Průmyslové armatury – klapky, kohouty, šoupátka, ventily, regulátory tlaku

Roman Juřík

Průmyslové armatury – klapky, kohouty, šoupátka, ventily, regulátory tlaku

Průmyslové armatury různých typů a specifikací od ventilů, šoupátek, klapek, kulových kohoutů, regulátorů tlaku, odvaděčů kondenzátu až po tlakoměrové a pomocné armatury pořídíte u velkoobchodního dodavatele Romana Juříka z Ostravy-Vítkovic. Nabízíme rovněž servis průmyslových armatur a odborné poradenství s projektovou dokumentací.

PEKASS a.s.


Přátelství 987, Praha 10 104 00
Pod červeným logem PEKASS najdete dovětek zemědělská, komunální a silniční technika.
Společnost s 25-letou tradicí na trhu, dodává pro zemědělce špičkové traktory a zemědělské stroje JCB a John Deere, švédské pluhy ÖVERUM, postřikovače HORSCH LEEB a HARDI, stroje pro zpracování půdy HORSCH, dále pak výrobky značek KRAMPE, TEBBE, PÖTTINGER, QUICKE, BOGBALLE, BRIRI, také sedačky GRAMMER či navigace GPS pro přesné zemědělství TRIMBLE a mnoho dalších značek.
Z oblasti komunální techniky lze zmínit malotraktory ANTONIO CARRARO, mulčovače BERTI, štěpkovače JBM, travní sekačky GRILLO, stroje pro péči o trávu WIEDENMANN a mnoho dalších.
Silniční techniku reprezentují příkopové vysekávače, či sněhové radlice RASCO, asfaltové termokontejnery ATC, sněhové frézy WESTA.

Společnost PEKASS byla založena v roce 1991 s myšlenkou vytvoření prodejní sítě pokrývající území České republiky.
Dnes je činnost firmy realizována z 8 středisek: Z Prahy 10 - Uhříněvsi, kde je i centrála společnosti, z Milovic, Nýřan, Příbrami, Rakovníka, Roudnice nad Labem, Rychnova nad Kněžnou, z Vlašimi a nově z Jindřichova Hradce.
PEKASS zajišťuje svým zákazníkům záruční a pozáruční servis, opravy a prodej náhradních dílů na všechny zásadní značky uvedených oborů.

PEKASS a.s. získala v březnu 2014 oficiální přímé zastoupení značky JCB v ČR pro zemědělské stroje (traktory, manipulátory a nakladače).

Produkty
  • zařízení pro posklizňovou úpravu, diskové žací stroje, lisy a ovíječky, traktorové nakladače, kombajny a sklízecí mlátičky
  • svozová technika, kropící vozy, sypače vozovek, odpadkové koše, hydraulické štípače dřeva, sněhové pluhy, komunální rozmetadla

Fissury neboli anální praskliny léčba Praha – netrapte se zbytečně.
Ambulantní léčba onemocnění v oblasti konečníku Praha – profesionální služby v soukromí.

Montáž a servis přídavného nezávislého teplovzdušného a teplovodního topení Praha – komfort v autě.
Servis a montáže doplňků na karavany a obytná vozidla - vaše jistota pro pohodlné cestování - Top servis Holan Praha.


Související články
Prodej a servis zemědělské techniky na jednom místě, SYNPRO, s.r.o.

SYNPRO, s.r.o.

Prodej a servis zemědělské techniky na jednom místě, SYNPRO, s.r.o.

Hledáte zemědělskou techniku pro práce ve vinohradu, sadu, poli nebo komunální oblasti? Pak jste na správném místě! Společnost SYNPRO, s.r.o. vám nabízí široký výběr značkové zemědělské techniky, traktorů a malotraktorů. Nabízí také záruční a pozáruční servis zemědělské techniky v moderně vybaveném servisním středisku ve Velkých Bílovicích.


Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Král - zahradnické práce s.r.o.

Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Profesionální péče o zeleň s sebou přináší nejen samotnou výsadbu zeleně, ale také odstraňování nepotřebného. Platí to například při kácení stromů, kde je potřebné dodržet veškeré postupy a také bezpečnost. Při rizikovém i běžném kácení stromů se proto obraťte na firmu Král – zahradnické práce s.r.o., Praha 5.


Stavebnicový stroj Panter FD-5 - všestranný pomocník pro práci

agro-centrum Petr Trojan

Stavebnicový stroj Panter FD-5 - všestranný pomocník pro práci

Hledáte v oblasti pěstitelství, vinařství nebo u drobného chovatelství pomocníka při práci ? Pak si neváhejte zvolit všestranný a spolehlivý zahradní traktor Panter FD-5, který je koncipovaný jako stavebnicový stroj s možností rozšiřování funkcí podle potřeb zákazníka. Tento malý traktůrek zvládne téměř cokoliv a proto je velice vhodný pro všechny pěstitele, vinaře, drobné chovatele, zahrádkáře dokonce i chataře a chalupáře, kteří mají kousek zahrady a potřebují občas posekat trávu, zorat pole či cokoliv dalšího. Využití nejde i v komunální sféře.


Kvalitní štěpkovače, štípače, zametače

GreenMech, s.r.o.

Kvalitní štěpkovače, štípače, zametače

Likvidace odpadu na veřejném prostranství, nečistot z ulic či průmyslových areálu a také třeba praktická a zároveň účelová likvidace větví, ze kterých máte následně palivo do krbu nebo mulčovací materiál. To dokážou zametače, štípače a štěpkovače vysoké kvality z produkce firmy GreenMech, s.r.o. Bořetice.


Firemní články
Premiéry na Dni premiér

Premiéry na Dni premiér

Jižní Čechy byly až dosud oblastí, kde společnost PEKASS a.s. neměla svoji pobočku. Po prázdninách se toto bílé místo na mapě pokrylo, a to v Jindřichově Hradci.


Traktory – bazar použité zemědělské techniky

Traktory – bazar použité zemědělské techniky

Bazar traktorů firmy Pekass je řešení pro ty, kteří potřebují zemědělskou techniky a mají hluboko do kapsy. Dodáváme nejen použité traktory značek Zetor, John Deere, JCB, Same Iron, ale i nové stroje včetně náhradních dílů. Použité traktory vám jistě budou velkými pomocníky při sklizních, orbách, při sečení trávy nebo jiné činnosti. Jsme jedni z největších prodejců v ČR a zároveň disponujeme několika regionálními pobočkami. Velký zájem zákazníků o náš bazoš zemědělské techniky je pro nás dokonalým důkazem, že jsme vytvořili skvělý produkt, který funguje. V sekci bazar zemědělské techniky si můžete prohlédnout právě aktuální nabídku použitých traktorů ve velmi ucházejícím stavu. Všechny vystavené traktory v bazarové sekci prošli tím nejkvalitnějším servisem s dodávkou náhradních dílů a jsou připraveny na nadcházející sezónu. Pokud potřebujete s něčím poradit nebo se zeptat ohledně bazarové sekce neváhejte nás kontaktovat buď přímo přes náš poptávkový formulář nebo telefonicky 272705789. Zde je výčet našich poboček Pekass: Praha 10 - Uhříněves Milovice Nýřany Příbram Rakovník Roudnice nad Labem Rychnov nad Kněžnou Vlašim


Malotraktory a nosiče nářadí Antonio Carraro

Malotraktory a nosiče nářadí Antonio Carraro

Hledáte spolehlivý stroj, který bude praktický, funkční a bude vám vždy po ruce? Pak jsou pro vás malotraktory a komunální nosiče značky Antonio Carraro tou pravou volbou. Tyhle stroje jsou totiž menších rozměrů, na zahradě, ve městě, ale i na polích však zastanou spoustu práce. Ve společnosti PEKASS se vám již řadu let snažíme nabízet pouze ty nejkvalitnější stroje od osvědčených výrobců. Také proto pro vás máme malotraktory a komunální nosiče Antonio Carraro, které patří na trhu k těm nejoblíbenějším. Aby také ne, jsou praktické, výkonné a jejich provoz vás nebude stát moc peněz. Ať už tak vlastníte vinařství, ovocný sad či průmyslový areál věřte, že malotraktor Antonio Carraro se stane vašim neocenitelným pomocníkem. Také práci ve městech či obcích zvládnou stroje Antonio Carraro hravě. Údržba veřejné zeleně, odklízení trávy nebo sněhu? To není pro malotraktor Antonio Cararro žádný problém. Malotraktory a komunální nosiče, které vám ve společnosti PEKASS nabízíme, máme hned v několika variantách. Stačí si tak vybrat tu pravou přesně pro vás. K dostání jsou stroje o výkonu od 23 až do 95 koní v různých výbavách i provedeních. U nás tak seženete modely s kabinou i bez ní, vybavené mechanickými či hydrostatickými převodovkami. Že ještě nemáte svůj malotraktor? Pak navštivte PEKASS ještě dnes a pořiďte si užitečného pomocníka, který vás nezradí. Naše pobočky najdete v těchto městech: - Milovice - Nýřany - Příbram - Praha - Rakovník - Roudnice n. L. - Rychnov n. K. - Vlašim


Silniční technika RASCO - údržba silnic v zimě bude hračka

Silniční technika RASCO - údržba silnic v zimě bude hračka

Údržba silnic v zimě bude snazší díky silniční technice značky RASCO. Robustní silniční technika této značky totiž nabízí všestranné profesionální výrobky, které jsou vhodné pro agragaci na automobilové, traktorové i speciální nosiče. To vše v té nejvyšší kvalitě a za příznivou cenu. Pokud i vy, chcete, aby pro vás údržba silnic byla hračka, obraťte se na společnost PEKASS, silniční technika RASCO totiž patří do naší stálé nabídky. Údržba silnic v zimě není snadná. Námraza a sníh mohou nečekaně překvapit a způsobit na silnicích nemalé komplikace. V takových případech je proto nutné jednat rychle. V tom vám pomůže silniční technika RASCO. Ta je totiž vhodná pro běžné čištění silnic ve městě, ale i pro použití v těžko dostupných terénech. Co vám silniční technika RASCO může nabídnout? Zvolit si můžete: - Variabilní sněhové pluhy - Traktorové sypače - Automobilové sypače - Segmentové sněhové pluhy - Míchací zařízení selankového roztoku Ať už tak potřebujete vyhrnout sníh ze silnic nebo posypat vozovku při námraze, silniční technika RASCO vám v tom pomůže. Navštivte nás i vy a vyberte si vhodnou techniku ještě dnes. Údržba silnic vás díky ní nebude děsit ani v zimě.


PEKASS - to je kvalitní technika i agrobazar

PEKASS - to je kvalitní technika i agrobazar

Kvalitní a osvědčený agrobazar spolu se zemědělskou technikou objevíte ve firmě PEKASS. Kvalitní technika je základ pro perfektní podnikání v oboru zemědělství. Pod červeným logem PEKASS najdete dovětek zemědělská, komunální a silniční technika. Společnost s více než 20-letou tradicí na trhu, dodává pro zemědělce špičkové traktory a zemědělské stroje FENDT a John Deere, švédské pluhy ÖVERUM, postřikovače HORSCH LEEB a HARDI, stroje pro zpracování půdy HORSCH, dále pak výrobky značek KRAMPE, KOTTE, TEBBE, PÖTTINGER, QUICKE, BOGBALLE, FARMET, také sedačky GRAMMER či navigace GPS pro přesné zemědělství TRIMBLE nebo např. zařízení pro tuning motorů STEINBAUER. Z oblasti komunální techniky lze zmínit malotraktory ANTONIO CARRARO, mulčovače BERTI, štěpkovače JBM, travní sekačky GRILLO, stroje pro péči o trávu WIEDENMANN a mnoho dalších. Silniční techniku reprezentují příkopové vysekávače, či sněhové radlice RASCO, asfaltové termokontejnery ATC, sněhové frézy WESTA. PEKASS prodává také starší stroje přes svůj AGROBAZAR. Pro více informací navštivte naše pobočky nebo naše webové stránky.


Prodej a servis zemědělské techniky

Prodej a servis zemědělské techniky

Prodej a servis zemědělské techniky není pro nás nic složitého. Pekass – jsme jedničkou na trhu v prodeji a servisu zemědělské a komunální techniky. Prodejem se zabýváme více než 20 let a za tu dobu už umíme uspokojit požadavky svých zákazníků. Plánovaná servisní činnost zahrnuje zásadní článek v našich poskytovaných služeb. Druhy plánovaného servisu zemědělské techniky: Předprodejní servis, záruční servis, pozáruční servis, periodický servis. Věřte, že se vyplatí, mít techniku připravenou před rušnou sezónou v perfektním stavu! Pekass vychází majitelům zemědělské techniky ve všem vstříc.


Navštivte zcela nové stránky firmy Pekass - prodej nové a bazarové zemědělské techniky

Navštivte zcela nové stránky firmy Pekass - prodej nové a bazarové zemědělské techniky

Vítají Vás nové stránky firmy Pekass - prodej nové a bazarové zemědělské techniky, registrací si usnadníte cestu k lepším službám prodeje a servisu - náhradní díly pro stroje JCB.


PEKASS - silniční technika, komunální technika

PEKASS - silniční technika, komunální technika

Komunální a silniční technika se stará o pěkné a čisté prostředí. Silná technika dokáže rychle a účelně zatočit s přerostlou zelení. Úpravu zeleně zdolá komunální a silniční technika i v těžko dostupných místech. Kvalitní vybavení umožňuje naší společnosti PEKASS a.s. poskytovat komplexní služby také v oblasti zemědělské techniky. V rámci služeb poskytujeme prodej a servis komunální, silniční i zemědělské techniky. Společnost PEKASS a.s. Vám nabízí: Komunální technika: - profesionální malotraktory - profesionální sekačky - štěpkovače - stroje na obnovu a zakládání trávníků - biodrtiče, mulčovače a mnoho dalších strojů Silniční technika: - stroje pro letní i zimní údržbu komunikací - asfaltové termo-kontejnery - zametací zařízení - sněhové frézy a pluhy - příkopová ramena, sekačky a další stroje Zemědělská technika: - stroje pro zpracování půdy a setí - traktory, kombajny, pluhy - rozmetadla průmyslových a statkových hnojiv - dopravní technika pro sklizeň, cisterny - manipulátory, nakladače - dopravní technika pro sklizeň, cisterny - manipulátory, nakladače - postřikovače tažené a samochodné - sedačky do traktorů - navigační systémy GPS a mnoho dalších strojů Další činností naší firmy je servis techniky a agrobazar. Navštivte naše webové stránky a podívejte se na aktuální nabídku.


Zemědělská technika JCB, váš neocenitelný pomocník - Praha

Zemědělská technika JCB, váš neocenitelný pomocník - Praha

Zemědělství, to je odvětví plné těžké práce, úsilí a nejistoty. Přesto, že je v tomto oboru stále velmi důležitý lidský faktor, žádný zemědělec se dnes neobejde bez pomoci techniky. Ve společnosti Pekass to víme, a proto vám nabízíme tu nejlepší zemědělskou techniku značky JCB, která vám ulehčí práci a ušetří drahocenný čas. Chcete zemědělskou techniku, která má tradici a můžete se na ni za každých okolností spolehnout? Máme pro vás řešení. Spolupracujeme totiž se světově uznávaným výrobcem zemědělských a stavebních strojů, společností JCB a nabízíme vám ty nejlepší zemědělské stroje, které skvěle využijete na soukromém statku, ale i ve velkém podniku. A jakou zemědělskou techniku JCB u nás najdete? Máme pro vás například: - traktory JCB - kloubové nakladače JCB - teleskopické manipulátory JCB Všechny stroje společnosti JCB jsou vybaveny prostornou a funkčně zařízenou kabinou, která poskytuje pohodlí a bezpečí, všem uživatelům. Elektronický monitorovací systém LIVE LINK zase nabízí obsluze strojů dokonalý přehled o situaci. Ovládání traktorů i nakladačů je navíc velmi snadné a intuitivní. Velký výkon, nenáročný provoz a snadné ovládání, to jsou charakteristiky zemědělské techniky JCB, které vás jistě zaujmou. Navštivte proto naši společnost a přesvědčte se o tom, že nejlepší pomocníci pro zemědělství mají značku JCB.


Zemědělská technika PEKASS - buďte nejlepší v oboru!

Zemědělská technika PEKASS - buďte nejlepší v oboru!

Co dělá úspěšné zemědělce? Zkušenosti, kvalitní služby, nízké ceny a v neposlední řadě moderní zemědělská technika. Ve společnosti PEKASS to víme, a proto dodáváme na trh tu nejlepší zemědělskou techniku od renomovaných značek. Naše stroje vám usnadní práci a stanou se Vašimi neocenitelnými pomocníky. Našim klientům se snažíme vždy poskytovat to nejlepší dostupné zboží, spolupracujeme proto se světově uznávanými výrobci zemědělské techniky. Jaké značky u nás například najdete? - JCB - John Deere - ANTONIO CARRARO - ÖVERUM - HORSCH - KRAMPE - KOTTE - HARDI Zemědělská technika, to nejsou pouze traktory, u nás si proto můžete vybrat z široké nabídky strojů, jako jsou: - pluhy - postřikovače - stroje pro zpracování půdy - secí stroje - dopravní a aplikační technika - a další užitečné zemědělské stroje Pro vaše stroje také dodáváme kvalitní sedačky značky GRAMMER nebo GPS navigace. A protože je nutné o každý stroj především správně pečovat, k Vašim službám je tu také odborný servis zemědělské techniky. Zde vyřešíme jakýkoli problém v záruční době i po ní. Na skladě máme také náhradní díly všech dostupných značek. Pro vaše větší pohodlí jsme zřídili hned osm provozoven, kde Vám rádi s výběrem vhodné zemědělské techniky poradíme. Navštívit nás tak můžete nejen v Praze, ale i v Milovicích, Nýřanech, Příbrami, Rakovníku, Roudnici nad Labem, Rychnově nad Kněžnou či ve Vlašimi.


JCB posiluje distribuci strojů pro zemědělství v České republice

JCB posiluje distribuci strojů pro zemědělství v České republice

NOVÁ ŽLUTÁ NA STARTU Od 21. března 2014 se společnost PEKASS a.s. stala oficiálním přímým zástupcem značky JCB na českém trhu. Tímto krokem se jeden z největších světových výrobců manipulační a ostatní techniky rozhodl změnit svoji tvář směrem k českým zákazníkům. JCB určitě není mezi zákazníky neznámým pojmem. Teleskopické manipulátory, těžké kloubové nakladače, smykem řízené nakladače, traktory Fastrac a mnoho dalších strojů jsou dlouhodobě a úspěšně nasazovány na českých farmách a družstvech. Množství strojů, které se po celém světě v zemědělství pohybuje, jednoznačně prokazuje kvalitu značky a zákaznickou spokojenost. JCB dlouhodobě investuje do vývoje strojů parametricky zaměřených pro provoz v zemědělství. V tomto se stroje JCB výrazně odlišují od konkurence. Zemědělské verze tedy nejsou pouze stavební stroje obuté do agro pneumatik, jsou to stroje, které jsou již od rýsovacího prkna designovány pro potřeby zemědělského provozu. Navíc v tomto ohledu má JCB dlouholeté zkušenosti. Kvalita značky je rozpoznatelná, nejen parametry stroje, ale i službami, která se nabízí jako poprodejní péče. V tomto ohledu je JCB na naprostém vrcholu mezi konkurencí. Obrovskou uživatelskou výhodou je kupříkladu telematický systém Live Link, jehož pomocí má uživatel přehled o stroji a jeho provozu kdekoliv a kdykoliv On Line. Další obrovskou výhodou pro české uživatele je centrální sklad ND pro střední Evropu v Čechách. Toto zaručuje přísun náhradních dílů téměř okamžitě po objednání. Společnost PEKASS a.s. je potěšena tím, že volba zastoupení značky JCB padla právě na ni a že mohla doplnit sortiment prvotřídních produktů o tyto stroje.


PEKASS FORUM 2014

PEKASS FORUM 2014

PEKASS FORUM je kulturně-odbornou akcí, kterou připravuje pro zájemce a fanoušky zemědělské, komunální a silniční techniky, společnost PEKASS a.s. K tomuto účelu bude v pátek 21. února 2014 od 9 do 15 hodin vyčleněn prostor haly č. 3 v Pražském veletržním areálu v Letňanech. Návštěvníci, kteří se včas zaregistrují na internetových stránkách www.pekassforum.eu, budou mít zdarma nejen parkování, vstup, ale i občerstvení a rovněž budou zařazeni do slosování tomboly o hodnotné ceny. Co Vám tato akce přinese? Kromě přehledu o portfoliu hlavních značek dodávaných na český trh společností PEKASS, nebo novinek z oboru se budete moci seznámit s nabídkami produktů a služeb našich vybraných nejlepších obchodních partnerů. Také na jevišti se budou dít věci! Kromě dřevorubecké show, nebo například společnosti pěkných dívek se můžete zařadit do losování o atraktivní ceny z tomboly nebo po vyhodnocení kvízu (tablet SAMSUNG GALAXY Tab3, mobilní telefon HTC 500 Desire, digitální fotoaparát, předplatné odborných časopisů a novin a mnoho dalších cen). Nebude chybět ani dobré občerstvení. TAKŽE, NEVÁHEJTE A REGISTRUJTE SE NA www.pekassforum.eu. PEKASS redakce


Dvě traktorové novinky letošního podzimu - PEKASS a.s.

Dvě traktorové novinky letošního podzimu - PEKASS a.s.

Společnost PEKASS a.s. má ve svém portfoliu traktory světoznámých značek. Letošní podzim je pro farmáře ve znamení dvou očekávaných novinek, jak ze stáje John Deere, tak od značky FENDT. První novinkou je dlouho očekávaný John Deere 6M vyráběný v SRN v Mannheimu. Jedná se o nástupce velice oblíbené řady traktorů 6030 Standard dodávané na český trh od roku 2007. Traktory 6030 Standard nabízely zákazníkům komfortní výbavu za velice přijatelnou cenu a v mnoha podnicích nahrazovaly staré traktory značky Zetor. Motory modelu 6M mají obsah 4,5 l či 6,8 l. Jedná se o čtyřventilovou technologii s turbem s proměnnou geometrií lopatek, tedy první velká změna oproti předchozí dvouventilové variantě traktoru 6030 Standard. Traktory mohou být vybaveny převodovkami PowrQuad a AutoQuad popř. AutoQuad + Ecoshift. Tento model se bude dodávat celkem v šesti výkonech - 115, 125, 130, 140, 150 a 170 PS. Očekávání zákazníků tedy může kromě již zmíněných technických dat splnit popsaná novinka 6M, konkrétně model 6170M (170PS, váha nad 7 t, hydraulické čerpadlo s průtokem 110 l/min.) i tím, že může svými vlastnostmi a výkonem nahradit traktory John Deere 7810, jež se prodávají od 90.let. Věříme, že řada 6M bude stejně dobrým produktem značky John Deere jako řada 6030 Standard. Druhou představovanou novinkou na trhu traktorů je Fendt 500 Vario. Slučuje ty nejlepší ideály do zcela nové řady. Rozměry legendárního Favorita 500 sloučené s oceněným designem velkých traktorů přinášejí technický pokrok. Až 165 PS maximálního výkonu kombinovaných s úspornou technologií SCR přinášejí vysokou efektivitu do nové výkonové třídy. Ideály velkých traktorů Fendt, jedinečná kabina Visio Plus a Variotronic se nyní nacházejí i v novém 500 Vario. Díky Variotronicu, Varioterminálu, funkci kamery, navigaci a také možnosti dokumentace jednotlivých operací drží náskok v této výkonové kategorii. Zažijete enormní úspornost paliva díky SCR technologii. Díky tomu bude teď i 500 Vario zástupcem FENDT EFFICIENT TECHNOLOGY. Fendt 500 Vario umožňuje díky vysokému výkonu kombinovanému s kompaktní a obratnou koncepcí podvozku, velký rozsah nasazení. Jestli v profesionálním zemědělském nasazení na poli nebo na dvoře, nebo ve speciálním nasazení ve službách, komunálu, nebo v lese – s 500 Vario jste nejlépe vybavení!!! Více si o novinkách můžete přečíst na internetových stránkách: www.pekass.eu


PEKASS.eu nově a přehledně!

PEKASS.eu nově a přehledně!

Letošní léto jsme pro všechny uživatele připravili novou a přehlednější verzi našich internetových stránek běžících na adrese www.pekass.eu. Kromě modernější grafické podoby reflektující nejnovější trendy, zde návštěvníci najdou své oblíbené sekce BAZAR, AKTUALITY a také podrobné členění produktů, které společnost PEKASS nabízí. Všem umožňujeme nově i stažení prospektů, manuálů, QR kódů jednotlivých strojů (pro mobilní aplikace) a nových i starších čísel PEKASS magazínů (již od roku 2010). Zájemci o nákup přes internet budou moci po naplnění našeho e-shopu pohodlně nakupovat od svého stolu bez ohledu na naši pracovní dobu. V sekci O SPOLEČNOSTI lze nově najít i aktuální nabídku volných pracovních pozic - KARIÉRA. Posledními novinkami jsou bleskové zprávy o počasí, cenách komodit, měnových kurzech a také si lze objednat zasílání našich newsletterů. Budeme rádi, pokud se naše internetové stránky stanou vaším pravidelným informačním zdrojem pro zemědělskou, komunální a silniční techniku a při svém hledání nové i starší techniky či při nákupu náhradních dílů neopomenete do svých internetových vyhledávačů zadat: www.pekass.eu


Poznejte TECHAGRO ze sedla divokého býka

Poznejte TECHAGRO ze sedla divokého býka

Pod červeným logem PEKASS najdete dovětek zemědělská, komunální a silniční technika. Tím jsou dány okruhy zákazníků, které se společnost s více než 20-letou tradicí snaží oslovit. Tu představují pro zemědělce špičkové traktory a zemědělské stroje JOHN DEERE a FENDT, švédské pluhy ÖVERUM, postřikovače HARDI a HORSCH LEEB, kypřiče a podmítače HORSCH, dále pak výrobky značek PÖTTINGER, KRAMPE, KOTTE, QUICKE, BOGBALLE, FARMET, ZDT, SMS, také sedačky GRAMMER či navigace GPS pro přesné zemědělství TRIMBLE. Z oblasti komunální techniky lze zmínit malotraktory ANTONIO CARRARO, mulčovače BERTI, štěpkovače JBM, stroje značek BONATTI, CARBOGREEN, GRILLO a WIEDENMANN. Silniční techniku reprezentují příkopové vysekávače či sněhové radlice RASCO, asfaltové termokontejnery ATC, značky BRODD SWEDEN, COSMA, GILBERS, WESTA, SAUTER, BLIZZARD nebo sněhové podmetací řetězy od firmy RUD a mnoho dalších. Pro letošní 12. mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO zástupci společnosti PEKASS připravili mnoho novinek, některé premiérově v České republice. Nejen prací živ je člověk, a proto jsou pro návštěvníky expozice PEKASS v pavilonu V připraveny soutěžní jízdy na elektrickém býkovi o hodnotné ceny nazvané PEKASS RODEO. Po celou dobu konání veletrhu mají všichni návštěvníci, nominovaní jako soutěžní jezdci rodea, možnost získat pěknou cenu, nebo se jen pobavit a zhlédnout avizované novinky ze sedla divokého býka. Podrobnosti soutěže na www.pekassrodeo.cz


RASCO přináší novinky - technika pro údržbu silnic - PEKASS

RASCO přináší novinky - technika pro údržbu silnic - PEKASS

Technika RASCO pro rychlou údržbu silnic, ulic nebo mostů. Pekass – pro bezpečné komunikace ve městech za každého počasí! Na našich stránkách naleznete novinky, jak mít čistá a bezpečná města. Výkonná a robustní technika perfektně zvládne aplikaci dvou typů posypových látek najednou. Zimní a letní údržba silnic silnými a ověřenými stroji RASCO. Skvělé použití techniky na údržbu silnic ve městech. Silniční technika od firmy Pekass zajistí posyp solí a písku na zledovatělé komunikace. K variabilnímu příslušenství patří i sněhové pluhy. Stroje na údržbu silnic: Traktorové sypače Automobilové sypače Segmentové sněhové pluhy Míchací zařízení solankového roztoku Technika RASCO pro údržbu silnic ve vysoké kvalitě a za přijatelné ceny!


Nová pobočka PEKASS ve Vlašimi

Nová pobočka PEKASS ve Vlašimi

Na konci loňského roku jsme ukončili stavební práce na našem pozemku ve Vlašimi. Dobudovali jsme zde zcela novou pobočku s kvalitními prostorami, které odpovídají požadavkům na moderní servisní a opravárenské středisko. Zázemí je zde na vysoké úrovni a poskytuje tak důstojnou základnu pro prodej zemědělské, komunální i silniční techniky, buď zcela nové či použité. V roce, kdy je naše akciová společnost PEKASS na trhu s technikou již 20 let, je otevření nové moderní pobočky na Vlašimsku dalším významným krokem ke spokojeným zákazníkům, kterým chceme i nadále nabízet vždy něco navíc. Novou pobočku ve Vlašimi můžete najít na Lidické ulici. Mapku a kontaktní údaje najdete na našich internetových stránkách v sekci Kontakty.