aktivní odpočinek

Obec Bílá

Bílá: Malebná obec s bohatou historií a nepřebernými možnostmi pro aktivní odpočinek

V srdci Moravskoslezských Beskyd se nachází obec Bílá, která je ideálním místem pro všechny, kteří chtějí spojit objevování historie s aktivním odpočinkem. Od lanových parků po historické vodní nádrže, Bílá nabízí atrakce pro celou rodinu. Obec Bílá, nacházející se v okrese Frýdek-Místek, je jednou z nejmladších beskydských obcí, avšak s historií sahající hluboko do minulosti. Její vznik byl úzce spjatý s dělením historického území Ostravice a je příkladem bohatého kulturního dědictví spojeného s přírodními krásami.


Objevte bohatou a pestrou historii v srdci Královehradeckého kraje

Obec Ostroměř

Objevte bohatou a pestrou historii v srdci Královehradeckého kraje

V srdci Královehradeckého kraje, kde se dotýkají hory s rovinou, leží obec Ostroměř. Toto místo, které dnes je domovem pro více než tisícovku obyvatel, má za sebou bohatou a pestrou historii, která sahá až do hluboké minulosti.


Mirkovice: Historická perla v srdci Jižních Čech

Obec Mirkovice

Mirkovice: Historická perla v srdci Jižních Čech

Mirkovice, návesní osada s historickým kouzlem, se nachází nedaleko Českého Krumlova v Jihočeském kraji. Tato obec je známá svými typickými hospodářskými staveními, které jsou dnes převážně využívány k bydlení. Obecní úřad Mirkovice sídlí v budově bývalé školy postavené v roce 1901. V dolní části obce se nachází sportovní hřiště na malou kopanou a volejbal s příjemným posezením u ohniště. Obec má vypracovaný Územní plán, který umožňuje další rozvoj prostřednictvím zástavby rodinných domů.


Objevte kouzlo Bystré nad Jizerou, kde historie ožívá

Obec Bystrá nad Jizerou

Objevte kouzlo Bystré nad Jizerou, kde historie ožívá

Bystrá nad Jizerou, skvost Libereckého kraje, ukrývá bohatou historii a nádherné přírodní scenerie. Od historických chalup až po dřevěný most – tato obec představuje dokonalý mix minulosti a přítomnosti, doplněný o aktivní kulturní a sportovní dění. Navíc, blízkost Českého ráje a Krkonoš nabízí nekonečné možnosti dalšího objevování.


Firemní články
Obec Malhostovice Brno-venkov - první písemná zmínka již v roce 1320

Obec Malhostovice Brno-venkov - první písemná zmínka již v roce 1320

Malebná obec jejíž součástí je také vesnice Nuzířov, se nachází v Jihomoravském kraji poblíž Tišnova a je vzdálena 21 km severozápadně od Brna.