aaKrby.cz - Martin Mikeska


Krumsín 2, Plumlov 798 03

Prodej, e-shop:
- krbová kamna
- kachlová kamna
- krbová kamna na pelety
- krbové vložky - litinové, ocelové, kazetové a monobloky, bio krby
- elektrické krby - elektrické krby (mimo Oxford) jsou vybaveny dálkovým ovládáním
- sporáky na tuhá paliva
- teplovodní kamna
- teplovodní kachlová kamna
- teplovodní kamna na pelety
- teplovodní sporáky
krbové obestavby - mramor leštěný, loupaný, patina, pískovec, portálové
- kouřovody - Kraus, Bertrams, ocelové, smaltované, nerezové
- rozvody vzduchu - čtyřhrané, krbové mřížky, Deco, exklusive, hranaté, retro
- příslušenství - těsnění a izolace
- krbové nářadí
- Zelená úsporám
- stavba krbu - kamnářská lepidla, malty a omítky.

IČ: 64489485
DIČ: CZ7310145337
Okres: Prostějov
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Martin Mikeska

Krbové vložky, krbová kamna, teplovodní sporáky Prostějov

Krbové vložky, krbová kamna, teplovodní sporáky Prostějov

Nabízíme velký výběr: - kachlová kamna - krbové vložky - krbová kamna na pelety - elektrické krby - sporáky na TP - teplovodní kachlová kamna - teplovodní kamna na pelety - krbové obestavby - teplovodní sporáky - teplovodní kamna - teplovodní vložky - kouřovody - rozvody vzduchu - příslušenství - krbové nářadí.


Výprodej kamen, krbových vložek a sporáků Prostějov

Výprodej kamen, krbových vložek a sporáků Prostějov

aaKrby.cz nabízí výprodej kamen, krbových vložek a sporáků - výprodej skladových zásob a vystaveného zboží. Vše po jednom kuse. Výprodej krbových kamen: Krbová kamna KOZA S10 ORASA Krbová kamna Koza K8 - celolitinová Krbová kamna Jotul F 3 CB celolitinová Krbová kamna ODENSE s výměníkem barva černá, béžová dlažba, zlaté kování Krbová kamna Grand Max Krbová kamna TALA 07 plech + keramika slonová kost Výprodej sporáků na tuhá paliva: - Sporák na pevná paliva Moravia VSP 9103.1312 Výprodej krbových vložek: - Krbová vložka BASIA 15 KW - Teplovodní krbová vložka Wiktor 12 TV


Krbová kamna Jotul, krbová vložka akce Prostějov

Krbová kamna Jotul, krbová vložka akce Prostějov

Nabízíme široký výběr krbových kamen a krbů v akci. Využijte objednání na našem e-shopu, kde naleznete naše akční zboží! Krbová kamna JOTUL F375CB Krbová vložka Jotul I 400 CB ROVNÉ SKLO Krbová kamna Jotul I 400 CB Harmony Krbová vložka Jotul I 400 CB Panorama Krbová kamna Jotul F 274 CB Krbová kamna Jotul F 275 CB Krbová kamna Jotul F 376 CB Krbová kamna KOZA K 6 Krbová vložka Jotul 570 Jøtul F 373 CB s otočným podstavcem Krbová vložka Jotul I 160 CB Krbová kamna Jotul F 602 N Krbová kamna Jotul F 118 CB Krbová kamna Jotul F 3 MF Krbová kamna Jotul F 602 CB Krbová kamna Jotul F 8 TD Krbová kamna Jotul F 400 CB Krbová kamna Jotul F 500 CB Krbová kamna Jotul F 600 CB Krbová kamna Jotul F 220 CB Krbová kamna Jotul F 250 CB Krbová kamna Jotul F 350 CB Krbová kamna Jotul F 3 TD Krbová kamna Jotul F 3 CB Krbová kamna Jotul F 273 CB Krbová kamna Jotul F 100 CB Krbová vložka Jotul I 150 CB FL Krbová vložka Jotul I 350 CB FL Krbová vložka Jotul I 80 CB Maxi Panorama Krbová vložka Jotul I 80 CB Maxi Harmony Krbová vložka Jotul I 18 RTD Panorama modročerný smalt Krbová vložka Jotul I 18 RTD Harmony modročerný smalt Krbová vložka Jotul I 510 Krbová vložka Jotul I 600 Flat (rovné sklo) Krbová vložka Jotul I 80 RH Panorama šedý lak Krbová vložka Jotul I 80 RH Harmony Na našem webu naleznete vše pro teplovzdušné i teplovodní vytápění.Další produkty a služby
  • prodej krbových vložek, čističe krbů, podpalovače krbů, krbové rošty, krbové nářadí, prodej vysavačů popela


Související články
Krby a kamna - kombinované sestavy
Krby a kamna - kombinované sestavy

Stavba krbů a kamen Praha, pod vedením Tomáše Jíry, je společnost, která se zabývá kamnářstvím. Firma navrhuje, dimenzuje a také staví veškeré krby a kamna různých velikostí a druhů. I v této kategorii je nyní na výběr a to hned z několika produktů. Můžete si domů nechat nainstalovat akumulační, sálavá, teplovzdušná a teplovodní kamna, nebo krby, pece či sporáky.


Chcete kvalitní krb, aniž byste museli přiložit ruku k dílu? Pak si jej nechejte postavit od profesionálů
Chcete kvalitní krb, aniž byste museli přiložit ruku k dílu? Pak si jej nechejte postavit od profesionálů

Je mnoho důvodu, proč se bát stavět právě krb. Nemusí jít nezbytně jenom o šikovnost, ale mnoho z nás si zkrátka netroufá na tak vážnou stavbu, jakou je právě krb. Proto jsou zde specializované firmy, které vám postaví celý krb na klíč, aniž byste se museli vy sami něčemu učit, nebo zbytečně nad tímto úkolem ztrácet čas.


Návrhy a realizace kamen, krbů, pecí i venkovního posezení od certifikovaného kamnáře
Návrhy a realizace kamen, krbů, pecí i venkovního posezení od certifikovaného kamnáře

Hledáte-li odborníka na návrhy, dimenzování a realizaci kamen, krbů, sporáků či pecí, obraťte se na zkušeného kamnáře Tomáše Jíru, který vám pomůže nalézt optimální řešení šité na míru a v krátké lhůtě tento návrh i zhmotnit.


Kamenické práce od PRVNÍ KAMENIA CZ – kuchyňské pracovní desky, schodiště i další výrobky na zakázku
Kamenické práce od PRVNÍ KAMENIA CZ – kuchyňské pracovní desky, schodiště i další výrobky na zakázku

Kámen patří k nejstarším výrobním materiálům vůbec. Jeho oblíbenost ovšem ani po dlouhých letech neopadla. Naopak. Kámen je i dnes velice populárním materiálem, který skvěle poslouží a navíc nadělá velkou parádu, a to jak v exteriérech, tak v interiérech domů a bytů. O tom, jaké kouzlo kámen má, víme své ve společnosti PRVNÍ KAMENIA CZ, kamenické práce vám totiž nabízíme již od roku 1990. Přesně na míru vám tak vyrobíme kamenná schodiště, parapety či obklady krbů, problém pro nás ale není ani zakázková výroba koupelny nebo pracovní desky na kuchyňskou linku.