OHŇOSTROJE Krupička, s.r.o.


Ke Křížkám 166, Praha 10 - Dubeč 107 00
Telefon: +420 272 706 963

Zábavní pyrotechnika z tradičního velkoobchodu Pyrotechnika Krupička je k dostání v eshopu nebo kamenných prodejnách v Praze a Brně.
Dlouholeté zkušenosti, kvalitní zboží, rychlé dodání a skvělé ceny.

Celoroční prodej pyrotechniky (nejen na Silvestra).
V širokém sortimentu e-shopu i prodejen je zábavná pyrotechnika - Xplode, ohňostroje - sestavy na jeden odpal, kompakty na různý počet ran. Dále dělobuchy, petardy, rachejtle, rakety, bengálské ohně, kulové pumy 45 až 150 mm i válcové pumy. Žádanou skupinu produktů tvoří také fontány, vulkány, prskavky, světlice a pochodně.
V nabídce nesmí chybět ani oblíbené létající lampióny přání.
Myslíme také na děti produkty z oblasti tzv. dětské pyrotechniky, která zahrnuje chemické světlo či bouchací kuličky.
Naše pyrotechnika je jak pro venkovní použití, tak pro interiérové efekty.
Pro Silvestrovské a jiné oslavy můžete u nás pořídit také konfety a karnevalové kostýmy a masky.

Realizace ohňostrojů na přání
Bohaté zkušenosti máme také s kompletní realizací ohňostrojů a ohňostrojných prací na míru a podle přání našich zákazníků, včetně zajištění novoročního ohňostroje v Praze.
Obrací se nás ale také firmy, státní instituce, obce, města, divadla, politické strany i soukromé osoby, pro které realizujeme svatební, zahradní i interiérové ohňostroje, nápisy a firemní loga ohněm a další speciální efekty na přání.

Další důležitou skupinu produktů tvoří volně prodejné zbraně - plynovky, plynové pistole, vzduchovky, airsoftové zbraně, náboje, střelivo a příslušenství, nože a obranné prostředky - boxery, obušky, paralyzéry, pepřové spreje a praky.

V případě zájmu o zábavní pyrotechniku navštivte e-shop www.krupicka.cz s výdejním místem v Praze 10 - Dubči nebo některou z kamenných prodejen v nákupních centrech - Praha-Čestlice a Brno.

IČ: 26454025
DIČ: CZ26454025
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 mil. až 10 mil. Kč

Telefon:
+420 272 706 963
+420 731 445 413

Email:
info@pyrotechnika.cz

Web:GPS: 50°3′51.59″ N, 14°35′42.14″ E

QR kód firmy OHŇOSTROJE Krupička, s.r.o.

Jsme moderní zubní klinika v Praze 4 s nadstandardním vybavením. Poskytujeme komplexní stomatologické ošetření na nejvyšší úrovni, preventivní, záchovnou a estetickou stomatologii i ortodoncii.

Specialista na zrcadlové leštění a opravy forem. Mikronavařování, laserové navařování a gravírování.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Pronájem a stavba párty stanů, stánků, cateringových stanů a montovaných hal pro zastřešení jakékoliv firemní akce

M.P.M., spol. s r.o.

Pronájem a stavba párty stanů, stánků, cateringových stanů a montovaných hal pro zastřešení jakékoliv firemní akce

Hledáte možnost jak zastřešit firemní akci? Potřebujete k tomu velký stan? Jedná se o velkou firemní událost, večírek či školení ve venkovním prostředí? Na počasí nikdy není radno spoléhat, protože to se může změnit během minuty a to i v horkém letním dni, kdy je sice osvěžení příjemné, ale pro ženy i muže v kostýmkách a kvádrech tak trochu nežádoucí. A právě proto poskytne naše společnost M.P.M., spol. s.r.o. zastřešení jakékoliv akce a to nejenom firemní, ale také svatby, koncertu či jiné události.


Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření

GAVONA GASTRO s.r.o

Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření

Pořádáte oslavu, svatbu, raut či jakoukoliv akci, která se neobejde bez dobrého jídla a pití? Základem úspěchu je kvalitní gastro zařízení, díky kterému bude kvalita přípravy a podávání pokrmů či pití na velmi vysoké úrovni. Nenechte si pokazit pořádanou akci podceněním gastronomického vybavení a využijte služeb společnosti GAVONA působící převážně v Jeseníku, Šumperku, Olomouci a okolí. Již řadu let poskytuje kompletní zajištění výbavy od sklenic či talířů až po konvektomaty či grily.


Pronájem a montáž party a cateringových stanů pro vaše venkovní akce

M.P.M., spol. s r.o.

Pronájem a montáž party a cateringových stanů pro vaše venkovní akce

Chystáte oslavu, svatbu, večírek či jinou společenskou událost pod širým nebem? Společnost M.P.M. se zabývá komplexním zajištěním party a cateringových stanů, od jejich pronájmu přes montáž až po jejich dekoraci, instalaci pódií či vytápění.


Party stany a montované haly – řešení pro všechny venkovní akce

M.P.M., spol. s r.o.

Party stany a montované haly – řešení pro všechny venkovní akce

Pořádáte velkou firemní akci nebo večírek, organizujete setkání s větším množstvím přátel a nebo hledáte vhodné místo pro svatbu? Nebo organizujete sportovní akci, a potřebujete zajistit zázemí pro účastníky? Vhodným řešením jsou party stany, které dobře poslouží i v případě, že potřebujete náhle vyřešit nedostatek prostoru.