M - MARKUS, s.r.o.


Vážská 845/5, Praha 9 - Čakovice 196 00
Firma M - MARKUS, s.r.o. se sídlem v Praze se specializuje na kompletní vybavení interiérů na míru.

Stavební práce:
- interiérové přestavitelné příčky a paravany, prosklené stěny, podhledy a zdvojené podlahy, sádrokarton
- komplexní vybavení interiéru na míru.

V našem sortimentu naleznete:
- příčky systémové rámové a bezrámové dále si můžete vybrat zda celoskleněné posuvné neboli neposuvné
- sprchové kouty a zástěny
- výkladce
- sanitární příčky
- zábradlí - celoskleněné
- mobilní akustické stěny
- skleněné obklady, doplňky a atypické prvky.

Produkty
  • řešení interiérů a exteriérů, architektonický atelier, designerská studia, poradenská činnost
  • sádrokartonové desky, sádrokartonové profily, sádrokartonové podhledy, příslušenství sádrokartonových podhledů, lepidla pro sádrokarton, tmely pro sádrokarton
  • skleněné nosníky, průmyslové výplně, zábradlí a fasády, bezpečnostní a vrstvené sklo, skleněné obklady

Batohy, vaky či sáčky na přezůvky s potiskem pro mateřské školy a předškoláky.
Vodácká trička, tílka a kšiltovky s vtipnými potisky.

Nejlepší stomatologická péče v Praze 4 - Dental Office H33 - nechte se ošetřit na nejlepší úrovni.
Máme pro Vás nové www stránky! - Stomatologická klinika Dental Office H33 s.r.o. Praha 4.


Související články
Stavebniny, stavební materiál, koupelny a koupelnové studio Břeclav, Podivín, Hustopeče

STAVEBNINY VAJBAR s.r.o.

Stavebniny, stavební materiál, koupelny a koupelnové studio Břeclav, Podivín, Hustopeče

Stavba domu nebo jiných projektů sebou přináší nejen mnoho starostí, ale také nákupů potřebného materiálu, a sice především toho stavebního. Kromě toho potřebujete s výběrem i množstvím poradit, dopravit, namíchat barvu nebo si vybrat vhodné řešení koupelny. A přesně takový servis vám s profesionálním přístupem a technikou poskytnou STAVEBNINY VAJBAR s.r.o. v prodejnách Břeclav, Podivín a Hustopeče.


Skleněné dveře posuvné i kyvné vyrábí sklenářství ACERA Praha

ACERA SKLO s.r.o.

Skleněné dveře posuvné i kyvné vyrábí sklenářství ACERA Praha

Skleněné dveře v interiérech jsou často navrhovány bytovými architekty pro jejich eleganci, moderní vzhled a zároveň praktičnost. Ať už se jedná o posuvné nebo kyvné skleněné dveře, výborně se hodí všude tam, kde je potřeba opticky zvětšit nebo prosvětlit prostor. Může jít o obytné místnosti v domech a bytech stejně jako o prostory kancelářské, zejména v administrativním budovách. Pokud o skleněných dveřích uvažujete, je důležité obrátit se na odborníky, kteří mají s jejich výrobou zkušenosti - na firmu ACERA SKLO s.r.o. z Prahy!


Sklenářství Ostrava – běžné sklenářské práce, ale i skleněné střechy a skleněné obklady na míru

Sklenářství Kohoutek Ostrava s.r.o.

Sklenářství Ostrava – běžné sklenářské práce, ale i skleněné střechy a skleněné obklady na míru

Sklenářské práce všeho druhu pro město Ostrava i široké okolí nabízí Sklenářství Kohoutek. Práci se sklem se věnujeme již od roku 1991. Nabízíme běžné sklenářské práce, vyrábíme ale také kvalitní skleněné obklady, skleněné stěny a dokonce i skleněné střechy. To vše na míru požadavkům klienta.


Vchodové stříšky – ochrana před nepřízní počasí i dokonalý designový prvek

Anděl CZ, s.r.o.

Vchodové stříšky – ochrana před nepřízní počasí i dokonalý designový prvek

Stříšky nad vchodové dveře mají hned několik funkcí. Nejen, že ochrání vás i vaše návštěvy před nepřízní počasí, ale také prodlouží trvanlivost vašich vchodových dveří tím, že je částečně chrání před intenzivním poledním UV zářením. Navíc jsou vhodným designovým prvkem, který tento prostor zajímavým způsobem ozvláštní a dodá mu netradiční vzhled.


Firemní články
Sprchové kouty a vanové zástěny moderně a prakticky - Praha

Sprchové kouty a vanové zástěny moderně a prakticky - Praha

V koupelně, zejména pak ve vaně či sprchovém koutu, tráví většina z nás alespoň hodinu denně. Proto je potřeba cítit se v koupelně útulně a dobře. Jedině tak svůj čas naplno využijete! Sprchový kout nebo vana, v lepším případě pak obojí, jsou jednoduše základem každé koupelny. Sprchový kout má oproti vaně hned několik výhod. Je praktičtější, strávíte v něm méně času a spotřebujete méně energie. Moderní a účelové sprchové kouty a zástěny nabízí společnost M-MARKUS. Nabízíme celoskleněné bezrámové sprchové kouty a vanové zástěny včetně dveří. Vybírat můžete z mnoha variant. Sprchový kout dodáváme s jednoduchým zasklením, s úpravou proti vytváření kapek, dále s čirým, barevným smaltovaným nebo kouřovým sklem. Široká je i nabídka kování a dveří pro sprchové kouty. Dodáváme jednokřídlové, dvoukřídlové, posuvné, kyvné i shrnovací dveře sprchových koutů. Jaký je postup při nákupu? Stačí si vybrat z naší nabídky a my už vám požadavek upravíme přímo na míru do vaší koupelny. Postaráme se o rychlou, čistou a bezprašnou montáž tak, abyste se do koupelny mohli co nejrychleji vrátit. Můžete se na nás obrátit i s prosbou o atypické řešení prostoru - jako jsou šikminy, niky nebo oblouky. Pro si vybrat sprchové kouty a vanové zástěny právě od nás? - výběr z mnoha variant - rychlá a bezproblémová instalace - optimální řešení na míru - designově zajímavé vanové zástěny i sprchové kouty Pokud stavíte novou, nebo rekonstruujete starou koupelnu, zpozorněte. Společnost M-MARKUS nabízí moderní a designové sprchové kouty a vanové zástěny. Podívejte se blíže na naši nabídku na webu, určitě si vyberete.


Prodej rámové příčky systémové Praha

Prodej rámové příčky systémové Praha

Společnost M - MARKUS, s.r.o. se specializuje na prodej rámových příček systémových. Nabízíme Vám rámové příčky systémové, které jsou lehce montované, přestavitelné příčky včetně dveří. výplně: plné, prosklené nebo atypické konstrukce – hliníkové profily, barevnost elox plné výplně – dekor lamino, sádrokartonové desky s povrchovou úpravou, dýhy, textil, metalické výplně, nástřik + vložená vnitřní akustická izolace prosklené výplně – jednoduché zasklení, dvojité zasklení s meziskelní žaluzií, skla čirá, barevná, kouřová, bezpečnostní dveře – jednokřídlové, dvoukřídlové, kyvné, posuvné, shrnovací, automatické atd. Těšíme se na Vaši spolupráci.