AQM s.r.o.


Čs. armády 133, Bohumín - Nový Bohumín 735 81
Společnost AQM s.r.o. se věnuje výrobě a distribuci probiotického piva. Jako první v Evropě vaříme pivo s přídavkem probiotických kultur, které mohou být prospěšné našemu zdraví a jeho konzumace je vhodná také při zažívacích potížích, kdy může napomoci k doplnění narušené střevní mikroflóry. Naše probiotické pivo má chuť klasického piva, bez jakýchkoli vedlejších nepříjemných pachutí. Provozujeme internetový obchod, kde najdete veškerou naši nabídku.

Výroba, distribuce, prodej, e-shop:
- probiotické pivo
- zdravé pivo
- nepasterované probiotické pivo, ležák světlý
- pasterované probiotické pivo, ležák světlý.

Probiotické pivo prodáváme po jednom kuse, dále nabízíme tzv. startovací balíček, který obsahuje jeden kus pasterovaného a jeden kus nepasterovaného probiotického piva. Zakoupit si můžete také větší balení zdravého piva po 12, 24 a 36 kusech.

Společnost AQM s.r.o. dodává speciálně vyvinuté pivo, které slouží k doplnění přátelské střevní mikroflóry. Pokud chcete ochutnat pivo s přídavkem probiotik a vyzkoušet naši novinku na trhu, neváhejte nás kontaktovat.

Další produkty a služby
  • světlý ležák, tmavý ležák, lahvové pivo, točené pivo, druhy piv, pivní speciály, nealkoholická piva, ovocná piva

Rotační obrábění kovů na vřetenných soustružnických automatech, průmyslová výroba dílců.

Rotační obrábění kovů na vřetenných soustružnických automatech, průmyslová výroba dílců

Související články
Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Zámek Zábřeh, s.r.o.

Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého prostředí. Zajistíme k tomu také kompletní servis.


Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku

L & M nápoje s.r.o.

Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku

Velkosklad lihovin, alkoholických nápojů i nealkoholických, ale také značkových koňaků, vytříbených rumů, piva sudového i lahvového, vína a spousty dalších druhů výrobků jsou k dispozici od společnosti L & M nápoje s.r.o. Zákazníci však mohou nakupovat i mnohé další zboží, džusy, kávu, čaj i slané pečivo.


Ocenění pivovaru roku 2017

PIVOVAR ROHOZEC, a.s

Ocenění pivovaru roku 2017

Pivo je v České republice tradičním nápojem, který se zde připravuje hned v několika světově známých verzích, a proto se není co divit, že Češi také tohoto lahodného moku vypijí skoro nejvíc na světě. Každý rok se toto číslo mění, ale už mnohokrát jsme byli v pití piva na špici a stále se na vrcholu držíme.


Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem

L & M nápoje s.r.o.

Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem

Gastronomická zařízení nakupují velké množství alkoholických i nealkoholických nápojů, proto apelují kromě vysoké kvality také na nízkou cenu. Firma L & M nápoje s.r.o. s polem působnosti na Opavsku se řadí mezi velkoobchody s nápoji, které nabízí kvalitní a levný alkohol a jiné nápoje. Na trhu působí již od roku 1998 a své služby poskytuje především gastronomickým zařízením.


Další produkty a služby
První probiotické pivo na světě na zlepšení imunity, zažívání i psychiky.

První probiotické pivo na světě na zlepšení imunity, zažívání i psychiky.

Už jste vyzkoušeli naší novinku první Probiotické pivo na světě na zlepšení imunity, zažívání a psychiky? Tak neváhejte a objednejte si Váš zlatavý mok ještě dnes!