S.B.C. ČR spol. s r.o.


Na Pankráci 129/1724, Praha 4 140 00

Služby:
- zabezpečíme doplnění Vašich výrobků podle dohodnutého harmonogramu našimi zkušenými merchandisery
- dohlédneme na dostatečný facing, viditelnost a čistotu Vašich výrobků
- zkontrolujeme správnost cenovek
- umístíme P.O.S. materiály
- navrhneme objednávku
- poskytneme Vám tým profesionálních merchandiserů na území celého Slovenska, České republiky a Maďarska
- merchandising poskytujeme ve všech zahraničních řetězcích, domácích sítích a na nezávislém trhu
- zabezpečíme merchandisingový servis pravidelně během roku nebo sezónně.

IČ: 27244105
DIČ: CZ27244105
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Merchandising

Merchandising

Společnost S.B.C. ČR spol. s. r. o. zabezpečuje kompletní organizaci projektů na podporu prodeje. Pro naše partnery zabezpečujeme merchandising ve 3 zemích střední Evropy – v České republice, na Slovensku a v Maďarsku . Naši merchandiseři působí na hypermarketech a supermarketech zahraničních sítí, domácích sítí a specializovaných prodejnách. Pokrýváme servisem všechny maloobchodní prodejny v dohodnutých dnech a frekvencích, počínaje frekvencí 1× za měsíc do několika návštěv na prodejně za den při rychloobrátkovém zboží. Merchandiseři jsou vybaveni reportovacím software a hardware. Tímto zabezpečujeme plynulý tok informací on-line právě na ty místa a pozice ve vaši společnosti, kde jsou nejvíce potřebné. Ve všech zemích máme prvotřídní systém kontroly s využitím on-line fotoreportingu pro regionální manažery a merchandisery. O průběhu kontroly mají i naši partneři přehled v reálném čase na web rozhraní.Další produkty a služby
  • hromadné elektronické kampaně, realizace reklamních kampaní, přímý marketing, event marketing, telemarketing

ROBICONT Robert Lučan

Související články
Efektivní oslovení zákazníků zaručí společnost Česká distribuční
Efektivní oslovení zákazníků zaručí společnost Česká distribuční

Potřebujete dát lidem o sobě vědět? Chcete zvýšit povědomí o svých službách a získat nové klienty? S tím vším vám pomůže společnost Česká distribuční. Jsme jedničkou na českém trhu neadresné distribuce a zajistíme roznos letáků. Již 25 let poskytujeme našim zákazníkům nadstandardní servis a péči v oblasti distribuce tiskovin.


Personální audit pomůže postavit vaši firmu zpátky na nohy
Personální audit pomůže postavit vaši firmu zpátky na nohy

Každá firma nebo společnost se občas může nacházet ve slepé uličce a potřebuje personální audit nebo jinou pomoc. Nemusí to být přímo otázkou její existence, ovšem impulz pro správné fungování je nezbytný. To se může týkat oblasti financí, marketingu, prodeje, ale také třeba personálního oddělení. Pak je nutné vaši společnost oživit, aby se mohla znovu zplna nadechnout a fungovat dál. Tíha odpovědnosti ale nemusí ležet jen na vás, nechte si poradit a situaci zkonzultujte s odborníky na personální poradenství a revitalizace firem. Přesně takovým rádcem je i firma Váš poradce.


Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace
Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace

Kvalitně zpracovaná internetová prezentace je nejdůležitějším faktorem úspěchu nabízených výrobků či služeb. Obstát v dnešní konkurenci není jednoduché, a proto je třeba se zabývat i zdánlivě nedůležitými detaily. Evropská databanka nabízí komplexní řešení propagace vaší firmy a nyní přichází s novými službami, které vám zajistí ještě více výhod oproti konkurenci.


Tazatelská síť Kleffmann Group
Tazatelská síť Kleffmann Group

Jak funguje marketingový výzkum v terénu? Jak vypadá tazatelská síť Kleffmann Group? Co čekat od takového přivýdělku? Pokud Vás tyto otázky zajímají, tak čtěte dále.