Oleg Rechych


Hlubočany 137, Vyškov 682 01
Firma Oleg Rechych se sídlem ve Vyškově v okrese Brno - venkov se zabývá komplexními stavebními pracemi, včetně rekonstrukcí a dokončovacích prací.

Zajišťujeme komplexní stavební služby od koupě pozemku, přes vyhotovení projektové dokumentace až po samotnou realizaci, včetně kolaudace stavby. Disponujeme dostatečnému technickému vybavení a díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni zajistit klientům kvalitně odvedenou práci.

Zabýváme se také zateplováním budov, včetně výměny oken a dveří. Díky zateplení mohou naši zákazníci uspořit náklady na provoz nemovitosti.

Specializujeme se také na tvorbu omítek dle konkrétního požadavku našich klientů. Mimoto realizujeme také další stavební práce, bourací práce, tepelné i akustické izolace objektů a dokončovací práce (malby, obklady).

Všechny činnosti realizujeme na klíč, včetně dovozu materiálu, montáže nebo rekonstrukce, odvoz přebytečného materiálu a závěrečného úklidu.

Naše činnost:
- komplexní stavební práce (koupě pozemku, projektová dokumentace, kolaudace stavby)
- rekonstrukce staveb
- zateplování budov
- tvorba omítek
- bourací práce
- tepelné i akustické izolace
- dokončovací práce (malby, obklady)
- dovoz a odvoz materiálu
- závěrečný úklid
a další.

Produkty
  • bourací a demoliční práce, jeřábnické práce, bourání ocelových konstrukcí, práce s těžkou technikou
  • izolace střech, opláštění budov, tepelná a protihluková izolace, zateplení a nátěry, sanace vlhkého zdiva
  • rekonstrukce bytových jader, sádrokartonářské práce, kompletní elektroinstalační práce, modernizace bytu
  • inženýrské stavby, nákupní centra, veřejné budovy, administrativní centra, kanceláře, zdravotnická zařízení, nákupní centra
  • jednoduché zednické práce, omítka stěn, demoliční práce, rekonstrukce bytových jader, štukování a omítání, zdění betonových zdí
  • výstavba bytových jednotek, garážové stání, bytový areál, developerské projekty, bytové družstvo, rezidenční bydlení


Související články
Moderní plechové střechy a jejich výhody

TOM střechy

Moderní plechové střechy a jejich výhody

Každá střecha má především za úkol chránit dům a prostor v něm před různými venkovními vlivy. Pro zajištění střechy slouží spousta moderních krytin z různých materiálů včetně plechových, které poskytují uživatelům potřebný komfort. O výběr vhodného řešení a realizaci se postará firma TOM střechy, Dolní Němčí.


Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Homestead, s.r.o.

Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Dřevostavby jsou ekonomické rodinné domy, které dokáží naplnit všechna vaše osobní přání. Stavby jsou energeticky úsporné, protože se vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi. Oproti klasické zděné stavbě za rok vytápění výrazně uspoříte. Ať už se tedy rozhodnete pro bungalov, tradiční nebo moderní dům, to vše vám dokážeme poskytnout.


Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

ATLANTA, a.s.

Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

Výstavba rodinných domů, bytů, průmyslových zón, různé opravy, rekonstrukce, zemní práce a mnoho dalšího, vyžaduje ruce, zkušenosti a dovednosti profesionálů. Jedině tak je možné uskutečnit dokonalé stavební projekty, které mají následně sloužit k bydlení, firemnímu provozu nebo k výrobě. Pokud hledáte pro tento účel stavební firmu s dlouholetou tradicí a nemalými zkušenostmi, tak svoje služby vám poskytne společnost ATLANTA, a.s. se sídlem v Novém Šaldorfě, okres Znojmo.


Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.

Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

Především u budování nových skládek odpadů a jejich rekultivací poskytujeme poradenství, návrhy a odborné montáže drenážních systémů. Naše služby jsou určeny zájemcům z území České republiky a Slovenska i v případě požadavků ekologických staveb na vhodnou ochranu proti kontaminaci zemin a spodních vod.


Firemní články
Stavební práce, rekonstrukce na klíč nebo zateplení fasád od Stavby Rechych

Stavební práce, rekonstrukce na klíč nebo zateplení fasád od Stavby Rechych

Stavby Rechych z Vyškova je stavební firma, která kromě stavebních prací nabízí i rekonstrukce na klíč nebo zateplení fasád včetně výměny oken a dveří.