ELMATERM s.r.o.


Tř. Dr. M. Horákové 534/78, Liberec 6 460 06
Firma Elmaterm se zabývá instalací topných systémů. Instalujeme samoregulační topné kabely, topné rohože, regulacipro podlahové topení a tepelná čerpadla. Zastoupujeme firmy DEVI, Danfoss, NIBE a Quatttec. Působíme v oblasti Severních a Středních Čech.

Kabelové topné systémy: Specializujeme se na vyhřívání a vytápění okapů, potrubí a venkovních ploch proti zamrzání a tvorbě námrazy, podlahové vytápění. Dodáváme topné kabely, extrémně tenké topné rohože DEVI, Quatttec, topné pásy DEVIDRY a DEVICELL, regulátory pro podlahové topení. Teplovzdušné ventilátory DEVITEMP.

Tepelná čerpadla pro ohřev TUV vytápění:
Tepelná čerpadla představují vysoce energeticky úsporný zdroj tepla.

Nabízíme:
- návrh, dodávku, montáž, záruční a pozáruční servis
- kabelové topné systémy DEVI, DAnfoss – vytápění okapů, potrubí, venkovních ploch, podlahové vytápění
- Teplovzdušné ventilátory, sušáky ručníků
- Tepelná čerpadla Danfoss, Nibe

Produkty
  • zásobníky teplé vody, instalace solárních systémů, regulace kotlů, distribuce radiátorů pro vytápění
  • radiátory a kohouty, termostatické hlavice, expanzní nádoby, odvzdušňovací ventily, radiátorové šroubení, manometry a teploměry


Související články
Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Thermoquell CZ s.r.o.

Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Společnost Thermoquell CZ s.r.o., nabízí celou řadu komponentů pro rozvody vody, topení a plynu. Ucelený sortiment zahrnuje úsporná oběhová čerpadla pro vytápění, kvalitní armatury a potrubní ocelové díly, běžné i atypické ventily a regulátory tlaku včetně měřící techniky zahrnující teploměry a manometry. A to není zdaleka vše. Potřebujete sehnat také kotel nebo radiátory? V tom případě zde nakoupíte kondenzační kotle Veismann, radiátory a veškeré komponenty pro otopné systémy.


Vodo topo plyn snadno a rychle v Kover Jeseník

KOVER, spol. s r.o.

Vodo topo plyn snadno a rychle v Kover Jeseník

Stavíte nový dům nebo rekonstruujete byt? Pak jistě potřebujete kvalitní vybavení koupelen, potrubní příslušenství nebo krbový sortiment, který vám poskytne Kover Jeseník. Kromě prodeje vám můžeme zajistit rozvoz zboží, jeho montáž i následný servis.


Servis plynospotřebičů: prodej, servis a opravy plynových ohřívačů vody i kotlů

Servis plynospotřebičů

Servis plynospotřebičů: prodej, servis a opravy plynových ohřívačů vody i kotlů

Co dělat, když se vám doma pokazí plynový spotřebič? Obraťte se na společnost Servis plynospotřebičů Petra Hromádky, která si s tím vaším jistě poradí. Provádíme servis plynových spotřebičů, opravy, výměny, čištění i revize. Servisem plynospotřebičů se zabýváme už osmnáct let.


Vodoinstalatéři Třebíč: kvalitní a spolehlivé služby pro vaši domácnost

K-TOP, s.r.o.

Vodoinstalatéři Třebíč: kvalitní a spolehlivé služby pro vaši domácnost

Vodoinstalatéři Třebíč jsou tým zkušených a certifikovaných instalatérů, kteří se zabývají všemi druhy instalatérských prací v oboru voda, topení, kanalizace a plyn. V tomto článku se dozvíte, jaké služby nabízíme, jak probíhá naše spolupráce s klienty a proč jsme vaším ideálním partnerem pro instalatérské práce.


Firemní články
Topné kabely a topné rohože - akční cena

Topné kabely a topné rohože - akční cena

Nabízíme dvoužilové topné rohože a kabely výrobce KDP (kabelovna Děčín). Jedná se o kvalitní české výrobky s nadstandartními zárukou. Topné kabely jsou v provedení bez UV ochrany - vhodné pro podlahové topení a vytápění. Dále s topný kabel s UV ochranou vhodný pro vytápění okapů, svodů a střech. Dále nabízíme dvoužilové topné rohože s výkonem 300W/m2 vhodné pro vytápění venkovních ploch, nájedů, ramp apod. Pro ohřev potrubí - ochrana proti zamrznutí používáme samoregulační inteligentní topný kabel DEVI a HeatTrace. Provádíme návrh systému, realizaci a servis, dále se zabýváme velkoobchodním a maloobchodním prodejem. V případě zájmu o naše služby nás naváhejte kontaktovat na našem webu www.elmaterm.cz


Akční cenyA topných rohoží DEVI DTIR + termostat Devireg 530

Akční cenyA topných rohoží DEVI DTIR + termostat Devireg 530

Dvoužilová topná rohož DEVI DTIR-150 je preferována díky svým technickým vlastnostem, které zabezpečují její všestranné využití. Vzhledem k malému průměru kabelu, má topná rohož výborné montážní vlastnosti a je použitelná tam, kde jsou na instalaci kladeny přísné požadavky pro co nejefektivnější využití prostoru. Topná rohož DEVI je vhodná pro podlahové vytápění, vytápění nízkoenergetických objektů, pro koupelny, chodby a ostatní obytné místnosti. V kombinaci s elektronickým regulátorem Devireg 530 se jedná o výbornou možnost zakoupit podlahové topení právě teď za bezkonkurenční cenu. Více se dozvíte v našem e-shopu, kde dále neleznete komponenty pro podlahové vytápění, vyhřívání okapů, svodů a střech. Pro vytápění potrubí doporučujeme bezúdržbové inteligentní samoregulační topné kabely.


Samoregulační inteligentní topný kabel, ohřev potrubí

Samoregulační inteligentní topný kabel, ohřev potrubí

Ochrana proti zamrzání potrubí vodovodních trubek. Samoregulační inteligentní topný kabel zaručí, že voda nezamrzne. Použitím samoregulačního topného kabelu zamezíte zamrznutí vody v potrubí. Samoregulační inteligentní topný kabel instalujeme přímo na potrubí a poté se zaizoluje tepelnou izolací. Naše samoregulační topné kabely spolehlivě zamezí zamrznutí potrubí a ochrání potrubí před mrazem. Samoregulční topné kabely jsou bezúdržbové, spolehlivé bez nároků na údržbu. Topné kabely lze použít i pro vytápění okapů - ochrana proti zamrzání okapů a svodů.


Samoregulační inteligentní topný kabel

Samoregulační inteligentní topný kabel

Prodáváme a intalujeme samoregulační inteligentní topné kabely značek Heat Trace a DEVI. Samoregulační inteligentní topný kabel je vhodný pro ochranu potrubí proti zamrznutí, pro ohřev potrubí na požadovanou teplotu. Další možnost využití samoregulačních inteligentních topných kabelů je pro vytápění okapů, svodů a střech - ochrana proti zamrzání. Samoregulační topný kabel je ideální řešení pro jakýkoliv ohřev.


Ochrana potrubí proti zamrzání potrubí topným kabelm

Ochrana potrubí proti zamrzání potrubí topným kabelm

Trápí vás zamrzání potrubí, okapů, svodů a střech. Máme pro vás ideální řešení - samoregulační inteligentní topné kabely. Intalujeme samoregulační inteligentní topné kabely značek Heat Trace a DEVI. Samoregulační inteligentní topný kabel je vhodný pro ochranu potrubí před zamrznutím a pro ohřev potrubí na požadovanou teplotu. Dále je možno topné kabely použít pro vytápění okapů, svodů a střech - ochrana proti zamrzání. Samoregulační topný kabel je ideální řešení pro jakýkoliv ohřev.


Vytápění nájezdů, ramp chodníků topnými kabely

Vytápění nájezdů, ramp chodníků topnými kabely

Dodáváme topné kabely vhodné pro vytápění nájezdů, ramp, chodníků a dalších ploch, kde hrozí riziko namrzání. Plochy, kde jsou instalované naše topné kabely jsou sjízdné, pochozí a bez námrazy. Vytápění venkovních ploch s použitím samoregulačních topných kabelů je účinná ochrana proti zamrznutí. Topný systém je opatřen topným kabelem, plně automatickou regulací s teplotním a vlhkostní čidle, která zajistí bezpečný a spolehlivý provoz s příznivými provozními náklady. Topné kabely se instalují pod zámkovou dlažbu, beton, asfalt apod. Není potřeba odhazovat sníh, topný systém to vyřeší za vás. Vytápění vjezdu do garáží už nemusí být luxus, s použitím našich topných systémůse jedná o standard, který si můžete dovolit a který oceníte.


Elektrické podlahové topení, topné kabely, topné rohože, regulace

Elektrické podlahové topení, topné kabely, topné rohože, regulace

Dodáváme inteligentní elektrické podlahové topení a vytápění. Topné kabely a rohože instalované v podlaze se používají převážně do novostaveb v nízkoenergetickém standardu ale i do rekonstrukcí stávajících objektů. Díky inteligentní elektronické regulaci DEVIREG DEVILINK s podlahovými čidly a týdenním regulátorem je systém maximálně účinný se zajištěním požadovaného komfortu s přijatelnými provozními náklady. Topné kabely a rohože pro podlahové topení a vytápění se instalují převážně do betonových a anhydrytových podlah. Poradíme si i se suchým procesem v dřevostavbách, kde nabízíme a instalujeme topné pásy DEVIDRY nebo topné desky DEVICELL Používáme topné kabely, extra tenké topné rohože, topné pásy. Instalací elektrického podlahového topení a vytápění budete příjemně překvapeni.


Vyhřívání a vytápění okapů, svodů a střech, topným kabelem

Vyhřívání a vytápění okapů, svodů a střech, topným kabelem

Vytápění okapů, svodů a střech - ochrana proti zamrznutí. Dodáváme a instalujeme inteligentní samoregulační topné a odporové kabely. Samoregulační inteligentní topný a odporový kabel zajistí, že žlaby jsou průchodné a voda může volně odtékat, aniž by hrozilo zamrznutí. S použitím plně automatické regulace Devireg 850 s teplotním a vlhkostnímčidlem má otopný systém přijatelné provozní náklady a systém vytápění okapů je úsporný a spolehlivý. Ochrana okapů proti zamrzání s použitím samoregulačních inteligentních topných kabelů DEVI a Heat Trace je spolehlivé a funkční řešení, které ochrání vaši nemovitost před škodami vzniklými zamrzáním okapů.


Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla vzduch-voda, země-voda, voda-voda. Provádíme odborný návrh a odbornou montáž kvalitních tepelných čerpadel. Instalujeme kvalitní švédská tepelná čerpadla NIBE a Danfoss a poskytujeme nadstandartní záruky. Tepelná čerpadla dodávaná naší firmou jsou jsou na vysoké technické úrovni. Províce informací nás kontaktujte.


Vytápění okapů, svodů, střech, nájezdů a chodníků topným kabelyem

Vytápění okapů, svodů, střech, nájezdů a chodníků topným kabelyem

Ochrana proti zamrzlým okapům, svodům a okrajům střech - konečně střechy bez rampouchů !!! Provádíme vyhřívání okapů a svodů. Instalujeme kvalitní systémy DEVI a Heat Trace, které se vyznačují mimořádnou kvalitou. Topné systémy (vytápění okapů) jsou díky plně automatické regulaci úsporné, protože fungují pouze v případě, kdy je to potřeba. Používáme odporové topné kabeby a samoregulační inteligentní topné kabely s plně automatickou regulací. Dále je možné pomocí topného kabelu provést ochranu vodovodního potrubí proti zamrzání. V tomto případě se nejčastěji používá samoregulační inteligentní topný kabel. Využijte akční ceny!


Inteligentní samoregulační topný kabel - ohřev potrubí

Inteligentní samoregulační topný kabel - ohřev potrubí

Ohřev potrubí - ochrana proti zamrzání potrubí nebo pro udržení požadované teploty na vytápěném poztrubí (např. ohřev potrubí TUV). Používáme samoregulační inteligentní topný kabel Heat Trace a DEVI. Samoregulační inteligentní topný kabel, nebo odporový topný kabel je možno použít na aplikace ohřev potrubí proti zamrzání, ohřev potrubí na požadovanou teplotu, dále na vytápění okapů, svodů, venkovních apod. Systémy vytápění potrubí jsou opatřeny regulací, která spíná vytápěné potrubí pouze v případě, kdy je to potřeba.


Samoregulační inteleligentní topný kabel

Samoregulační inteleligentní topný kabel

Novinka v našem sortimentu - Inteligentní samoregulační topný kabel Heat Trace pro ohřev potrubí, vytápění okapů a svodů. Samoregulační topný kabel je možno použít i v prostorách s nebezpečím výbuchu, v korozivních prostorách apod. Inteligentní samoregulační topný kabel je dodáván v metráži na požadovanou míru, po dohodě lze dodat hotový Inteligentní samoregulační topný kabel s koncovkou a napojením na studený konec. Pro návrh systému, nebo pro poskytnutí dalších informací nás neváhejte kontaktovat na : www.elmaterm.cz


Topné rohože - Akční ceny !!!

Topné rohože - Akční ceny !!!

Akční ceny elektrických topných rohoží. Nabízíme kvalitní český výrobek. Jedná se o dvoužilové topné rohože s ochranným opletením, napájecí napětí 230V. Topná rohož je vhodná i koupelen a ostatních vlhkých prostor. Výkon topné rohože je 160W/m2. Záruka na topné rohože je 12 let. Provádíme i odbornou instalaci včetně připojení k napětí. Dále nabízíme širokou nabídku regulátorů.


Tepelná čerpadla - Akční ceny

Tepelná čerpadla - Akční ceny

Tepelná čerpadla za akční ceny !!! Instalujeme tepelná čerpadla vzduch-voda, země-voda, voda-voda. Zajistíme provedení vrtu včetně stavebního povolení. Poskytujeme nadstandartní záruky. Tepelné čerpadlo vám zajistí komfortní vytápění za velice příznivé provozní náklady.


Akční ceny - topné systémy (topné kabely, topné rohože, regulace)

Akční ceny - topné systémy (topné kabely, topné rohože, regulace)

Akční nabídka léto 2011. V případě objednání a následné instalace námi dodávaných aplikací bude poskytnuta sleva z dodaného materiálu ve výši 10%. Akce se vztahuje na vyhřívání a vytápění okapů svodů a střech, vytápění a ohřev potrubí, vyhřívání venkovních ploch, nájezdů, ramp, chodníků apod. Dále se akce vztahuje na instalaci elektrického podlahového vytápění DEVI, DEVIDRY a DEVICELL. Dále můžete využít výhodných cen na topné kabely, samoregulační inteligentní topné kabely, topné rohože a regulace v našem e-shopu : http://www.elmaterm.cz/eshop/ Pro více informací navštivte naše webové stránky : www.elmaterm.cz


Tepelná čerpadla NIBE - akční ceny

Tepelná čerpadla NIBE - akční ceny

Tepelná čerpadla NIBE. Nabízíme dodávku a montáž švédských tepelných čerpadel NIBE. Instalujeme tepelná čerpadla vzduch-voda, voda-voda, země-voda. Tepelné čerpadlo Vám uspoří až 50% nákladů na vytápění. Nabízíme profesionální přístup a nadstandartní záruky. Tepelné čerpadlo od nás je ta správná volba! Více informací o naší nabídce najdete na : http://www.elmaterm.cz


Topné systémy na klíč,a vyhřívání a vytápění okapů Liberec

Topné systémy na klíč,a vyhřívání a vytápění okapů Liberec

Disponujeme zastoupením firem DEVI, Danfoss, NIBE a Quatttec.Naše působnost je především v oblasti Severních a Středních Čech.Specializujeme se na aplikace topných kabelů, tepelná čerpadla, solární systémy, elektroinstalační práce včetně revizí na elektro zařízeních. Disponujeme na seznamu odborných dodavatelů programu Zelená úsporám.Více na našich stránkách www.elmaterm.cz Těšíme se na Vás!