AQM s.r.o.


Čs. armády 133, Bohumín - Nový Bohumín 735 81
Společnost AQM s.r.o. se věnuje výrobě a distribuci probiotického piva. Jako první v Evropě vaříme pivo s přídavkem probiotických kultur, které mohou být prospěšné našemu zdraví a jeho konzumace je vhodná také při zažívacích potížích, kdy může napomoci k doplnění narušené střevní mikroflóry. Naše probiotické pivo má chuť klasického piva, bez jakýchkoli vedlejších nepříjemných pachutí. Provozujeme internetový obchod, kde najdete veškerou naši nabídku.

Výroba, distribuce, prodej, e-shop:
- probiotické pivo
- zdravé pivo
- nepasterované probiotické pivo, ležák světlý
- pasterované probiotické pivo, ležák světlý.

Probiotické pivo prodáváme po jednom kuse, dále nabízíme tzv. startovací balíček, který obsahuje jeden kus pasterovaného a jeden kus nepasterovaného probiotického piva. Zakoupit si můžete také větší balení zdravého piva po 12, 24 a 36 kusech.

Společnost AQM s.r.o. dodává speciálně vyvinuté pivo, které slouží k doplnění přátelské střevní mikroflóry. Pokud chcete ochutnat pivo s přídavkem probiotik a vyzkoušet naši novinku na trhu, neváhejte nás kontaktovat.

Další produkty a služby
  • světlý ležák, tmavý ležák, lahvové pivo, točené pivo, druhy piv, pivní speciály, nealkoholická piva, ovocná piva

Certifikace systému managementu kvality, environment a BOZP.

Certifikace systému managementu kvality, environment a BOZP

Tepelná izolace střech, stropů a stěn, zateplení budov.

Tepelná izolace střech, stropů a stěn, zateplení budov

Související články
Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem

L & M nápoje s.r.o.

Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem

Gastronomická zařízení nakupují velké množství alkoholických i nealkoholických nápojů, proto apelují kromě vysoké kvality také na nízkou cenu. Firma L & M nápoje s.r.o. s polem působnosti na Opavsku se řadí mezi velkoobchody s nápoji, které nabízí kvalitní a levný alkohol a jiné nápoje. Na trhu působí již od roku 1998 a své služby poskytuje především gastronomickým zařízením.


Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku

L & M nápoje s.r.o.

Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku

Velkosklad lihovin, alkoholických nápojů i nealkoholických, ale také značkových koňaků, vytříbených rumů, piva sudového i lahvového, vína a spousty dalších druhů výrobků jsou k dispozici od společnosti L & M nápoje s.r.o. Zákazníci však mohou nakupovat i mnohé další zboží, džusy, kávu, čaj i slané pečivo.


Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Zámek Zábřeh, s.r.o.

Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého prostředí. Zajistíme k tomu také kompletní servis.


Ocenění pivovaru roku 2017

PIVOVAR ROHOZEC, a.s

Ocenění pivovaru roku 2017

Pivo je v České republice tradičním nápojem, který se zde připravuje hned v několika světově známých verzích, a proto se není co divit, že Češi také tohoto lahodného moku vypijí skoro nejvíc na světě. Každý rok se toto číslo mění, ale už mnohokrát jsme byli v pití piva na špici a stále se na vrcholu držíme.


Další produkty a služby
První probiotické pivo na světě na zlepšení imunity, zažívání i psychiky.

První probiotické pivo na světě na zlepšení imunity, zažívání i psychiky.

Už jste vyzkoušeli naší novinku první Probiotické pivo na světě na zlepšení imunity, zažívání a psychiky? Tak neváhejte a objednejte si Váš zlatavý mok ještě dnes!