Potřebujete originální dárek pro vaše blízké? Využijte dekorativního balení dárků nebo dárkových košů a prodej dárkového sortimentu jako narozeninová přání, dárkové tašky, balicí papíry a dárkové krabice. Vyberte krásný dárek jak pro muže, tak pro ženy.

Profesionální exportní balení pro přepravu do celého světa
Využijte profesionální zázemí a dlouholeté zkušenosti firmy SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o. v oboru balení. Tým specialistů zajišťuje exportní balení pro přepravu zásilek od počáteční analýzy, přes zabalení až po transport. Balíme i do teplem smrštitelné folie. Poskytujeme také: pronájem VZV, skladovací prostory, kontejnerizaci a další.
Profesionální exportní balení pro přepravu do celého světa
Činnost naší společnosti je zaměřena především na balení různých výrobků do čirých i barevných ekologických plastových fólií na moderních technologických balicích strojích. Nabízíme však spoustu dalších služeb. Zboží které balíme: - časopisy - knížky - letáky - katalogy - CD - DVD - rámečky - fotografie - kosmetika.

Služby: -balení katalogů -rozesílání katalogů -kompletace zásilek -šití katalogů -tisk adres -balení do fólie. Personální oddělení-Křimice, tel. 377350530.

Balící služby: - balení tiskovin. Výroba: - nárazuvzdorné obálky, - bublinkové sáčky různých velikostí.

Výroba, e-shop: -zdravotně nezávadných barev, laků a lepidel -balení zemin, rašelin, keramitů, hnojiv, krmiv.

Služby: -kontrola nemocných v pracovní neschopnosti.

Balírna potravin, balení, výroba a distibuce: - rýže dlouhozrnné, vedvařené, divoké, zeleninové, kulatozrnné, čočky, hrachu, fazolí, těstovin v balení 2, 5 kg, 5 kg, 10 kg pro gastro.

Nabízíme úklidové služby a balicí činnosti.

Chráněná dílna. Naše služby: - skinování - kompletace a balení zboží - zatavování a balení tiskovin - etiketování.

Služby: -výroba želatinových tobolek -balení -sypké hmoty do želatinových tobolek -dle požadavků zákazníka -provedení určeného k distribuci, včetně požadovaného potisku -barevné kombinace -prodej infračerveného topení Sídlo společnosti F+Š MARK s.r.o. Hrušovická 7/893 197 00 Praha 9.

Nabízíme zprostředkování obchodu a služeb.

Firma zabývající se konstrukcí a výrobou dřevěných přepravních obalů pro tuzemskou, mezinárodní a zámořskou přepravu, tak i samotným balením, fixací strojů a výrobků. Dřevovýroba. - konstrukce a výroba dřevěných beden - prodej velkoplošných materiálů (překližky, osb desky, sololitu, mdf, dřevotřísky) - prodej řeziva - pořez kulatiny.

Distribuce, prodej: -cukrovinky, čokoládové výrobky, žvýkačky, lízátka, Marshmallow, želé pásky, pendreky, komprimátové výrobky, práskací a jiné prášky, bonbónky, hračky s komprimátovými bonbónky a ostatní hračky (např.vajíčko s překvapením), oplatky, čokolády (ledová) v sáčku a dóze, čokoládové mince, ...

Služby: - kompletní servis v oblasti kuponů na slevu od tisku po statistiku.

Ozdobné balení dárků. Balení, obaly. Prodej: - papíry, mašle, stuhy, krabice, krabičky, etue, koše, jmenovky, ozdoby - natur styl - sušené květiny - přírodní mašle. Dárkové koše. Balení dárků - atypické rozměry. Hromadné balení dárků pro firmy.

Balírny a pražírny. Pražení: -káva. Autodoprava. Autoservis: -opravy osobních i dodávkových vozidel -pneuservis -autodiagnostika -sváření plastů.

Firma INHACO, spol. s r.o. byla založena v r. 1992 jednatelem ing.Ivo Hájkem jako výrobně - dodavatelská společnost. V současné době se opírá o tři hlavní aktivity: - výrobu elektropřístrojů - balení strojů a zařízení na zakázku - dodávky částí investičních celků.

Komplexní služby v oblasti direct marketingu: - kompletace tiskovin - balení zásilek - direct marketing - fullfilment - direct marketing - spotřebitelské soutěže - personifikace - kompletace výrobků - databázové služby - lettershop - realizace věrnostních programů - skladování a logistika.