SPORTOVNÍ STŘELECKÝ KLUB


nám. 8. května 327, Meziboří 435 13
Sportovní střelecký klub.

Produkty
  • sportovní kluby, sportovní hřiště, kolektivní sporty, sporty pro jednotlivce, sportovní výchova mládeže, příprava pro vrcholové sportovce


Související články
Na cestě za hokejovým snem se špičkovými českými trenéry

SPORTS CONNECT s.r.o.

Na cestě za hokejovým snem se špičkovými českými trenéry

Máte doma mladého nadějného hokejistu? Naše přední sportovní agentura z Prahy je tu, aby z něj vychovala budoucího šampiona! Specializuje se na komplexní rozvojové programy pro hokejisty všech věkových kategorií a úrovní. Od individuálních tréninků na ledě i na suchu, přes letní kempy, až po účast v prestižních turnajích i na mezinárodní scéně. Zkrátka poskytuje vše, co hokejový talent potřebuje pro svůj růst.


Moderní gymnastika pro děti i dospělé, České Budějovice

Sportovní klub moderní gymnastika Máj České Budějovice z.s.

Moderní gymnastika pro děti i dospělé, České Budějovice

Máte rádi pohyb, hudbu a eleganci? Chcete zlepšit svou fyzickou kondici, ohebnost a koordinaci? Hledáte zábavný a kreativní způsob, jak se vyjádřit a uvolnit se? Pak je moderní gymnastika právě pro vás! Jestliže se chcete začít věnovat moderní gymnastice, máme pro vás skvělou zprávu. V Českých Budějovicích působí Sportovní klub moderní gymnastika Máj z.s., který pořádá tréninky pro děti i dospělé, začátečníky i pokročilé.


Úspěšná tenisová kariéra začíná ve SPORT KLUBU Mladcová

Tenis Mladcová

Úspěšná tenisová kariéra začíná ve SPORT KLUBU Mladcová

Špičkoví tenisté potřebují už od útlého dětství to nejlepší zázemí a trenéry. Ve zlínském SPORT KLUBU Mladcová to víme, a proto malým nadějným sportovcům poskytujeme kvalitní kurty, ty nejlepší trenéry a týmovou podporu. Nezapomínáme ale ani na amatérské tenisové nadšence, kteří si u nás po odvedené práci na kurtu mohou dopřát také odpočinek.


Přední český výrobce precizních nástrojů pro zpracování kovů

WALTER CZ s.r.o.

Přední český výrobce precizních nástrojů pro zpracování kovů

Společnost WALTER CZ s.r.o. se sídlem v Kuřimi je významným hráčem na trhu s nástroji pro zpracování kovů. Je součástí globální skupiny WALTER AG, která je jedním z největších světových výrobců přesných nástrojů pro zpracování kovů. Zákazníky WALTER AG jsou renomované firmy z více než 80 zemí z oblasti všeobecné výroby a strojírenství, automobilového a energetického průmyslu a dále leteckého a kosmického průmyslu. Společnost WALTER CZ neustále investuje do výzkumu a vývoje s cílem navrhovat a vyrábět stále lepší a výkonnější nástroje schopné zvládat náročné obráběcí operace vysokorychlostního obrábění.