JURIGA, s.r.o.


č. 280, Troskotovice 671 78
Rané brambory, jablka, cibule Znojemsko, Brněnsko, Brno

-brambory na uskladnění
-polorané brambory
-vysoká kvalita brambor
-kvalitní odrůdy
-pěstování brambor
-jablka
-cibule
-rozvozy po ČR
-potravinářská pšenice
-kukuřice na zrno
-zemědělská firma.

Působíme v regionech :

Jihomoravský kraj:
(Znojemsko, Brněnsko, Vyškovsko, Blanensko, Boskovicko)
Kraj Vysočina (Jihlavsko, Třebíčsko. Pelhřimovsko, Meziříčsko, Havlíčkobrodsko, Humpolecko, Nové Město na Moravě)
Jihočeský kraj:
(Českobudějovicko, Třeboňsko, Českokrumlovsko, Jindřichohradecko, Strakonicko, Písecko, Prachaticko)
Zlínský kraj (Uherskohradišťsko, Otrokovicko, Kroměřížsko, Zlínsko, Holešovsko, Valašskomeziříčsko, Vsetínsko).
Olomoucký kraj:
(Přerovsko, Prostějovsko, Uničovsko, Litovelsko, Šumpersko)
Moravskoslezský kraj ( Novojičínsko, Kopřivnicko, Frenštát pod Radhoštěm.)
Pardubický kraj:
(Moravská Třebová, Svitavsko, Vysokomýtsko, Česká Třebová, Ústeckoorlicko, Chrudimsko, Litomyšlsko)
Hradecký kraj: (Rychnovsko)
Středočeský kraj:
(Vlašimsko, Příbramsko, Benešovsko, Českobrodsko, Říčany).
Jsme zemědělská firma, která se od roku svého založení – 1993 zabývá především pěstováním brambor. Od roku 2004, kdy se firma stala společností s ručením omezeným, se zabýváme také pěstováním obilovin, hlavně potravinářské pšenice a kukuřice.
Obhospodařujeme více jak 200 hektarů úrodných polí na jihu Moravy v regionech Znojemska a Brněnska. Pole hnojíme především organickými hnojivy, při ošetřování plodin používáme minimum chemických prostředků, proto se naše produkty vyznačují vysokou kvalitou.

Brambory pěstujeme rané, polorané a na uskladnění.
U brambor naši zákazníci ocení jejich výbornou kvalitu a vynikající chuť.

Brambory ze Znojemska dodáváme přímo zákazníkům formou rozvozů do měst a obcí v ČR. Spolu s bramborami dodáváme kvalitní odrůdy jablek a cibule, které nakupujeme od pěstitelů z jižní Moravy.
Každá domácnost obdrží od nás letáček s místem, datem a časem prodeje v jejich obci.

Produkty
  • rostlinná výroba, obilky ječmene, obilky ovsa, rýžová zrna, kukuřičné klasy, balíky slámy, krmné pícniny
  • sladké jedlé plody, vitamíny a minerály, zdravá strava, tropické a subtropické plody, ovoce mírného pásu
  • kaučukovník brazilský, gumojilm jilmový, oreláník barvířský, šafrán setý, pesticidní rostliny, rostliny produkující elastomery, rostliny poskytující vosky, rostliny s obsahem barviv
  • rostlinná výroba, kořenová a listová zelenina, rajčata a papriky, cibule a česnek

Dodávky, opravy, montáže a rekonstrukce distribučních sítí pro vysoké i nízké napětí. Smluvní partner ČEZ

Elektromontážní a projektové služby

Související články
Pravé domácí krouhané zelí a další čerstvé produkty přímo z vlastních polí

TALAŠOVO ZAHRADNICTVÍ s.r.o.

Pravé domácí krouhané zelí a další čerstvé produkty přímo z vlastních polí

Talašovo zahradnictví v Tlumačově nenabízí pouze širokou škálu produktů dle aktuálního období, ale také autentickou chuť regionálních produktů přímo z jejich polí. Od sazenic a čerstvého ovoce a zeleniny až po pravé domácí krouhané zelí. Pokud toužíte po čerstvosti a kvalitě, není lepšího místa než Talašovo zahradnictví. Navštivte je a objevte svět čerstvých a zdravých pochoutek.


Rostlinná a živočišná výroba i zemědělské služby od firmy SILYBA

SILYBA a.s.

Rostlinná a živočišná výroba i zemědělské služby od firmy SILYBA

Prvotřídní obiloviny, konzumní brambory, ale i skot a další nabízí česká firma SILYBA a.s. z Ústí nad Orlicí, která se specializuje na zemědělské služby. Zejména drobným odběratelům nabízíme produkty z vlastní rostlinné a živočišné výroby. Nabízíme to nejlepší z naší úrody.


Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?


Půjčovna mechanizace a veškeré zemědělské služby? To je SILYBA

SILYBA a.s.

Půjčovna mechanizace a veškeré zemědělské služby? To je SILYBA

Potřebujete traktory, kombajny, cisterny nebo jinou zemědělskou mechanizaci, ale nevyplatí se vám ji kupovat? Obraťte se na firmu SILYBA a.s., jejíž součástí je půjčovna mechanizace. Naše společnost na trhu působí od roku 1999, zabýváme se výrobou zemědělských produktů i dalšími službami v oblasti zemědělství. Najdete nás v obci Dolní Dobrouč v okrese Ústí nad Orlicí.


Firemní články
Již v červnu můžete mít vysoce kvalitní rané brambory vynikající chuti ze Znojemska

Již v červnu můžete mít vysoce kvalitní rané brambory vynikající chuti ze Znojemska

Chcete-li kvalitní rané brambory s minimem použitých chemických prostředků, obraťte se na společnost JURIGA, která dodává to nejlepší, co můžete podávat na svém jídelním stole. Tím jsou rané brambory odrůd Adéla, Impala, Adora a Riviera, pěstované za použití organických hnojiv v úrodných půdách na Znojemsku a Brněnsku.


Velkoobchod, prodej, výrobce, pěstitel zeleniny Jihomoravský kraj

Velkoobchod, prodej, výrobce, pěstitel zeleniny Jihomoravský kraj

Hledáte pěstitele a velkoobchodního prodejce zeleniny? Neváhejte a obraťte se na JURIGA, s.r.o! Zaměřujeme se převážně na pěstování brambor a okurek nakladaček, dále pěstujeme obiloviny, kukuřici a potravinářskou pšenici. Obhospodařujeme pole o velikosti více než 200 ha. Brambory pěstujeme rané, polo-rané i na uskladnění. Okurky nakladačky – středně dlouhé, štíhlé, hladké. Brambory a znojemské okurky rozvážíme nejen v jihomoravském kraji, ale po celé ČR. Nabízíme také kvalitní odrůdy jablek a cibule, které máme přímo od pěstitelů z jižní Moravy. Více informací na webových stránkách.


Pěstování okurek nakladaček, tradice ze Znojemska

Pěstování okurek nakladaček, tradice ze Znojemska

Pěstování okurek nakladaček - tradice ze Znojemska! Naše zemědělská firma JURIGA, s.r.o. pěstuje tradiční jihomoravské okurky na sluncem vyhřáté, humusem a živinami bohaté půdě. Okurky nakládačky vynikají kvalitou, vyrovnaným tvarem a jemnou chutí. Nabízíme možnost rozvozu. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní nabídku pěstovaných plodin.


Pěstování brambor, okurek nakladaček, pšenice, kukuřice, jižní Morava, Znojmo, Brno

Pěstování brambor, okurek nakladaček, pšenice, kukuřice, jižní Morava, Znojmo, Brno

Naše společnost JURIGA, s.r.o. hospodaří na více jak 200 ha půdy. Pěstujeme brambory, okurky nakladačky, pšenici a kukuřici. Pěstování brambor a okurek má u nás již dvacetiletou tradici. Naše produkty nabízíme zákazníkům na sídle firmy – JURIGA, s.r.o., Troskotovice 280, 671 82 Jiřice u Miroslavi a formou rozvozů, které provádíme po celé ČR. Pěstování brambor, okurek nakladaček, pšenice, kukuřice, jižní Morava, Znojmo, Brno. Neváhejte a kontaktujte nás.


Prodej brambory, okurky nakladačky, cibule a jablka vypěstovaná na jižní Moravě, Znojmo, Brno

Prodej brambory, okurky nakladačky, cibule a jablka vypěstovaná na jižní Moravě, Znojmo, Brno

V naší zemědělské firmě JURIGA, s.r.o. lze zakoupit brambory, okurky nakladačky, cibuli a jablka. V letních měsících jsou to rané a nové brambory, nová cibule a okurky nakladačky. Na podzim brambory a cibule na uskladnění a jablka. Pěstováním brambor a okurek nakladaček se zabýváme již od roku 1993. Díky zkušenostem z dlouhodobého pěstování a používáním především organických hnojiv dosahujeme vysoké kvality brambor a okurek. Cibuli a jablka nám dodávají pěstitelé ze Znojemska a Brněnska. Všechny produkty také dodáváme zákazníkům formou rozvozů. Prodej brambory, okurky nakladačky, cibule a jablka vypěstovaná na jižní Moravě, Znojmo, Brno. Neváhejte a kontaktujte nás.


Rané brambory Jihomoravský kraj, Znojmo, Brno

Rané brambory Jihomoravský kraj, Znojmo, Brno

Již v červnu nabízí naše zemědělská firma JURIGA, s.r.o. rané brambory. Pěstování brambor je v naší firmě více jak dvacetiletou tradicí. Výběrem odrůd a hnojením převážně organickými hnojivy docilujeme vysoké kvality brambor, což naši zákazníci ocení u raných brambor především v jejich výborné chuti. Rané a nové brambory dodáváme zákazníkům formou rozvozů po celé ČR. Lze odebrat i v sídle firmy JURIGA, s.r.o., Troskotovice 280, 671 78 Jiřice u Miroslavi. Rané brambory Jihomoravský kraj, Znojmo, Brno. Neváhejte a kontaktujte nás.


České produkty – brambory, okurky, jablka, cibule vypěstované na jižní Moravě, Znojmo, Brno

České produkty – brambory, okurky, jablka, cibule vypěstované na jižní Moravě, Znojmo, Brno

Jsme zemědělská firma – JURIGA, s.r.o., která se zabývá především pěstováním brambor a okurek nakladaček. Naše brambory a okurky vynikají vysokou kvalitou a chutí, protože při jejich pěstování používáme především organická hnojiva. Už od června rozvážíme rané brambory přímo k zákazníkům. V červenci a srpnu následují nové brambory, okurky nakladačky a nová cibule. V podzimních měsících dodáváme brambory na uskladnění, cibuli a jablka. Cibuli a jablka nakupujeme od pěstitelů z jižní Moravy. Všechny produkty lze nakoupit i v sídle firmy – JURIGA, s.r.o., Troskotovice 671 78 Jiřice u Miroslavi. České produkty – brambory, okurky, jablka, cibule vypěstované na jižní Moravě, Znojmo, Brno. Neváhejte a kontaktujte nás.


Pěstování brambor a okurek nakladaček Znojemsko

Pěstování brambor a okurek nakladaček Znojemsko

JURIGA, s.r.o. je společnost, která se zabývá převážně pěstováním brambor a okurek nakladaček. Naše společnost prodává brambory i okurky po celé České Republice. Již od června provádíme rozvozy do měst a obcí v ČR. Prodáváme, dodáváme naše výpěstky – rané brambory, okurky nakladačky, na podzim brambory na uskladnění. Zároveň rozvážíme od pěstitelů z jižní Moravy i cibuli a jablka. Vše je možno zakoupit také v sídle firmy v Troskotovicích. Pěstování brambor a okurek nakladaček Znojemsko. Kontaktujte nás.


Pěstování a prodej raných brambor a brambor na uskladnění Jihomoravský kraj, Brno, Znojmo

Pěstování a prodej raných brambor a brambor na uskladnění Jihomoravský kraj, Brno, Znojmo

Naše společnost JURIGA, s.r.o., se nachází v Troskotovicích. Nabízíme mimo jiné také pěstování a prodej raných brambor a brambor na uskladnění. Rané brambory sklízíme a prodáváme již v červnu. Dodáváme našim zákazníkům formou rozvozů. Je možné zakoupit i v sídle firmy. Pěstování a prodej raných brambor a brambor na uskladnění Jihomoravský kraj, Brno, Znojmo. Neváhejte nás kontaktovat.


Pěstitelé z jižní Moravy, pěstitelé zeleniny Jihomoravský kraj

Pěstitelé z jižní Moravy, pěstitelé zeleniny Jihomoravský kraj

Společnost JURIGA, s.r.o., působící v Troskotovicích nabízí služby v oblasti zemědělství. Převážně výrobu zemědělských produktů. Dodávka, prodej, pěstování raných brambor a okurek. Společnost používá velmi moderní a kvalitní nástroje a svou práci odvádí na vysoké úrovni. Prodává rané brambory, okurky nakladačky, jablka, cibule na Znojemsku a Brněnsku. Pěstitelé z jižní Moravy, pěstitelé zeleniny Jihomoravský kraj. Více informací na webových stránkách.


Výrobce, velkoobchod, pěstitel zeleniny Znojmo

Výrobce, velkoobchod, pěstitel zeleniny Znojmo

Firma JURIGA, s.r.o., má sídlo v Troskotovicích. Zabýváme se zemědělstvím, výrobou zemědělských produktů. Nabízíme prodej, pěstování raných brambor a okurek. Naše firma má kvalitní nástroje a tudíž práci odvádí velmi dobře. Na výběr máme rané brambory, okurky nakladačky, jablka, cibule na Znojemsku. Výrobce, velkoobchod, pěstitel zeleniny Znojmo. Více informací na webových stránkách.


Výrobce, pěstitel zeleniny Jihomoravský kraj

Výrobce, pěstitel zeleniny Jihomoravský kraj

JURIGA, s.r.o., je společnost, která sídlí v Troskotovicích. Hlavní činností je zemědělství, výroba zemědělské produkty. Nabízíme prodej, pěstování raných brambor a okurek. Disponujeme kvalitními nástroji a můžeme nabídnout dobře odvedenou práci. Prodáváme rané brambory, okurky nakladačky, jablka, cibule na Znojemsku a Brněnsku. Výrobce, pěstitel zeleniny Jihomoravský kraj. Více informací na webových stránkách.