BAST CZ s.r.o.

CZKDřevěné příhradové vazníky

Dřevěné příhradové vazníky

Dřevěné příhradové vazníky – výroba a montáž v Jihomoravském kraji

Dřevěná bednění

Dřevěná bednění

Dřevěná bednění pro inženýrské stavby, výroba bednění pro sklářské pece

Kompletní realizace střech

Kompletní realizace střech

Realizace střech, montáž příhradových vazníků, pokládka střešní krytiny Jihomoravský kraj


Výroba a montáž dřevěných příhradových vazníků

Firma BAST CZ s.r.o., která sídlí v Kuřimi, se zabývá výrobou a montáží příhradových vazníků, dřevěných bednění a bednění na sklářské pece. Specializujeme se také na dodávku a realizace střešních konstrukcí. V této souvislosti také poskytujeme komplexní řemeslné práce v oboru pokrývačství, klempířství a tesařství. Působíme zejména v Jihomoravském kraji.

Stavebním firmám i jednotlivcům dodáváme příhradové vazníky a střešní krytiny pro všechny typy střech. Technologie výroby a montáže střešní příhradové konstrukce, která vznikla snoubením vazníků se styčnými deskami, umožňuje rychle a hospodárně postavit střechu libovolného tvaru, která je prakticky nezničitelná. V této oblasti se také zaměřujeme na výrobu střešních konstrukcí na klíč jak pro rodinné domy, tak i průmyslové a komerční objekty. Zajistíme veškeré pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Provádíme také kompletní rekonstrukce střech. Jsme specialisté na opravu a výstavbu plochých střech - spolehlivě zajistíme jejich hydroizolaci za využití moderních technologických řešení.

Mezi další činnosti firmy BAST patří také dřevěná výroba a dodávka řeziva. Na zakázku vyrábíme a dodáváme dřevěná bednění a bednění na sklářské pece. Jednotlivcům i stavebním firmám dodáme na míru opracované a impregnované dřevo určené především pro stavební účely.


Katalog firem:    

Pokrývačské a klempířské práce

,  

Tesařské práce

,  
Štítky:

Výroba, montáž, příhradové vazníky, dřevěné bednění, střešní konstrukce, pokrývači, tesaři Brno