Air Transport Solutions spol. s r.o.


K letišti 57/1049, Praha 6 161 00

Zastoupení leteckých společností (GSA) - prodej cargo přeprav na pravidelných linkách. Charterové lety s cargem a cestujícími - celosvětově - veletrhy, sportovní týmy, obchodní klientela.

IČ: 25750348
DIČ: CZ25750348
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jiří Sládeček

Charterové lety Praha

Charterové lety Praha

Společnost Air Transport Solutions spol. s r.o. nabízí charterové lety s cargem a VIP cestujícími. Air Transport Solutions poskytuje služby brokera charterových letů s cargem a cestujícími v celosvětovém měřítku do a ze všech dostupných zemí. Specializace na tyto druhy přeprav: - nadrozměrné druhy zboží - časově senzitivní zboží - rozsáhlé kusové zásilky - živá zvířata - lety s humanitární pomocí do postižených oblastí (akreditováni OSN). Air Transport Solutions zajišťuje také celosvětově charterové lety s cestujícími. Nejčastějšími klienty jsou zejména významné společnosti řešící dopravy vrcholného managementu, celebrity ze světa kultury a malé skupiny. Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.Další produkty a služby
  • letecká přeprava osob, transport nákladů letadly, rezervace letenek

Jsme kominictví s bohatou tradicí. Provádíme frézování komínů, jejich revize a kontrolu a samozřejmě také výstavbu komínů i rekonstrukce spalinových cest.

Související články
Spediční a logistická společnost v ČR i ve světě
Spediční a logistická společnost v ČR i ve světě

Objem zásilek doručovaných napříč celým světem každoročně stoupá. Spediční a logistická společnost Nippon Express pracuje s efektivním propojením mezikontinentální letecké a námořní dopravy ve více než 37 zemích světa včetně České republiky.


Mezinárodní námořní a letecká přeprava zásilek
Mezinárodní námořní a letecká přeprava zásilek

Potřebujete zajistit mezinárodní přepravu zásilek či surovin rychle a bezpečně? Společnost NNR Global Logistic poskytuje mezinárodní námořní a leteckou přepravu. Navíc zajišťuje smluvní logistiku s využitím sofistikovaného systému PowerNet. Společnost zajišťuje pravidelnou i nepravidelnou (charterovou) leteckou dopravu po celém světě, zaoceánskou lodní dopravu ve spolupráci s mnoha předními dopravci i kurýrní služby.


Rychlá a promyšlená přeprava nadrozměrných nákladů – to je GARANTRANS
Rychlá a promyšlená přeprava nadrozměrných nákladů – to je GARANTRANS

Potřebuje vaše strojírenská firma přepravit strojírenské vybavení z jednoho místa na druhé? Nevíte si rady s přepravou nějakého technologického celku nebo průmyslového vybavení? S veškerou nadrozměrnou přepravou si hravě a efektivně poradí významná společnost GARANTRANS.


Letecká přeprava, námořní přeprava a logistika
Letecká přeprava, námořní přeprava a logistika

Společnost Nippon Express vznikla spojením menších soukromých firem zabývajících se zejména spediční činností. Spojuje mezikontinentální leteckou a námořní dopravu společně s logistikou v 37 zemích světa za pomoci více jak 380 vlastních poboček.