EXPERTOS, o.s.


Kopeckého sady 152/15, Plzeň 301 00

Asociace českých e-shopů EXPERTOS sdružuje především malé a střední provozovatele e-shopů- fyzické a právnické osoby. Staňte se členy naší Asociace! Naším cílem je komplexní servis členům Asociace českých e-shopů EXPERTOS, podpora malých a středních e-shopů. Jak taková podpora konkrétně vypadá? Naši experti si projdou do posledního detailu stránky vašeho e-shopu, podle námi vypracované metodiky uděláme základní vyhodnocení vašeho e-shopu: vzhledu, přehlednosti, logiky nákupu, využití optimalizačních technik, rozboru konkurence. Upozorníme vás na chyby, nedostatky vašich obchodních podmínek a navrhneme jejich odstranění. Poradíme vám, jak zlepšit váš e-shop, jak získat více zákazníků, jak lépe dělat online marketing a tedy jak úspěšně podnikat na internetu. Vylepšíte si pozice ve vyhledávačích, v pravidelných newslettrech vás seznámíme s posledními trendy v oboru. Členům zprostředkujeme u našich partnerů poradenství, řešení vašich problémů, vylepšení e-shopu, webu tak, jak si sami dohodnete a za výhodné ceny budete provozovat upgradovaný e-shop, který vám přinese vyšší návštěvnost, více objednávek a tedy i vyšší obrat a tedy i zisk. Asociace českých e-shopů EXPERTOS provádí i certifikaci e-shopů svých členů. Získáte tak po splnění náročných podmínek oficiální certifikát, členství v elitním klubu ověřených provozovatelů e- komerce. Co vám tento certifikát přinese? Zákazníci na první pohled poznají, že logo CERTIFIKOVANÝ E-SHOP ukazuje splnění podmínek zaručujících solidního obchodníka a získáte tak důvěru zákazníků, výsledkem je to, že vám stoupne o desítky procent váš prodej.

IČ: 02396351
DIČ: CZ02396351
Okres: Plzeň-město
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Václav Jeřábek

Další produkty a služby
  • svaz ekologických zemědělců, okresní hasičské jednoty, občanská sdružení a spolky, obecně prospěšné společnosti

HARMONIE DESIGN Uher Lubomír

Související články
Co vlastně znamená Fairtrade? Třeba férový život s vůní třtiny
Co vlastně znamená Fairtrade? Třeba férový život s vůní třtiny

Zapomeňme na suché definice. Fairtrade vysvětlíme úplně jinak…


VÁNOČNÍ POHLEDNICE KONTA BARIÉRY
VÁNOČNÍ POHLEDNICE KONTA BARIÉRY

Možná si jí na poště hned nevšimnete, ale měla by tam být a pokud tam náhodou není a vy si ji chcete koupit, musíte se ozvat.


Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů
Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů

Sháníte kvalitní svářecí techniku nebo čistící přístroje? Pak se obraťte na Dirett Ostrava. U nás najdete vše potřebné, s výběrem vám navíc poradí zkušení zaměstnanci. Prodejem to ale nekončí, k dispozici je vám i servis a půjčovna nářadí. U nás najdete vše na jednom místě.


Ordinační bělení zubů na klinice v Praze 4
Ordinační bělení zubů na klinice v Praze 4

Preventivní, záchovná i estetická péče o zuby patří ke komfortu, který by si měl dopřát každý. Od kvalitní dentální hygieny přes zubní implantáty a rovnátka až po bělení zubů. Veškerý komfort si můžete na vysoce profesionální úrovni dopřát na zubní klinice DENTAL OFFICE v Praze 4.