Jiří Poukar


Fibichova 28, Jihlava 586 01

Ubytování, penzion, pension:
-nadstandardní ubytování
-kapacita 23 míst
-7 pokojů, celkem 16+7 lůžek
-pokoje s koupelnou, WC, televize, připojení na internet
-další služby dle domluvy
-kuchyňka, standardně vybavena
-ubytování se psem, pes dle domluvy
-možnost pořádání rodinných a společenských akcí
-dětský koutek - letní zahrádka kapacita 12 míst.
-možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů

Cukrárna, kavárna:
-zákusky, buchty domácí výroby
-palačinky
-pravá italská káva a čokoláda
-zmrzlina, zmrzlinové poháry
-ovocné saláty
-alkoholické, nealkoholické nápoje
-pečeme cukroví a dorty na zakázku (narozeniny, svatby, vánoce aj.)
-dětský koutek.

IČ: 64346030
DIČ:
Okres: Jihlava
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jiří Poukar

Cukrárna s pohádkami leží pár kroků od rušného centra města Jihlava

Cukrárna s pohádkami leží pár kroků od rušného centra města Jihlava

Dort ve tvaru poprsí, vítěze soutěže čtenářů Jihlavského deníku o nejoblíbenější cukrářský výrobek, si minulý čtvrtek z jihlavské cukrárny a kavárny Dena odnášela Hana Wohlhöfnerová-Kučerová.


Rodinný penzion, ubytování Vysočina

Rodinný penzion, ubytování Vysočina

Penzion DENA, najdete přímo v centru Jihlavy. Poskytneme Vám příjemné ubytování v moderním stylu. Součástí našeho penzionu je parkoviště, které je hlídáno kamerovým systémem. K dispozici je připojení na internet, WIFI. Kavárna – cukrárna s vlastní výrobou zákusků a dortů, letní předzahrádka s dětským pískovištěm, pro děti koutek i horolezecká stěna. Ubytujeme jak rodinu s dětmi, tak i obchodní klienty a turisty. Dva pokoje jsou vybaveny kuchyňskou linku. Celková kapacita penzionu je 23 míst. Můžeme nabídnout 7 pokojů a celkem 16 +7 lůžek. Každý pokoj má koupelnu, WC, televizi. Nabízíme také pobytové balíčky, pro rodiny i páry. Rodinný penzion, ubytování, firemní akce Vysočina. Více informací na webových stránkách.


Penzion, ubytování, rodinné pobyty Jihlava

Penzion, ubytování, rodinné pobyty Jihlava

Penzion DENA, se nachází přímo v srdci Jihlavy. Penzion poskytuje ubytování v moderním a příjemném penzionu. Součástí je parkoviště, které je hlídáno kamerovým systémem. V objektu je připojení na internet, WIFI. Nabízíme i kavárnu – cukrárnu s vlastní výrobou zákusků a dortů, letní předzahrádku s pískovištěm pro děti, dětský koutek i horolezeckou stěnu. Ubytujeme rodinu s dětmi, obchodní klienty, turisty a další. Dva pokoje mají i kuchyňskou linku. Kapacita penzionu je 23 míst. Máme 7 pokojů a celkem 16+7 lůžek. Pokoje s koupelnou, WC, televizí. V nabídce jsou pobytové balíčky. Penzion, ubytování, rodinné pobyty Jihlava Více informací na webových stránkách.


Sládkem na jeden den-pobytový balíček

Sládkem na jeden den-pobytový balíček

Sládkem na jeden den-pobytový balíček. Splňte si sen a buďte na jeden den sládkem v Radničním minipivovaru v Jihlavě. Uvidíte celý proces výroby piva, ale také se ho naučíte vařit sami! Celou dobu budete při různých činnostech v rámci vaření piva pravou rukou zkušeného sládka. Vyzkoušíte si, jak probíhá šrotování sladu, vystírka, chmelovar, sbírání deky z otevřené spilky a spoustu dalších činností. Aktivně se budete účastnit výroby jedné šarže zlatavého moku. Za 5-8 týdnů pak obdržíte dárkové balení piva z této šarže a budete se tak moci pyšnit Vaším vlastním pivním kouskem. Pivo začínáme vařit kolem 9 hodiny ráno a vaří se až do večera. Obsah balíčku: -2 dny / 1 noc; 2 osoby » 6.770,- Kč -1x ubytování -1x snídaně formou švédských stolů -aktivní účast na výrobě piva: zajímavosti o pivě, technologický postup výroby, seznámení se všemi pomůckami a ingrediencemi k výrobě piva -ochutnání všech aktuálně navařených piv v pivovaru a neomezená konzumace piva přímo z ležáckých tanků v průběhu celého dne, na závěr odchodový pivní panáček -pro tvrdě pracující pomocníky sládků je připraveno studené občerstvení a polední 3chodové menu -dárkové balení "vlastního piva" - 4 lahve -pivní dárky: certifikát od sládka, originální pivní džbánek s logem pivovaru, pivní tácek a etikety na pivo Příjezd a ubytování dle domluvy, opuštění pokoje do 14.00 hod. Zážitek probíhá ve dnech úterý - sobota. Čas zážitku: cca 10 hodin, Speciální požadavek: Sládkem na jeden den se může stát pouze osoba starší 18ti let. Pro práci sládka doporučujeme oblečení na převlečení, abyste se v pivovarském pracovním zápalu neumazali.V ležáckém sklepě je opravdu zima. 1 osoba - 5.845,- Kč (jednolůžkový pokoj) 2 osoby - 6.770,- Kč (1x dvoulůžkový pokoj) 3 osoby - 7.695,- Kč (1x třílůžkový pokoj) 4 osoby - 9.120,- Kč (2x dvoulůžkový pokoj).


Ubytování, rodinné pobyty Vysočina

Ubytování, rodinné pobyty Vysočina

Penzion DENA, se nachází v Jihlavě, a nabízí Vám ubytování v moderním a příjemném penzionu s hlídaným parkovištěm pomocí kamerového systému. V objektu je připojení na internet, WIFI. Penzion má kavárnu – cukrárnu s výrobou zákusků a dortů, letní předzahrádku s pískovištěm pro děti, dětský koutek a horolezeckou stěnu. Ubytování je vhodné jak pro rodinu s dětmi, tak pro obchodní klienty, turisty a další. Ve dvou pokojích je i kuchyňská linka. Kapacita 23 míst -7 pokojů, celkem 16+7 lůžek. Pokoje s koupelnou, WC, televizí. Penzion nabízí také pobytové balíčky. Ubytování, rodinné pobyty Vysočina. Více informací na webových stránkách.


Rodinné pobyty, ubytování Vysočina – Jihlava

Rodinné pobyty, ubytování Vysočina – Jihlava

Rodinné pobyty, ubytování Vysočina – Jihlava. Pobytový balíček: Rodina II. Obsah: -3 dny / 2 noci; 2+2 » 4.650,- Kč -2x ubytování v rodinném pokoji pro 2 dospělé a maximálně 2 děti do 15 let -2x snídaně formou švédského stolu -překvapení na pokoji -sleva do aquaparku – Vodní ráj 50% (říjen-květen) -zapůjčení společenských her na pokoj -volný vstup do jihlavské ZOO -pobyt v solné jeskyni -na přání můžeme zajistit jízdu na koni. Nástup ve 12:00 hod, opuštění pokoje do 14:00 hod.


Rodinné pobyty Vysočina – Jihlava.

Rodinné pobyty Vysočina – Jihlava.

Rodinné pobyty Vysočina – Jihlava. Pobytové balíčky: Rodina I. Obsah: -2 dny / 1 noc; 2+2 » 2.490,- Kč -1x ubytování v rodinném pokoji pro 2 dospělé a maximálně 2 děti do 15 let -1x snídaně formou švédského stolu -překvapení na pokoji -sleva do aquaparku – Vodní ráj 50% (říjen- květen) Nástup ve 12:00 hod, opuštění pokoje do 14:00 hod.


Pobyt pro dva ve znamení piva–pobytový balíček

Pobyt pro dva ve znamení piva–pobytový balíček

Pobyt pro dva ve znamení piva–pobytový balíček. Prohlídka pivovaru (30-45 min.) Provede Vás prostorami minipivovaru: pivnice, varny, spilky na kvašení piva a ležácký sklep s tanky pro zrání piva. V průběhu prohlídky obdržíte každý účastník exkurze vzorek piva přímo z ležáckého tanku. Řízená pivní degustace (45-60 min.) Při prohlídce pivovaru ochutnáte vzorek čerstvého piva, a to přímo z ležáckého tanku. Na porovnání Vám dopřejeme komplexní degustaci piv z Radničního minipivovaru a degustaci 5 piv z jiných tuzemských nebo zahraničních minipivovarů. Budete poznávat celkové vjemy zlatavého moku – barva, chuť vůně, hořkost. Obsah balíčku: -3 dny / 2 noci; 2 osoby » 5.550,- Kč -2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji -2x snídaně formou švédských stolů -na pokoji láhev sektu a miska ovoce -romantická večeře při svíčkách-3chodové menu -2x relaxační masáž-vlastní výběr -pro ženy pedikúra, manikúra, kosmetika -2x odpolední káva + moučník -prohlídka pivovaru -řízená degustace 5 vzorků z Radničního minipivovaru -řízená degustace 5 vzorků z jiného tuzemského nebo zahraničního pivovaru. Příjezd a ubytování od 12.00 hod, opuštění pokoje do 14.00 hod Cena: 2 osoby – od 5.550,- Kč (dle výběru relaxační masáže a kosmetických služeb) jiný počet osob - na poptání Pobyt pro dva ve znamení piva je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na kratší či delší dobu například prodloužený víkend - cena na poptání.


Pivní degustace se sládkem a prohlídka pivovaru - pobytový balíček

Pivní degustace se sládkem a prohlídka pivovaru - pobytový balíček

Pivní degustace se sládkem a prohlídka pivovaru - pobytový balíček. Prohlídka pivovaru (30-45 min.) Vrchní sládek Vás provede prostory minipivovaru: pivnice, varna, spilky na kvašení piva a ležácký sklep s tanky pro zrání piva. V průběhu prohlídky obdrží každý účastník exkurze vzorek piva přímo z ležáckého tanku. Řízená pivní degustace (45-60 min.) Při prohlídce pivovaru ochutnáte jeden vzorek čerstvého piva, a to přímo z tanku. A abyste mohli pečlivě srovnat i další piva, dopřejeme Vám komplexní degustaci piv z Radničního minipivovaru a degustaci 5 piv z jiných tuzemských nebo zahraničních minipivovarů. V rámci řízené degustace se dovíte něco o tradiční výrobě piv, jejich původu a senzorických vlastnostech. Obsah balíčku: -2 dny / 1 noc; 2 osoby » 2.850,- Kč -uvítací přípitek + moučník -1x ubytování -snídaně formou švédských stolů -prohlídka pivovaru -řízená degustace 5 vzorků -řízená degustace 5 vzorků z jiného tuzemského nebo zahraničního pivovaru -příjezd a ubytování od 12.00 hod, opuštění pokoje do 14.00 hod Zážitek probíhá ve dnech úterý - sobota, v rámci otevírací doby pivnice. Cena: 2 osoby – 2.850,- Kč Jiný počet osob - na poptání.


Penzion vysočina - ubytování Jihlava

Penzion vysočina - ubytování Jihlava

Penzion vysočina - ubytování Jihlava. Rodinný penzion: -7 pokojů -16 lůžek -6 přistýlek -dětská postýlka -vlastní kavárna - cukrárna s dětským koutkem -předzahrádka s dětskou horolezeckou stěnou a pískoviště. -k ubytování se snídaní je možné na přání poskytnout i obědy a večeře -parkoviště -romantické a rodinné pobytové balíčky. -pořádáme i rodinné či firemní oslavy. Kavárna, cukrárna: -čerstvé domácí zákusky, buchty a dorty vlastní výroby -zmrzlinové poháry -pravá italská káva -dětský koutek -wi-fi připojení -v létě posezení na předzahrádce, s dětským pískovištěm a malou lezeckou stěnou.


Víkend na vysočině - rodinný penzion Jihlava

Víkend na vysočině - rodinný penzion Jihlava

Víkend na vysočině - rodinný penzion Jihlava. -nadstandardní ubytování -7 pokojů, celkem 16+7 lůžek -pokoje s koupelnou, WC, televize, připojení na internet -standartně vybavéná kuchyňka -ubytování se psem, pes dle domluvy -možnost pořádání rodinných a společenských akcí -dětský koutek - letní zahrádka kapacita 12 míst. Kam na výlet: -ZOO Jihlava -vodní Ráj – Aquapark -Jihlavské podzemí -brána Matky Boží -vyhlídková věž kostela sv. Jakub Většího -hradby -cyklostezky.


Ubytování v centru Jihlavy

Ubytování v centru Jihlavy

Ubytování v centru Jihlavy. Rodinný penzion: -7 pokojů -16 lůžek -6 přistýlek -dětská postýlka -vlastní kavárna - cukrárna s dětským koutkem -předzahrádka s dětskou horolezeckou stěnou a pískoviště. Vybavení: -vlastní koupelna -lednice -televize se satelitem -připojení na internet.


Rodinné pobyty na Vysočině

Rodinné pobyty na Vysočině

Rodinné pobyty na Vysočině. Užijte si dva až tři dny příjemného odpočinku. Při návštěvě zoologické zahrady nebo aquaparku zažijete krásné chvíle se svou rodinou a zapomenete na starosti. Rodina I. - 2 dny / 1 noc, 2+2: -1x ubytování v rodinném pokoji pro dva dospělé a max. dvě děti do 15 let -1x snídaně formou švédského stolu -sladké překvapení na pokoji -sleva do aquaparku – Vodní ráj 50% (říjen- květen) -zapůjčení společenských her na pokoj -návštěva jihlavské ZOO, vstup zdarma -možno zajistit jízdu na koni. Rodina II. - 3 dny / 2 noci, 2+2: -2x ubytování v rodinném pokoji pro dva dospělé a max. dvě děti do 15 let -2x snídaně formou švédského stolu -sladké překvapení na pokoji -sleva do aquaparku – Vodní ráj 50% (říjen- květen) -zapůjčení společenských her na pokoj -návštěva jihlavské ZOO, vstup zdarma -pobyt v solné jeskyni -možno zajistit jízdu na koni. Nástup 12:00 hod, opuštění pokoje do 14:00 hod.


Pobytové balíčky

Pobytové balíčky

Rodinný Penzion Dena se nachází v malebném kraji Vysočina a nabízí ubytování přímo v jeho středu v krajském městě Jihlava. Ubytování je umístěno poblíž historického centra Jihlavy, v klidné části městské památkové zóny. Penzion nabízí výhodné pobytové balíčky.Další produkty a služby
  • ubytování rodinného typu, pronájem pokoje, jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, vícelůžkové pokoje, ubytování se snídaní
  • prodej cukrovinek, pečené zákusky, nepečené zákusky, zmrzlinové poháry, cukroví pro diabetiky, kávové speciality, káva bez kofeinu, horké nápoje
  • dorty a zákusky, zmrzlinové produkty, šlehané krémy, polevy a ozdoby, pekařské korpusy, sušené ovoce
  • nabídka kongresových prostor, profesionální školicí místnost, firemní prezentace, ubytování pro firmy, realizace firemních akcí

BYT A SERVIS, družstvo Olomouc

Související články
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Výroba pekařských a cukrářských výrobků ve Znojmě
Výroba pekařských a cukrářských výrobků ve Znojmě

Nacházíte se ve Znojmě? Nebo ještě lépe v Moravském Krumlově? Cítíte tu úžasnou vůni, která se line ulicemi a uličkami přes město až k vašemu nosánku? To asi v Pekárně Ivance pečou zase něco dobrého. Přijďte ochutnat poctivé, české, pekařské nebo cukrářské výrobky. Rádi uspokojíme všechny mlsné jazýčky. Denně pro vás připravujeme také tradiční kváskový chléb z přírodního žitného kvasu.


Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.


Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep
Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep

Pořádat firemní školení nebo firemní akci není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Vybrat vhodné školicí prostory je klíčem k úspěchu. Ideální školicí prostory, kde se budou vaši hosté cítit dobře, by měly být nejen místností s dostatkem míst k sezení, ale především místem s příjemnou atmosférou, potřebným vybavením, občerstvením a v neposlední řadě možnostmi zábavy a relaxace poté, co firemní školení či program skončí.