Grafické návrhy a zpracování katalogů, kalendářů, letáků, zpravodajů

KLEINWÄCHTER holding s.r.o.

Grafické návrhy a zpracování katalogů, kalendářů, letáků, zpravodajů

Profesionální služby v oblasti grafiky, vytvoření grafického návrhu a jeho zpracování nabízí tiskárna Kleinwächter holding s.r.o. z Frýdku-Místku. Navrhneme různé varianty kreativního grafického řešení a kvalitně vytiskneme zpravodaje, reklamní letáky, brožury, katalogy, kalendáře, pozvánky, dárkové poukazy.

Mikra Metal s. r. o.


Mostní 757/9, Ostrava-Hrabová 720 00
Telefon: +420 596 761 211

Společnost Mikra Metal s.r.o. se sídlem v Ostravě se specializuje na velkoobchodní prodej nerezové oceli, jako jsou nerezové plechy, kulatiny, profily, trubky nebo jekly. Firma je součástí společnosti Amari Metals Europe. V současné době jsme se zaměřili také na prodej hliníku - tyčí a svitků.

IČ: 47681560
DIČ: CZ47681560
Okres: Ostrava-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 100 mil. až 200 mil. Kč
Kontaktní osoba: Jiří Egermaier

Telefon:
+420 596 761 211

Fax:
+420 596 761 224

Email:
info@mikrametal.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Jiří Egermaier
tel: +420 596 761 212
email: egermaier.jiri@mikrametal.cz

Ing. Radek Vážanský
tel: +420 596 761 236, +420 702 195 609
email: vazansky.radek@mikrametal.cz


Provozní doba:
Dle telefonické dohody

GPS: 49°46′8.44″ N, 18°17′25.12″ E

QR kód firmy Mikra Metal s. r. o.

Kontaktujte nás
captcha

Související články
Nerezové plechy i další nerezové materiály odolají korozi za každých okolností

ITALINOX, s.r.o.

Nerezové plechy i další nerezové materiály odolají korozi za každých okolností

Nerezové materiály jsou velmi oblíbené ve stavebnictví, ale i v dalších oborech. Není divu, rez a koroze totiž nejen snižují kvalitu a odolnost materiálu, ale také z estetického hlediska nejsou žádoucí. Sháníte i vy kvalitní nerezové materiály, které vydrží beze změny i v náročných podmínkách? Obraťte se na společnost Italinox. Máme pro vás klasické nerezové plechy, ale i barevné a dekorativní plechy a další speciální nerezové materiály.


Korozivzdorné produkty

ITALINOX, s.r.o.

Korozivzdorné produkty

Už nikdy nechcete ani koutkem oka zahlédnout rez? V tom případě vyzkoušejte korozivzdorné produkty! Specialistou na jejich výrobu je společnost ITALINOX s.r.o., která nabízí korozivzdorné produkty, jako jsou svitky, plechy, přístřihy a kotouče, dekorativní plechy a mnohé další mezi které se řadí i dlouhé trubky elektricky svařované, a tyče (kruhové, ploché, válcové, šesti hrané atd.)


Kvalitní a cenově dostupný hutní materiál na e-shopu firmy Ferrum s.r.o.

FERRUM s.r.o.

Kvalitní a cenově dostupný hutní materiál na e-shopu firmy Ferrum s.r.o.

Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupný hutní materiál, pak je pro vás tím pravým dodavatelem firma Ferrum s.r.o., která spolupracuje s renomovanými dodavateli z celé Evropy a nabízí široký sortiment výrobků, jako jsou ocelové profily, jekly, plechy, trubky, tyče, armatury, sítě, rošty a další. Všechny produkty jsou kvalitní, certifikované a splňují evropské normy. V Moravských Budějovicích provozuje jeden z největších skladů hutního materiálu na jihozápadní Moravě.


Výroba elektricky svařovaných sítí

FERRUM s.r.o.

Výroba elektricky svařovaných sítí

Jediným výrobcem svařovaných sítí v atypických rozměrech v České republice je firma Ferrum. Vyrábí široký sortiment sítí různých rozměrů, tvarů a povrchových úprav. Pro výrobu svařovaných sítí využívá revoluční svařovací stroj Multi Assembler 3000 a kvalitní materiály z atestovaného materiálu s certifikátem, které splňují nejvyšší standardy a požadavky zákazníků. Současně také poskytuje odborné poradenství, dodávku, montáž a servis svařovaných sítí.