Vyberte si z velké nabídky hudebních, zábavních, konverzačních anebo také dokumentárních rozhlasových anebo televizních stanic. Staňte se posluchači nebo diváky tuzemských i zahraničních stanic a sledujte tak živé televizní i radiové přenosy.

Člen asociace AKA. Reklamní a komunikační agentura. Komplexní reklamní servis: - komunikační strategie - kreativní řešení - DTP práce/grafické návrhy - plánování a nákup médií, mediální strategické plánování - public relations - výstavní expozice - produkce: zabezpečení tisku, laseru, výšivky, gravírování, polepy, 3D předměty, ...

Pobočka. Služby: -poskytovatel kabelové televize. -poskytovatel internetu.

stanice Classic FM Praha 98, 7 FM jižní Čechy 101, 8 FM

Redakce internetového portálu TV Nova Televize NOVA Společnost CET 21 spol. s r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 458 00 456, je ve smyslu zákona č. 132/2010 Sb. poskytovatelem audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání poskytovaných prostřednictvím internetových stránek provozovaných společností CET 21 spol. s r.o.

Pobočka. Klientské centrum. Poskytovatel: -kabelová televize. -připojení k internetu.

Výroba zpravodajských reportáží. Výroba prezentačních filmů měst, obcí a regionů. Výroba reklamních spotů. Návrh a správa webových stránek.

Multikulturní webový portál zaměřen na ekonomii, bankovnictví, politiku, rozhovory, zpravodajství z Izraele, judaismus, islám, buddhismus a křesťanství

Regionální televizní vysílání: - TV Slovácko. Reklamní agentura.

Filmová a televizní společnost.

Rozhlasová stanice FM 87, 6; 87, 8; 92, 6; 96, 2; 105, 3 Radio Černá Hora.

Česká televize: -redakce zpravodajství.

Hudební stanice: - nepřetržité vysílání - 24 hodin denně - hudebně zábavný program - aktuální zpravodajství. Výroba: - spoty - zvukové záznamy. Reklama.

Videozáznamy: -reklamní filmy, promo video -TV reklamy -prezentační, instruktážní a výrobní filmy -dokumentární pořady -společenské, kulturní a rodinné události -TV zpravodajství -Internetová televize TV Český ráj

Rozhlasová stanice zaměřená na zpravodajské relace.

Rádio Beat. Vysílací frekvence: Praha a okolí 95, 3 FM Střední Čechy (Kolín, Kutná Hora, Pardubice) 107, 5 FM Beroun 107, 7 FM Liberec 107, 8 FM

Výroba a prodej: - televizní pořady - prezentační videa - reklamní spoty - zábavné a dokumentační videa.

Zabýváme se prodejem: - stolních a přenosných počítačů společnosti Apple - nyní připravujeme portál věnovaný jablečným produktům. Vedle toho jsme přišli s novinkou v oblasti multimediálního obsahu internetových prezentací firem, neziskových organizací nebo třeba obcí - s tzv. firemní webovou televizí [FWT].

Služby: - natáčení krátkých filmů, TV spotů, hudebních videoklipů - natáčení prezentací firem pro velkoplošné projekce - záznamy a on-line přenosy koncertů a konferencí - komplexní zajištění nízkonákladových komerčních inzercí a reklam v regionálním TV vysílání - výroba DVD a Blu-ray disků s filmy ze svateb.