LEDER TEX s.r.o.


Karlínské náměstí 234/5, Praha 8 - Karlín 186 00

Čistírna oděvů.

KOŽENÉ ODĚVY
Nabízíme tyto služby:
- čištění kožených oděvů a výrobků
- dotukování kožených oděvů a výrobků
- nástřik úpravnických prostředků
- barvení kožených oděvů nebo výrobků
- dobarvování kožených oděvů i výrobků na původní odstín (hladké kůže)
- barevné úpravy velurových a vlasových kůží
- impregnace kožených oděvů a výrobků
- hydrofobní úpravy kožených oděvů a výrobků
opravy i úpravy kožených nebo kožešinových oděvů.

IČ: 26710978
DIČ: CZ26710978
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Marie Stejskalová

Čištění kožešin Praha

Čištění kožešin Praha

Společnost LEDER TEX s.r.o. nabízí čištění kožešin, kožichů a kožených oděvů v plném rozsahu. LEDER TEX s.r.o. je na českém trhu jednou z nejlepších v oboru čištění. Pokud nemáte dostatek času, můžete využít zásilkovou službu. Ostatní služby v oblasti kožených oděvů: - dotukování - nástřik úpravnických prostředků - barvení – dobarvení na původní odstín – hladkých kůží - barevné úpravy velurových, vlasových kůží - impregnace - hydrofobní úpravy kožených oděvů a výrobků. Barvení kožešinového vlasu společnost neprovádí. Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.Další produkty a služby
  • chemické čištění, praní a žehlení, impregnace oděvů, odolnost materiálu, služby čistíren a prádelen

Jsme kominictví s bohatou tradicí. Provádíme frézování komínů, jejich revize a kontrolu a samozřejmě také výstavbu komínů i rekonstrukce spalinových cest.

Související články
Prádelna, čistírna, žehlení a mandlování i šití
Prádelna, čistírna, žehlení a mandlování i šití

Příliš mnoho oblečení, ložního prádla, přehozů a dek nebo oblečení, které vyžaduje speciální péči, sebou přináší také častější praní a žehlení. Občas je také potřebné něco zašít, zkrátit či prodloužit a vy na to nemáte čas ani trpělivost. Abyste však nepřišli o čisté a vyžehlené prádlo od oblečení až po polštáře a pracovní oděvy, stačí se obrátit na profesionály na slovo vzaté, a sice na firmu Prádelna v Čachtické – LaKlim, s.r.o. s provozem v Praze.


Čistí rychle, čistí spolehlivě a svědomitě – Černošická čistírna oděvů
Čistí rychle, čistí spolehlivě a svědomitě – Černošická čistírna oděvů

Spolehlivá čistírna, která vás odborným způsobem zbaví nečistot z veškerých textilních oděvů, ale i z dekoračních textilií, závěsů, dek, polštářů, přikrývek, záclon, předložek a mnohých dalších obyčejných, ale i neobyčejných věcí, jakými jsou například maskoti. Vyčistí textilní masky a díky tomu se budete cítit zase příjemně a pohodlně, když si danou masku budete oblékat.


Profesionální praní a žehlení pro hotely, restaurace i nemocnice
Profesionální praní a žehlení pro hotely, restaurace i nemocnice

Dokonale vyprané a vyžehlené prádlo či oblečení je důležitou součástí dobré pověsti každého hotelu, ubytovny, restaurace či nemocnice. Rodinná prádelna v Praze 4, Prádelna v Čechtické, klade velký důraz na profesionalitu a nadstandardní služby v této oblasti. Firmám i koncovým klientům poskytuje služby praní a čištění, žehlení a mandlování, ale také šití dek, opravy oděvů či praní outdoorového vybavení.


Profesionální prádelna a čistírna, která se stará o vaše firemní, pracovní oděvy a ostatní prádlo
Profesionální prádelna a čistírna, která se stará o vaše firemní, pracovní oděvy a ostatní prádlo

Zkušenosti ani moderní nadhled jim rozhodně nechybí. Velice kvalitně se starají o veškeré prádlo a také jakékoliv materiály. To je velice důležité, protože je potřeba dbát na různé druhy látek, aby se neničily špatnou manipulací nebo nevhodným žehlením.