Jazyková škola Elvis, s.r.o.
Kurzy angličtiny Praha

CZKPrázdninové a intenzivní letní kurzy angličtiny a španělštiny Praha

Jazyková škola Elvis na Praze 4 Vám nabízí a poskytuje:
- studium angličtiny a španělštiny, němčiny, francouzštiny a ruštiny
- jazykové kurzy pro začátečníky i pokročilé
- denní a večerní studium jazyků
- kurzy anglického jazyka pro maturanty i veřejnost
- pomaturitní a firemní studium angličtiny
- příprava na mezinárodni zkoušky
- víkendové studium matematiky a fyziky
- prázdninové letní kurzy angličtiny a španělštiny
- intenzivní a last minute kurzy
- výuka obchodní angličtiny
- kurz češtiny pro cizince
- Individuální výuka jazyků – u Vás doma nebo přes skype.

Vyučujeme angličtinu obchodní (Business English), obecnou (General English) i odbornou v oborech státní správa, pohostinství, medicína, ekonomie, cestovní ruch, právo a sociologie.

Pro veřejnost připravujeme roční intenzivní kurzy angličtiny pro složení zkoušky: KET, PET, FCE, CPE, BEC a CAE. V rámci firemní a individuální výuky Vás zaučíme na testy IELTS, TOEFL, STANAG, SVJZ a další.
Začátečníkům i pokročilým nabízíme kurzy anglického jazyka:
- pomaturitní
- denní a večerní
- dopolední a odpolední
- intenzivní a last minute
- prázdninové
- víkendové
- přípravné na Cambridge Exams.

V létě otevíráme studium anglického jazyka v Praze, které můžete absolvovat intenzivně na týden, nebo běžně na 2-4 týdny. Anglické konverzace probíhají ve večerních hodinách s rodilým mluvčím.

Přes prázdniny připravujeme také kurzy angličtiny pro teenagery od 10 do 16 let. Vyučujeme i pomaturitní angličtinu a pomáháme s přípravou na reparáty a zkoušky na VŠ a VŠO.

Po absolvování anglického kurzu získáte certifikát o ukončení studia a vysvědčení platné v rámci EU.
V jedné skupině na kurzu se nalézá maximálně deset studentů. Jazyková školení zahajujeme po každých šesti týdnech během celého roku.

Pokud Vám nevyhovuje běžné studium ve skupinách, připravíme pro Vás individuální studijní plán. Po domluvě bude lektor dojíždět až k Vám domů.


Kromě angličtiny nabízíme také studium španělštiny a němčiny pro začátečníky i pokročilé a také španělskou a německou individuální konverzaci. Speciální kurzy španělského jazyka probíhají během velkých prázdnin s rodilým mluvčím. Také se u nás můžete naučit francouzsky a rusky.

Vyučujeme i češtinu pro cizince. Zaměřujeme se především na komunikaci v českém jazyce.
Zprostředkováváme studium jazyků v zahraničí. Studenty posíláme na Maltu a Nový Zéland, do Španělska, Irska, Anglie, USA, Austrálie, Kanady a JAR. Spolupracujeme s kvalitními EC a ELC školami po celém světě.

Sestavujeme firemní kurzy jazyků. Vytvoříme podklady pro studium v souladu s potřebami společnosti a možnostmi zaměstnanců. Zadavateli kurzu pravidelně zasíláme docházku a postupné výsledky jazykových testů jeho pracovníků.

Nabízíme kvalitní rozřazovací testy, profesionální učitele a efektivní a zábavné učení jazyků.

Zaměstnancům nabízíme kurzy:
- angličtiny obecné, obchodní, pro EU a odborn=
- němčiny pro začátečníky i pokročilé a konverzace
- francouzštiny
- češtiny pro cizince.

V naší jazykové škole Elvis je také možné absolvovat víkendové studium matematiky a fyziky pro úspěšné složení zkoušek, reparátů a podzimních maturit.

Jako specialitu nabízíme trénink boxu spojený s výukou anglického jazyka. English Boxing Camp kombinuje pohybovou a duševní aktivitu a každý účastník si tak zasportuje a zároveň se přiučí angličtině.

Pořádáme semináře o Evropské Unii, historii a literatuře anglicky mluvících zemí, o ČR a Praze. Kurzy je možné objednat i do škol.

Ke studentům přistupujeme individuálně a zaměřujeme se na jejich osobní jazykový rozvoj. Naučíme Vás komunikaci s rodilými mluvčími. V daném jazyce budete psát i číst.

Výuka je vedena ve vyučovaném jazyce, mateřštinu využijí učitelé pouze v případě nutnosti.

Jsme partnery pro British Council a připravujeme studenty na Cambridge ESOL. Na našich stránkách si můžete sami online vyzkoušet rozřazovací test z angličtiny. Naše učebny naleznete na Praze 8, Karlínské náměstí 8.


Katalog firem:    

Jazykové školy a kurzy

,  
Štítky:

pomaturitní, firemní, intenzivní, víkendové, výuka angličtiny, španělštiny, FCE, CAE, CPE, STANAG