LG Electronics CZ, s.r.o.


Nádražní 23/344, Praha 5 151 34

Výroba spotřební elektroniky, domácích spotřebičů, mobilních telefonů, IT produktů a klimatizačních jednotek.

Výroba a prodej:
- spotřební elektronika (LCD/LED/plazmové TV, televizory s 3D technologií LG CINEMA 3D, domácí kina, Blu-ray přehrávače, audio/video)
- mobilní komunikace (chytré telefony z rodiny Optimus – Optimus Black, Optimus 2X, Optimus 3D, LG PRADA 3.0)
- domácí spotřebiče (pračky s motorem Direct Drive a technologií 6Motion, sušičky, ledničky, myčky)
- klimatizační jednotky (klimatizace pro domácnosti a komerční klimatizace)
- IT produkty a Business Solutions (LCD/LED/3D/IPS monitory, komerční displeje, hotelové systémy)

IČ: 27089762
DIČ: CZ27089762
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Martin Malý - tiskový mluvčí

Spotřební elektronika  - LCD a plazmové televizory prodej

Spotřební elektronika - LCD a plazmové televizory prodej

Spotřební elektronika: - mezi hlavní portfolio LG produktů se řadí zejména LCD, LED a plazmové televizory - Blu-ray přehrávače - DVD rekordéry a přehrávače - systémy domácího kina a autorádia. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže,


Domácí spotřebiče  prodej Praha

Domácí spotřebiče prodej Praha

Náš sortiment: - Spotřební elektronika (LCD a plazmové televizory - Blu ray a DVD systémy domácího kina - rekordéry a přehrávače, autorádia - Domácí spotřebiče (pračky a myčky DirectDrive - beznámrazové chladničky NoFrost, mikrovlnné trouby, vysavače) - Klimatizační jednotky (ArtCool, MultiSplit, VRV) - Mobilní telefony (především s celodotykovou obrazuvkou a IT (monitory, vypalovací mechaniky). Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Ventilace a optimalizované klimatizace prodej Praha

Ventilace a optimalizované klimatizace prodej Praha

Ventilace a optimalizované klimatizace. Společnost LG se stává vedoucí společností i mimo rámec aplikací pro obytné a komerční prostory a posiluje svou úlohu na trzích pro průmyslové podniky a na specializovaných trzích. Dodává komplexní řešení: - vytápění - ventilace - optimalizované klimatizace (řešení HVAC – Heating, Ventilation and Air Conditioning. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Otočné a spirálové kompresory výroba, prodej

Otočné a spirálové kompresory výroba, prodej

Společnost LG Electronics vyrábí ročně 18 milionů otočných a spirálových kompresorů, což jsou klíčové součásti klimatizačních zařízení. Divize LG Air Conditioning Company tyto klíčové součásti také individuálně přizpůsobila pro použití v klimatizacích pro obytné i komerční prostory. Pro další podrobné informace klikněte na odkaz viz níže.


Komerční displeje prodej Praha

Komerční displeje prodej Praha

Společnost LG Electronics CZ, s.r.o. nabízí komerční displeje pro použití: - v hotelích - nemocnicích - a dalších veřejných prostorech. Společnost LG je předním prodejcem komerčních displejů a již třetím rokem zaujímá největší podíl na trhu. Komerční displeje společnosti LG instalované v amerických hotelích využívají technologie bránící ilegální duplikaci chráněného obsahu. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Informační a zábavní systémy do automobilů výroba, prodej Praha

Informační a zábavní systémy do automobilů výroba, prodej Praha

Informační a zábavní systémy do automobilů. Společnost LG uvedla na trh výkonný a stylový audio systém LAC8900N do automobilu. Systém lze připojit pomocí rozhraní USB 2.0 a Bluetooth. Disponuje: - výkonným vestavěným 53wattovým 4pásmovým zesilovačem - má příjemný, přizpůsobitelný vzhled. Vyrábíme nejrůznější komplexní multimediální zařízení, která mají mnohem širší využití než běžné stereofonní soupravy pro automobily a navigační systémy. Zahrnují telematické funkce, které představují nejpokročilejší současný systém informací pro řidiče, a také špičkové audio systémy. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Dotykový telefon LG GD510 PoP prodej Praha

Dotykový telefon LG GD510 PoP prodej Praha

Dotykový telefon LG GD510 PoP. LG mobilní telefon GD510 Pop se pohodlně ovládá pomocí rychlého uživatelského rozhraní A-class UI s možností nastavení oblíbených aplikací a třemi úvodními obrazovkami. LG GD510 Pop s hmotností pouhých 88g je všestraně vybavený telefon s: - 3 MPx fotoaparátem - přehráváním videa ve formátu MPEG4 - hudebním přehrávačem - FM rádiem -a spoustou dalších funkcí. Pro přenos dat je k dispozici EDGE, GPRS a Bluetooth. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.Další produkty a služby
  • digitální kamery, domácí kina, multimediální centra, projekční technika, video příslušenství, televizní příslušenství
  • prodej bílé techniky, prodej černé techniky, drobné domácí spotřebiče, servis elektrospotřebičů, prodej ledničky, prodej pračky
  • mobilní telefony, chytré telefony, telefony pro seniory, opravy mobilních telefonů, obaly na mobilní telefony, nabíječky na mobilní telefony, baterie mobilních telefonů
  • telefony a faxy, kabelové rozvody, telefonní ústředna, analogová a digitální telekomunikace, gsm brány
  • prodej kopírek, značkové tiskárny, kvalitní skenery, skartovací stroje, počítačové monitory, stolní počítače, počítačové komponenty

Kratochvíl a Voráček, s.r.o.

Související články
Elektroinstalace a elektromontáže
Elektroinstalace a elektromontáže

Elektroinstalace včetně profesionálně odvedené elektromontáže je kvalitní a bezpečná pouze v rukou profesionálů. Abyste mohli bezpečně a bez problémů využívat elektrickou energii, svěřte vaše požadavky naší společnosti ELMONT GROUP, a.s. se sídlem v Brně.


Cenná data si musíme chránit, prevence je základ
Cenná data si musíme chránit, prevence je základ

Žijeme v době, kdy mají elektronická data nevyčíslitelnou cenu. Ačkoliv si tento fakt lidé uvědomují stále častěji, existuje velká skupina těch, kteří zajištění vlastní bezpečnosti i bezpečnosti firmy neustále podceňují. Chcete potenciální rizika účinně minimalizovat? Ochránit data před odcizením? Ubránit se před případným napadením hackery? Obraťte se na společnost OASA COMPUTERS s.r.o., která se na ochranu informací a hmotného majetku specializuje.


Technika pro akce Praha
Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.


Nízkorychlostní odšťavňovače HUROM
Nízkorychlostní odšťavňovače HUROM

Máte rádi čerstvou ovocnou šťávu? Nebo zeleninové smothie? Vychutnejte si je z pohodlí svého domova. Nízkorychlostní odšťavňovače HUROM jsou zárukou kvality. S nimi si jednoduše vychutnáte doušky čerstvé šťávy kdykoliv budete chtít!