Jazyková škola Elvis, s.r.o.


Na Pankráci 420/54, Praha 4 140 00
Jazyková škola Elvis na Praze 4 Vám nabízí a poskytuje:
- studium angličtiny a španělštiny, němčiny, francouzštiny a ruštiny
- jazykové kurzy pro začátečníky i pokročilé
- denní a večerní studium jazyků
- kurzy anglického jazyka pro maturanty i veřejnost
- pomaturitní a firemní studium angličtiny
- příprava na mezinárodni zkoušky
- víkendové studium matematiky a fyziky
- prázdninové letní kurzy angličtiny a španělštiny
- intenzivní a last minute kurzy
- výuka obchodní angličtiny
- kurz češtiny pro cizince
- Individuální výuka jazyků – u Vás doma nebo přes skype.

Vyučujeme angličtinu obchodní (Business English), obecnou (General English) i odbornou v oborech státní správa, pohostinství, medicína, ekonomie, cestovní ruch, právo a sociologie.

Pro veřejnost připravujeme roční intenzivní kurzy angličtiny pro složení zkoušky: KET, PET, FCE, CPE, BEC a CAE. V rámci firemní a individuální výuky Vás zaučíme na testy IELTS, TOEFL, STANAG, SVJZ a další.
Začátečníkům i pokročilým nabízíme kurzy anglického jazyka:
- pomaturitní
- denní a večerní
- dopolední a odpolední
- intenzivní a last minute
- prázdninové
- víkendové
- přípravné na Cambridge Exams.

V létě otevíráme studium anglického jazyka v Praze, které můžete absolvovat intenzivně na týden, nebo běžně na 2-4 týdny. Anglické konverzace probíhají ve večerních hodinách s rodilým mluvčím.

Přes prázdniny připravujeme také kurzy angličtiny pro teenagery od 10 do 16 let. Vyučujeme i pomaturitní angličtinu a pomáháme s přípravou na reparáty a zkoušky na VŠ a VŠO.

Po absolvování anglického kurzu získáte certifikát o ukončení studia a vysvědčení platné v rámci EU.
V jedné skupině na kurzu se nalézá maximálně deset studentů. Jazyková školení zahajujeme po každých šesti týdnech během celého roku.

Pokud Vám nevyhovuje běžné studium ve skupinách, připravíme pro Vás individuální studijní plán. Po domluvě bude lektor dojíždět až k Vám domů.


Kromě angličtiny nabízíme také studium španělštiny a němčiny pro začátečníky i pokročilé a také španělskou a německou individuální konverzaci. Speciální kurzy španělského jazyka probíhají během velkých prázdnin s rodilým mluvčím. Také se u nás můžete naučit francouzsky a rusky.

Vyučujeme i češtinu pro cizince. Zaměřujeme se především na komunikaci v českém jazyce.
Zprostředkováváme studium jazyků v zahraničí. Studenty posíláme na Maltu a Nový Zéland, do Španělska, Irska, Anglie, USA, Austrálie, Kanady a JAR. Spolupracujeme s kvalitními EC a ELC školami po celém světě.

Sestavujeme firemní kurzy jazyků. Vytvoříme podklady pro studium v souladu s potřebami společnosti a možnostmi zaměstnanců. Zadavateli kurzu pravidelně zasíláme docházku a postupné výsledky jazykových testů jeho pracovníků.

Nabízíme kvalitní rozřazovací testy, profesionální učitele a efektivní a zábavné učení jazyků.

Zaměstnancům nabízíme kurzy:
- angličtiny obecné, obchodní, pro EU a odborn=
- němčiny pro začátečníky i pokročilé a konverzace
- francouzštiny
- češtiny pro cizince.

V naší jazykové škole Elvis je také možné absolvovat víkendové studium matematiky a fyziky pro úspěšné složení zkoušek, reparátů a podzimních maturit.

Jako specialitu nabízíme trénink boxu spojený s výukou anglického jazyka. English Boxing Camp kombinuje pohybovou a duševní aktivitu a každý účastník si tak zasportuje a zároveň se přiučí angličtině.

Pořádáme semináře o Evropské Unii, historii a literatuře anglicky mluvících zemí, o ČR a Praze. Kurzy je možné objednat i do škol.

Ke studentům přistupujeme individuálně a zaměřujeme se na jejich osobní jazykový rozvoj. Naučíme Vás komunikaci s rodilými mluvčími. V daném jazyce budete psát i číst.

Výuka je vedena ve vyučovaném jazyce, mateřštinu využijí učitelé pouze v případě nutnosti.

Jsme partnery pro British Council a připravujeme studenty na Cambridge ESOL. Na našich stránkách si můžete sami online vyzkoušet rozřazovací test z angličtiny. Naše učebny naleznete na Praze 8, Karlínské náměstí 8.

Produkty
  • výuka cizích jazyků, rodilí mluvčí, centrum vzdělávání, zahraniční lektoři, pomaturitní studium


Související články
Profesionální a spolehlivá firma pro odborné překlady a tlumočení v mnoha jazycích

PRIMA LINGUA s.r.o.

Profesionální a spolehlivá firma pro odborné překlady a tlumočení v mnoha jazycích

Pokud hledáte profesionální a spolehlivou firmu, která vám pomůže s firemní výukou a tlumočením ve vaší firmě, pak je jazyková agentura Prima lingua s.r.o. tou pravou volbou pro vás. Nabízí výuku, odborné překlady a tlumočení v mnoha evropských i mimoevropských jazycích, jako jsou angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, portugalština, ruština, polština, čeština pro cizince, ale i čínština, japonština nebo arabština.


Jazykový institut Easyway: Kvalitní vzdělání a individuální přístup

Jazykový institut Easyway, s.r.o. - jazyková škola

Jazykový institut Easyway: Kvalitní vzdělání a individuální přístup

Chcete se naučit cizí jazyk, ať už je to angličtina, němčina, ruština, francouzština, italština, španělština nebo jiný jazyk a nebo se potřebujete připravit na maturitu, přijímačky či pohovor do zaměstnání? Pak byste měli vyzkoušet Jazykový institut Easyway v Blansku, s pobočkou v Praze, který vám pomůže zlepšit se nejen v cizích jazycích. Kromě jazykových kurzů pro veřejnost i firmy, se všemi jazyky, na které si vzpomenete, nabízí také doučování předmětů ze základních a středních škol, překlady a tlumočení, studijní pobyty v zahraničí a příměstské tábory pro děti. Nabídka služeb je velmi široká a jazyková škola se ji snaží neustále rozšiřovat a přizpůsobovat potřebám svých klientů.


MŠ Kopretinka Olomouc - ideální místo pro vaše děti

Mateřská škola a školní jídelna Kopretinka Olomouc, s.r.o.

MŠ Kopretinka Olomouc - ideální místo pro vaše děti

Hledáte kvalitní a příjemnou mateřskou školu pro vaše děti? Chcete, aby se vaše děti dobře bavily, učily a rozvíjely? Pak je pro vás ideální volbou MŠ Kopretinka Olomouc, s.r.o. Tato mateřská škola nabízí širokou škálu služeb a aktivit pro děti od 2 do 6 let. Ať už bydlíte v Olomouci nebo v okolních městech, MŠ Kopretinka Olomouc je pro vaše dítě to pravé.


Firemní vzdělávání a jedinečný produkt Soft Skills Workshop

UniStudies s.r.o.

Firemní vzdělávání a jedinečný produkt Soft Skills Workshop

Snažíte se pro své zaměstnance udělat maximum? Chcete, aby se zdokonalovali a jejich úspěch byl také přínosem pro vaši firmu? Není nic jednoduššího, než odevzdat firemní vzdělávání pro české i nadnárodní společnosti do rukou firmy UniStudies, s.r.o. Nabízí moderní styl vzdělávání cizích jazyků, který se přizpůsobí individuálním potřebám firem i veřejnosti.


Firemní články
Stále vyšší nároky na jazykovou vybavenost zaměstnanců motivují mladší generaci k výuce jazyků

Stále vyšší nároky na jazykovou vybavenost zaměstnanců motivují mladší generaci k výuce jazyků

Michaela Miller odpovídá na dotazy týkající se výuky jazyků a rozvoje jazykového vzdělávání současné společnosti. Jaká metoda výuky je podle ředitelky Jazykové školy Elvis nejefektivnější? Proč by se začátečníci neměli učit společně s falešnými začátečníky? Na tyto a spoustu dalších otázek najdete odpovědi v následujícím rozhovoru.


Přípravné kurzy pro zkoušky z  angličtiny, Praha

Přípravné kurzy pro zkoušky z angličtiny, Praha

Přípravné kurzy ke zkouškám FCE, CAE, CPE, atd.,a angličtiny, příprava k maturitě či pomaturitní studium anglického jazyka realizuje Jazyková škola Elvis, s.r.o., Praha.


Individuální výuka jazyků – u Vás doma nebo přes skype

Individuální výuka jazyků – u Vás doma nebo přes skype

Vlastní tempo výuky cizího jazyka v čase a v místě, které Vám bude přesně vyhovovat umožní Jazyková škola Elvis, s.r.o. z Prahy 4 a individuální výuka.


Dopolední intenzivní kurzy angličtiny Praha 4 – zlepší Vaše znalosti již za 6 týdnů

Dopolední intenzivní kurzy angličtiny Praha 4 – zlepší Vaše znalosti již za 6 týdnů

Zlepšete své znalosti angličtiny prostřednictvím dopoledních intenzivních kurzů vhodných pro všechny úrovně v intenzitě 3x týdně u Jazykové školy Elvis, s.r.o. z Prahy 4.


Pomaturitní studium angličtiny Praha – kvalifikovaní lektoři a dobrá dopravní dostupnost

Pomaturitní studium angličtiny Praha – kvalifikovaní lektoři a dobrá dopravní dostupnost

Máte po maturitě a chce si zlepšit angličtinu? Využijte příležitost užívat si ještě rok status studenta SŠ a naučit se cizí jazyk v milém kolektivu u prověřené Jazykové školy Elvis, s.r.o. v Praze.


Jazykové kurzy on-line – efektivní metoda vzdělávání pomocí počítačových aplikací

Jazykové kurzy on-line – efektivní metoda vzdělávání pomocí počítačových aplikací

Chcete si vylepšit znalosti cizího jazyka a nemáte čas dojíždět na kurzy nebo Vám nevyhovují nabízené časy? Využijte novou metodu on-line jazykových kurzů, které nabízí jazyková škola Elvis z Prahy.


Víkendové kurzy angličtiny v Praze 4 -  učte se angličtinu o víkendu - sobota 9.00 - 14.45 hod

Víkendové kurzy angličtiny v Praze 4 - učte se angličtinu o víkendu - sobota 9.00 - 14.45 hod

Potřebujete pohnout s angličtinou, ale nemáte přes týden čas? O víkendových intenzivních kurzech angličtiny u nás v Jazykové škole Elvis lze jednoduše říct, že se budete učit angličtinu efektivně.


Kurzy angličtiny (Praha) - Rozvažte si jazyk s Elvisem!

Kurzy angličtiny (Praha) - Rozvažte si jazyk s Elvisem!

Učit se, učit se, učit se? A co takhle se trochu rozmluvit? Jazyková škola Elvis Praha vám dopomůže k efektivnější komunikaci v cizím jazyce, a to třeba na kurzech angličtiny. Lektoři vás naučí angličtinu nejen přirozeně používat, ale také v cizím jazyce přemýšlet. Pokud se angličtinu učíte již roky a stále se stydíte mluvit, intenzivní kurzy angličtiny s Jazykovou školou Elvis jsou tou pravou volbou. Výuka je totiž vedena komunikativní metodou, což studenty na kurzech angličtiny připravuje na skutečné situace a schopnost domluvit se v cizojazyčném prostředí. Lektoři se studenty na kurzech angličtiny probírají praktická témata nejen z obecné, ale také z odborné angličtiny. Nejedná se tak o žádnou přednášku, ale o vzájemnou interakci mezi vyučujícím a studenty. Tato metoda je v současné době nejefektivnějším způsobem, jak se cizí jazyk naučit. Studenti se naučí angličtinu skutečně používat a navíc tato metoda umožňuje kreativní a zábavný způsob výuky s prokazatelně dobrými výsledky. V Jazykové škole Elvis můžete vybírat z různých druhů kurzů angličtiny: - obchodní angličtina - příprava ke zkouškám - intenzivní kurzy angličtiny - dopolední kurzy angličtiny - odpolední kurzy angličtiny - večerní kurzy angličtiny - last minute kurzy angličtiny Je zde kladen důraz nejen na komunikativní metody, ale také na kvalitní a autentické poslechy, které jsou součástí všech moderních učebnic angličtiny.


Zahraniční jazykové kurzy – studium španělštiny a angličtiny v cizině

Zahraniční jazykové kurzy – studium španělštiny a angličtiny v cizině

Studujte španělštinu a angličtinu v zahraničí s naší Jazykovou školou Elvis a vypilujte druhý jazyk mezi rodilými mluvčími. Spolupracujeme s několika školami po celém světě a tak Vám můžeme zajistit studium cizích jazyků v zahraničí. Můžete si vybrat slunnou Maltu a studovat tam na střední soukromé škole Chamber Colleg. Je to levná a krásná možnost si procvičit anglický jazyk. Také máme spojení se školami v USA, JAR, Kanadě, Irsku, Austrálii a v Anglii. Všechny instituce jsou EC a ELC a máte zde možnost studovat obecnou i business angličtinu, nebo se připravit na mezinárodní jazykové zkoušky. Kurz můžete absolvovat půlroční, roční, nebo prázdninový, podle Vašich potřeb. Další školy s námi spolupracující se nacházejí ve Španělsku, kde máte možnost studovat španělský jazyk. Všechny instituce jsou standardně vybaveny učebnami, studovnami, knihovnou a mají připojení k internetu. Školy mají také ubytovací prostory, jako jsou hostitelské rodiny, apartmá, hotely nebo studentské koleje. Je jen na Vás, kde si vyberete studovat, všude se Vám dostane vřelého přijetí a odborných znalostí v anglickém nebo španělském jazyce.


Intenzivní kurzy angličtiny, příprava ke zkouškám - Praha

Intenzivní kurzy angličtiny, příprava ke zkouškám - Praha

U nás ztratíte ostych mluvit! Učíte se anglicky už roky a přesto se pořád stydíte mluvit? Čeká Vás důležitý pracovní pohovor? Odjíždíte do zahraničí, nebo čekáte anglicky mluvící návštěvu? Zkrátka, víte, že potřebujete s angličtinou v krátké době výrazně pohnout? Intenzivní kurzy jsou ideální volbou. Rozmluvíte se, zlepšíte si schopnost porozumět a získáte v komunikaci větší jistotu. Jsme odborníci na intenzivní jazykové kurzy angličtiny. Ceny našich kurzů pro veřejnost se pohybují kolem 89 Kč za hodinu – při pokračování získáte 5% slevu a hodina vás vyjde pouze 86,50 Kč! Můžete si vybrat buď intenzivní dopolední kurzy angličtiny (3x týdně), odpolední kurzy angličtiny (5x týdně) nebo večerní kurzy angličtiny (3x, 2x či 1x týdně). Aktuální nabídku najdete na našich internetových stránkách. Kurzy zahajujeme v průběhu celého roku, každých 6 týdnů. Nestihli jste zahájení kurzu? Nevadí. Do probíhajících kurzů se můžete připojit i později a než se rozhodnete, půjdete se na výuku nejprve nezávazně podívat. Učebny máme docházkové vzdálenosti od stanice metra Florenc, či Křižíkova (též tram. 3, 8), budova Jazykové školy Elvis je na Karlínském náměstí, hned za kostelem sv. Cyrila a Metoděje. Časová organizace kurzů: Kurzy angličtiny jsou buď na 6 týdnů, trimestr, nebo pololetí. Výuka je nastavena tak, aby se v jednom kurzu vždy probrala celá zakoupená učebnice - tedy polovina dané jazykové úrovně. Jestli chcete tuto látku zvládnout za 6 týdnů, nebo za pololetí, záleží jen na vás, jak intenzivní kurz si vyberete. Je možné intenzitu výuky během roku kombinovat, tedy například začít intenzivním kurzem a potom pokračovat méně intenzivní výukou. U všech kurzů angličtiny studentům zaručujeme možnou návaznost dalším kurzem s 5% slevou. Učebnice si studenti mohou zakoupit přímo u nás s 10% slevou. Komunikativní metoda výuky: Angličtinu vyučujeme komunikativní metodou, ve které se klade důraz na propojení jazyka, který je vyučován na hodině s jazykem, který studenti běžně používají ve svém životě a zaměstnání. Komunikativní metoda výuky vede studenty ke schopnosti domluvit se v cizojazyčném prostředí. Lektor se studenty probírá praktická témata z obecné i odborné angličtiny, která se snaží převést do komunikačních situací, se kterými se studenti setkávají. Ať už v běžném životě, nebo své profesi. Kurzy obecné angličtiny v Jazykové škole Elvis Praha: - dopolední kurzy angličtiny - 10 hod. týdně, 3x týdně (po+st+pá nebo út+čt+pá 9.00 - 12.30 hod.) - večerní kurzy angličtiny - 9 hod. týdně, 3x týdně (po+st+čt 17.45-20.00 hod.) - večerní kurzy angličtiny - 6 hod. týdně, 2x týdně (po+st nebo út+čt 17.45-20.00 hod.) - večerní kurzy angličtiny - 3 hod. týdně, 1x týdně (po, út, st nebo čt 17.45-20.00 hod.) Příprava ke zkouškám z angličtiny v Jazykové škole Elvis Praha - maturita, PET, FCE, CAE, CPE: - dopolední příprava na PET, FCE, CAE - 20 hod. týdně, 5x týdně (po-pá 9.00 - 12.30 hod.) - odpolední příprava na KET, PET, FCE - 20 hod. týdně, 5x týdně (po-pá 14.00-17.30 hod.) - večerní příprava na maturitu, PET - 9 hod. týdně, 3x týdně (po+st+čt 17.45-20.00 hod.) - večerní příprava na FCE, CAE - 6 hod. týdně, 2x týdně (po+st nebo út+čt 17.45-20.00 hod.) - večerní příprava na FCE, CAE, CPE - 3 hod. týdně, 1x týdně (po, út, st nebo čt 17.45-20.00 hod.) Kurzy španělštiny v Praze - večerní kurzy španělštiny - 3 hod. týdně, 1x týdně (po, út, st nebo čt 17.45-20.00 hod.) Intenzivní kurzy angličtiny v Jazykové škole Elvis představují spojení rychlé a kvalitní výuky angličtiny. Všechny Intenzivní kurzy angličtiny lze navštěvovat v hlavním městě Praha. Těšíme se na Vás!


Letní kurzy angličtiny v Praze - "M" Florenc

Letní kurzy angličtiny v Praze - "M" Florenc

Přemýšlíte, že byste chtěli konečně pohnout s angličtinou? Využijte léto a udělejte hmatatelný pokrok v intenzivních dopoledních, či celodenních kurzech, nebo se rozmluvte ve večerních konverzacích s americkým lektorem. Kurzy angličtiny mohou využít i studenti jako přípravu na reparát, maturitu, nebo zkoušku na VŠ. V srpnu (11.-15.8.) opět poběží i přípravný kurz na maturitu či reparát z matematiky . Kurzy angličtiny otevíráme v úrovních A0-B2+: Bližší informace najdete na našem webu, nebo v přiloženém letáku. - 4 hod. denně., 5x týdně - dopolední po-pá 9.00-12.30 hod. (20 hod./t.) kurz je na 2 nebo 4 týdny zahájení: 21.7.; 4.8.; 18.8. 2014 - 8 hod. denně, 5x týdně - celodenní po-pá 9.00-16.30 hod. (40 hod./t.) kurz je na 1 týden zahájení: úrovně A1,A2 18.8. 2014, úrovně B1,B2 25.8. 2014 - 2x3 hod. týdně - večerní konverzace po+st/út+čt 18.00-20.30 hod. (6 hod./t.) kurz je na 4 týdny - lze chodit i kratší dobu (kdykoliv v červenci a srpnu) zahájení 21.7., 4.8.; 18.8. 2014


Pomaturitní studium angličtiny 2014/15 Praha

Pomaturitní studium angličtiny 2014/15 Praha

Pomaturitní studium v Jazykové škole Elvis vám nabízí velice kvalitní a ucelené jazykové vzdělání. Denně vyučuje český lektor a rodilý mluvčí. Cílem ročního pomaturitního studia je naučit vás v angličtině přemýšlet a používat ji jako zcela přirozený prostředek komunikace s druhými lidmi. Na závěr roku pak můžete složit některou ze světově uznávaných jazykových zkoušek, na které vás budeme během celého roku systematicky připravovat. Pomaturitní studium nabízíme již více, než 20 let. Máme výborné lektory a efektivní plány pro výuku angličtiny. Učebny Jazykové školy Elvis jsou v hezké lokalitě, v blízkosti metra Florenc - tedy výborně dostupné pro pražské i mimopražské studenty. Srdečně vás zveme na dny otevřených dveří s ukázkovou hodinou: - úterý 17. června 2014 v 16.00 hod. - středa 3. září 2014 v 16.00 hod.


Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

Jazyková škola Elvis nabízí různé možnosti, jak studium v zahraničí uskutečnit. Můžete si vybrat z nabídky krátkodobých i dlouhodobých kurzů angličtiny, se zaměřením na obecnou, obchodní, či akademickou angličtinu. Další možností je systematická příprava na některou z mezinárodních zkoušek z angličtiny, jako jsou cambridgeské zkoušky (FCE, CAE, CPE, IELTS), nebo americká zkouška TOEFL. Chcete-li se naučit dobře anglicky a své znalosti současně prověřit v praxi, zvolte si program "Career Development", který efektivně kombinuje výuku angličtiny (francouzštiny) s pracovní stáží v některé z mezinárodních společností. Pro zájemce o získání vysokoškolského titulu z anglicky mluvící země zajistíme studium na vysoké škole v zahraničí. Možné je bakalářské, magisterské i postgraduální studium. Nemáte-li angličtinu na úrovni C1 a přesto chcete studovat, je možné navštěvovat semestrální, či roční kurz akademické angličtiny, který vás na studium dobře připraví. Využijte pobyt v anglicky mluvícím prostředí a naučte se mluvit anglicky bez problémů! Studium v zahraničí je spolehlivým řešením – jazyk se naučíte efektivně používat v běžném životě. Nejdůležitější je se nebát – zahraniční studium vás bude bavit a vy konečně získáte sebedůvěru při používání angličtiny. Kam můžete vyrazit studovat? - Anglie - Austrálie - Irsko - Kanada - Malta - Nový Zéland - USA - JAR Běžným standardem škol v zahraničí jsou moderně vybavené učebny, společenská místnost, studovna, knihovna, zdarma připojení k internetu. Školy zprostředkovávají ubytování (hostitelské rodiny, vlastní apartmány s plně vybavenou kuchyňkou, hotely) a poskytují plný studentský servis.


Firemní výuka obchodní angličtina Praha

Firemní výuka obchodní angličtina Praha

Jazyková škola Elvis, s.r.o. nabízí firemní výuku obchodní angličtiny. Výuka pro: - asistentky a referenty - střední management - vrcholný management - pracovníky v bankovnictví. Základní jednotkou je vyučovací hodina. Vyučovací hodina činí celkem 45 minut. pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat, nebo se k nám rovnou přijďte podívat.


Firemní jazykové kurzy Praha

Firemní jazykové kurzy Praha

Jazykovou výuku ve firmách zajišťujeme již 24 let. Jsme školou, do které se studenti vracejí. V mnoha firmách učíme dlouhodobě a velkou část nových klientů získáváme na doporučení našich bývalých absolventů. Snažíme se budovat a udržovat dobrou pověst školy, a to jak kvalitní výukou, tak slušným jednáním s našimi klienty. Pro náročné klienty nabízíme intenzivní firemní jazykové kurzy, kde garantujeme pokrok studentů. V případě, že studenti neudělají předpokládaný pokrok ve výuce, lektor se jim věnuje nad rámec standardní výuky. Firemní jazyková výuka poskytuje možnost vytvořit kurzy, které sednou všem účastníkům. Zvlášť u výuky v malých skupinkách nebo výuky individuální můžeme ušít kurz přesně na míru každému - jak podle jeho pracovního zařazení, zkušenostmi s cizími jazyky, tak i třeba s ohledem na věk, či pracovní vytíženost. Navíc si můžete sami vybrat, zda preferujete českého učitele, nebo třeba rodilého mluvčího, nebo v průběhu výuky lektora změnit. Kromě kvalitní výuky se snažíme poskytnout klientům také co nejlepší servis při komunikaci s naší školou. Zaměstnanci Jazykové školy Elvis Vám jsou k dispozici pro jakékoliv dotazy, připomínky či změny v průběhu výuky. V případě nutnosti lze volat i večer, nebo během víkendů. Poskytujeme 10% slevu na veškeré učebnice a slovníky. Do firmy vám dovezeme učebnice zdarma. Naši firemní klienti navíc získávají automaticky 5% slevu na všechny kurzy angličtiny a kurzy španělštiny pro veřejnost. A to jak pro sebe, tak pro rodinné příslušníky. Je možné si vybrat z kurzů obecné angličtiny, obchodní angličtiny, nebo se u nás připravovat ke zkouškám (maturita, PET, FCE, CAE, CPE). Kurzy otevíráme každých 6 týdnů ve školním roce, během léta pak každé 1-2 týdny. Naším prvotním cílem je spokojenost studentů, což pro nás v první řadě znamená zajistit: - kvalitní rozřazení - profesionální a příjemné lektory - efektivní plán výuky - kvalitní učebnice - vedení hodin tak, aby se studenti nejen co nejvíce naučili, ale také, aby je výuka bavila a byla pro ně zajímavá Okamžitá řešení: - jsme připraveni Vám poskytnout odborné poradenství při plánování výuky a organizaci kurzů ve Vaší společnosti - budeme s Vámi v kontaktu, můžete se na nás kdykoliv obrátit a prodiskutovat případné dotazy, připomínky a návrhy - v případě nespokojenosti studentů s výukou, či přístupem lektora situaci bez prodlení řešíme výměnou lektora pokud možno okamžitě, či v co nejkratším možném termínu Metoda výuky: V Jazykové škole Elvis vyučujeme moderní a efektivní komunikativní metodou. Výuka je vedena v cílovém jazyce (tedy např. výuka angličtiny v angličtině, nikoliv v češtině). Klademe se důraz na propojení jazyka, který je vyučován na hodině s jazykem, který studenti běžně používají ve svém životě a zaměstnání. Naučíme studenty domluvit se v cizojazyčném prostředí. Nabídka, ukázková hodina: Budete-li zvažovat spolupráci, moc rádi Vám připravíme nabídku na míru vám a vašim zaměstnancům. Můžete si u nás také objednat ukázkovou hodinu jen za 250 Kč. Budeme se těšit, že se i vy stanete našimi spokojenými klienty. Zajistíme pro vás: firemní kurzy angličtiny v Praze firemní kurzy angličtiny v Liberci firemní kurzy angličtiny v Ostravě firemní kurzy angličtiny v Českých Budějovicích firemní kurzy angličtiny v Jihlavě firemní kurzy němčiny v Praze firemní kurzy francouzštiny v Praze firemní kurzy španělštiny v Praze firemní kurzy češtiny pro cizince v Praze firemní kurzy italštiny v Praze firemní kurzy čínštiny v Praze firemní kurzy ruštiny v Praze firemní kurzy japonštiny v Praze Jazyková škola Elvis, s.r.o. Karlínské náměstí 225/8, 186 00 Praha 8


Intenzivní kurzy angličtiny Praha

Intenzivní kurzy angličtiny Praha

U nás ztratíte ostych mluvit! Máte pocit, že se učíte už roky a přesto se pořád stydíte mluvit? Čeká Vás důležitý pracovní pohovor? Odjíždíte do zahraničí, nebo čekáte anglicky mluvící návštěvu? Zkrátka, víte, že potřebujete s angličtinou v krátké době výrazně pohnout? Intenzivní kurzy jsou ideální volbou. Rozmluvíte se, zlepšíte si schopnost porozumět a získáte v komunikaci větší jistotu. Jsme odborníci na intenzivní jazykové kurzy angličtiny. Ceny našich kurzů pro veřejnost se pohybují kolem 86, 50 Kč za hodinu – při pokračování získáte 5% slevu a hodina vás vyjde pouze 82, 20 Kč! Můžete si vybrat buď intenzivní dopolední kurzy (3x týdně), nebo kurzy večerní (3x, 2x či 1x týdně). Aktuální nabídku najdete na našich internetových stránkách. Kurzy angličtiny jsou buď na 6 týdnů, trimestr, nebo pololetí. Výuka je nastavena tak, aby se v jednom kurzu vždy probrala celá zakoupená učebnice - tedy polovina dané jazykové úrovně. Jestli chcete tuto látku zvládnout za 6 týdnů, nebo za pololetí, záleží jen na vás, jak intenzivní kurz si vyberete. Je možné intenzitu výuky během roku kombinovat, tedy například začít intenzivním kurzem a potom pokračovat méně intenzivní výukou. U všech kurzů studentům zaručujeme možnou návaznost dalším kurzem s 5% slevou. Učebnice si studenti mohou zakoupit přímo u nás s 10% slevou. Vyučujeme komunikativní metodou, ve které se klade důraz na důležitost propojení jazyka, který je vyučován na hodině s jazykem, který studenti běžně používají ve svém životě a zaměstnání. Komunikativní metoda výuky vede studenty ke schopnosti domluvit se v cizojazyčném prostředí. Lektor se studenty probírá praktická témata z obecné i odborné angličtiny, která se snaží převést do komunikačních situací, se kterými se studenti setkávají. Ať už v běžném životě, nebo své profesi. Nejedná se tedy o lektorovu přednášku, ale o vzájemnou interakci a spolupráci mezi ním a studenty. Intenzivní kurzy angličtiny v Jazykové škole Elvis představují spojení rychlé a kvalitní výuky angličtiny. Všechny Intenzivní kurzy angličtiny lze navštěvovat v hlavním městě Praha. Učebny máme docházkové vzdálenosti od stanice metra Florenc, či Křižíkova (též tram. 3, 8), budova Jazykové školy Elvis je na Karlínském náměstí, hned za kostelem sv. Cyrila a Metoděje. Těšíme se na Vás!


Praha kurzy angličtiny

Praha kurzy angličtiny

Jazyková škola Elvis, s.r.o. nabízí kurzy angličtiny. Aktuální kurzy angličtiny naleznete viz odkaz níže:


Intenzivní kurzy angličtiny od 5.11.2012

Intenzivní kurzy angličtiny od 5.11.2012

Důraz je kladen na zlepšení komunikativních dovedností - tedy na schopnost mluvit a rozumět. Výuka je vedena v angličtině. Cílem našich kurzů je získat praktickou znalosti angličtiny. Snažíme se, aby studenti ztratili ostych mluvit a byli schopni použít v běžném životě vše, co se u nás naučili. V intenzivních kurzech je dostatek prostoru pro konverzaci, v rámci které se studenti učí novou látku a současně ji důkladně procvičují a opakují. Tím si nejen znalosti upevňují, ale současně se učí angličtinu bez ostychu používat. Hodiny jsou vedeny zábavně, plán výuky je vypracován tak, aby po ukončení kurzu studenti sami cítili, že udělali v angličtině velký pokrok. Kurzy jsou na sebe návazné, při pokračování poskytujeme 5% slevu. Dopolední výuka: - 3x týdně (10 hod./t.) - 2x týdně (10 či 6 hod./t.) Večerní výuka: - 3x týdně (9 hod./t.) - 2x týdně (6 hod./t.) - 1x týdně (3 hod./t.)


Pomaturitní studium angličtiny 2012/2013

Pomaturitní studium angličtiny 2012/2013

Jazyková škola Elvis, s.r.o. nabízí pomaturitní studium angličtiny. Angličtinu lze kombinovat s NJ, FJ, ŠpJ Kvalitní a zábavná výuka, skvělí lektoři. Systematická příprava na cambridgeské zkoušky (KET, PET, FCE,CAE). Kvalitu výuky dokazuje stabilně vysoká úspěšnost našich studentů u zkoušek, že se studentům u nás líbí zase to, že více než polovina přichází na doporučení našich bývalých studentů. Učebny jsou u metra Florenc – snadná dostupnost i pro mimopražské studenty. Pro maturanty z roku 2012 statut SŠ studenta. Rezervujte si své místo již nyní prostřednictvím formuláře níže na této stránce.


Prázdninové jazykové kurzy Praha

Prázdninové jazykové kurzy Praha

Prázdniny jsou nejlepší dobou, kdy se učit cizí jazyky; zejména pro studenty, nebo učitele, kteří přes rok nemají času nazbyt, ale i pro rodiče, kterým odjedou děti na prázdniny. Rozmluvíte se, zlepšíte si schopnost porozumět a získáte v komunikaci větší jistotu. Nabízíme nejen kurzy angličtiny, ale i kurzy španělštiny. Letní kurzy angličtiny i španělštiny jsou cíleny na rozvoj komunikativních dovedností, zaměřujeme se především na zlepšení schopnosti mluvit a porozumět. Nabízíme vám opravdu kvalitní a efektivní systém výuky i profesionální a příjemné lektory. Svých studentů si vážíme a snažíme se, aby se u nás co nejvíce naučili a zároveň, aby je výuka bavila. Snad proto se k nám hodně studentů znovu a znovu vrací. Budeme rádi, pokud se i vy rozhodnete pro studium u nás. Prázdninové kurzy angličtiny otevíráme od poloviny června do konce srpna a to téměř každý týden. Můžete si vybrat jen jeden kurz, nebo během léta absolvovat kurzy dva, či více. Prázdninové kurzy španělštiny otevíráme v menším rozsahu, většinou nabízíme jeden intenzivní kurz v červenci a jeden v srpnu. Učebny máme v centru Prahy, v blízkosti stanice metra Florenc a zastávky tramvaje 3 a 8. Jazyková škola Elvis sídlí za kostelem sv. Cyrila a Metoděje, u karlínského parku, kde můžete trávit při hezkém počasí přestávky. V okolí je mnoho restaurací se zahrádkami, kde lze poobědvat, nebo se po výuce setkat se svými spolužáky, či lektory. Poloha naší školy je ideální i pro mimopražské studenty. Těm můžeme po dobu kurzu zajistit ubytování v blízkosti školy. Maminkám, zatímco budou studovat angličtinu, nabízíme možnost umístit děti od 3 let do soukromé mateřské školy. Intenzivní letní kurzy angličtiny: - Týdenní intenzivní kurzy s výukou 8 hodin denně (po-pá 9.00-17.00 hod.) - Dvoutýdenní dopolední či odpolední kurzy s výukou 4 hodiny denně (po-pá 9.00-12.30 nebo 17.00 - 20.15 hod.) - Měsíční dopolední či odpolední kurzy s výukou 4 hodiny denně (po-pá 9.00-12.30 nebo 17.00 - 20.15 hod.) - Večerní konverzační kurzy s výukou 6 hodin týdně (po+st nebo út+čt 18.00 - 20.30 hod.) . Intenzivní letní kurzy španělštiny: - Týdenní intenzivní kurzy s výukou 8 hodin denně (po-pá 9.00-17.00 hod.) Pokud se chcete přihlásit na letní jazykové kurzy s předstihem a nenajdete ještě na našich stránkách aktuální nabídku, prosím kontaktujte nás emailem. Děkujeme. Rozhodnete-li se strávit část léta v Elvisu studiem angličtiny, či španělštiny, věříme, že nebudete litovat. Těšíme se na Vás:-)


Letní kurzy matematiky a fyziky

Letní kurzy matematiky a fyziky

Kompletní středoškolská matematika a fyzika Náplní kurzu je procvičování a testování pochopených principů v matematice a fyzice. Snahou je názorná výuka s cílem daný problém pochopit, nikoliv učení se vzorečků nazpaměť. Kurzy jsou určeny studentům, kteří se: - potřebují připravit na úspěšné složení reparátu - připravují na úspěšné složení podzimní maturitní zkoušky - připravují na druhé kolo přijímacích zkoušek na VŠ - chtějí v matematice a fyzice zdokonalit a pochopit podstatu, aby mohli snáze navazovat v dalším studiu na vysokých školách s výukou matematické analýzy a algebry a oborů fyziky Kurzy vyučují naši stálí a prověření lektoři, většinou studenti, či čerství absolventi fakulty matematicko-fyzikální, či jaderné fyziky. Vyučovanému předmětu tedy nejen rozumí a skvěle ho ovládají, ale znají i potřeby a nároky na různé typy zkoušek z matematiky a fyziky. Naši lektoři jsou i dobří pedagogové. Látku umějí dobře vysvětliti a pomohou vám naučit se ji prakticky aplikovat. Nemusíte mít tedy strach z nezáživných hodin, na kterých se nic nového nenaučíte. Kurzy matematiky a fyziky otevíráme v druhé polovině srpna, v případě zájmu i začátkem září. Výuka je týdenní, intenzivní: Matematika: 6 hodin denně - po-pá 9.00-15.00 hod. Fyzika: 3 hodiny denně - po-pá 17.00 - 19.30 hod. Pokud se chcete přihlásit na letní kurzy matematiky a fyziky s předstihem a nenajdete ještě na našich stránkách aktuální nabídku, prosím kontaktujte nás emailem. Děkujeme.


Přípravné kurzy ke zkouškám z angličtiny

Přípravné kurzy ke zkouškám z angličtiny

Zvládněte důležité zkoušky a testy - perfektně vás na ně připravíme! Čekají vás přijímací zkoušky na VŠ nebo např. maturita z angličtiny? Hledáte nové zaměstnání a víte, že certifikát z angličtiny vám výrazně zvýší šanci uspět? Chcete si zlepšit jazykové vzdělání a úspěšně složit uznávanou jazykovou zkoušku, např. některou z Cambridge Exams - KET, PET, FCE, CAE, CPE? S přípravnými kurzy ke zkouškám máme dlouholeté zkušenosti, proto studentům garantujeme vysoce kvalitní přípravu pod vedením profesionálních lektorů. Díky propracovaným, efektivním studijním plánům a výborným lektorům mají naši studenti dlouhodobě vysokou úspěšnost u mezinárodních jazykových zkoušek. Jsme partnerskou organizací British Council a přípravným centrem Cambridge University. Proč si vybrat přípravné kurzy? - naučíte se jazyk používat nejen v konverzaci (v mluvení a poslechu), ale výrazně se zlepšíte i ve schopnosti číst a psát – zvýšíte si celkovou kompetenci v angličtině zkouška slouží jako mezinárodní doklad o dosažené jazykové úrovni - zkouška slouží jako motivace k intenzivnějšímu studiu - náročnost kurzu je přímo úměrná náročnosti skládané zkoušky, to znamená, že kurz vyžaduje intenzivnější přípravu a tak zaručuje váš rychlý jazykový postup - certifikát FCE/CAE/CPE vám může otevřít nové možnosti v profesní kariéře - certifikát FCE je oficiálně uznáván namísto státní maturitní zkoušky z angličtiny - certifikát CAE (CPE) Vám umožní studovat na kterékoliv vysoké škole v zahraničí Aktuální nabídku naleznete na našich internetových stránkách.


Letní kurzy v Praze - AJ, ŠpJ, matematika

Letní kurzy v Praze - AJ, ŠpJ, matematika

- Týdenní intenzivní kurzy angličtiny a španělštiny: výuka 40 hod./t., 8 hod. denně (9.00 - 17.00 hod.) - 2-4 týdenní intenzivní kurzy angličtiny: výuka 20 hod../t., 4 hod. denně (9.00- 12.30 nebo 16.30 - 20.00 hod.) - Večerní měsíční konverzace - angličtina: výuka 6 hod../t., 2x týdně (18.00 - 20.30 hod.) Zaměření na komunikaci, max. 9 studentů ve skupině, špičkoví čeští a zahraniční lektoři. - Kurzy matematiky v srpnu - příprava na maturitu a VŠ Učebny u metra Florenc


Intenzivní kurzy angličtiny od 21. května

Intenzivní kurzy angličtiny od 21. května

Jedete v létě do zahraničí a chcete si zlepšit angličtinu? Potřebujete se rozmluvit a udělat v krátkém čase výrazný pokrok? Nabízíme Vám 6-týdenní intenzivní kurzy. Dopoledne můžete studovat 3x týdně (10hod. týdně), večer pak 3x či 2x týdně (9 či 6 hod. týdně). Díky intenzivní výuce budete mít na hodinách dostatek prostoru na procvičení angličtiny v konverzaci. Kurzy probíhají od 21.5. do 29.6.2012. Učebny u metra Florenc.


Pomaturitní studium angličtiny 2014/2015

Pomaturitní studium angličtiny 2014/2015

Pomaturitní studium angličtiny Praha V našem pomaturitním studiu angličtiny se nejen naučíte anglicky, ale výuka Vás bude bavit. Svých studentů si vážíme a snažíme se vytvářet přátelské a inspirativní prostředí pro studium. Jsme partnerskou školou British Council a máme certifikaci Cambridhe ESOL. Pro nové studenty pořádáme dny otevřených dveří s ukázkovou hodinou. Hlavní jazyk je angličtina (20 hod. týdně), je možná kombinace s němčinou, francouzštinou či španělštinou. Proč pomaturitní studium angličtiny právě u nás? - na studentech nám záleží - denně český lektor a rodilý mluvčí - 24 let zkušeností - zařazení do vyhlášky MŠMT ČR - uděláte obrovský pokrok v angličtině nabízíme zábavnou a efektivní výuku - pro maturanty z roku 2014 statut SŠ studenta můžete si složit mezinárodní zkoušku z obecné, akademické, či pracovní angličtiny - více než 40% studentů k nám chodí na doporučení bývalých absolventů - jsme partnerskou organizací British Council - učebny máme v centru Prahy, v blízkosti stanice metra Florenc (trasa "C" a "B"). Snadné dojíždění i pro mimopražské studenty Pomaturitní studium angličtiny v Elvisu - výhody: - žádné překlady – naučíme Vás v angličtině přemýšlet - celý rok se budete systematicky připravovat na mezinárodní jazykové zkoušky – naši studenti mají u zkoušek téměř stoprocentní úspěšnost - příprava na zkoušky zaručuje efektivní výuku praktické angličtiny - naši lektoři jsou zkušenými examinátory, budete tedy vyučováni opravdovými profesionály - domluvíte se s rodilými mluvčími - budete umět v angličtině číst i psát - učebny jsou v karlínském parku, kde můžete trávit při hezkém počasí přestávky, výjimečně v letním období proběhne v parku i výuka konverzace Možnosti přistoupení i během školního roku: - maturantům z roku 2014 je přiznán statut SŠ studenta při nástupu do konce roku 2014! - před přihlášením se můžete přijít podívat na ukázkovou hodinu zdarma. Uvidíte systém výuky i atmosféru ve škole a třídě. Poznáte naše lektory i své budoucí spolužáky.