Global Logistics Company s.r.o.


Úprkova 683, Strážnice 696 62

Import-export.
Kompletní logistický servis pro zpracovatele, výrobce, velkoobchody a nadnárodní řetězce:
-přímý dovoz, zprostředkování dovozu komodit
-autopříslušenství - výstražní trojúhelník, výstražná vesta
-textil metráž: cordura, autopotahy metráž polyester OXFORD, povrstvené tkaniny
-suroviny pro obuvnický průmysl.
Logistický servis potravinářských komodit
-pro zpracovatelský průmysl, velkoobchody.
Specializace na Čína, Taiwan, Malajsie, Indie, Vietnam, Turecko, Pakistán.
Velkosklad, velkoobchod ČR a SR.

IČ: 26886227
DIČ: CZ26886227
Okres: Hodonín
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Vítězslav Macháček

Ozvučení a osvětlení, zesilovače, 3D lasery, SED světla Jihomoravský kraj

Ozvučení a osvětlení, zesilovače, 3D lasery, SED světla Jihomoravský kraj

Jsme přímý dovozce Sound & lights - reproboxy, zesilovače, 3D lasery, SED světla. Global Logistics Company s.r.o. - máme vše k zajištění ozvučení a osvětlení diskoték, klubů i koncertů. Nabízíme kompletní sortiment led diodových světel, moving head, pásků, par lights, novou generaci inteligentních světel s použitím 3W led diod. Minimální provozní náklady, jednoduchá obsluha, míchání barev, univerzální použití. Dále nabízíme RGB a zelené animační lasery až do výkonu 5W, s použitím Phoenix software. Prodej, pronájem a kompletní záruční a pozáruční servis. Projekce, tvorba animací na míru. 3D laser - úzký koherentní paprsek světla s uniformní vlnovou délkou, díky tomu je laserové světlo vždy dokonale ohraničené a má přesně definovanou barvu, nejčastěji zelenou, červenou, modrou nebo fialovou. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte náš vybavený showroom, kde můžete testovat a porovnávat Vaše reprobedny, zesilovače atd.


Reproboxy v akci Strážnice, Hodonín

Reproboxy v akci Strážnice, Hodonín

Nabízíme k prodeji Reproboxy za akční ceny: -sada 2x reprobox 812A + 8610S -sada 2x reprobox 812A + 2x 8610S -sada 2x 815A + 2x 1810S + P-3200. Výkony reproboxů: -250W RMS -300W RMS. Výkoky reproboxů ve špičkách: -500W -600W. Frekfenční rozsah reproboxů: -44Hz - 18kHz - 37Hz - 18kHz. Rozměry reproboxů: - 420x690x420mm -580x540x830mm. Více podrobností o akčních reproboxech + cenu reproboxů najdete na našich webových stránkách.


Ozvučení, osvětlení, reproboxy Strážnice, Hodonín

Ozvučení, osvětlení, reproboxy Strážnice, Hodonín

Služby, dovoz, prodej, servis: -ozvučení -zesilovače -osvětlení - kompletní sortiment led diodových světel, moving head, pásků, par lights, inteligentní světla s použitím 3W led diod -laser show - RGB a zelené animační lasery až do výkonu 5W, s použitím Phoenix software, tvorba animací -reproboxy -reprosoustavy - tři základní výkonové řady Line array by C-Mark., závěsný systém na míru -instalce -pronájem. Internetový obchod, e-shop. Více informací na webových stránkách.


Laser show, ozvučení a osvětlení

Laser show, ozvučení a osvětlení

Nabízíme prodej a servis zesilovače, reproboxy, line array, reprosoustavy. Instalujeme Vám ozvučení akci, clubů i diskoték. Zařídíme Vám laser show, světelnou show, ozvučení a osvětlení koncertů. Půjčení sortimentu. Máme také e-shop, internetový obchod.


Reproboxy, zesilovače, světla

Reproboxy, zesilovače, světla

Voice Master - přímý dovozce Sound & lights - reproboxy, zesilovače, světla Raptor Series Profesionální řada Raptor series zaručuje brilantní zvuk bez kompromisů, s rovnoměrně vyváženým frekvenčním rozsahem, bez jakéhokoliv zkreslení. Reproboxy z pětivrstvého dřeva v kombinaci s MDF, jsou osazeny neodymovými reproduktory a titanovými tlakovými drivery. Aktivní line array systémy LNDA, CT a MA jsou napájeny digitálním biampovým výkonovým zesilovačem a jsou řízeny procesorem audionet, jež zaručuje dokonalou kontrolu přenášené zvuku. Celý systém vyniká technickými novinkami a bezpečnostními prvky. Systém je dodávám včetně software pro výpočet optimálního počtu segmentů, výšky a vyzařovacího úhlu systému.


Akce reprobox 812A + 8610S Hodonín, Jihomoravský kraj

Akce reprobox 812A + 8610S Hodonín, Jihomoravský kraj

Firma Voice Master s.r.o. nabízí prodej reproboxů za akční ceny. Sada reproboxů 2x reprobox 812A + 8610S: -Výkon 250W RMS -špičky 500W -frekvenční rozsah 44Hz - 18kHz -impedance 8Ohm -citlivost 100dB -rozměry 420x690x420mm -hmotnost 35kg -ransportní madla -subwoofer výkon 400W, 1 x 15" -citlivost 97dB -nastavitelný crossover. Cena s dph +doprava: 19773,- Více informací na webových stránkách.


PA systémy, reproboxy, zesilovače

PA systémy, reproboxy, zesilovače

Voice Master - aktvní line array Profesionální řada line array zaručuje brilantní zvuk bez kompromisů, s rovnoměrně vyváženým frekvenčním rozsahem, bez jakéhokoliv zkreslení. Reproboxy z pětivrstvého dřeva v kombinaci s MDF, jsou osazeny neodymovými reproduktory a titanovými tlakovými drivery. Aktivní line array systémy LNDA, CTa MA jsou napájeny digitálním biampovým výkonovým zesilovačem a jsou řízeny procesorem audionet (cobranet), jež zaručuje dokonalou kontrolu přenášené zvuku. Celý systém vyniká technickými novinkami a bezpečnostními prvky. Systém je dodávám včetně software pro výpočet optimálního počtu segmentů, výšky a vyzařovacího úhlu systému.Více na www.voicemaster.cz.


Reproboxy, Zesilovače, světla -  ozvučení , prodej, servis, insta

Reproboxy, Zesilovače, světla - ozvučení , prodej, servis, insta

Voice Master - přímý dovozce Sound & lights - reproboxy, zesilovače, světla. Zajišťujeme: Ozvučení a osvětlení diskoték, klubů a koncertů. Pevné instalace a rekonstrukce klubů a diskoték. Plný záruční a pozáruční servis zvukové a světelné techniky. Kompletní dodávky- reproboxy, zesilovače, světla, hliníkové konstrukce, kabeláž.Další produkty a služby
  • logistické technologie, označování zboží RFID štítky, kombinovaná přeprava, komplexní logistické služby


Související články
Silniční doprava
Silniční doprava

Oblast silniční dopravy má rozhodně silné zastoupení v naší firmě. Neustále rozšiřujeme vozový park a přidáváme také další služby, díky kterým mohou být naši klienti vždy s výsledkem spokojení. Připojují se také logistické služby a skladování.


Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR
Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

Přeprava nebezpečných nebo speciálních nákladů je poměrně složité téma. Naštěstí existují společnosti, které se tímto tématem zabývají, a proto je snadné přepravit pomocí jejich služeb jakýkoliv i nebezpečný náklad, a to po celé ČR i do zahraničí.


Cisternová přeprava ADR
Cisternová přeprava ADR

Hledáte partnera v oblasti cisternové přepravy? Náš tým profesionálních odborníků v této oblasti poskytuje kompletní služby. Jedná se o služby silniční motorové a nákladní přepravy se specializací na přepravu kapalin.


Spediční a logistická společnost v ČR i ve světě
Spediční a logistická společnost v ČR i ve světě

Objem zásilek doručovaných napříč celým světem každoročně stoupá. Spediční a logistická společnost Nippon Express pracuje s efektivním propojením mezikontinentální letecké a námořní dopravy ve více než 37 zemích světa včetně České republiky.