RHD, spol. s r.o.


Pražská třída 16, Hradec Králové 500 04
Zabýváme se stavebními výtahy, lešením, spojovacím materiálem a střechami.

Působíme po celé ČR.

Zajišťujeme půjčovnu stavební mechanizace:
Stavební výtahy -
- Geda 200 kg(šikmé - svislé provedení)
- výsuvné (250 kg/30 m)
- sloupové / stožárové (do 1100 kg, přeprava osob)
- elektrické vrátky
- shozy stavební suti
- lešení (pojízdné věže, rámové lešení)
- mobilní oplocení Heras.

Provádíme rekonstruce střech, stavební práce i izolace. Umíme tyto činnosti:

- tesařské, klempířské, pokrývačské práce
- izolace plochých střech a teras (asfaltové-fóliové)
- střešní okna Velux
- provádíme tepelné izolace střech, podkroví, potrubí
- výškové práce horolezeckou technikou - nátěry

Fakturační adresa:
Eliščino nábřeží 277/27
Hradec Králové

Další produkty a služby
  • izolace střech, opláštění budov, tepelná a protihluková izolace, zateplení a nátěry, sanace vlhkého zdiva
  • pokrývačské práce, klempířské práce, pokládka střešních krytin, opravy střešních krytin, výroba klempířských prvků, montáž klempířských prvků
  • práce horolezeckou technikou, služby výškových pracovníků, práce na nedostupných místech, shazování sněhu ze střech
  • pojízdné hliníkové lešení, pracovní plošiny, samohybná teleskopická plošina, výškové práce
  • elektrocentrály, vibrační technika, hladiče betonu, laserová měřicí technika, elektrické ruční nářadí, stavební a zemní stroje

Návěsová nákladní doprava a servis nákladních automobilů Středočeský kraj.

Návěsová nákladní doprava a servis nákladních automobilů Středočeský kraj

Stavební a zednické práce Brno, domy na klíč, zateplování budov, rekonstrukce koupelen.

Stavební a zednické práce Brno, domy na klíč, zateplování budov, rekonstrukce koupelen

Související články
Kvalitní střechy pro veškeré stavby zařídí firma STŘECHY Reiner, s.r.o.

STŘECHY Reiner, s.r.o.

Kvalitní střechy pro veškeré stavby zařídí firma STŘECHY Reiner, s.r.o.

Každému je jistě hned jasné, na co střechu v domově potřebujeme. Aby nám nekapalo do jídla, je nezbytné mít kvalitní střechu, kterou ani silný vítr neodvane. Střecha patří k základnímu a nesmírně důležitému bodu každého domova a to nejenom domova, ale v podstatě každé budovy. Firma STŘECHY Reiner, s.r.o. se zabývá klempířskými prácemi již po mnoho let a má mnoho cenných zkušeností s pokládkou střešní krytiny.


Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

Čištění fasád Zlín

Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

Venkovní omítky a fasády všech domů se postupem času zanáší nejrůznějšími nečistotami. Poradit si s nimi dokáže firma Čištění fasád Zlín, která provádí čištění venkovních omítek od atmosférických i organických nečistot ve Zlíně a okolí. Díky důkladnému vyčištění zvýšíme estetickou hodnotu objektu a vrátíme podkladu původní vzhled. Zlepšíme úroveň zdravého bydlení a navíc prodloužíme životnost fasád a střech.


Nadkrokevní izolace, zastřešení budov, obklady a dlažby

Buček Stavby s.r.o.

Nadkrokevní izolace, zastřešení budov, obklady a dlažby

Ještě jste neslyšeli o nadkrokevní izolaci? Jedná se o systém zateplení šikmé střechy. Jedna z nejnovějších technologií. Odborně Vám ji může provést firma BUČEK střechy. Firma provádí spolehlivě a odborně i veškeré ostatní práce na střechách - kompletní zastřešení budov, pokládka střešní krytiny, rekonstrukce střech a mnohé další služby.


Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty

Čištění fasád Zlín

Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty

Střechy, fasády i zámkové dlažby mají jednu společnou vlastnost – snadno se zašpiní a po nějaké době zajdou. To vede nejen k výraznému zhoršení vzhledu daného objektu, ale také ke zhoršení kvality bydlení a omezení životnosti materiálu. Společnost Čištění fasád Zlín se čištěním objektů a stavebním pracím věnuje od roku 1997 (tehdy pod jménem Robert Kurfürst jako fyzická osoba). Dnes patří mezi profesionální subjekty, které se postarají o čištění objektů různých typů, od rodinných domů až po velké výškové budovy.


Další produkty a služby
Stavební výtahy výsuvné, sloupové - půjčovna | Hradec Králové

Stavební výtahy výsuvné, sloupové - půjčovna | Hradec Králové

Stavební výtahy výsuvné, sloupové Vám zapůjčíme na naší provozovně v Hradci Králové. Zajišťujeme zapůjčení stavebních výtahů pro různé účely. Jsme schopni zapůjčit výtahy až od 200kg - 1100kg. Disponujeme těmito stavebními výtahy: - Geda 200kg šikmé i svislé provedení - výsuvné 250kg s dálkou 30m - sloupové, stožárové do 1100kg - elektrické vrátky Jestli že potřebujete, spolehlivý a kvalitní stavební výtah. Obraťte se na nás. Rádi Vám pomůžeme.


Půjčovna mobilního oplocení HERAS | Hradec Králové

Půjčovna mobilního oplocení HERAS | Hradec Králové

Půjčujeme mobilní oplocení HERAS. Zastavte se u nás v Hradci Králové a půjčce si mobilní oplocení a přejdete tak nepříjemným situací, kdy někdo vstoupí na místo stavby či na fotbalové hřiště nebo jiné hřiště. Mobilní oplocení má drátěnou výplň a je vyrobeno ze zinkovaného drátu. Drátěná výplň je přivařená do obvodového rámu. Výhodou, ta je, že se na výplni nebudou tvořit ostré a nebezpečné přebytky zinku. K dispozici máme průhlední i neprůhledné včetně příslušenství. Zajděte k nám na provozovnu anebo zavolejte. Rádi Vám půjčíme naše mobilní oplocení HERAS.


Pokrývačské, klempířské, tesařské práce | Hradec Králové

Pokrývačské, klempířské, tesařské práce | Hradec Králové

Pokrývačské, klempířské, tesařské práce jsou naším koníčkem a zároveň dlouholetou činností, kterou se zabýváme. Potřebujete – li opravit střechu, střešní okna, zařídit půdní vestavbu, postavit přístřešek, pergolu, garáž nebo třeba jinou opravu či přístavbu, rádi Vám sní, pomůžeme. Naše činnost je poměrně rozmanitá a dokážeme řešit nejedno přání zákazníka: - opravy a rekonstrukce starších střech - dodávky nových krovů - realizace dřevostaveb - stavba zahradních pergol, altánů, zahradních domků, garáží - dřevěné obložení - zdobení krovů - ochrana krovů - pokrytí střechy - výroba a montáž vazníků - rekonstrukce vazeb a poškozených částí krovu - oplechování celých střech - oplechování všech střešních prvků • falcované střechy - montáže okapového systému - nátěry klempířských prvků Zavolejte nám,rádi Vám pomůžeme.


Stavební výtahy sloupové, stožárové do 1000Kg | Hradec Králové

Stavební výtahy sloupové, stožárové do 1000Kg | Hradec Králové

Půjčujeme stavební výtahy sloupové, stožárové do 1000Kg přímo v Hradci Králové. Půjčíme Vám takový stavební sloupový, stožárový výtah, který vynikají jednoduchostí sestavení, vysokou provozní bezpečností i stabilitou a je prostorný. S našimi výtahy přepravíte jako materiál tak osoby. Chtěli byste bližší informace o těch to stavebních výtazích? Neváhejte nás kontaktovat nebo se u nás přímo zastavte.


Rámové fasádní lešení - prodej a půjčovna | Hradec Králové

Rámové fasádní lešení - prodej a půjčovna | Hradec Králové

Prodáme nebo Vám zapůjčíme rámové fasádní lešení přímo v Hradci Králové. Bezpečné a efektivní lešení přímo pro Vás! Lešení vyhovuje všem přísným požadavkům bezpečnosti, disponuje vysokou životností a zároveň je s ním snadná manipulace. K dalším výhodám patří: - jsou žárově zinkované - rychlá montáž - tuhá a odolná konstrukce - vyjímatelné podlahy - vysoká bezpečnost Potřebujete takové lešení právě Vy? Obraťte se na nás nejen, že Vám lešení prodáme či půjčíme, ale odborně Vám i poradíme. Těšíme se na Vás!


Výhodný pronájem lešení včetně montáže – Hradec Králové

Výhodný pronájem lešení včetně montáže – Hradec Králové

Lešení se hodí při stavbách i rekonstrukcích domů i veřejných budov. Kde kvalitní a spolehlivé lešení na potřebnou dobu sehnat? Odpověď najdete ve společnosti RHD. Naším oborem je prodej a půjčování lešení všeho druhu. Ať už tak vlastníte stavební firmu nebo se chystáte na opravy svého domu, my vám lešení půjčíme, a to za velmi výhodné ceny. Koupě lešení je poměrně nákladnou záležitostí. Není proto divu, že i některé stavební firmy stále upřednostňují možnost výhodného pronájmu. Pronájem lešení ale ocení nejen profesionálové, také soukromníci totiž čas od času pomoc lešení potřebují. Práce ve výškách, opravy fasády nebo rekonstrukce střechy se totiž bez spolehlivého lešení jen těžko obejdou. Ve společnosti RHD proto myslíme na všechny a nabízíme lešení k prodeji, k dlouhodobému pronájmu, ale i zapůjčení lešení na jeden den. Jsme si při tom vědomi toho, že každý druh práce si vyžaduje něco trošku jiného. Lešení vám proto nabízíme v několika variantách. V naší nabídce najdete tyto typy lešení: - hliníkové pojízdné věže - rámové fasádní lešení - střešní komínové lešení Lešení vám pronajmeme na potřebnou dobu, a to za velmi příznivé ceny. Pojízdné hliníkové lešení CUSTERS si u nás například pronajmete už od 100 Kč na den. Pokud tak i vy potřebujete pro svou práci lešení, neváhejte se na nás obrátit. My vám je pronajmeme na den i na měsíc, přesně dle vašich potřeb. Více informací i podrobné ceny pronájmu lešení vám rádi poskytneme na naší pobočce ve městě Hradec Králové.


Stavební výtahy usnadní práci na vaší stavbě

Stavební výtahy usnadní práci na vaší stavbě

Každá stavba vyžaduje spoustu techniky, materiálů a nástrojů. Stavební výtah je jedním z těch zařízení, která při jakékoli stavbě značně pomohou a ulehčí práci. Nejen, že stavební výtahy dostanou snadno vše tam, kde je to zrovna zapotřebí, ale fungují také jako odvoz odpadu. Stavební výtah zkrátka slouží k dopravě jakéhokoli nákladu na stavbách tam i zpět. Chcete si obstarat opravdu kvalitní a spolehlivé stavební výtahy? Obraťte se na firmu RHD spol. s r.o. Mimo jiné provozujeme také půjčovnu stavebních výtahů, které jsou pro své výborné zpracování oblíbeným pomocníkem mnoha předních stavebních firem. Nabízíme k zapůjčení následující stavební výtahy: - stavební výtahy Geda 200 kg (šikmé – svislé provedení) - stavební výtahy Geda 500 ZP (500/850 kg) - stavební výtahy výsuvné 250 kg/30 m - stavební výtahy sloupové/stožárové do 1100 kg Stavební výtah není to jediné, co si u nás můžete zapůjčit. Nabízíme také elektrické vrátky, shozy stavební suti, lešení či mobilní oplocení. Naše firma má působnost v celé České republice. Usnadněte si práci na stavbě opravdu kvalitním zařízením a nebudete litovat. U nás navíc najdete férové ceny i jednání. Výhodou je také to, že čím déle budete stavební výtah potřebovat, tím výhodnější ceny za den pro vás máme. Poznejte pohodlnou a bezproblémovou dopravu nákladu na stavbách, naše stavební výtahy vám ji zajistí.


Prodej, půjčovna střešní komínové lešení

Prodej, půjčovna střešní komínové lešení

Prodej a půjčovna střešního komínového lešení patří k našim důležitým činnostem. Potřebujete-li opravit například komín. Rádi Vám k tomu zapůjčíme střešní komínové lešení. S naším střešním komínovým lešením budete mít snadnější a bezpečnější práci. Manipulace je jednoduchá a zároveň jsem Vám ochotni kdykoliv s čímkoliv poradit. Komín bude tak perfektně dostupný a hurá na opravu! Zajděte si k nám na provozovnu, před kterou lze bezproblémově zaparkovat a vybrat si v klidu.


Stavební výtahy výsuvné sloupové elektrické vrátky lešení Hradec

Stavební výtahy výsuvné sloupové elektrické vrátky lešení Hradec

Působíme po celé ČR. Půjčujeme stavební mechanizace: - stavební výtahy šikmé, svislé - stavební výtahy výsuvné - stavební výtahy sloupové, stožárové - elektrické vrátky - lešení - pojízdné věže - rámové lešení.


Půjčovna stavební mechanizace lešení mobilní oplocení Hradec

Půjčovna stavební mechanizace lešení mobilní oplocení Hradec

Půjčovna stavební mechanizace: - stavební výtahy - stavební výtahy výsuvné, sloupové - elektrické vrátky - shozy stavební suti - lešení - pojízdné lešení - rámové lešení - mobilní oplocení.


Pronájem, půjčovna stavebních výtahů, Hradec, Praha, Pardubice

Pronájem, půjčovna stavebních výtahů, Hradec, Praha, Pardubice

Půjčovna, pronájem stavebních výtahů - stavební výtahy Geda 200 kg (šikmé - svislé provedení) - stavební výtahy výsuvné ( 250 kg / 30 m ) - stavební výtahy sloupové / stožárové ( do 1100 kg, přeprava osob ) - elektrické vrátky


Výškové práce tepelné izolace podkroví terasy střešní okna Hradec

Výškové práce tepelné izolace podkroví terasy střešní okna Hradec

Střechy, stavba, rekonstrukce, práce: - tesařské - klempířské - pokrývačské - izolace plochých střech a teras, podkroví, potrubí - střešní okna Velux - výškové práce s horolezeckou technikou nátěry.


Práce tesařské klempířské pokrývačské izolace střech Hradec

Práce tesařské klempířské pokrývačské izolace střech Hradec

Střechy, stavba, rekonstrukce, práce: - tesařské - klempířské - pokrývačské - izolace plochých střech a teras, podkroví - prodej střešních oken Velux - výškové práce horolezeckou technikou nátěry.