CSC JÄKLECHEMIE Czech s r.o.


Hradecká 2526/3, Praha 3 130 00

Nabízíme našim zákazníkům v České republice prodej:
- chemikálií
- rozpouštědla a vybrané produkty předních výrobců v tomto odvětví.

Naši dobře vyškolení odborníci v servisu Vám rádi poradí na místě a podpoří Vás při aplikaci chemických produktů a při optimalizaci jejich použití.

IČ: 28406559
DIČ: CZ28406559
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Bezvodé teplonosné kapaliny pro ohřev a chlazení technologických zařízení .

Bezvodé teplonosné kapaliny pro ohřev a chlazení technologických zařízení .

Společnost CSC JÄKLECHEMIE Czech s r.o.nabízí svým zákazníkům v České republice prodej těchto produktů: - teplonosné kapaliny Produkty Therminol jsou vhodné k nasazení v otevřených i uzavřených chladících a tepelných okruzích. Oblasti uplatnění: - dávkovací procesy ve farmaceutickém průmyslu - produkční proces v potravinářském průmyslu - zpětné získávání tepla v ocelářství a v petrochemickém průmyslu - výroba syntetické pryskyřice a fenolové pryskyřice - produkce fólii a umělých vláken - vytlačování kovů a při extruzi. Jsme připraveni Vám poradit s výběrem našich produktů a konkrétního použití. CSC JÄKLECHEMIE CZ s.r.o. působí na českém trhu od roku 2008.


Mycí a čistící prostředky pro gastronomii.

Mycí a čistící prostředky pro gastronomii.

CSC JÄKLECHEMIE CZ s.r.o. působí na českém trhu od roku 2008 a nabízí tyto služby: - prodej chemikálií - aplikační poradenství - koncepty pro likvidaci a recyklaci - přebalování, míšení - správa úložišť - mezinárodní přeprava se zaměřením na jednotlivé produkty nebo zásobování z jednoho zdroje. Sortiment: - pro oblast mytí, čištění, úklidu a hygieny - produkty firmy Seewald - Chemie (Unna, SRN) Prostředky jsou dodávány v balení nejčastěji v 10 kg kanystrech či lahvích 12 x 1 l. Běžná dodací lhůta je do 10 pracovních dnů od objednání. Neváhejte nás kontaktovat.


Speciální průmyslové chemikálie Praha

Speciální průmyslové chemikálie Praha

CSC JÄKLECHEMIE CZ s.r.o. působí na českém trhu od roku 2008 a nabízí tyto služby: - aplikační poradenství - koncepty pro likvidaci a recyklaci - přebalování, míšení - správa úložišť - mezinárodní přeprava se zaměřením na jednotlivé produkty nebo zásobování z jednoho zdroje. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Teplonosné kapaliny výroba, prodej

Teplonosné kapaliny výroba, prodej

Společnost CSC JÄKLECHEMIE Czech s r.o.nabízí svým zákazníkům v České republice prodej těchto produktů: - teplonosné kapaliny Produkty Therminol jsou vhodné k nasazení v otevřených i uzavřených chladících a tepelných okruzích. Oblasti uplatnění: - dávkovací procesy ve farmaceutickém průmyslu - produkční proces v potravinářském průmyslu - zpětné získávání tepla v ocelářství a v petrochemickém průmyslu - výroba syntetické pryskyřice a fenolové pryskyřice - produkce fólii a umělých vláken - vytlačování kovů a při extruzi. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Chlorovaná rozpouštědla výroba prodej

Chlorovaná rozpouštědla výroba prodej

Chlorované uhlovodíky v systému SAFE-TAINER - používáme výhradně čerstvé komodity firmy Safechem, t.j. produkty s neustále vysokou a certifikovanou kvalitou. Chlorovaná rozpouštědla firmy Safechem v patentovaném SAFE-TAINER systému. Pro další informace klikněte naodkz viz níže


Čistící prostředky Seewald-Chemie

Čistící prostředky Seewald-Chemie

Náš sortiment - produkty firmy Seewald - Chemie: - mycí a čistící prostředky pro gastronomii a pro výrobní potravinářské provozy - dezinfekční prostředky pro gastronomii a pro výrobní potravinářské provozy - tekutá mýdla a dezinfekce rukou - mycí a čistící prostředky pro zemědělskou výrobu - mycí a čistící prostředky pro ubytovací zařízení - mycí a čistící prostředky pro průmyslovou výrobu (mytí aut, podlah apod.) - čistící a ochranné prostředky na fasády budov. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.Další produkty a služby
  • karborany a jejich deriváty, bazénová chemie, nauhličovadla a uhlíkaté materiály, čisticí prostředky, ředidla a rozpouštědla


Související články
Distribuce a logistika chemikálií
Distribuce a logistika chemikálií

Na trhu je široký výběr chemikálií v podobě kapalné i pevné. Jedná se o sortiment českých, evropských i světových výrobců na různé využití. Nejen kvalitu těchto produktů, ale také odborné poradenství a další služby vám poskytne firma Chem Logistic, s.r.o. se sídlem v Pardubicích.


Jak odsířit bioplyn? Vyzkoušejte impregnované aktivní uhlí
Jak odsířit bioplyn? Vyzkoušejte impregnované aktivní uhlí

Bioplynové stanice se těší řadě výhod. Vyrábí bioplyn z dostupného biologického odpadu, a ten poté využívají na výrobu elektřiny, tepla i k pohonu dopravních prostředků. Bioplynové stanice se však musí potýkat i s nepříjemnostmi v podobě sulfanu obsaženého v bioplynu. Ten totiž vede ke korozi plynových motorů, které jsou součástí kogeneračních jednotek. A jak se dá proti tomu bojovat? Účinným řešením je impregnované aktivní uhlí, jež téměř dokonale odsíří bioplyn.


Dodavatel přírodního i syntetického kaučuku a latexu
Dodavatel přírodního i syntetického kaučuku a latexu

Firma Centrotrade s celosvětovým působením patří mezi významné dodavatele přírodního i syntetického kaučuku a latexu. Díky svému zastoupení v České republice je schopna dodávat kvalitní materiál pro potřeby gumárenských a dalších firem. Je dodavatelem všech typů přírodního kaučuku a latexu pocházejících z různých koutů světa.


RESORBENT- DODAVATEL  NAUHLIČOVADEL ŠPIČKOVÉ KVALITY
RESORBENT- DODAVATEL NAUHLIČOVADEL ŠPIČKOVÉ KVALITY

Slévárenské slitiny prošly velmi dlouhým vývojem v řádu tisíců let, během kterého prodělaly významné kvalitativní změny. V současnosti představují rozsáhlou oblast materiálů, které mají širokou škálu mechanických, technologických a užitných vlastností. Největšími spotřebiteli slévárenských slitin a odlitků z nich vyrobených, jsou zejména strojírenství, automobilový a letecký průmysl, ale i lékařství, které používá některé speciální slitiny pro výrobu odlitků technologií přesného lití (kloubní a zubní protetika). Pro výrobu odlitků se používá celá škála slitin, od slitin železa, zastoupené litinami a ocelemi na odlitky, až po slitiny neželezných kovů.