Cázer Radim


Šlechtitelů 583/1, Olomouc - Holice 779 00
Autorizovaný servis značek:
- Sony, Panasonic, Technics, JVC, LG, Onkyo, Jamo, Aiwa, Grundig, Hyundai, Gogen, Gallet, ETA

Divize CZECHTEC:

Divize CzechTEC, v současnosti naše hlavní divize, disponuje znalostmi a zkušenostmi z oblasti automatizace výrobních procesů, s notnou podporou elektronických řídících systémů. CzechTEC si také získala významné místo na poli přesné strojírenské výroby.

Jsme tedy firma, která se primárně zabývá vývojem a výrobou plně automatizovaných výrobních linek a která je na trhu stabilním partnerem pro modernizace výrobních technologií, automatizace výroby a výrobních procesů. Hlavní činnost jsme zaměřili právě na vývoj a výzkum, výrobu a dodání jednoúčelových výrobních zařízení na klíč. V současnosti naše společnost úspěšně zastřešuje všechny profese z oboru automatizace a je tak schopna zákazníkovi nabídnout komplexní a efektivní řešení výrobních zařízení na míru.

V oblasti vývoje, konstrukce a výroby plně automatizovaných strojů, ale i celých výrobních linek zasahujeme do různých odvětví průmyslu, jako např. gumárenství, zpracování plastů, hygienické pomůcky, svařování a balení. Daří se nám vítězit v konkurenci opravdu netradičním, ale přitom exaktním řešením zadaného úkolu.


Naše společnost je zaměřena na vývoj a výrobu plně automatizovaných výrobních linek.

Máme vlastní vývojovou, konstrukční a programátorskou kancelář, kde naši zaměstnanci pracují na předních technologiích.

Navrhneme chytré řešení a dodáme výrobní zařízení na míru zákazníkovým potřebám.

Disponujeme také vlastní výrobou a nabízíme kusovou, malo i velkosériovou výrobu v oblasti jemné mechaniky.

Produkty
  • stroje na přípravu krmiv, mísiče a šrotovníky, váhy a řídicí jednotky, výroba suchých směsí,

Ochranné hrany pro fixaci zboží i výrobu nábytku - výroba ND profilů L, F, U a H v různé délce a šířce.
Fixační fólie - výroba průtažné stretch fólie pro fixaci zboží, výrobků.

Laserové navařování a kalení - revoluční řešení pro obnovu a zvýšení životnosti materiálů a součástí.

Laserové navařování a kalení - revoluční řešení pro obnovu a zvýšení životnosti materiálů a součástí

Související články
Moderní stroje pro profesionální krájení a řezání potravin

SKANEKO

Moderní stroje pro profesionální krájení a řezání potravin

Efektivita a kvalita jsou klíčovými faktory v potravinářském průmyslu, je důležité investovat do moderních technologií pro zpracování potravin. Firma Ing. Václav Kroupa SKANEKO v této oblasti výrazně vyniká díky svým inovativním strojům, které umožňují precizní a rychlé zpracování zeleniny, ovoce, bobulovitých plodů, masa, drůbeže, ryb a polotovarů.


Dodavatel řešení pro průmysl zpracování potravin na míru

SKANEKO

Dodavatel řešení pro průmysl zpracování potravin na míru

Společnost Ing. Václav Kroupa SKANEKO rozumí, že každý podnik v potravinářském průmyslu má své specifické potřeby. Vyvíjí a dodává individuální řešení, která nejen odpovídají současným potřebám, ale jsou také připravena na budoucí výzvy. Spolupráce se špičkovými světovými výrobci strojů a technologických linek pro zpracování potravin umožňuje firmě poskytovat široký sortiment kvalitních zařízení pro zpracování potravin.


Odborník na vytlačovací nástroje a linky pro zpracování plastů

COMPUPLAST s.r.o.

Odborník na vytlačovací nástroje a linky pro zpracování plastů

Firma COMPUPLAST s.r.o. je jedním z předních výrobců a dodavatelů vytlačovacích nástrojů na míru pro plastikářský průmysl. Má dlouholeté zkušenosti s návrhy nástrojů a linek v oblasti vytlačovaní plastů. Nabízí širokou škálu vytlačovacích nástrojů pro měkké i tvrdé profily, trubky a hadičky, ploché fólie a desky, koextrudované profily nebo filmy. Současně také vyvíjí a vyrábí přístroje na míru podle individuálních potřeb zákazníků.


Výrobce a dodavatel vytlačovacích nástrojů a linek pro plastikářský a gumárenský průmysl

COMPUPLAST s.r.o.

Výrobce a dodavatel vytlačovacích nástrojů a linek pro plastikářský a gumárenský průmysl

Česká společnost COMPUPLAST s.r.o. ze Zlína se již od roku 1991 zabývá výrobou a dodávkou vytlačovacích nástrojů a linek pro zpracování plastů a kaučuků. Díky své dlouholeté zkušenosti, kvalitě a inovativnosti a také díky tomu, že disponuje moderním technologickým vybavením, si vybudovala silnou pozici na trhu. Svým zákazníkům nabízí komplexní řešení, od návrhu a konstrukce nástrojů a linek, přes dodání a instalaci zařízení, až po servis a poradenství.