VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ s.r.o.


Dolní 494, Frenštát pod Radhoštěm 744 01

Vydavatelství:
- Valašský pas, Průvodce Valašským královstvím, mapa Valašského království, mince Jurovalšáry, pohlednice, pohledy, slivovice.
Služby:
- turistické informační centrum VALAŠSKÉHO KRÁLOVSTVÍ
Prodej:
- Valašský pas, mapy, průvodce, mince Jurovalšáry, slivovice a ostatní
- průvodce, mapy
- produkty Valašského království
- suvenýry, upomínkové předměty, dárky
- vyhlídkové lety nad Valašským královstvím.

IČ: 25864033
DIČ: CZ25864033
Okres: Nový Jičín
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Tomáš Harabiš

Štramberská Trúba - akce roku 2011

Štramberská Trúba - akce roku 2011

Akce roku 2011 na Štramberské Trúbě: - 2.7. - 3.7.2011 Sympozium uměleckých kovářů - Kladivem sem, kladivem tam + hradní jarmark Řemeslo má zlaté dno - 13.7.2011 Pravěká hostina - Sežrání mamuta (hradní hodování) - 17.9.2011 Festival pohybu - Zátopkovy schody (běh do schodů na čas) - 1.10.2011 Štramberské dyňobraní (vyřezávání dýní) - 3.12.2011 Za Mikulášem a Čertem (vánoční zvyky)Další produkty a služby
  • informační střediska, zpřístupňovaní informací, propagace služeb, turistické informace, aktivní telemarketing, direct mailing
  • vydávání periodických publikací, vydávání knih, hudební vydavatelství, nakladatelská činnost, vydávání doplňkových publikací

Polanský AB s.r.o.

Související články
Odborné nakladatelství pro preventivní a osvětové publikace
Odborné nakladatelství pro preventivní a osvětové publikace

Partneři IV-Nakladatelství s.r.o. jsou renomované organizace garantující odbornou stránku všech vydávaných titulů. Regionálně se vydávají různé publikace, které jsou zdarma přístupné na veřejných místech.


První pomoc či dopravní výchova pro děti – nejdůležitější vzdělání pro vaše nejmenší
První pomoc či dopravní výchova pro děti – nejdůležitější vzdělání pro vaše nejmenší

Máte malé děti? Pravděpodobně se učí tancovat či mluvit anglicky. Učí ale někdo vaše děti orientovat se například v silničním provozu? Kolik času věnujete tomu, abyste předali dětem zásadní a kvalitní informace o tom, jak chránit své zdraví? Právě k tomuto ušlechtilému úkolu svými publikacemi o první pomoci nebo dopravní výchově přispívá IV - nakladatelství.


Publikace od IV–Nakladatelství vám můžou zachránit život. Nevěříte?
Publikace od IV–Nakladatelství vám můžou zachránit život. Nevěříte?

Máte rádi pohádky? Pak jistě víte, že v každé pohádce najdete nějaké ponaučení. Pohádky jsou rady malým dětem, jak se chovat v životě. Skutečný svět sice není pohádka, ale v obou se nacházejí životní katastrofy, rodinné tragédie a další úskalí. Děti se z pohádek naučí, že po dobrém skutku následuje šťastný konec. Jak ale připravit dospělé na problémy každodenního života, který se tak rychle mění a šťastné konce mnohdy neexistují?


Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace
Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace

Kvalitně zpracovaná internetová prezentace je nejdůležitějším faktorem úspěchu nabízených výrobků či služeb. Obstát v dnešní konkurenci není jednoduché, a proto je třeba se zabývat i zdánlivě nedůležitými detaily. Evropská databanka nabízí komplexní řešení propagace vaší firmy a nyní přichází s novými službami, které vám zajistí ještě více výhod oproti konkurenci.