Kleffmann Group, s.r.o.


Mezírka 775/1, Brno 602 00
Jsme celosvětově vedoucím odborníkem v oblasti výzkumu zemědělského trhu.
Poskytujeme relevantní informace pro úspěšné podnikání v zemědělském sektoru po celém světě.Během 20 let své existence jsme dosáhli předního postavení v oblasti průzkumu zemědělského trhu.
Nabízíme komplexní portfolio služeb. Smyslem je navrhovat všeobecná i individuální řešení pro veškeré významné cílové skupiny z řad zemědělských subjektů i pro klienty z řad mezinárodních farmaceutických a chemických firem.

Specializujeme se:
-zemědělský trh
-osivo
-ochrana plodin
-zemědělská mechanizace
-veterinární léky
-výživa hospodářských zvířat
-domácí zvířata
-potravinářský průmysl
-dům a zahrada
-velkoobchod a maloobchod.

Další produkty a služby
  • marketingový průzkum trhu, outsourcing marketingu, realizace firemních strategií, marketingová analýza, řízení kampaní

Vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování daňových přiznání.

Vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování daňových přiznání

Obec Lety u Písku Jihočeský kraj, Návesní kaple, Boží muka, člen Dobrovolného svazku obcí.

Obec Lety u Písku Jihočeský kraj, Návesní kaple, Boží muka, člen Dobrovolného svazku obcí

Související články
Leták je stále na vrcholu mezi reklamními nástroji – využijte jeho možností

Česká distribuční k.s.

Leták je stále na vrcholu mezi reklamními nástroji – využijte jeho možností

Reklamní leták je v podstatě velice variabilním marketingovým nástrojem. Ke svému zákazníkovi může přijít v několika různých podobách. Je zapotřebí odhadnout způsoby doručení pro jednotlivé cílové skupiny, aby se dokonale využil jeho potenciál.


Efektivní oslovení zákazníků zaručí společnost Česká distribuční

Česká distribuční k.s.

Efektivní oslovení zákazníků zaručí společnost Česká distribuční

Potřebujete dát lidem o sobě vědět? Chcete zvýšit povědomí o svých službách a získat nové klienty? S tím vším vám pomůže společnost Česká distribuční. Jsme jedničkou na českém trhu neadresné distribuce a zajistíme roznos letáků. Již 25 let poskytujeme našim zákazníkům nadstandardní servis a péči v oblasti distribuce tiskovin.


Personální audit pomůže postavit vaši firmu zpátky na nohy

Váš poradce s.r.o.

Personální audit pomůže postavit vaši firmu zpátky na nohy

Každá firma nebo společnost se občas může nacházet ve slepé uličce a potřebuje personální audit nebo jinou pomoc. Nemusí to být přímo otázkou její existence, ovšem impulz pro správné fungování je nezbytný. To se může týkat oblasti financí, marketingu, prodeje, ale také třeba personálního oddělení. Pak je nutné vaši společnost oživit, aby se mohla znovu zplna nadechnout a fungovat dál. Tíha odpovědnosti ale nemusí ležet jen na vás, nechte si poradit a situaci zkonzultujte s odborníky na personální poradenství a revitalizace firem. Přesně takovým rádcem je i firma Váš poradce.


Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace

Evropská databanka a.s.

Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace

Kvalitně zpracovaná internetová prezentace je nejdůležitějším faktorem úspěchu nabízených výrobků či služeb. Obstát v dnešní konkurenci není jednoduché, a proto je třeba se zabývat i zdánlivě nedůležitými detaily. Evropská databanka nabízí komplexní řešení propagace vaší firmy a nyní přichází s novými službami, které vám zajistí ještě více výhod oproti konkurenci.


Další produkty a služby
Tazatelská síť Kleffmann Group

Tazatelská síť Kleffmann Group

Jak funguje marketingový výzkum v terénu? Jak vypadá tazatelská síť Kleffmann Group? Co čekat od takového přivýdělku? Pokud Vás tyto otázky zajímají, tak čtěte dále.


Činnost společnosti Kleffmann Group – zpracování dat z průzkumů

Činnost společnosti Kleffmann Group – zpracování dat z průzkumů

Jak společnost Kleffmann Group pracuje? Jak získává data po rozsáhlé marketingové analýzy v oblasti zemědělství? A jakým způsobem jsou získaná data dále zpracovávána? Pokud Vás tyto otázky zajímají, tak čtěte dále.


Získejte informace o zemědělských trzích, které jinde nenajdete

Získejte informace o zemědělských trzích, které jinde nenajdete

Máte podnikatelský plán a promýšlíte efektivní marketingovou strategii? Nebojte se investice do podrobné analýzy trhu, která se vám mnohonásobně vrátí. Obraťte se na zkušené profesionály v oblasti průzkumu trhu, kteří vám nejen podají komplexní informace, ale také odborně poradí s budováním úspěšné firmy. Jedině tak získáte velký náskok před konkurencí.


Ad hoc průzkum trhu v zemědělství - osiva i veterinární léky

Ad hoc průzkum trhu v zemědělství - osiva i veterinární léky

Potřebujete získat relevantní informace o zemědělství a zemědělském trhu jako takovém? Chcete se vrhnout do podnikání v této oblasti, ale nevíte, co vás čeká? Pokud byli vaše odpovědi na tyto otázky kladné, obraťte se na společnost Kleffmann Group, která je celosvětově vedoucím odborníkem v této oblasti. Průzkum trhu od této firmy vám poskytne jedinečný vhled do problematiky zemědělství. Kleffmann Group je schopná pro vás zrealizovat ad hoc průzkum, který bude mít přínos pro každého, kdo chce začít na zemědělském trhu podnikat. Společnost Kleffmann Group dosáhla během dvaceti let své existence na přední příčky v oblasti průzkumu zemědělského trhu. Zemědělství je oblastí, ve které nabízí široké portfolio služeb. Firma se specializuje především na: - zemědělství - osivo - ochranu plodin - zemědělskou mechanizaci - veterinární léky - výživu hospodářských zvířat - domácí zvířata - potravinářský průmysl - dům a zahrada - velkoobchod a maloobchod Pokud máte zájem i vy o ad hoc průzkum trhu, rozhodně neváhejte. Naše firma vám přinese individuální řešení šité přesně na míru a to pro veškeré cílové skupiny – své si u nás najdou jak zemědělské subjekty, tak i mezinárodní farmaceutické nebo chemické firmy. Neváhejte nás kontaktovat.


Syndikovaný výzkum v zemědělství

Syndikovaný výzkum v zemědělství

Potřebujete udělat výzkum v zemědělství? Chce dostávat data pravidelně? Pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Naše firma poskytuje informace pro zemědělský průmysl. Zpracujeme analýzu dle požadavků klienta. Zaměřujeme se na ochranu plodin, osiva, veterinární léky a mechanizaci ad. Máme širokou sít mezinárodních poboček a díky našim dlouholetým zkušenostem můžeme poskytnout ty nejkvalitnější služby, které Vám zpracuje odborně kvalifikovaný personál. Pro více informací navštivte naše www nebo nás přímo kontaktujte!


Marketingový výzkum v zemědělství

Marketingový výzkum v zemědělství

Potřebujete odborný marketingový výzkum v zemědělství? Pak se obraťte na nás! Poskytujeme souhrnné portfolio služeb ve výzkumu zemědělského trhu. Za 20 let jsme se stali nezávislou firmou a specialistou v oblasti ochrany plodin, veterinárních léků, osiva a zemědělské techniky.Dokážeme kombinovat, analyzovat a porovnávat data o zemědělských trzích z více než 60 na světě a to díky našim 18 mezinárodním pobočkám. Naše specializace: -veterinární léky -výživa hospodářských zvířat -domácí zvířata -potravinářský průmysl -dům a zahrada -zemědělský trh -osivo -ochrana plodin -zemědělská mechanizace aj. Pro bližší informace se neváhejte ozvat


Marketingový výzkum, výzkum v zemědělství

Marketingový výzkum, výzkum v zemědělství

Marketingový výzkum, výzkum v zemědělství. Naše společnost nabízí souhrnné služby z oblasti zemědělství. Jsme předním světovým expertem průzkumu zemědělského trhu a specialistou v oblasti ochrany plodin, osiva, veterinárních léků a zemědělské techniky. Vytváříme z dat analýzy, souvislosti a informace, při kterých se dá spolehnout na přijímání důležitých rozhodnutí a plánování marketingových strategií. Specializujeme se: -dům a zahrada -velkoobchod a maloobchod -ochrana plodin -zemědělská mechanizace -veterinární léky -výživa hospodářských zvířat -zemědělský trh -osiva -domácí zvířata -potravinářský průmysl.


Marketingový výzkum, ad hoc výzkum, syndikovaný výzkum v zemědělství

Marketingový výzkum, ad hoc výzkum, syndikovaný výzkum v zemědělství

Marketingový výzkum, ad hoc výzkum, syndikovaný výzkum v zemědělství Jihomoravská společnost Kleffmann Group, s.r.o. poskytuje souhrnné služby z oblasti zemědělství. Stali jsme se předním světovým expertem průzkumu zemědělského trhu a specialistou v oblasti ochrany plodin, osiva, veterinárních léků a zemědělské techniky. Nedodáváme pouhá data, ale vytváříme z nich analýzy, souvislosti a informace, na které dá spolehnout při přijímání důležitých rozhodnutí a plánování marketingových strategií. Specializujeme se: -zemědělský trh -osiva -domácí zvířata -potravinářský průmysl -dům a zahrada -velkoobchod a maloobchod -ochrana plodin -zemědělská mechanizace -veterinární léky -výživa hospodářských zvířat. Pro více informací nás kontaktujte.


Tazatel/ka v okolí Vašeho bydliště

Tazatel/ka v okolí Vašeho bydliště

Společnost Kleffmann Group, s.r.o., světový expert v průzkumu zemědělského trhu se zaměřením na ochranu rostlin, osivo a zemědělskou techniku, hledá externí zaměstnance na níže uvedené pozice: TAZATEL/KA, ANKETAR/KA – lokality po celé ČR a SR Nabízíme: - práci v místě Vašeho bydliště nebo v nejbližším okolí po celé ČR a SR - volnou pracovní dobu - úvazky na Dohodu o provedení práce nebo Smlouvy o dílo pro ŽL - motivační ohodnocení dle Vašeho výkonu - za každý správně vyplněný dotazník Vám náleží odměna mezi 170 Kč až 350 Kč dle typu a délky dotazníku - hrazené náklady na cestu týkající se vstupního školení (Praha, Brno, Trnava) - proplácení nákladů souvisejících s náplní práce (PHM a poštovné) - dlouhodobou spolupráci při dalších projektech (hlavní sezóna je každý rok od května do října) - získání cenných zkušeností při osobním dotazování pro další práci Požadujeme: - možnost a ochota cestovat - řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič - využití osobního automobilu - časovou flexibilitu - zkušenost s osobním dotazováním výhodou - vztah k zemědělství výhodou - zodpovědný přístup, samostatnost, pečlivost - komunikativnost, profesionální vystupování - administrativní zdatnost Náplň práce: - dotazování agronomů a jiných oprávněných osob pracujících v zemědělských podnicích (dotazování probíhá v běžné pracovní době (8-16) na pracovišti dotazované osoby) - práce se seznamem kontaktů na zemědělské podniky ve vybrané lokalitě - drobné administrativní činnosti – vedení knihy jízd apod. Pozice je velmi vhodná pro důchodce, ale i pro všechny další, kteří mají zájem o přivýdělek. Těšíme se na spolupráci!